Tyxo.bg counter Взех и номера, но и забравих името
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 19, 2020, 10:58:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Взех и номера, но и забравих името  (Прочетена 343 пъти)
BaiGrozdan
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« -: Януари 23, 2020, 12:47:25 »

Здравейте. Вчера взех номера на една красива второкурсничка. Дадох и да си запише номера и тя каза,давам ти фейк номера си и после вика : "Чакай да не го сбъркам, но името си няма да го кажа пак".

Предстои и да и се обадя, за да се разберем да се видим в неделя. Сигурен съм,че ще ме пита какво и е името.

Минаха ми няколко варианта:
1. Да и кажа,че бях запленен от нея толкова много,че и забравих името - много слабо
2. Да и кажа,че съм толкова тъп, че имам слаба памет - по-забавно е
3. Запомних други детайли от срещата - че носи зелено яке, ярко червено червило,че нейната приятелка носеще слънчеви очила и че косата,че имаше зелени очи и че учи медицина 2ри курс. Да я убеда, че съм запомнил други детайли.

Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1934

Профил WWW
« Отговор #1 -: Януари 23, 2020, 14:49:05 »

Кажи й : за мен истинското ти име няма значение, ти за мен си Димитричка и ще те наричам Дими.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
MPUA
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 139

Профил
« Отговор #2 -: Януари 23, 2020, 16:16:40 »

Заведи я в Старбъкс  Smiley
Активен
Helios89
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #3 -: Януари 23, 2020, 16:35:38 »

Не знам какво е ставало между вас, но обикновено винаги давам някакъв прякор, който е свърван с тема, за която сме си говорили или ако направила нещо странно/смешно. И ако случайно забравя името ѝ, хвърлям прякора.

Ако ме питат що така ме наричаш(макар и рядко да се случва, тъй като вече съм я нарекал така още по време на разговора ни преди) - или припомням или казвам с какво е заслужила този прякор.

И все пак ако пита дали съм забравил името, казвам, че съм(ако е истина), и не се оправдавам. Ако възкликне с нещо от сорта "Аууу" и "Малеее" и тем подобни за мен си чист шит-тест и възкликвам и аз с "въх въъъй". И ако не си го каже, продължавам да се обръщам към нея с прякора. И така докато не реши да сама да си каже името и тоя път си го повтярям три пъти наум, за да го запомня  Grin
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 185

Профил
« Отговор #4 -: Януари 24, 2020, 09:08:46 »

БайГроздане, без да искаш си направил нещо хубаво. Сега само остава да го отиграеш както трябва. И трите варианта които си предложил са слаби, защото изхождаш от грешната позиция - а именно тя е толкова важна (мацката) че ти си "длъжен" да запомниш каквото и да било. Виж, деатайлите са важни, хубаво, но си прави пас, има време някой ден да ги покажеш и тогава можеш да ѝ размекнеш коленете. Забележи как влизаш в нейният фрейм - ти показваш, тя оценява.
А трябва да е обратното тя да показва а ти да оценяваш. Можеш да ѝ лепнеш някое абсурдно име от типа на Лимонка, Стамена, Атанаска, Димитричка / момичето с грозните обувки/скъсани дънки/ или каквото се сетиш - нека тя да се квалифицира. Можеш да я наричаш както ти си искаш. За мен всички жрни вече са Принцеси (русата принценса, червенокосата принцеса, принцесата с малките цици и т.н.), ако замрънка - добре, де Кифла си. И играта започва как не била еди-каква-си.
   Представи си че мацката срещу тебе не е жена, а е 6 годишната ти племенница - как би действал?
Представи си също, че ти се 5 годишно хлапе което закача момичетата - как би действал? Би ли се оправдавал/обяснявал или би направил фалшива шумна пръдня при някоя нейна забележка/шит тест/тъпо действие.
   Всичко в мнението е точно, но от мъжка гледна точка - логика - if/then. При жените не го гледай това, гледай да си играеш с нея, това е.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1280

Профил
« Отговор #5 -: Януари 24, 2020, 15:38:42 »

БайГроздане, без да искаш си направил нещо хубаво. Сега само остава да го отиграеш както трябва. И трите варианта които си предложил са слаби, защото изхождаш от грешната позиция - а именно тя е толкова важна (мацката) че ти си "длъжен" да запомниш каквото и да било. Виж, деатайлите са важни, хубаво, но си прави пас, има време някой ден да ги покажеш и тогава можеш да ѝ размекнеш коленете. Забележи как влизаш в нейният фрейм - ти показваш, тя оценява.
А трябва да е обратното тя да показва а ти да оценяваш. Можеш да ѝ лепнеш някое абсурдно име от типа на Лимонка, Стамена, Атанаска, Димитричка / момичето с грозните обувки/скъсани дънки/ или каквото се сетиш - нека тя да се квалифицира. Можеш да я наричаш както ти си искаш. За мен всички жрни вече са Принцеси (русата принценса, червенокосата принцеса, принцесата с малките цици и т.н.), ако замрънка - добре, де Кифла си. И играта започва как не била еди-каква-си.
   Представи си че мацката срещу тебе не е жена, а е 6 годишната ти племенница - как би действал?
Представи си също, че ти се 5 годишно хлапе което закача момичетата - как би действал? Би ли се оправдавал/обяснявал или би направил фалшива шумна пръдня при някоя нейна забележка/шит тест/тъпо действие.
   Всичко в мнението е точно, но от мъжка гледна точка - логика - if/then. При жените не го гледай това, гледай да си играеш с нея, това е.
Напълно съгласен. И трита ти варианта са супер зле. Прочети и осмисли. Щото целия начин по който подхождаш е сбъркан. И това с името, няма да е единствената ситуация в която ще издишаш. Нагласата ти ще те прецака още в следващата. В дори най-елементарната, ще лъха че си мек отвътре, и че умееш единствено да се напасваш, към чуждото виждане. И мацката ще изгрубее на момента.
Ако те пита! И го кажи диретно - "Не помня името ти. Ще ти дам друго име.". Оставяш я да разпитва малко. И и казваш някво като горните примери. Прякор. Аз имам поне няколко нарицателни, които дават доста добър резултат. Оригинални са. Едновременно са умалителни, и дисквалифициращи. И знам, че ги използвам само аз. Никой друг не нарича никоя така.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: