Tyxo.bg counter Не стигам до секс
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 06, 2019, 03:45:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Не стигам до секс  (Прочетена 455 пъти)
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 114

Профил
« -: Декември 01, 2019, 15:49:39 »

Съзрявам някакво глупаво дънене в зарибявките си и не разбирам какво да  поправя. Моля за съвети.

От известно време  съм на вълна изобилие да има . Последния месец се занимавах с 3 едновременно. С 2 излезнах едната флеикна. Обикновенно почти винаги
ги изкарвам това не ме притеснява. Проблема ми е че не търся нещо обвързващо към този момент, все пак ако излезе някоя сериозна нямам против. Но нямам опит с неангажиращите връзки.
На база на това, което знам от форума трябва да забавя тайминга с такива (отговарям след няколко часа някой път и забравям..) трябва и по-рядко да им пиша, и да ги търся (също го спазвам  даже бих  казал, че пиша само като искам да излезнем)  понякога преди оферта  ги разприказвам да вдигна настроението, и тогава   изплювам , камъчето да се видим, но виждам, че ефекта е същия както и когато  след 4 дена пиша директно  "хайде да те видим утре".
Уж така трябва да се прави и върши работа наистина, но забелязвам, че едното момиче губи интерес бавно. Преди да излезнем с нея бях активен пишех често закачах се излезнахме 2 пъти така, но тя ми подсказа че не търси сериозен приятел ( и в мен се зароди идеята че всъщност не е лошо така и разбрах защо по готините мацки все не са обвързани, вместо това другите уж по-лесни всичките с приятели ) та с нея сме излезнали общо 4 пъти. Просто сме се целували и натискали  съответно "викам тва бива чакай ще я каня в нас" и както обикновенно последно сме си говорили преди няколко дни, и деня преди да я поканя пиша "какво правиш айде утре да те видим?"
Пише ми че имала планове и се извинявала (до тук нищо ново и преди е казвала така, но обикновенно хвърля оферта за друг ден  отговарям "добре" получавам "сиийн" и си викам втф уе  преди искаше да излизаме дори и да не си свободна разбира се само наум си го казах .Ся сигурно е позагубила интерес и е възможно да не успея да я изкарам повече, и то баш когато мислех, и да действам, но случва се сгрешил съм. Обаче къде омг  уе уж правя всичко както трябва.  Предполагам, само че е възможно да съм се забавил твърде много ама възможно ли е 4 срещи само, с нормални приятелки и след 8 не е твърде късно. Това го пиша понеже и с другата в момента действам на същия принцип само не сме излизали 4 пъти,  а 1 и след като ми вързаха така направо и писах, че ще се самопоканя  в тях и ми отговори, че нямало проблеми, но се чудя въпреки че имам шанс да действам  дали това реално е грешката ми и при другата, или изпускам някакви други съществени моменти , за които и не подозирам.

Накратко правилна ли е формулата ако ще е неангажиращо  пишете си по рядко виждате се 1/2 пъти седмично  само двамата не я запознаваш с приятели и тн не прекарвате по цял ден заедно.

Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 173

Профил
« Отговор #1 -: Декември 02, 2019, 07:45:49 »

Като търсиш нещо неангажиращо, действаш така. Целта ти трябва да бъде секс още на първата среща, най-много втората. Така ще отсееш тези, които си искат гаджета /ЛТР. Но оставам с впечатлението, че ти самия не знаеш какво искаш. Ако след третата среща не си я изчукал, спирай с тая жена, няма да се получи - какви са тия осем срещи? Ти да не си застрахователен агент.
При подобни тип отношения (само за секс) не ги запознаваш с никой. Уговорките - веднъж седмично (макс) и само за час и място. Не прекарваш целия уикенд с нея, защото в главата ѝ ще премине идеята (хм, тоя ме иска за гадже, дай ще почна да се правя на сериозна и зряла жена). Ако иска закуска - тя да я направи, и да заминава. "Имам задачи" - кратко и ясно от твоя страна.
При писнаето ти - същото правило. Кратко и ясно. Без "хайде". "Да се видим - сряда, еди къде си, 20:00".
Без въпроси какво ще прави утре и т.н., ако тя има интерес ще дойде ако не, сам виждаш - ще измисли хиляди обяснения. Не знаем какво се е случило на срещите ти, но някъде си прецакал нещата. Щом една жена не иска да излезе втори път с теб, пиши го край с нея, нямаш шанс - next. Еле пък ако я гласиш за фак бади.
Активен
hitman321
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 484

Профил
« Отговор #2 -: Декември 02, 2019, 11:06:58 »

Когато не ги изчукаш...така се получава.
На примитивно ниво, жените наказват мъжете, които не ги изчукат(главно с намален интерес/привличане), и награждават тези, които ги изчукат хубаво.
Каквото и да ти вика една жена, щом е излязла с теб, тя си очаква да бъде олабена хубаво-твоята работа е да го направиш Wink.
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Декември 02, 2019, 14:28:20 »

Така така и аз почвам да идвам на тази приказка. Преди си мислех, че за мойте набори разбирайте 17-20 годишни тея неща не важат (мислех че искат да се опознаем и тогава)и са за  25+ ама  всеки път гледам пада тоя интерес пада пада и все се чудя какво става и почвам финтове къде да ходим какво да правим какво не казвам ама ефект 0. До сега като за пореден път стана така и нещо взе да ми просветлява.Аз знам много точно какво искам то е като реша да се оженя някой ден жена ми да следва мен не аз нея,но за това не бързам. Сега ми се живее и трупа опит.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1245

Профил
« Отговор #4 -: Декември 02, 2019, 16:12:37 »

Ми не особенно правилна. Изпускаш това, че ги сравняваш. Вместо да отчиташ разликите в ситуациите. 8 срещи с момиче което има силно привличане. Тази ти казва, че не търсила нищо сериозно - в превод "нямам силен интерес, не мисля, че си моя човек". Твърдиш и че мацката е готина. Тоест ще има опции, и няма да си единствения. За да създадеш силни емоции и привличане в такава мацка, един от най лесните начини е да започнеш да я чукаш. Открива ти се възможност. И ти 4 срещи я пропиляваш. Не движиш нещата. Нито напред, нито назад. Началния интерес духва. Не знам изобщо как не ти флейкват след 3тия пропуск.
Както и да е. В такива ситуации, трябва да действаш бързо. И да предвижиш нещата на пред. Да създадеш силни емоции. Това, че стоиш на едно място, не означава, че нищо не се променя. Напротив. В отношенията (особенно случайните запознанства), стоенето на едно място е много здрав заден ход.

Ето ти пример защо. Представи си, че се беше опитал да я клоузиш на 2ра. Ти би казал, нямаше да върже. Можеше и да върже, можеше и да не върже. Вероятно си прав. Ти си искаш, най-нагло, тя те реже "Не, не, спри. Много е рано. Не, не искам" и подобни. Ти вече имаш повод, в тая ситуация да реагираш остро.
Търпял си хленченето и, един, два пъти, и в един момент ти кипва от нейното "не, не, не". От нищото ставаш рязко и прекратяваш срещата. Казваш и "отивам при друга приятелка, не ми се занимава с детските ти глупости" и изчезваш без да чакаш реакцията и. Тя гледа ококорено и шашнато.
И така, след някой друг ден, седмица, ако не започне сама да те гони, можеш да я пробваш пак. И вероятността да я клоузиш тоя път, хич не е малка (ако се видите). Направо си е почти сигурна.
Какво се случва и ква е разликата от твоя случаи. И в двата не си клоузил. Звучат еднакво. Но не са.
В единия стоиш на едно място. Няма никакви емоции създадени в ситуациите. То няма ситуации.
В другия, създаваш емоции. Създаваш събития, и развитие, с неясна развръзка във всеки един от настоящите моменти.
"Дали ще ме изчука", "дали ще продължи да настъпва", накрая "дали ще го видя отново", "дали не го изпуснах", "дали не направих грешка" и тн.
Освен многото неизвестни, които създаваш и здраво ти помагат, ти реагираш непредвидимо. По начин по който тя не очаква. Ти настъпваш за клоуз, тя не очаква, че можеш да действаш толкова дръзко. В първия момент ще е очарована, но това не е достатъчно като емоция. И те реже. Тя очаква, че ще натискаш още за клоуз. Вече вижда, че не си притеснителен. Знае го, че ще реагираш така, и се дърпа. Очаква, че ще гониш. Смята, че тя решава дали ще се чукате. Смята, че зависи изцяло от нея. И смята, че има пълен контрол. Ти ставаш и си заминаваш, с доста несъобразителни думи. Ти и го отнемаш тоя контрол, за по малко от секунда. Тя не го очаква. И изчезваш. Минават дни, и след 3тия, тя не очаква, че ще те види повече. Но се случва и ти я изчукваш.
Активен
omegalul
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Профил
« Отговор #5 -: Декември 02, 2019, 19:15:59 »

Аз стигнах до извода, че най-добре е понякога да влагаш доста в чата, а друг път не. Примерно аз пиша на 4-5 часа, зависи колко съм свободен, но ей така няколко пъти в седмицата отговарям веднага и те също. Идеята е ти да диктуваш динамиката както в чата така и вънка.

Мацките си пишат с по 5-10 момчета и съм сигурен, че доста голяма част от тях отговарят ведната. Женските виждат, че тези пичове са лесно достъпни и слагат чата като приоритет пред някъкви задачи от ежедневието, което е грешка поне според мен.

В момента чукам 2 мацки и забелязвам как им е яко просто да са с мен. Не излизам с главната цел да ги помпя, а просто да си правя кефа, обикаляме, лафим си, натискане и така. Иначе първия път трябва да ги клоузнеш колкото можеш по-бързо. Предишни пъти точно това ме дънеше, защото не съм бил сигурен в себе си, или пък точно това да не влагам в чата въобще,а само като ми се чука. Те усещат, че ги използваш за това и се дърпат (освен,ако не сте се разбрали да сте си само фък бъдита).

Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Декември 03, 2019, 14:33:41 »

Добре прочетох всичко съгласен съм и еся си поканих една в нас и се съгласи (не знам как) ся обаче май няма да върви  да  стана и да си тръгна или да кажа ай заминавай си
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1245

Профил
« Отговор #7 -: Декември 03, 2019, 15:05:59 »

Добре прочетох всичко съгласен съм и еся си поканих една в нас и се съгласи (не знам как) ся обаче май няма да върви  да  стана и да си тръгна или да кажа ай заминавай си
Embarrassed
Ти направо като в оня виц, гръмна. Дето иванчо искал да се научи да забива гаджета, от батко си. И батко му като излизал с една мацка, иванчо се скрил в багажника, да види кво им говори, големия му брат. Взел мацката, спрял в една горичка, иванчо слуша от багажника.
-ще ми пускаш ли
-не!
-аре слизай! Ще си ходиш пеш.
Иванчо решил да го пробва. Скочол на колелото, взел марийка, качил я на рамката и към горичката.
-ще ми пускаш ли
-да
-мамка му. На ти колелото, аз ще си ходя пеш.

Същата история и при теб. 1во - защо ще я гониш. От къде знаеш как ще се държи момичето. Може да иска да си изкарате готино. И т. Н.
И 2ро, ако все пак не си изкарвате готино, не те следва, и се държи като дърво, и претенция - защо да не върви, да и го кажеш? Защо да не върви да прекратиш срещата? Къв е проблема, да се отдръпнеш и да кажеш "искам да си тръгваш. Имам работа"
Много голяма заблуда е, да влизаш в рамката "трябва да търпя, понеже съм домакин. Трябва да бъда добър домакин" - и аз съм се преебавал така, знам за какво говориш. И ти казвам, че е грешен начин на мислене. Но не по-малко грешно е да влизаш с предрасъдаци и очаквания. Че непременно тя идва за да ти чупи фасони. Просто дръж съзнанието си будно и гъвкаво. Гледай действията, и реагирай по тях. А не по натрапчивите си мисли. Това е.

Относно коментара на omegalul, това пропуснах да напиша. Той го е направил. Напълно съм съгласен.
Не става само с далеч. Когато дърпаш въдицата, добре е, да си създал някакъв интерес. И вместо да го прекратяваш в зародиш, понякога е по-добре, да го засилиш малко, и след това да се отдръпнеш.
Понякога виждаш, че не можеш сега да го създадеш тоя интерес, и е добре, да се отдръпнеш, вместо да копаеш на дъното.
Много е относително, и варианта е да се развие усет.
Активен
hitman321
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 484

Профил
« Отговор #8 -: Декември 03, 2019, 15:56:53 »

Добре прочетох всичко съгласен съм и еся си поканих една в нас и се съгласи (не знам как) ся обаче май няма да върви  да  стана и да си тръгна или да кажа ай заминавай си
За бой си-момичето ти идва да крака да бъде изчукано...а ти се чудиш как да си ходиш.
Какво да направиш.
Приготви(или поръчай) някаква вечеря(задължително лека) плюс задължително алкохол(най добре вино)-дай и верме да се отпусне(30-60 мин), след това потанцувайте или отидете да гледате филм в спалнята(алкохола вече трябва да е почнал да и действа) и почни да я натискаш(думи и действия)...като по едно време си го извади...нататък е ясно.
Ако се дърпа много:
-игнорираш я
-изваждаш си го.
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Декември 03, 2019, 17:00:25 »

Разбирам ви ще видя какво ще стане попринцип имам си на идея какво да направя ама за първи път си каня полунепознати вкъщи и не зная какво да очаквам  затова  питах
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Декември 03, 2019, 19:41:12 »

Да вече знам какво да очаквам и няма да стане така при мен задължително някъде на бар късно вечерта алкохол и после в нас
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: