Tyxo.bg counter Как влияе секса върху емоционалното състояние ?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 22, 2019, 08:27:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как влияе секса върху емоционалното състояние ?  (Прочетена 488 пъти)
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 257

Профил
« -: Ноември 05, 2019, 16:36:27 »

Нека всеки да каже как му влияе липсата на секс от дълго време и какво правите в случая.  Smiley
Активен
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 178

Неактивен потребител

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2019, 18:07:05 »

Smiley Това за място за емоционална подкрепа ли е предвидено?
Ако съм в ергенски момент - настройвам се, че няма да е често и го понасям по-спокойно. От над една година вече съм в хубава връзка и толкова съм свикнала да правим секс постоянно, че ако минат 3, 4 дена без и започвам да се разстройвам не на шега.
А какво правим? Миии най-логичното нещо Smiley Секс. В това отношение на мен поне ми е лесно, мъжете/моя винаги на линия Tongue
п.с. секса е лекарство за стрес, главобол хаха, даже зъбобол (изпробвано!), вкиснато настроение и тн, но не върши сам работа, ако имате по-сериозен проблем (депресия например) и много съм се нервирала като са ме съветвали да увелича "приема" му едно време.
п.п.с. Сериозно мисля, че хроничната липса на секс уврежда възприятията (особено на мъжете) и настройката към живота.
Активен
grandslam87
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2019, 18:57:43 »

"п.п.с. Сериозно мисля, че хроничната липса на секс уврежда възприятията (особено на мъжете) и настройката към живота."

Това може да важи за теб и жените като цяло,ама за мъжете-забрави.Като човек не правил секс от няколко години не съм си увредил възприятията,нито се нагаждам спрямо средата.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3814

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 07, 2019, 07:04:54 »

толкова съм свикнала да правим секс постоянно, че ако минат 3, 4 дена без и започвам да се разстройвам не на шега.
А какво правим? Миии най-логичното нещо Smiley Секс. В това отношение на мен поне ми е лесно, мъжете/моя винаги на линия Tongue
Само забрави да кажеш и че му е 21 сантиметра.
Пу-пу, да не му е уроки на момчето, от толкоз похвали да не земе нещо да спре да му става.

А моят отговор по темата: ами като не се е случило да правя секс 1-2 дена, гледам да си ударя една чекия, че да ходиш неизпразнен хич не е добре. Инак се е случвало и дълго време да не правя, жената като беше бременна примерно или като кърмеше, не ѝ се правеше често секс, преди това пък и без жена съм бивал като съм бил ерген и е имало и сухи периоди докато дръпна нещо - абе не се умира без секс, ама по-добре със секс.
Активен
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 209

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 08, 2019, 13:07:42 »

Настървява ме още повече да излизам да ловувам .
Активен

Ако успееш да убедиш себе си, че можеш да направиш дадено
нещо, стига то изобщо да е възможно, ти ще го направиш,
колкото и да е трудно. Ако, обратното, си представиш,
че не можеш да направиш и най-простото нещо на
света, наистина ще ти е невъзможно да го направиш и
къртичините ще са за тебе непристъпни планини.
Емил Куе
vhT
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 17, 2019, 22:50:39 »

Един път не бях правил секс от дълго време и имах много лош период, хич йне ми вървеше, после се депресирах и не бях си удрял ножки от поне 10 дена. Реших че ми трябва решение и отидох на един купон. Ебах след 4-5 часа. Извод: липсата на секс, води до секс, щот толкова много ти се ебе, че се хвърляш в боя без да мислиш.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3814

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 18, 2019, 07:24:22 »

не бях си удрял ножки от поне 10 дена. Реших че ми трябва решение и отидох на един купон. Ебах след 4-5 часа. Извод: липсата на секс, води до секс
Аз пък тая сутрин станах, пръднах, и слънцето изгря. Извод: като пръдна карам слънцето да изгрява.
А сега истинския извод, пичове: внимавайте на базата на какъв sample size правите изводи.
Активен
cionflipp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 196

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 18, 2019, 12:11:24 »

Ако си ебал 50 жени и си на сухо от 1 година сигурно ще ти е през дедовия, че не си ебал от толкова време.
Ако си прекратил пет годишна връзка с единствената жена, с която си бил, която всъщност е скъсала с теб, защото и е станало мега скучно и след това не си ебал една година, то тогава сигурно ще ти е гадно.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: