Tyxo.bg counter Спешно!! Как да се чувстваме добре в кожата си??
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 06, 2019, 03:47:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Спешно!! Как да се чувстваме добре в кожата си??  (Прочетена 660 пъти)
dragsterr93
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« -: Ноември 19, 2019, 14:07:41 »

Хора, пичове, здравейте и бъдете много здрави.  По същество направо, моля ви само без реплики и да коментират само компетентни хора, чувстващи се отлично със себе си . При мен ситуацията е такава, че много мразя някой да ми казва твоята е лесна и тем подобни и прочее.  Така , но човек не влезе ли в обувките на другия няма как да е сигурен, мен примерно много хора си мислят, че съм добре, а всъщност ми гърми главата и ходя по психолози, платени курви и какво ли още не, като цяло ужас. Имам хубава приятелка с която без да преувеличавам се разбираме, тя е прекрасна,  а и чисто визуално е може би е 9 само гърди няма, но това не ми пречи, въпреки че друго си е, но не съм такъв,  като останалите ми близки и познати. Съжалявам, но се отнесох . Изписват ми некакви дианксити , розови хапчета, ксанакс и кво ли не, аз не ги пия така или иначе. Имам си кола, жилища на морето и т.н. И много много здраво тяло допреди пет, шест месеца, като на Брат Пит в някои от филмите му буквално,  докато не започнах да пия какъв  ли не алкохол и то денонощно, но и тогава и сега просто не се чувствам добре с кожата си. С жените се разбирам и интересното е, около тях не личи по никакъв начин, когато съм около тях, а когато съм сам . Между другото някак пък повече ми харесва да съм самостоятелен и гледам сам да тренирам а, да не ми говори някой или сам да се разхождам и да си върша работите,  не знам и Е сложно заради това искам някои от вашите съвети, защото са ми важни и винаги са ме мотивирали. Не мисля за самоубийства,  не ме мислете за крайно депресиран или нещо, ако така  звучи, но наистина не се чувствам добре със себе си, където и да ходя, а обикалям , когато имам възможността да го правя даже и горница за 500 лв да си облека или такава за 50 едно и също ми е , ако не си взема душ ми е едно убито, не съм се и изнежил
Нещо да каже човек,  не биха ме разбрали много хора знам.  Може и ситуацията с държавата да си казва думата, аз съм ходил къде ли не и избрах да живея тук, защото тук е моята родина и работя като данак за много по- малко пари и пак си ми харесва най много,  а даже в момента съм без работа, а съм доста квалифициран, но не се и оплаквам, защото си се оправам някак.И така ,но ще се и оправя още повече..за мен е важно да ми дадете примери и съвети, как се чувствате добре , йога ли да започвам да практикувам, вътрешен мир искам да постигна, а не да мисля само що съм се омазнил, нервите са ме хванали или пък за някакви си пари постоянно и така. Малко  мешана скара направих , съжалявам , ако не съм подредил много от нещата, както трябва,  но и много бързам,  както винаги и все бързам все напрежение,  работа един те дърпа втори те дърпа, телефона звъни ужас,като цяло все бързам , а все закъснявам и доникъде не стигам.  В едно нещо ми върви в други две, три не и така до безкрая на времето и знам, че всичко идва от главата и трябва да избистря съзнанието си и мозъка, а даже се замислям дали да не взимам пример от шаолин, будисти или знам ли, хора.  Съжалявам, ако съм напрегнал и моля ви не завиждайте на никого, ако ще и Кристиано Роналдо , не се знае какво му е на човека, като цяло живота е едно борба и колкото и труден и  гаден е толкова е и хубав. Поздрави, бъдете здрави и всичко добро. Чакам да пишете,  да тичам по 20 км ли , да чета книги ли, аз съм си накупувал доста па и съм чел много, мотивиращи филми моля да ми дадете, каквото и да е било , а ако иска някой може и да си разменим координатите и да се срещнем,  аз съм навсякъде и никъде същевременно. Хубав ден ви пожелавам,  наистина.

Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 173

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2019, 15:52:38 »

Пич, жена ти е с малки цици, разкарай я. От там идват всичките ти нещастия.  Embarrassed
И в никакъв случай, ама в никакъв, не си позволявай да ѝ заредиш фурната. Светът няма нужда от прираст на плоските жени.
Ще следя с интерес развитието  Cool
Активен
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 290

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 19, 2019, 16:07:23 »

Пич, деанксита ти е малко...Ти си си за зериозна химия и истински доктори Cheesy
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
dragsterr93
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 20, 2019, 19:31:24 »

Не знам ама съм чукал и силикон и естествено огромен бюст , но сегашния секс ми е меко казано страхотен,  така че ебете си големите цици,  но като ми се мачкат  цици пак ги мачкам и ги ближа и ги смучаа и мога да и сложа силикон,  а и тя самата може, защото си има средно не лош бизнес, но сме си говорили много по тази тема и няма никакъв смисъл и всеки си има вкус . Моля ви, ако обичате компетентни мнения, цицоманите поздрави И все пак благодаря за отзоваването . Хубава вечер пичове и пишете, моля. Smiley
Активен
crowolf
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 20, 2019, 20:38:57 »

Като за начало бих те съветвал да промениш средството си за утеха (алкохол) с нещо по-качествено. Ако имаш кофти навици, не очаквай да си щастлив.

-спорт (Забелязал съм, че един от най-сигурните начини да се почустваш по-добре е да се раздвижиш, било то разходка или тренировка. Гледай да спортуваш поне 3 пъти седмично.)
 -книги (Аз лично се кефя да чета на тема личностно развитие, но ти може да намираш други неща за интересни. Почни да четеш, каквото и да е, дори да е по 10 страници на ден, пак е нещо.)
 -храна (Ако ядеш постоянно боклуци и вредна храна е нормално да се чувстваш зле "в кожата си". Ти си това, което ядеш. Пробвай да си изчистиш хранителния режим от гадости.)
 -природа (Не мисля, че е възможно някой да отиде на разходка в природата и да не се чувства зареден след това.)

Не те познавам и всеки човек е различен, но просто идеята е да намериш неща, които обичаш да правиш и да ги правиш по-често. Според мен главния ти проблем е, че ти липсва вътрешната хармония. Почни да виждаш нещата от друга гледна точка и да си благодарен за това, което имаш. Намери си някаква работа, която да работиш с кеф и да знаеш, че вършиш нещо полезно. Намери нещото, което ще ти даде смисъл на всеки ден. Поставяй си цели и ги постигай. Давай (любов, стойност, подкрепа и др.) на хората покрай теб и ще ти се върне. И най-важното: Спри да се съпротивляваш към живота, а просто живей сега в момента и приеми реалността с всичките и неприятности (които в повечето случай са просто създадени от мозъка ни). Горе главата Smiley
Активен

Цитат
Тоя пич нямаше никаква игра, много зле, афк.
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 460

Профил WWW
« Отговор #5 -: Ноември 26, 2019, 08:43:23 »

Брат ти си на следващото ниво и бягаш от "боса" който в случая е деца. Забремени я да и ще видиш как ще се успокоиш и ще намериш вътрешен мир.
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Активен Активен

Публикации: 263

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 27, 2019, 00:31:58 »

Това е нещо много често срещано, дори и самият Тони Робинс го е казал, че дори и да постигнеш мечтите си после какво ще правиш. Тук ситуацията е същата, защото не е хубаво нещо да ти пречи и да ти съсипва живота, както и не е добре постоянно всичко да ти е наред и хубаво. При теб  нещата са от втория тип, живееш си добре, квалифициран си, имаш си яко гадже и тяло, абе общо взето неща към които всички се стремим малко или много. Но си се забутал в един комфорт и нямаш за какво да се бориш. Не казвам че не полагаш усилия за нещо, напротив имаш си стриктен режим, спортуваш, ебеш, занимаваш се с всякакви работи, но си изгубил тази искра която те кара да се чувстваш жив. Щом стигнеш до този етап имаш 2 варианта. Единият е да продължиш да си живееш в рутината, но това ще те депресира, другият е да намериш някаква нова цел нещо което да те развива като личност и да се чувстваш по добре.
Много спортисти в днешно време постигат доста бързо успехи и се отпускат, не знам дали гледаш футбол, но вземи за пример Неймар, само за 2-3 години влезе в отбора на Барселона и взе Шампионската лига, докато Кристиано Роналдо е печелил много трофей, но все още е гладен за още победи, то не само поддържа ниво, но и чупи рекорди. Разликата е в мисленето и идеята е че никога не спираме да се развиваме, няма момент в който човек да си каже стоп, ако го направи то той е мъртъв вътрешно. За много хора твоя комфорт ще е цел, за други успех и дори някой ще ти казват " Какво толкова нали си имаш готино гадже и яко тяло и умения в живота, махни ги тея глупости за вътрешен мир" но не е така, щом си допрял до този форум и търсиш помощ ти самия си усетил че нещо не е както трябва и искаш да се развиваш, това си е постижение. И аз съм изпадал в доста кофти ситуации и съм имал кофти период, прочети последната тема която публикувах и ще схванеш колко глупости съм писал, така че не си сам, братле.

В заключение използвай съветите на crowolf които ти е дал и не се отказвай, относно хапчетата това са временни решения, но помисли за това което ти дава живот и продължавай напред и не се отказвай.  Smiley
Активен
No_excuses1234
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #7 -: Декември 02, 2019, 11:32:33 »

Аз бих те посъветвал да прочетеш книгите на Екхарт Толе. Също можеш да гледаш канала му в Ютуб, доста ще ти помогне Smiley)
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: