Tyxo.bg counter губене на "муза"
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 28, 2020, 10:40:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: губене на "муза"  (Прочетена 207 пъти)
stef--
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 109

Профил
« -: Януари 07, 2020, 12:05:54 »

Здравейте,
надявам се да не се повтарям, ако има подобна тема някъде.
Случвало ли ви се е да губите похвата си към женорята.
Не ти идват правилните бъзици, не ти идва усещането кога, как, къде да направиш.
С други думи, чувстваш се спрял. Върви някакъв лаф, когато решиш ама усещаш, че нещо емоцията не е на такова ниво, както ти я искаш.
Как се оправяте с тая клошария?
И за мн години!

Поздрави,
stef-- Smiley
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

Профил
« Отговор #1 -: Януари 07, 2020, 12:27:31 »

И аз съм така последно време, загубил съм форма И ме мързи да свалям жени, естествено като на теб ми се ебе то сексуалното желание няма нищо общо със желанието за свалки. Може да е от времето, то зимата така студено и предразполага повече към почивка. Но това са оправдания по скоро. Според мен изчакай да ти мине и не се занимавай с мацки няколко дена за да презареди батериите няколко дена. Не се вкарва във филма на другите че истинските играчи са всеки ден машини.
Активен
stef--
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 109

Профил
« Отговор #2 -: Януари 07, 2020, 12:37:26 »

Аз си шляпам 3 путки в момента, ама искам самата емоцийка от свежа кръвчица. Знаеш за кво говоря.
При мен не бих го нарекъл мързел, по-скоро нямам усещането върху ситуацията и не ми върви с лекота както преди
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

Профил
« Отговор #3 -: Януари 07, 2020, 14:20:49 »

Аз си шляпам 3 путки в момента, ама искам самата емоцийка от свежа кръвчица. Знаеш за кво говоря.
При мен не бих го нарекъл мързел, по-скоро нямам усещането върху ситуацията и не ми върви с лекота както преди

Хахха, че ти си добре бе, само че май не нямаш достатъчно енергия, всмисъл тея 3те те изтощават емоционално не само физически, то и аз да бях на твоето място и на мен нямаше да ми се занимава, не ги шляпвай тея всичките една седмица и ще видиш как ще ти дойде музата.  laugh
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 550

Профил WWW
« Отговор #4 -: Януари 07, 2020, 21:38:15 »

Ставало ми даже наскоро в фитнеса с една мацка . Говорим си в началото има енергия разговора но с течение на разговора просто е забелязвам има доста неща който на мен не ми се нравът много много и е отрязах . А енергията ми беше все едно съм на три бири и ми пълен корема и не ми се прави нищо . Но искам нещо интересно ново . Това не е само то това че ги ебеш иска си и малко разнообразие в живота примерно поход нещо да излезеш от зоната си и да усетиш адреналина тръпката . Иди примерно на стена дето се катериш или разходка с балон скок с бънджи нещо по различно на стрелбище . Да те зареди малко дискотека мъжка вечер с момчета но както трябва . И когато направиш от всичко адреналина ще те държи месеци и тогава ще ти е по сладко да говориш с мацките защото адреналина който имаш може да го прилагаш и в свалките .
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 135

Профил
« Отговор #5 -: Януари 07, 2020, 22:08:11 »

Здравей,

При мен се случва същото. Някак си я няма лекотата в играта, онова чувство, че можеш да спреш и задържиш всеки сет. Трудно влизам и в стейт. Чувствам се някак си по-дървен и целевоориентиран. Ям много резачки,тези на които взема координати после флейкват. За последния месец преспах само с една нова бройка и излязох на 4-5 други срещи. И аз като теб имах 2 фъкбъдита, но от Нова година ги оставих - реших че ми отнемат и без това малкото свободно време, пък и секса с тях ми омръзна.

Според близките ми това се дължи на новата ми работа, която отнема доста от времето ми. Според мен не е така, защото въпреки всичко, уча много нови неща и това ме зарежда вътрешно. Причината по-скоро я виждам в сезона, зимата съм по-муден и мързелив, респективно и по дървен в сетовете. Даже напоследък отварям само напът за работа и то ако много си харесам някоя. Лятото съм доста по-организиран, надъхан и ми се ебе в пъти повече. Иска ми се да променя това, взимам някакви витамини, но като че ли не усещам разлика.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: