Tyxo.bg counter Въпроси за бързите срещи (speed dating)
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 22, 2019, 08:29:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси за бързите срещи (speed dating)  (Прочетена 429 пъти)
Helios89
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« -: Ноември 08, 2019, 20:13:28 »

Здравейте пичове,

Първо се извинявам, ако тема не е направилното място, но смятам, че в "Други" надали някой ще го види  Smiley

Тъй като реших да си разширя малко територията за запознанства, реших да ходя на бързи срещи. Досега не съм ходил на такива мероприятия и търся малко инфомация като:
  • В кои сайтове си струва да се запишеш - по-популярен сред момите и е по-вероятно е да се запълнят женските местата;
  • Ако няма правило за облеклото какво да бъде (щот за навън се обличам по един начин, за среща с момиче - по друг и за клуба по трети)
  • Горе-долу какви хора ходят на такива мероприятия - по-свити/по-отовери, тъпи/интелигентни и тн
  • При сядането на маса със съответната мадама как да започна

Също така, ако някой сподели опит си, ще съм му много благодарен

Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 122

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2019, 09:01:25 »

Здрасти,

За мен лично това ще е загуба на време, не вярвам готини момичета да се записват на нещо такова. Щом искаш да си разшириш полето на запознанства, излез на улицата или по клубовете - там ще срещнеш жени от всякакъв тип. Също така, виждаш какво заговаряш, а тук ще отидеш на среща на сляпо.

Ако все пак си твърдо решил, на прима виста ми идва следното - бих й казал (ако ми хареса все пак някоя) че всъщност съм отишал на майтап/от любопитство, но тя (конкретната мацка) ми е допаднала много и искам да се видим отново вече при по-нормална обстановка. След това я извеждаш и я налазваш на общо основание  Wink
Активен
Helios89
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 11, 2019, 10:16:56 »

Щом искаш да си разшириш полето на запознанства, излез на улицата или по клубовете - там ще срещнеш жени от всякакъв тип.
Идеята на ходенето на бързи срещи е да е бонус към клубовете и улицата  Wink

Пък го намирам за нов вид изживяване, да поразчупим малко обстановката
Активен
NBeeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 84

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 14, 2019, 07:27:28 »

Аз съм ходил веднъж. Мисля, че в София има само една фирма, която реално организира такива и струва 30 лв. Имаш по 6 минути с всяка жена, които са крайно недостатъчни да си изградите впечатления един за друг. На края на всяка "среща" си записваш на един  лист дали искаш да се видиш отново с въпросния човек. Ако и ти и тя сте отговорили положително, организаторите ти дават координатите й и излизате на нормална среща.
На такива срещи ходят и по-отчаяни/дебели/интровертни жени, но и колкото и изненадващо да звучи - по-прилично изглеждащи работещи жени, които в ежедневието си са заети и имат ограничени възможности за нови запознанства. Все пак, първия вид са преобладаващи.
Цената е 30лв. за събитие, не е кой знае колко много, не пречи да опиташ.
За облеклото - може да се облечеш по-елегантно с риза и дънки, например.
Активен
Helios89
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 16, 2019, 16:09:52 »

Благодаря за информацията, NBeeR.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай