Tyxo.bg counter Отношения с момиче
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 22, 2019, 08:28:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Отношения с момиче  (Прочетена 801 пъти)
lime
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 38

Профил
« -: Октомври 23, 2019, 12:30:28 »

Здраси, пичове. Дайте съвет как да действам с една мацка.

Миналият месец бях на среща на отдела в друг град, тъй като от фирмата сме разпръснати из цялата страна. Разказвал съм ви покрай емоциите с друго момиче. С една съвсем друга колежка осъмнахме на една пейка с целувки, натискане и т.н
Тя се разделя с мъжа си, има си дете, живее в друг град и се разбрахме, че това ще са несеериозни отношения.
След тази случа близо месец ми звънеше непрекъснато, чатове, флирт, закачки, искала още. Кефеше се каквото и да и говоря. Аз го играех по незаинтересован, движех си мойте проекти, обръщах и винание само коагато можех, много рядко някаква емоция. Абе твърдя, че играех играта добре. Тя гонеше почети през цялото време.
Така по-миналият уикенд отидохме заедно на разходка до едно градче. Всичко мина много добре - забавлявахме се, приятни емоции, насторнение, тя постоянно ме хваща зяа ръка, търсеше целувки и тн.
Обаче със секса не се получи. Дали от някакво притенснеие, дали заради новото момиче, дали щтото тя не беше много активна - честно да си кажа не ми стана.
Уж всичко е ОК, обаче оттогава отношението и бая се промени. Все по рядко търси, все по кратки чатове, някак си изезна закачката, няма го флиртуването. Най - вероятно се дължи на проблема с неслучилият се секс, ама не знам как да го компенсирам това докато се видим.
Даже тръгнах да говоря с нея - викам дай да видим сега какво става, кое не наред. И тя ми обяснява, че имала много проблеми, разправии с мъжа и детето, да не съм се вживявал, това между нас си били само несериозни неща.
Не целя да задълбочавам нещата. Просто предсотят доста срещи и ми се ще да има с кога да си прекарвам добре.Та как пак да събудя интереса ѝ ? Пак да започне да жеале да има близост. Въпреки, че и аз не искам сериозни отношения някак си да си върна лекотата и флирта в отношенията. Да си върви заигравката. Естествено като мъж искам и друг шанс да я изчукам.
Вие как бихте постъпили ?
Активен
Helios89
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 28, 2019, 16:56:22 »

Браааааааааааааааат, специално се регнах заради, тоя пост, щот съм попадал в подобна ситуация - но разведена наскоро с деца и опа-клопа. А и кат гледам никой още не е писал

Само от това изречение "Тя се разделя с мъжа си, има си дете, живее в друг град и се разбрахме, че това ще са несеериозни отношения." мога да ти кажа къв е проблема
1) Тя се разделя, а не се разделила
Значи го кара предпазливо докато раздялата не стане факт, за да не стане фал и да ѝ се прецакат нещата

2) Има си дете
Детето е най-важнотото за една майка. Къвто и мъж да е с нея, не може да бие по-важност детето ѝ

3) Разбрали сте се - ще са несеериозни отношения
Щом ще са несериозни нещата, защо се държиш все едно са станали?  А и тя си е взела от срещатата ви най-важното за нея от едни "несеериозни отношения" - емоциите от това да се чувства желана и оценена. Защото обиковено омъжена жена (било то и в процес на раздяла), не би ходила по мъже, ако не ѝ писпва точно този чувства. На нея ако ѝ липсва секс, ще отиде на улицата, ще си свали гащите, ще си вирне краката и ще викне "Нема ли кой да ме изчука?". И най-грозната да е, пак ще се намери някой да я всърши тая работа.
да не говорим, че тя дори сама ти го е казала -
разправии с мъжа и детето, да не съм се вживявал, това между нас си били само несериозни неща.

И като цяло по степен на важност за нея нещата се редят Детето>Развода ѝ>несериозните ви неща.

Така че моя съвет е като цяло да не заебаваш нещата съвсем - пак си разговярайте, но не пришпорвай за виждания и т.н. щото както вече казах има 2 по-важни неща от теб и вашите несерионзи отношения. Така няма да изглеждаш като поредния тъпак в нейните очи (визирам мъжа ѝ). А като стана дума за него - не знаеш дали мъжа ѝ не се държи като "нуждаещ"(needy) и не я пришпорва и той. И ако е така, започваш да приличаш на мъжа ѝ, а тя те е харесала, щот НЕ си се държал така.  Капиш?

НО в същото време почни да търсиш нещо другаде

Активен
ken block
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 29, 2019, 16:27:50 »

Здравей lime, позволявам си и аз да се включа в тази тема, защото на скоро приключих подобна история.

По добре не се занимавай с въпросното момиче... и за напред избягвай подобни истории - омъжени, сериозно обвързани, с деца, пред развод, след развод и т.н.т.

Една година и половина се пържих в тоя ад и се убедих, че няма, ама наистина няма нещо по-гадно в отношенията между мъж и жена, отколкото да се набуташ в подобен филм. Да, мнозина сигурно си го представят като сценарий от филм за Джеймс Бонд - романтика, страст, тайни срещи, бурен секс, и други подобни авантюри, но в реалния живот няма нищо общо...

Сега искам да отбележа, че в последния абзац на поста си, издаваш желанието си да имаш нещо общо с това момиче. Казваш     ''Не целя да задълбочавам нещата." и в следващия момент ".Та как пак да събудя интереса ѝ ? Пак да започне да жеале да има близост." Ако ти е само за секс - заеби, има много жени, адски много жени с които можеш да бъдеш само за секс, без да влизаш в зоната на здрача. Ако обаче на подсъзнателно ниво, искаш нещо по-сериозно, тогава честито, вече си попаднал там...

Иначе колегата преди мен добре те е насочил, едва ли причината е в несполучливия секс. По-скоро е нещо в нейната глава, нещо което трудно би изкопчил в най-чистия му вид от нея.

Това е от мен, надявам се, че съм ти бил полезен, макар и не с това което си очаквал да чуеш.

Поздрави!!!
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 170

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 30, 2019, 09:01:49 »

@ken block
разчисти си малко пощенската кутия, или пише на ЛС за контакт.
Активен
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 646

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 30, 2019, 09:43:47 »

Така и не разбрах, като не го дигна, ти направи ли нещо с пръсти или уста? Поне един оргазъм докара ли й? понеже, ако не си пробвал, поне на нея да й направиш прекрасното, не виждам, защо си изненадан, че ти е била дузпата...
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 257

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 30, 2019, 17:50:18 »

Че ти си си отговорил сам, не се е получил секса и затова не те иска, после искаш логическо обяснение от нея сякаш ще ти го даде. С тая мацка си осрал нещата. Каква заигравка искаш да има, шансът ти е един, пропилееш ли го гейм овър.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 539

Профил WWW
« Отговор #6 -: Ноември 06, 2019, 22:22:06 »

хм жените правят много съпоставка с бившия ако е била с някав дето не вдига самолета и се получило така нормално да се дръпне другия момент е да има ниска самоуценка към себе си третия момент е ежедневието да е бута и четвъртия е да си е намерила друг дет е кефи повече  изкарай е на среща и е възбуди много и кажи че не е заслужила все още закачливо и спри да е търсиш два три дена и би трябвало малко да де върне интереса ако е кефиш още
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: