Tyxo.bg counter Каво е пуш-пул .. вариации
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 28, 2020, 10:41:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Каво е пуш-пул .. вариации  (Прочетена 235 пъти)
IIIeodosi_Ceaserus
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 56

Профил
« -: Януари 02, 2020, 19:02:57 »

Пичове искам да ви питам  ,какво точно е пуш-пул ,как се използва и какви са  вариациите му.  Общо взето всичко.!
Поздрави и за много години!!.  Smiley
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 38

Профил
« Отговор #1 -: Януари 02, 2020, 21:23:03 »

Здравей, доста е споменавана тази техника из форума, уви няма изчепрателна тема по въпроса, която да запознае нас, зайците ( проверих, но все пак може и да пропускам нещо ). Въпреки, че теоретично  съм запозант за какво иде реч ми липсват доста позания по темата. . Все пак ще ти дам някакви фундаметнални неща с които съм запозант. Push and pull (мисля, че се ползва също близо-далеч) е когато покажеш интерес към момичето-даваш някакъв комплимент, признак на интерес или емоция, последвано от пълно противоречие. Пример пишете си и се уговаряте за среща. В чата си доста приказлив, показваш интерес и т.н. обаче навън го играеш по-хладно и незаинтересовано. в слуачя идеята е да  я накараш да се чуди кво става, да създадеш впечатлението, че си непредсказуем, да я объркаш (объркана жена се ебе по-лесно). Други примери които се сещам от нета са: "прегръщаш я и казваш, добре стига толкова, това е достатъчно" - и я буташ лекичко с хладен тон и усмвика на лицето; "махни се от мен, не може да се навърташ поркай мен (с хладен тон на лицето), твърде сладка си".
Не съм достаъчно компетентен за да анализирам самата техника, но вярвам, че тези примери ще те доближат една идея до разбирането за това как се случват нещата. Единв вид даваш нещо, после си го взимаш.
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 38

Профил
« Отговор #2 -: Януари 02, 2020, 21:24:05 »

Ето едно добро видео по темата: https://www.youtube.com/watch?v=nCcuhlML9Vg
Активен
IIIeodosi_Ceaserus
PuP Форум Зарибен