Tyxo.bg counter Проблем с мацка в секса
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 06, 2019, 03:44:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с мацка в секса  (Прочетена 181 пъти)
I_am_Beast
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« -: Ноември 24, 2019, 19:28:53 »

Здравейте,пичове.От известно време чукам една мацка,но нещата в секса изобщо не вървят.Тя е доста стеснителна и притеснителна.Много е програмирана и има страшни комплекси(мацката изобщо не е  лоша).Все още не иска да си съблече сутиена пред мен(има малки цици).Пробвал съм се да говоря с нея,но комплексите и нямат край и почвам да се изнервям.Съответно не мога да я накарам и да свърши.Правих  какво ли не,но не става.Казвала ми е,че с никой преди мен не е свършавала.Възбуждам я на макс,мокра е.След това почвам да я клатя.Клатил съм я много и малко.Тя охка,пъшка но не съм и близо.Вагинално съм се пробвал 1 час с пръсти.Не става и  не става.А като я пробвам клиторно ми маха ръката и казва ,че я боли.Винаги след секса ми казва,че и е готино,аз самия я усещам.Почнах да се съмнявам в способностите си.Кажете как да я свърша,че нямам цялото време на света да я чакам да се отпусне,вече 3 месец се ебем.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1245

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 24, 2019, 20:00:22 »

Как 3 месеца, не мойш и махнеш сутиена.
Може и да не ти се вярва, но според мене, ключа е в това да си малко по-хард, по-доминантен, и не толкова внимателен към нея. Като примерно за сутиена. Вместо да говориш с нея, и да повдигаш тема. Просто го махаш, по време на секс. Бързо и рязко. Преди да те спре. Ако тръгне да ти бута ръцете, буташ нейните и го махаш, казваш и само "разкарай това". И като цяло да водиш по тоя начин, без да коментираш нищо.
А относно свършването, не си играй толкова, и си го избий като фикс идея. Може и никога да не я свършиш. Има много такива момичета, особенно от по-малките. Които трудно достигат оргазъм.
Чукайте се, нали ви е яко и на двамата все пак.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: