Tyxo.bg counter Малко разсъждения относно жените - его реакция или справедливост
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 15, 2019, 19:34:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте от живота. Повярвайте, че животът си струва да се живее и ще ви бъде дадено според вярата." - Уилям Джеймс

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко разсъждения относно жените - его реакция или справедливост  (Прочетена 774 пъти)
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« -: Септември 25, 2019, 13:25:59 »

Ще ви опиша определен тип жени, на който всички се натъкваме понякога, с абстрактен пример.
Темата обаче изисква малко повече житейски опит и се различава от тези с тийн насоченост тук.

Какво мислите за жените, които ви отлагат секса, въртейки ви по срещи 3-4-5 пъти в рамките на седмица-две ?
Но не с някаква bitchy-цел, а с простата и елеметарна женска идея да ви "вържат", да не се "изглеждат лесни в очите ви", "да се чувстват сигурни" и тем подобни други глупости, които по принцип е нормално да се въртят в една женска глава. Тънкият въпрос е как се проектира това обаче наяве.
Обикновено се случва, когато доминираш изцяло в ранг, покриваш ѝ Top of the top критериите във всички аспекти, вижда те като Принца на мечтите си, solid boyfriend/marriage material (О боже - още от запознанството и първото виждане ли...wtf). Нямат представа колко падат в очите на един качествен мъж с избор, и сравнително динамично и ангажирано ежедневие с това. А когато говорим и за възраст около 30така, айде 27-30 да го кажем, и държи да я развеждаш насам натам, да ѝ слушаш глупостите, да си държите ръчички, а да "стиска" крачета - булшит ! Времето е пари - време за работа, почивка, спорт, така че нито имам толкова време за размотаване, а самата идея на подобно размотаване ми е жесток turn-off. Просто се губи приятната гонитба от флирта, импулсивността, взаимността.
Tака на мига в очите ми от интересно изгледаща sexy мацка, въпросната се превръща в самотна и изпускаща влака след 30, прибягваща до жалко и лъхащо на отчаяние поведение, за да се вкопчи в Мъж, към когото е изпитала силно привличане, и неистово желание да има поколение от него. Freaky.
Ами играй го тоя Мъж бе момиче ! Флиртувай, опознавай, бъди игрива, не отлагай секса, търси взаимност, скъсай го от секс, впечатли го ! Впечатли го и в леглото, и на всички нива, като искаш да се задържиш в живота му. Да, ама не. Тъпи парчета братче, мислейки се за Принцеси.
Чел съм в теми на по-опитните играчи в групата, че надушат ли такъв тип, просто още от първия - втория път изобщо не се занимават. Преди години като четях по-активно, съм срещал рапорти, в които Slayer казваше, че пуска кукички, и ако не последват, ако не "влезнат" в game-a и надуши размотаване преди секс - просто директно излиза от ситуацията. Правил съм го и аз, спестява време и излишни усилия без такова удоволствие.
Какво правя обаче по принцип в повечето случаи... ще прозвучи доста долно. Снишавам се, като невестулка известно време поддържайки известен контакт и до 3-4 срещи, ей така между другото, без да обръщам кой знае какво внимание на ситуацията, и като дойде момента, ***ам, ставам , бърша си го в пердето и заминавам. Директно. Или понякога се изнизвам на сутринта. Реакцията - Шок и ужас, разбира се. Ако потърси с нормален тон контакт и обяснение какво се случва, спокойно ѝ обяснявам къде е сгрешила, и че не се прави така. Да си знае за друг път. Да й е за урок. В повечето случаи не реагират нормално обаче, а се показват като откачалки.
В крайна сметка, не мисля, че е само някаква его-реакция от моя страна, а някакъв стремеж за справедливост и баланс в Играта и междуполовите отношения.
Активен
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 273

Профил
« Отговор #1 -: Септември 25, 2019, 13:36:30 »

Не създаваш достатъчно привличане. Ако е луднала по теб, не ден, а минута няма да иска да те отлага....
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Септември 25, 2019, 13:43:44 »

Не създаваш достатъчно привличане. Ако е луднала по теб, не ден, а минута няма да иска да те отлага....

Не си усетил нюанса на ситуацията. Това си е до типаж жени. На определена възраст гледат неистово да се вкопчат в някой, но не искат на втория или третия път да му пуснат.
За мен след третия път няма ли секс ми е too much. Те искат да ти пуснат, но търсят рапорт внимание и контакт постоянно и маниакално преди това. Тя си те "играе" за връзка но по неспокопосан и досаден начин
В конкретната ситуация дори имаше LMR, и handjob на втора среща вече. Жена, която няма привличане, няма да си слага ръцете на **я ти по принцип.
Tя ще ми пусне сега, но въпроса е,че вече предизвиква само пренебрежение и безразличие у мен.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 162

Профил
« Отговор #3 -: Септември 25, 2019, 16:43:19 »

Имам подобни наблюдения. На 37 години съм и от началото на тази години реших да не се занимавам с жени над 30 години. Не си заслужават нито минута от времето. Не казвам че не стават, има красиви и стегнати, но не си заслужават усилията като цяло. Искат пълния комплект, да имаш всичко - кариера, поддържано тяло, игра, да бъдеш на висчкото отгоре провайдър и да се "грижиш" за нея. Отделно с времето стават цинични, арогантни, саркастични, натрупват солиден емоционален багаж, но някак си му казват, че стават "узрели". Да ама не схващат че приличат на мъже по този начин, което и за мен е много отблъскващо. Нямам никакво желания постоянно да се надхващам кой е по-по-най с една жена. Правил съм го, излишна загуба на енергия. Естествено че общувам с такива жени, но само си практикувам уменията с тях, флиртувам, дразня, нагрубявам, но толкова - никакви срещи никакво внимание/време извън това.
Друго си е младите момичета (18-26), имат едно такова не мога да го опиша, някаква наивност, игривост, кокетство, женственост, чувстваш се добре в компанията им. Закачат се постоянно по детински начин, радват се на момента. Телата пък нямат никава база за сравнение. Не казвам че всички са такива, а че предпочитам да отделям време за тях, отколкото първия тип жени. Не държа да давам уроци (вече) на никой и за нищо, няма по-голяма награда от това да видя жените които някакога съм "преследвал" как са се превърнали в лелички. Всяко решение има последствия, да се оправя кой както може.
Активен
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 273

Профил
« Отговор #4 -: Септември 25, 2019, 19:35:28 »

Цитат
Не си усетил нюанса на ситуацията.
Аз смятам, че ти не я усещаш и пак ще се повторя...Годините нямат значение, до създаване на привличане е и до колко я възбуждаш. Виждал съм и 25, и 35, и 36, 40, 42, 45 год. жени, които лудват, и зарязват всичко само и само за да се видят с теб, и още на същата вечер правят секс. Естествено, че се случва и някакво изключение, но е рядко. По- скоро ще кажа, че има жени, които имат някакви комплекси, дали ментални, дали физически и заради тях не си лягат веднага, и искат да те "опознаят" първо. Казвам го, за да подчертая това, че не винаги ти си виновен за да не се получи, много често е заради техни комплекси...Особено пък ако си пич, и както казваш покриваш top of the top критериите...
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1449

Let it be

Профил
« Отговор #5 -: Септември 25, 2019, 20:45:00 »

Абстрактно погледнато всеки може да каже всичко по темата и всеки ще е прав. Този "абстрактен" пример важи обаче не само за жените, има и доста случаи на откачени мъже, които също не знаят какво искат. Факт е обаче, че "нормалните" или "социално програмираните" както ги наричат някои, на възраст над 35 години, отдавна са се ориентирали в картинката и въртят къща, гледат деца, ей такива, някакви си над 70% от хората вероятно.

Но тук болшинството са с претенции на топ играчи. Не изключвам възможността жените в даден момент да се сетят, че имат биологичен часовник и да превъртят. Честно казано рядко съм виждала жена, която да е дотолкова обсебена, че да е готова на всякакви шпагати, само и само да привлече топ самец и то по този начин. Причините за флейк (нали така се водеше) в голяма част от случаите опира до неумела игра. И да, всеки си мисли колко невероятно неповторим е, но разберете... при силна игра максимум до втория път се стига до секс. Всичките заблуди от рода на свирки, чекии и други извинения прикриват нещо друго. Щом се е стигнало до такава близост и няма секс, може да са поне 10 причини, обикновено се свеждат до 2-3:

- Колебание, т.е не е достатъчно възбудена, но все още не знае как да реагира и за по-сигурно симулира интерес.

- Разочарование от нещо, което не може да определи да е тотален търн оф или е поправимо: например мъж, който не знае какво да прави с ръцете си, но в същото време си мисли, че знае.

- Гаден хуй. Не коментирам размер и не се сърдете- малко от жените ще си го признаят в прав текст. Все пак първо го взимаш в ръце, опитваш го евентуално и си представяш, че този член прониква в теб. Ако хуят е гаден (критерии има много и за това), шансът, въпреки чекията да ебете, са нищожни.

- Изводи от типа на "този така и така иска само да ме ебе, после сигурно ще ме зареже, готин е, ама не чак до степен да съм се побъркала, няма да му пускам засега, да видим дали наистина е само за едното ебане". Тези изводи се вадят при недостатъчно привличане, в противния случай мацките изпадат в нирваната на "тук и сега" и се отпускат.

С по-младите мацки, както споделя StefanS, вероятно наистина е по-приятно и по-свободно. На тях им е "широко около врата" все пак и могат да експериментират. Обаче ако си ги представим в такова състояние на стенд бай за следващите 5-6 години, в очакване вечният ерген да се натъкми, нещата пак могат да ескалират до истерии.

Extreme, дали си спомняш ориентировъчно на колко такива случаи си попадал- под 5, над 5... ако са единични бройки няма какво толкова да им се чудиш, но над 5 говори за пропуски в някои от "топ ъф дъ топ" критериите... И как разбираш, че причината е наистина това да стане неустоима в очите ти, искала е да й правиш деца ама с непорочно зачатие, така ли да го чета?
Активен

Leaders grow leaders.
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 04, 2019, 02:48:12 »

...

Абсолютно съм съгласен с целия ти пост ( с изключение на третото от тиретата  Grin ) - много адекватно и точно женско мнение !
Епилогът на разиграването завърши с вечеря и хепи енд за мен, и не чак толкова хепи за нея... въпросът е приключен и емоциите ми откъм гняв са отшумели напълно. Нямаше драми от нейна страна, дори сякаш някак го очакваше... " ами приключваме ли сега", "сигурно няма да искаш повече да ме видиш" и т.н. Нийди. Кратко и точно ѝ казах, че съм се забавлявал и нещата нямат бъдеще, при което дръпна една тирада завършваща с това, че щяла да даде шанс на друг мъж сега - хирург и не знам си какво с позиции в обществото, как била избрала мен от всички кандидати, скочи от колата и трясна вратата.
Иначе такива случаи са ми по-скоро рядкост, всеки случай си е индивидуалност, но в този конкретно говорим за жена, която иска да завърже всячески дългосрочни отношения, но е твърде нийди от самото начало и това отблъсква мъжете с избор.
Инак хубава визуално мацка, и не глупава съвсем, с образование, зарязваща една професия и впускаща се в друга, но ги имаше и индикаторите на аларма, които ми светнаха още в началото - на 31-2, без работа в момента, без доход и самостоятелност, завряна при майка си ... лъхаща неувереност. Нормално да търси провайдър на всяка цена в тоя момент. Просто го играх с малко повече комфорт, симулирах интерес и близост, за да ѝ вляза под кожата, ако ѝ бях казал, че всичко е за фън-а, определено нямаше да се получи.
Понякога, в някои случаи колкото и badboy да го играя, пак ме възприемат като провайдър. Самата жена, ако е центрирана и фокусирана да търси такъв, вижда във всеки, към който изпитва привличане точно такъв и всячески се опитва да дърпа нещата натам.
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 05, 2019, 11:55:45 »

Здравей,

Не винаги причината е, че вижда в теб бъдещ провайдър. Понякога просто се притеснява какво ще си помислиш за нея, евентуално дали ще я обсъдиш с приятели. В старата работа се виждах известно време за секс с омъжена жена, по-възрастна от мен, която нямаше как да ме възприеме като провайдър - бяха богато семейство, така че аз можех да бъда само за развлечение. Въпреки това отлагаше секса може би 3-4 срещи. Просто в един момент си го извадих и й го подадох да го усети. След 2-3 дни започнахме да правим секс. Забелязал съм, че когато са ти го пипали/е имало свирка, после сексът е въпросът на време (това и stone май го беше писал). Така че това е важна част при LMR-то.

Миналия месец направих Ф-клоуз на първа среща с една мацка, имаше известен ЛМР, като тя директно си го каза "просто не искам да избързваме, а и се притеснявам какво ще си помислиш за мен и как ще ме възприемеш за по-натам". Обясних й нещо от сорта, че това което става няма да ми развали мнението за нея, тъй като ако имах негативно мнение, нямаше да се случва това в момента - разбира се докато натягах едновременно, и нещата се случиха.

Разбира се имал съм повече неуспешни опити в тази фаза, като сексът се е случвал или по-натам (ако мацката ме е кефела), или поради бърза ескалация и малко репорт не е имало нова среща. Това което ми направи впечатление при теб обаче е една негативна емоция от тези неща, от която според мен трябва да се лишиш - нямало е секс, голяма работа. Прекарал си време с готина мацка, общували сте, ще я чукаш другия път (ако си струва), ако не - следващата по-подходяща е навън и чака да бъде отворена  Smiley
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 536

Профил WWW
« Отговор #8 -: Октомври 05, 2019, 18:10:54 »

Излизах наскоро с една по-голяма . Мацката се правеше на интелигентна високо рангова и чак ми каза в началото че не съм имал никаква стойност. А до преди два дена ме молеше да не си оставаме приятели и че съм бил нещо повече за нея намирала себе си в мен (глупости)  . Всичко е маска според мен играят си там техните мръсни фантазии  да обикалят да с   тоя да са повече от приятелките  почивки парички хапвания молчета колици  и тн. И от другата страна там да те опознаят преди да ти пуснат . Давам им няколко среща при което се пробвам още на първата за целувка  и обарване и евентуално секс  . Ако не втората направо за секс ако не изстива и мястото просто не ме кефи размотаването чак толкова . Идва следващата ... При тая мацка толкова бързо и истина мястото че си нямате на представа ( ще напиша репорт тези дни но не знам в забавни ли ... )  Grin Grin Grin
Активен
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 06, 2019, 07:18:53 »

Пичовете с последните две мнения - сигурно сте по-малки от мен, вече на 30така е друго - отегчават те безбройните интеракции с жени, и особено проточващите се, разточителни откъм време свалки. Човек си променя приоритетите - фокусът вече е друг, финанси, развитие. Пак ти се иска да боднеш нещо свежо понякога, но просто да става по-бързо, и да не ти губи от свободното време, което е най-ценния ресурс.
И когато срещнеш някоя на около твоите/или + години, искаш играта да е взаимна и по-спонтанна, не да те разиграва като ученичка.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 06, 2019, 14:34:58 »

Здравей,

Не винаги причината е, че вижда в теб бъдещ провайдър. Понякога просто се притеснява какво ще си помислиш за нея, евентуално дали ще я обсъдиш с приятели. В старата работа се виждах известно време за секс с омъжена жена, по-възрастна от мен, която нямаше как да ме възприеме като провайдър - бяха богато семейство, така че аз можех да бъда само за развлечение. Въпреки това отлагаше секса може би 3-4 срещи. Просто в един момент си го извадих и й го подадох да го усети. След 2-3 дни започнахме да правим секс. Забелязал съм, че когато са ти го пипали/е имало свирка, после сексът е въпросът на време (това и stone май го беше писал). Така че това е важна част при LMR-то.

Миналия месец направих Ф-клоуз на първа среща с една мацка, имаше известен ЛМР, като тя директно си го каза "просто не искам да избързваме, а и се притеснявам какво ще си помислиш за мен и как ще ме възприемеш за по-натам". Обясних й нещо от сорта, че това което става няма да ми развали мнението за нея, тъй като ако имах негативно мнение, нямаше да се случва това в момента - разбира се докато натягах едновременно, и нещата се случиха.

Разбира се имал съм повече неуспешни опити в тази фаза, като сексът се е случвал или по-натам (ако мацката ме е кефела), или поради бърза ескалация и малко репорт не е имало нова среща. Това което ми направи впечатление при теб обаче е една негативна емоция от тези неща, от която според мен трябва да се лишиш - нямало е секс, голяма работа. Прекарал си време с готина мацка, общували сте, ще я чукаш другия път (ако си струва), ако не - следващата по-подходяща е навън и чака да бъде отворена  Smiley

Това с "нямало е секс голяма работа направо ме разби"  laugh човек ти чуваш ли се, как да не е голяма работа, пича толкова инвестира в това да свали накоя мацка и накрая да не му пусне, естествено че е голяма работа. Напомняп ми на онези пичове дето са ебали по 40-50 бройки и казват сексът не е важен. От твоята гледна точка може да е така но се постави на мястото на някой, който не е топвал чушката от 5-6 месеца пък ходи му разправяй че нямало значение. Не се опитвам да те хейтя, даже се радвам че ебваш по нещо от време на време Smiley просто ти казвам че на всеки различни неща му куцат, но съм сигурен че и ти не си някой грозник ами се поддържаш и имаш физика и добро излъчване щом ти се получават нещата, отделно явно и статуса ти е висок, не бачкаш в Макдоналдс нали  Wink, това плюс играта ти и те прави машина, но някой хора не са на това положение и започват от по-ниско ниво.

Пичовете с последните две мнения - сигурно сте по-малки от мен, вече на 30така е друго - отегчават те безбройните интеракции с жени, и особено проточващите се, разточителни откъм време свалки. Човек си променя приоритетите - фокусът вече е друг, финанси, развитие. Пак ти се иска да боднеш нещо свежо понякога, но просто да става по-бързо, и да не ти губи от свободното време, което е най-ценния ресурс.
И когато срещнеш някоя на около твоите/или + години, искаш играта да е взаимна и по-спонтанна, не да те разиграва като ученичка.

Тук не съм съгласен има хора които са над 30+ и им прави кеф да си ебват нещо от време на време, това дали им се занимава при всеки е индивидуално. Това с приоритетите, трябва още в 20те години всеки да си ги знае, че след 30 да тръгнеш да гониш успеха е доста по-трудно. Фокусът трябва навсякъде да е един и същ, без значение на колко години си.
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 06, 2019, 20:31:04 »

Естествено че сексът е важен, просто казвам да не му се отделя такова голямо значение, защото това те прави прекалено целево ориентиран. Поне при мен съм го забелязал, че когато не ми е фикс идея, ми се получава по-лесно, отколкото когато излизам на среща/на нощна игра с единствената идея да бодна нещо.

Всичко опира до това как гледаш на нещата, трябва винаги да се търси позитивното. Снощи например можех да отида на среща с мацка, с която имах голям шанс да правя секс, но избрах да отида да направя найт гейм и въпреки, че отнесох няколко резачки, а една мацка която все пак дръпнах, изолирах и й отделих бая време, флейкна накрая и се прибрах "с празни ръце". За някои това може да е празна вечер, за мен си беше приятно изкарване и не съжалявам за нищо.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: