Tyxo.bg counter Моят дългогодишен опит - Братоци, не си струва. Жените са ***
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 22, 2019, 08:28:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Моят дългогодишен опит - Братоци, не си струва. Жените са ***  (Прочетена 945 пъти)
Rosti_mtb
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Ноември 11, 2019, 03:43:25 »

Здравейте,

Не познавам никой от БГ пикапите, но преди време бях много известен в американски сайт. Има голяма вероятност някой от вас да ме е чувал, но не целя популярност. Искам просто да кажа всичко в душата си.

Опит

Опитът ми е извънземен. Имам минимум 3000 улични заговаряния. Всички са в София. В началото имах и Excel таблица.

Много хора казват, че са заговаряли хиляди, но след кратък разговор разбирам, че лъжат. Много лесно се усеща, кога имаш опит о кога си писател.

Онлайн имам също години прекарани в Тиндър и т.н.

Съжалявам, но стигнах до следните изводи:

Жените в днешно време са пълна измет. Всичките са еднакви. Всички харесват кучета, обичат да пътуват, пият вино и се мяткат по плажа. Идентични снимки, идентично мислене. И абсолютна идентична липса на отговорност. Жените се отмятат от думите си, действията си. Те никога не са виновни.

Защо? Защото са мега хипергамни. И целият свят храни тази тяхна страна - от педалите дето им харесват всички снимки до пикапите като нас дето ги заговарят на улицата.

Всичко се върти около путката и те го знаят и гледат винаги да смучат повече и повече. Любовта им не струва нищо. То честно казано я няма. Толкова пъти са ми забивали нож в гърба, че вече станах безчувствен.

Какво искат жените?

Кинти, визия и лъжи. Това е.

Ако си хубав и имаш кинти, и можеш да създаваш илюзии в празните им глави - твои са. Ако ли не - нищо няма да помогне, брат.

Отвратих се от тях напълно когато разбрах истинската им същност. Те никога няма да те обичат заради теб самия - само за това, което можеш да им дадеш.

Когато жените са оставяни да правят каквото си искат се получават болни, педалски общества като нашето. Всичко се върти около путката, пак казвам - от пикапите на улицата, до батките с БМВ-тата в клубовете. Всичко е с цел путка. Да ѝ се угоди. А, тя иска кефче и кинти.

На жените не им пука за националност, чест, достойство и т.н. Те искат лукс тук и сега. Да не мислите, че на българката ѝ пука за страната? Напротив. Те мразят бедния средностатистически български мъж и се шлякат с богати пичаги от Европа, Америка, Дубай и т.н.

А, когато ти се превръщаш в образ, който трябва да се хареса на материални, плитки същества като днешните жени, ти ставаш боклук.

Ако се премахне секса, една жена в днешно време не предлага нищо. Даже и деца не предлага, защото те не раждат, брат. Или ако раждат е едно дете като станат на 30+ (преклонна възраст за една жена).

Веднъж питах една бивша колежка и приятелка малко по-голяма от мен защо няма семейство - тя каза: "Ами искам да имам ама какво да направя, че всички мъже са скапани?"

А, тя каква беше? Трътка дето се скъса да се шиба с всякаква измет (винаги богати обаче) между 16-28 и накрая заби някакъв богаташ от Франция по-млад от нея и по-богат и всичко по.

Когато стигнете до моята възраст и опит ще се почувствате супер разочаровани и душевно ограбени. Много от вас са деца и си мислите, че ще ви се размине. Че ако знаете някакви вълшебни думи ще наебете яката путка. Хаха.

Брат, всичко е кинти и визия. Магически думи няма. Пикапът е измама.

И така.

Годините ни/ми прекарани в "игри" и молитви за путки било то офлайн или онлайн оставиха една бездна в моето сърце. Да, поличих някаква доза путка, но честно казано не си струваше.

Активен
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 283

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 11, 2019, 09:20:40 »

БРАТ, лошо, че след толкова дългогодишен опит си достигнал до толкова неточно и едностранчиво мнение...Съгласен съм, че до някъде имаш право, но до 40% накяъде...Има и такива пръчки, които описваш в основата на коментара си, но има готини мацки да знаеш, които не се вместват в описанието ти, поне аз съм бил с такива, и затова казвам, че според мен до някъде си прав и до там...Естествено също трябва да се отбележи, че това се отнася за днешните времена.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 751

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 11, 2019, 14:28:58 »

Здравей,

Горчив опит, но това е въпрос на интерпретация. Светът ни предлага най-различни начини да получим опит. Факт е, че много от хората не са такива, каквито ни се иска. Но за да имаш успехи и да се чувстваш доволен, е нужно и да погледнеш нещата от добрата им страна. Хванеш ли се за горчилката, резултатът няма да ти хареса. Всичко това е борба между това, което си очаквал да се случи, но не се е получило така, както ти си желал. Това определя и начинът ти на действие в бъдещето. Действаш ли от ранга на горчилката, резултатите не биха били това, което желаеш. В такъв момент изпадаш в спиралата на мислите, че всички хора са такива. Това само по себе си е реактивно и контрапродуктивно.

За да излезеш от тази спирала на негативизъм, ти е нужна коренна промяна на виждането за хората. Това можеш да го постигнеш, като приемеш, че повечето хора са такива - слаби, реактивни, с неподходящи реакции. И това не от гледна точка, че е нещо лошо. Просто обективната линия. Точно поради тази причина си избираме и хората, с които желаем да бъдем. Селекцията, това е върху което би трябвало да се насочим. Доколко, конкретният човек, покрива нашите стандарти. Покрива ли ги - ок, а не ги ли покрива, пак ок, но дотук. Всичко друго е само реална обективност, без особена реакция.
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
SeekerOfTruth
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 11, 2019, 16:49:18 »

Евалата братле, време беше някой да ги напише тия работи черно на бяло.   
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 257

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 12, 2019, 02:09:45 »

Браво братле, открил си топлата вода, супер радвам се за теб  laugh ама тези работи вече ги знаем повечето, то затова и пикапа замира защото някои хора си помислиха че само с игра и ще наебат половината мацки в Бългаия, да ама не. Те затова и се отказаха.

На почти всеки средностатистически мъж му е ясно че мацките са такива и че повечето за нищо не стават, освен за секс. Е аз се радвам че и затова стават, все пак животът не се основава да си намерим половинката в живота, поне моят не е такъв. Истината е важна, а тя е брутална и нещата са много зле наистина.

То е ясно че ти трябва добра визия, пари, статус и малка част "игра " за да успееш с мацките, те затова повечето пичове се депресират или ядосват, но това е реалността. Няма как да се измени женското съзнание, но можем да се адаптираме и да се възползваме максимално от нещата.

Не че нещо ама да се гледа толкова отрицателно на нещата не мисля че има смисъл, то каква ти е била целта с жените, ти какво си очаквал от тях да ти духат без пари, с неподдържан външен вид, няма как да стане. То доста хора с времето и спряха да влизат във форума и да пишат. То всякакви теми се изписаха от сорта на къде отидоха стойностните мъже и всеки се правеше на готин пич и че той трябвало да спи с мацката а не онзи чехльо, че откъде накъде трябва да стане така, други пък се правеха на принца на белия кон и се мислиха че като свалят мацки на улицата са ебати пичовете, пълни глупости.

Виж братле, аз също съм се вкарвал в кофти настроение, понеже виждам мацките в друга светлина, в която не е много готино, но като всяко нещо в живота всяко удоволствие се заплаща и всяко нещо си има плюсове и минуси. Жените винаги са били такива и ще бъдат, само че какво толкова те ебе теб, нали си жив и здрав, сега да не ми излезеш като повечето че някой ден искаш да създадеш деца и искаш стойностна жена до себе си, което е трудно постижимо, дори и да го постигнеш и тя ще ти върти номера. Няма гаранция за нищо.
Аз съм по малък от теб и ти имаш поне 3 пъти повече опит и се вкарваш в тези редпилове, които са полезна информация стига да не прекаляваш с нея.

Тук все пак е форум за пикап, идеята е как да вкараме в леглото някоя мацка не да се правим тука на кой е по-стойностен, дреме ми на оная работа дали съм най-стойностния във форума или пред мацките, макар че обичам валидацията. Влизам да помагам с каквото мога ако има някой закъсал пич, пък и аз да науча нещо ново, все пак затова сме се събрали тука все кочове.  Smiley
Малко се отклоних ама да ти кажа, пич не се озлобявай, това е нещо което ти препоръчвам да избягваш, независимо от обстоятелствата и реалността. Все пак нещата не са черно бели и винаги всеки има шанс за нещо. Но си трябва работа, да жените няма да ни харесат заради това което сме, аз вече съм го приел, имам си приятели които са били с мен в трудни моменти и на тях разчитам, утре ще погрознееш и можеш да си без пари и мацките да не те бръснат за нищо, а като печелиш и си победител ти се умилкват. Не трябва да те ебе грам за това с мацките, живей си живота, ако искаш намери си някоя мацка, виж колко жени има в България все някоя стойностна може да намериш, недей се отчайва така, горе главата, е то е ясно че трябват пари статус визия и игра. Но всичко е постижимо, доста хора са го доказали и не забравяй че ИГРАТА не е за всеки.  Wink

П.С:  Прави си кефа и намери някакъв смисъл в живота, нещо за което да живееш без мацките, те са просто бонус и нищо повече.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 942

Профил WWW
« Отговор #5 -: Ноември 12, 2019, 09:03:28 »

Жените не са нито добри, нито лоши. Те са това, което са. Емоционални, непостоянни, водени от собствените си интереси. Не можеш да се откажеш от жените, така както не можеш да се откажеш от живота. Въпросът е дали правиш най-продуктивното в този момент с мислите и действията си, защото това води до бъдещи резултати. А да се оплакваш със сигурност не е продуктивно.
Всичко е въпрос на гледна точка. Така както ти се оплакваш, че жените са повърхностни и не можеш да им имаш доверие за сериозна връзка, така и някой друг мъж в този момент се чуди защо не са по-повърхностни, че да може да ги сваля по-лесно. Ти си недоволен, че са хипергамни и не искат да имат деца, а той се чуди защо толкова рано раждат и после са верни на мъжете си. Толкова красота и толкова потенциален секс, и всичко това само за един мъж! Та това си е направо греховно! Smiley
Нямаш представа в този момент, колко мъже се оплакват, че изглеждат добре и пак нямат жени и колко други мъже с пари се оплакват, че само ги използват. Човек винаги има от какво да е недоволен. По-трудното е да се фокусираш върху това, от което си доволен.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 646

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 12, 2019, 12:02:06 »

Странно е как търсите в мацките бързо пуси, а след това ревете, че са боклуджави курви. В последствие всички жени са курви и гроздето е кисело.

Съжалявам за кофти опита ти авторе, понякога съдба, друг път серия от лош късмет ни застига, но ако целия ти опит, който скицира е такъв - значи НЕ ПРАВИШ нещо, както трябва.

Една от най-важните черти на това да си мъж е да те отхвърлят/прецакват, което те бута да придобиваш качества.

Срещал съм големи боклуци, някой от тях съм чукал. С някой от тях съм се залъгвал, че ще ги променя. Срещал съм и страхотни жени. Но никога не съм ги третирал, като боклуци, понеже и аз не искам мен да ме третират така.

И впрочем, към всички подгласничми от типа "най-после някой го каза" - да храниш другия пол, показва, че си много нийди и статичен, че си двойкарче. Този път съм напълно съгласен с Илиян - жените са си жени, ако не ви кефят - ами отдайте се на мъжки ласки...
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 775

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 12, 2019, 12:14:36 »

Илиян изчерпа темата Smiley

Виж сега брат това да имаш много опит не те предпазва от менталните дупки, в които всеки с по-малко опит изпада. Това е постоянна борба във всичко което правиш. Винаги , когато те налегнат негативни мисли и започнеш да генерализираш хората просто знай , че губиш битката със себе си. Опитай да излезеш от главата си, да погледнеш нещата отгоре. Да си припомниш кой си , за какво се бориш. Да задържиш фокуса си върху положителните неща. Пуснеш ли се по течението на негативизма изпадаш в дупка и после ще трябват повече усилия за да се издърпаш от там.

Относно играта. За мен играта е да знаеш какво искаш и по какъв начин да го постигнеш. Това включва всичко свързано с общуването с останалите както и собствената ти настройка и психологично състояние. Включва и опита.

Да имаш игра не означава че ще ебеш всякога и която си поискаш. Има и много фактори , които не зависят от теб. Да имаш игра означава да извличаш максимума от всяка ситуация - възможния максимум според обстоятелствата. Означава да влияеш повече на хората отколкото те на теб, да ги завличаш в своите убеждения. Също така да не губиш битката с външния свят и да не позволяваш на външни влияния да пропукват убежденията ти.

Това е постоянна борба. Не може просто да се отпуснеш и да кажеш - аз имам игра видях ги те какви са и това е. Просто си в дупка в момента. Натрупал си недоволство и негативизъм от някои конкретни ситуации, те са пропукали принципите ти, което пък води до по-слаб фрейм и влошени успехи в играта. Така колелото се завърта и става омагьосан кръг.

Нужно ти е да си удариш няколко шамара и да си върнеш контрола върху мислите . Да се храниш емоционално от негативни генерализации буства егото ти, но ти причинява сериозни вреди върху нагласата и играта.
Активен
grandslam87
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 12, 2019, 15:03:15 »

Категоризирането в една или друга посока води до заключението,че има нещо сбъркано в нас,така че крайностите не водят до нищо стойностно.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1576

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #9 -: Ноември 12, 2019, 17:06:20 »

Явно жените не са твоето нещо… преориентирай се към ‚пари', или прати хора на Марс Smiley

Опитът ми е извънземен. Имам минимум 3000 улични заговаряния. Всички са в София. В началото имах и Excel таблица.
Онлайн имам също години прекарани в Тиндър и т.н.

Опитът не е това, което си мислиш, че е … същото, като със совите Wink

Навремето Крабът (от форума) за месец-два беше заговорил 1000+ сета… След това дойде да го обучавам персонално. Опитът му беше 0. Уравнението е „Опит = действие + учене и изграждане спрямо резултатите от действието“. И тук идва големият проблем, че много от хората не успяват да се поучат от действието си (точно както Краба) и си карат все по един и същ начин. Мозъкът ни е бог в това да създава комфортни зони, дори и в нещо толкова „некомфортно“, като заговаряне на жени. Цялото ти писание крещи, с-писъците-на-умиращ-глиган, че опитът ти липсва.

Жените в днешно време са пълна измет. Всичките са еднакви. Всички харесват кучета, обичат да пътуват, пият вино и се мяткат по плажа. Идентични снимки, идентично мислене. И абсолютна идентична липса на отговорност. Жените се отмятат от думите си, действията си. Те никога не са виновни.

Жените са страхотни! Секси, стегнати, перверзни пут*нца, които само чакат да им завъртиш главата, и да правиш най-перверзните мръсотии с тях. Това какво харесват, какви снимки имат и каква отговорност… за къв чеп ти е? Ще ги съдиш, ще ги подвеждаш под отговорност ли… или ще ги е*еш?

Защо? Защото са мега хипергамни. И целият свят храни тази тяхна страна - от педалите дето им харесват всички снимки до пикапите като нас дето ги заговарят на улицата.

Жените са такива, каквито са Smiley; Не знам ти, и педалите каква страна им храните, но те съветвам - да ги храниш основно с богати на витамини и минерали натурални течности Smiley

Всичко се върти около путката и те го знаят и гледат винаги да смучат повече и повече. Любовта им не струва нищо. То честно казано я няма. Толкова пъти са ми забивали нож в гърба, че вече станах безчувствен.

Тц… всичко се върти около х*я… разбира се качествения х*й. Да, тогава гледат да ‚го‘ смучат повече и повече. Не те обичат викаш… забивали ти…, вместо ти на тях. Лошо… не си се научил да ‚налагаш стила си‘ //за което няколко реда по-долу

Какво искат жените?
Кинти, визия и лъжи. Това е.

Ако си хубав и имаш кинти, и можеш да създаваш илюзии в празните им глави - твои са. Ако ли не - нищо няма да помогне, брат.

Какво искат жените – не е никак важно! Нещо повече – трите неща, които си изброил нямат нищо общо с ефективния пикап. (айде, може би донякъде илюзиите Smiley)

Какво искат не е важно, но какви са нещата, които биха те направили успешен с жените са само две… и те са магически.
1.   Изграждане на Собствен стил (който да е еволюционно привлекателен за жените)
2.   Умението за налагане на този стил над другите, и най-вече мацките

Това на което – прекалено общо му казваме фрейм тук и умението да го налагаш.

Отвратих се от тях напълно когато разбрах истинската им същност. Те никога няма да те обичат заради теб самия - само за това, което можеш да им дадеш.

Това изобщо не е вярно. Всъщност, жените ще си умират за теб, ще те чакат, ще се молят за теб, ще копнеят и ще търсят - кога си свободен да ги треснеш разтърсващо… без значение от други мъже, семейство, деца, ангажименти, приятелки …и всички онези педали, за които разказваш

Когато жените са оставяни да правят каквото си искат се получават болни, педалски общества като нашето. Всичко се върти около путката, пак казвам - от пикапите на улицата, до батките с БМВ-тата в клубовете. Всичко е с цел путка. Да ѝ се угоди. А, тя иска кефче и кинти.
На жените не им пука за националност, чест, достойство и т.н. Те искат лукс тук и сега. Да не мислите, че на българката ѝ пука за страната? Напротив. Те мразят бедния средностатистически български мъж и се шлякат с богати пичаги от Европа, Америка, Дубай и т.н.

Убеждения, които никак не ти помагат

А, когато ти се превръщаш в образ, който трябва да се хареса на материални, плитки същества като днешните жени, ти ставаш боклук.

Стига бе… не ставаш ли пич, с опции и изобилие, който си гледа кефа

Ако се премахне секса, една жена в днешно време не предлага нищо. Даже и деца не предлага, защото те не раждат, брат. Или ако раждат е едно дете като станат на 30+ (преклонна възраст за една жена).

Какво да ти предлагат искаш… докторантура по ядрена физика и милион в банкова сметка ли?... Мерси – предпочитам стегнати хубави тела, сладки, вкусни муцуни, и стегнат набор от три дупки за ползване… че докторантурите не са никак дървещи... А, ако си си наложил стила - ще викат в екстаз и ще молят да свършиш в тях и да ги осемениш... ще ти е по-трудно да намериш, такива които не искат да им правиш деца... тру стори Wink

Когато стигнете до моята възраст и опит ще се почувствате супер разочаровани и душевно ограбени. Много от вас са деца и си мислите, че ще ви се размине. Че ако знаете някакви вълшебни думи ще наебете яката путка. Хаха.

Каква ти е възрастта, чичко?

Годините ни/ми прекарани в "игри" и молитви за путки било то офлайн или онлайн оставиха една бездна в моето сърце. Да, поличих някаква доза путка, но честно казано не си струваше.

… Явно жените не са твоето нещо… преориентирай се към ‚пари', или прати хора на Марс Smiley
Активен

I'm a very special kind of monster
dalbok_underground
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 54

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 12, 2019, 17:52:01 »

Какъв опит имаш ти бе, путьо маринкин. В момента изживяваш звездния си миг, тъй като ти отговориха топ потребителите на сайта. Ако си трол, трябва да ти дадат награда за най-добър на месеца. Ако не си, най-добре се гръмни. Тъй като нямаш с какво, може просто да си нарежеш вените. Как да те обичат жените, ти огледало нямаш ли, или поне микрофон, да се чуеш и видиш какво си. Аз пък казвам, заради убитаци като теб, жените мислят пикапьорите за сган. Мислят си, че всички са тежки комплексари, като теб. Първата им мисъл като разберат, че някой е пикапьор е, ааааааа, ама той е като онзи (демек като теб, убитак смешен). На инцести като теб трябва да им се забрани да се доближават до жени. Ако се случи чудо и ти дойде акъла или ти направят мозъчна операция може пак да пробваш. Но дотогава по-добре стой далеч от всичко с клитор между краката.
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 983

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 12, 2019, 20:37:50 »

dalbok_underground - Изпусна се малко, а? Няма нужда, да се правиш на нервен.

Rosti_mtb - Ти си съвършенно прав. Нещата изглеждат точно по този начин, изглеждат наистина.

Преди години, много години, още като дете бях решил, че света е много неприятно място за живеене, сега продължавам да го твърдя но поради други подбуди. Тогава в ранните ми години на личност, непрекъснато обвинявах, хората, обществото, мацките,, майка си, баща си, брат си, даскалите руснаците, китайците, дъждовните червеи и паразитите по мадурите на конските мухи.
В последствие започнах да пия, и не само, оказа се, че мъзъкът си съумява да ражда най-свидните си теззи и бисери само когато се напия като копеле. Долу горе тогава, реших, че не можа 100 процента от света да е гаден, и нищо чудно да има проблем в мен. От една страна се оказах прав, от друга грешах. Света в действиетелносто беше гаден но проблем имаше и в мен.
По повод жените, дам и те са гадни. Любов, изпитват единствено към децата си, макар, че и там е съмнителна история.

Един мъж, може благодарени на рационалния си ум и интелект и богата душевност, да бъде с една жена до живот, макар и тя да не е най-доброто за него, макар и секса да е кофти, макар и да е вече дебела или да е проста.
Докато една жена в обичайния случай, си хваща хуя и заминава, в момента в който се появи по-добра перспектива. И на мен ми се е случвало, и много пъти съм го наблюдавал. Съвсем естествено е да ме зарежат, в крайна сметка аз не съм много стока.

consilieri - Да храниш другия пол е едно, да характеризираш другия пол е друго. Ако кажа, че по нашите геогравски ширини, през нощта е тъмно то аз не храня ноща, нито слънцето, че не грее. Просто такива са фактите, такива са и условията. Разбира се, има места където през ноща е светло. За тези места няма как да кажа, че е тъмно, защото такива са фактите и такива са условията.

slayer - Какво сте правили с Краба, не е ли редно да остане можду вас си?
В следващия си абзац звучиш, неприятно. Не ти отива на репутацията да говориш за перверзийки и перверзни путенца.

Сега, аз знам, че мъжете са сулния пол, знам че имаме косми имаме и кайсии имаме и брада. Но, е факт, че всичко се върти около путягата. Полагаме огромни услия за да можем да натопим плувката. Ако работиш за нещо, значи го искаш, ако го искаш значи имаш нужда от него, ако имаш нужда то тагава вече губиш играта и слабия пол, започва да показва силата си.
Мъжете сме подвласни на жените, самия факт, че още в древността сме се клали и среляли заради тях говори, че ни владеят. Сравни телата ни, нашите тела, изключае тия модерните джендъри ли са рейнджъри ли са кви са, та нашите тела продължават да носят белязите и характеристиките които са биле нужни за да задоволиш потребносотите и прищевките на жените. Нещата не са се променили от тогава. В същината си остават същите.

И как не е никак важно какво искат жените, при положение, че цял един форум е построен върху този въпрос. двте точки които си изброил е в полза на това какво искат жените. Искат го и го получават, такава играта.

Кауза финита!
Активен

Fortuna incepto signatur!
omegalul
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 12, 2019, 21:36:27 »

Тези дни и аз си мислих същото и имам много пресен пример.

Съботата на една хижичка бях с мойте хора 13 коча и 2 женски, ама имаше и друга група точно обратното 14-15 женски и 3 коча. Накърках се зверски и се натресох при тях, танци-манци и накрая целувах една по врата, стисках другата за гъза с едната ръка, а с другата държах друго момиче за кръста. Едната ме нарече курвар и като пич й казах, че няма шанс с мен. На 3те мацки им стана много яко и се ухилиха до ушите. Та накрая спах с 2 от тях.

Не знам в горните години как е, ама те бяха на по 16 аз съм на 18 и забелязвам, че колкото повече се правиш на играч, толкова повече ти се кефят женските. На следващия ден инстаграма ми гърмеше на макс и сега още ме follow-ват някъкви момичета от тяхното училище  Grin и си пиша с 6 момичета от хижата като има една много яка 9ка

За външен вид, мисля че не съм грозен, кефят ми се горе-долу. Относно парите бачкам като програмист, не съм от най-богатите. Забелязах, че откакто взех по скъп часовник и очила нещата са по-лесни.

Опита, който имам не е голям, не заговарям по улицата, играя само по събиранки, и на заведения и дискотеки. Най-често успявам да клоузна като се правя на вървежен и съм супер нагъл, иначе ме режат на макс.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1240

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 12, 2019, 22:46:27 »

Към автора. В целия си пост си напълно прав. И съм съгласен с всичко, и изобщо цялата идея, която се опитваш да изложиш. Така е. И е шит.
Лошата новина е, че това е част от картинката. И имаш поне още толкова помия да преглътнеш, докато сглобиш цялата картинка. Или с други думи - другата страна на монетата. И да я възприемеш.

Меноуър. Нищо не се върти около путката. Освен ти и аз. И през нашите очи може и така да ти изглежда, но грешиш.
Със същата сила, можеш да се зачудиш що те стоят пред огледалото 1/8 от деня си. Що като се съберат само кокошки, темата им винаги е "мъже", и покрива 90% от разговорите им. Към останалите 10% - парцали, грим, диети, пак да се харесат на - мъже.

Хората обичаме да лепим етикетчета.
Създадени сме в роли. Две. Различни. Няма как да претеглим двата пола, и да се лепне етикетче "кой е по по най", колкото и да ни се иска, да си обясним всичко, и да го поставим на правилното място.
Все едно - кое е по важно за да светиш в гората, батерията или фенерчето.

Чисто информационно - мъжете сме по-изразения пол, ако може така дс се каже. Както при повечето животински видове.
По-едри, по-силни, по-приспособими, по-дейни и активни, всичко "по". Построили сме тоя свят, от дървета и камъни, в машини, заводи, мегаполиси и т.н., водим и войните за които спомена.
Но не можем да раждаме. А те без нас също. В мига в който премахнеш някой пол от уравнението, всичко свършва там.

Всичко друго дето си говорим тука е един образи дето ние придаваме на нещата. Но със сигурност не са цялата картинка.
На света дори не му пука, за акцентите дето придаваме, и са толкова важни за нас. Не. Нищо не се върти около путката. С изклчвение на няколко чепа. И точно по същия начин, и около чепа се навъртат някакви сливи.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 257

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 12, 2019, 22:53:12 »

Manowar - отчасти си прав, само че защо според теб всичко се върти около путката в днешно време, не говоря за миналите епохи, там пак е имало някакви битки и войни заради жени, но не са били толкова гъзолизци като сега. Сега живеем във времена където можем да правим каквото си искаме и да бъдем каквито си искаме, свръхвалидация, свръхстимулация и всякакви други работи от всякакво естество принудиха и жените и мъжете да се променят. За всичко е виновно нашето скапано общество, години наред ни пълни главата с глупости, какво искали жените какви трябвало да бъдат мъжете и други путки майни и от това всичкото какво очакваш да стане.
В този форум не издигаме в култ мацките, това е все едно да идеш във форум за програмисти и да им кажеш че издигат компютрите и други технологии в култ. До известна степен тук се нагаждаме спрямо мацките, все пак в реалността има неща които трябва да правиш за да си успешен с жените. Но идеята е как да ги свалим ефективно и готино, а не да се превръщаме в путкопоклонници.

omegalul - точно кратко и ясно си го каза, тук ти си показал игра, ходил си на събирания, следователно си социален и си направил някакви корекции във външния си вид които са се отразили добре, но които и теб те кефят. Браво за успейите, за улицата имаш време.

dalbok_underground - пич по-спокойно, не му се ядосвай на човека, има и такива моменти, естествено идеята е да не се пише на клавиатурата като си ядосан. Иначе ме изкефи като тръгна да защитаваш пикапьорите, евала за което.

consilieri - Негативните преживявания не те бутат към постигане на успехи, поне не при всеки, някои хора даже спират да се занимават с жени поради някои тежки драми в живота им, но е виновна крехката им психика.

slayer - Хаха, сипал си му яко на тоя пич, но си напълно прав и трябва да си вземе бележка, все пак идеята е как да чукаме мацките, не как да им оправяме обърканите животи, идеята е не да се правят 1000 сета без резултат, аз се чудя как ги е направил Коконъта за толкова кратък период от време и как може грам да няма резултати, но явно има и такива рекордьори.

П.С: Стига сме намесвали Коконъта, човека стана еталон за всяка една подобна тема.  laugh

Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: