Tyxo.bg counter Една лелка ме преследва
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 22, 2019, 08:27:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Една лелка ме преследва  (Прочетена 721 пъти)
heuspo
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 257

Профил
« -: Септември 27, 2019, 19:04:59 »

Една лелка нещо се е лепна за мен. Проблема е, че е от социалния ми кръг и ща не ща се виждам с нея в общата ни компания. Давам и сигнали, че няма да стане работата ама колкото повече се дърпаш от една жена тя още повече ти се набива. Като цяло ми пречи и на играта в соц. кръга.
Един приятел ме съветва да говоря директно с нея. Обаче мисля, че ще ме намрази, което приципно не е проблем. Проблема е, че ще започне да ми подлива вода и ще говори срещу мен на другите мацки някои от които проявавям интерес. Случвало ми се е не точно същото но подобно нещо преди време. Скарах се с една мацка и после всичките и приятелки ме.мразеха.
Засега се опитвам по индиректен начин да и покажа, че няма да се случат нещата ама тя не отбира.
Вие какво мислите?
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1240

Профил
« Отговор #1 -: Септември 27, 2019, 20:13:30 »

Що мислиш, че ти пречи с другите мацки. Жена ти се лепи и постоянно демонстрира интерес. И това ти подронва авторитета? И ти прецаква играта с другите мацки?
Нещо си се объркал. Не ти пречи. Продължавай да се правиш на приятно разсеян. Не е проблем. Най много да ти помогне. Ако знаеш как да го използваш.
Активен
IIIeodosi_Ceaserus
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Профил
« Отговор #2 -: Септември 27, 2019, 20:25:42 »

и аз това си мислех,че може да го използва в негова полза  Cheesy
Активен
heuspo
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Септември 27, 2019, 21:04:33 »

Пречи ми в смисъл, че постоянно ми търси вниманието, иска да танцува с мен и ми ангажира времето. Което мога да използам да се занимавам с друго момичета.
Иначе да, тази ситуация може да се използва да вдигаме на ранга. Ама не ми е необходимо, имам достатъчно.авторитет в соц. кръга
Активен

btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1240

Профил
« Отговор #4 -: Септември 28, 2019, 21:56:56 »

Пречи ми в смисъл, че постоянно ми търси вниманието, иска да танцува с мен и ми ангажира времето. Което мога да използам да се занимавам с друго момичета.
Иначе да, тази ситуация може да се използва да вдигаме на ранга. Ама не ми е необходимо, имам достатъчно.авторитет в соц. кръга
Е, щом иска да танцува с теб. И аз не се сещам за друг вариант. Трябва да танцуваш
Активен
bai_peshoo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« Отговор #5 -: Септември 30, 2019, 10:24:24 »

А какъв е проблема да я изплющиш ей така за спорта?
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 208

Профил
« Отговор #6 -: Септември 30, 2019, 11:56:08 »

Значи, един мъж трябва да застане директно и да каже в очите на една жена, че не се интересува от нея, а не сигнали, протакане и се да прави на ударен...Това го правят жените. Действай директно и възпитано, но категорично я отрежи. Шансът да направиш добро впечатление и на нея и на другите женки е далеч по-голям от даването на сигнали. Колебание и всичко друго би могло да се тълкува като признак на слабост. Отделно тя и сега може и ще ти подлива вода, щото приема всяка друга за конкуренция. Не, че не може да се окаже някой психопат, ама това не можеш да го промениш. Поне по мен съм забелязал че предпочитам директно да ми кажат нямам интерес и т.н., отколкото сигнали. Жените, с които съм говорил по тоя въпрос също го предпочитат.
Активен
stef--
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #7 -: Септември 30, 2019, 12:50:44 »

Значи, един мъж трябва да застане директно и да каже в очите на една жена, че не се интересува от нея, а не сигнали, протакане и се да прави на ударен...

И къде е мъжкото в това да се обясняваш?

Просто си я игнорирай и си действай, щом не искаш нищо.
Сложи и граница, кое е окей и кое не. Ако е малоумна ще те гони. Ако поне малко чатка, ще върже 2 и 2. Щом ние успяваме да разберем, кога нямат интерес към нас, със сигурност тя ще схване бая по-бързо.
Успех.

Поздрави,
stef--
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 208

Профил
« Отговор #8 -: Септември 30, 2019, 14:33:07 »

Значи, един мъж трябва да застане директно и да каже в очите на една жена, че не се интересува от нея, а не сигнали, протакане и се да прави на ударен...

И къде е мъжкото в това да се обясняваш?

Просто си я игнорирай и си действай, щом не искаш нищо.
Сложи и граница, кое е окей и кое не. Ако е малоумна ще те гони. Ако поне малко чатка, ще върже 2 и 2. Щом ние успяваме да разберем, кога нямат интерес към нас, със сигурност тя ще схване бая по-бързо.
Успех.

Поздрави,
stef--

Мъжко е не да се обясняваш, а да имаш топките да не се криеш,да застанеш срещу някого и кажеш нещо, което той не иска да чуе . В случая "ей,виждам какво става, но нямам интерес". Не забравяй, че това не е поредната льохманка от улицата, а жена от компанията, в която авторът иска да играе. Всяко действие рефлектира върху образът му. Също така докато има някаква неизвестна винаги има опция той да е онзи в който е влюбена Пета (да кажем) и автоматично да излиза от радара на другите мацки, или всяко негово действие към друга да се приема като предателство.  Пък и лично аз не съм ок поведението ми да е съизмеримо с това на всяка втора кифла и щом за нея е позволено и за мен да е позволено. Но това са граници, които всеки сам си поставя.  
Активен
heuspo
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 02, 2019, 17:21:06 »

А какъв е проблема да я изплющиш ей така за спорта?

Обмислял съм го и този вариант, но не намирам нищо секси в нея.

И аз се чудех същото като stef--. Как така жените само с един поглед разбират, че ги харесваш а не разбират от намеци когато не се интересуваш от тях.

Мисля, че ако подходя директ и й го кажа направо това ще я озлоби. Затова си трая поне засега с надеждата да се усети и да се откаже
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3814

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 03, 2019, 06:16:00 »

Е само една ли? Мене няколко лелки в работата все като ме видят ме хващат да си говорим, питат ме как съм, правят ми комплименти, абе направо си се самопредлагат, но естествено като всяка жена не казват директно какво си искат (да ги еба) ами дават намеци дано сам се сетиш да си поискаш, та да не си развалят репутацията.
Мене обаче не ми се ебе от такива (40-45 годишни), ебе ми се от младите, на тях пък аз им смигам и им пускам бъзици, те пък бягат по тъча и може би си викат за мене това, което аз си викам за лелките... Ама така е нареден живота, братоци :-)
Активен
heuspo
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 04, 2019, 12:05:35 »

Мене обаче не ми се ебе от такива (40-45 годишни), ебе ми се от младите ....
Баш, и на мен така

.... на тях пък аз им смигам и им пускам бъзици, те пък бягат по тъча и може би си викат за мене това, което аз си викам за лелките...
Има и 20 годишни мацки дето си падат по 40 годишни мъже, това съм го виждал на живо. Тъй, че смигай Wink пък ако фани дикиш, хване Smiley
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: