Tyxo.bg counter Разлики в мисленето между половете.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 06, 2019, 03:45:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Разлики в мисленето между половете.  (Прочетена 728 пъти)
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 779

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 26, 2019, 00:51:45 »

...

Не разбирам каква дилема имаш тук? Играй си директно тая дето те кефи. Ако повдигне въпроса за приятелката кажи - с нея не си допаднахме, теб си харесах и това е.

На мен ми се случи на последния найт гейм влизам на някаква в един бар. Почвам да я разцъквам и идва приятелката и която с две класи над нея Smiley Викам си фак - прцаках се. Обаче продължавам да си играя тая на която бях влизал. И по едно време заговорих приятелката за да на скучае , а и да не ме прецака както често става на двоен сет.Тя се оказа особено словоохотлива, започна да държи разговора, да се съгласява за всичко с мен и да пуска кино.  Huh?

Викам си тази или ме ебава сериозно или наистина и се ебе. Реших да рискувам . Викам и стани - тая ства. Водя я настрани да танцуваме - следва. Изкарах я навън , поцелувахме си. Викам си после като си поговорят с приятелката ще ме отебе. Обаче не - двете си поговориха и онази първата се дръпна , а по яката си ме налази стабилно. Общо взето мен ме играеха аз само държах темпото и фрейма  Roll Eyes

В крйна сметка я наебах и си направих извод , че много често не се знае , знае ли се. И е добре да се рискува в такива ситуации Smiley
Активен
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 290

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 26, 2019, 22:03:20 »

И аз малко офтопик да влезна:- Берсерк в последно време виждам някаква промяна в теб. По- смирен си станал. Бъркам ли?
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
cionflipp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 197

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 26, 2019, 22:23:21 »

Разлики в мисленото...
Вие някога да сте чули жена да казва "не виждам логика в това"?
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 779

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 27, 2019, 00:07:33 »

И аз малко офтопик да влезна:- Берсерк в последно време виждам някаква промяна в теб. По- смирен си станал. Бъркам ли?

Бъркаш... и то много  Roll Eyes
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Активен Активен

Публикации: 263

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 27, 2019, 00:11:38 »

Хубав пример. Ако позволи автора един офтопик, имам следното питане: Миналата седмица на едно събитие ми се случва идентичната ситуация. Естествено влизам на мацката с по-големи цици, а за другата викам един колега да уингне (той е обвързан и се дърпа, но в крайна сметка се навива). Изолираме ги отвън и сядаме на едни диванчета (действието се развива в известен хотел). С течение на разговора моята се оказва доста скучна и логична, идва много рядко в София, по-възрастна от другата и говори предимно за работа, като отбива емоционалните ми опити за нещо разчупващо. Другата мацка, обаче, се оказва (днес го обсъдихме с колегата) доста игрива, забавна, сериозно тренираща, идва в София често, на 21 е и още готини неща. Колегата ми даде зелена светлина да й се пробвам (не искал да се занимава, защото е обвързан), но се чудя как точно да го направя, при положение, че веднага ще бъде обсъдено с другата (двете били доста близки и си споделяли всичко). Единствено ми хрумва, когато е в София, да я изкарам на среща и да играя ол-ин за вечерта, но дори самите уговорки за среща ми се струват че ще бъдат обсъдени с приятелката й..

Макар и малко изтъркан съвет, да не ти пука изобщо какво ще направи другата. То както и да го отиграваш всичко зависи от впечатлението, което си оставил в нея. Ако онази скучната не те мисли за някакъв натегач, значи си ок, впротивен случай каквото и да правиш, ако не те харесва все ще започне да се меси в отношенията ви с тази. Да ти кажа честно ме съмнява че ще се меси, щом казваш че е много логична, по скоро изобщо няма да й дреме дали ще излизаш с тая готината, давай смело напред пък каквото стане, изиграй докрай този сет. Берсерка хубаво ти го е написал, да си я играеш директно, така че ти си на ход.  Smiley

Разлики в мисленото...
Вие някога да сте чули жена да казва "не виждам логика в това"?

Аз съм чувал, само че го казват жени, с които едва ли някой би си легнал.  laugh

Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: