Tyxo.bg counter Отхвърляне - как се справяте с него
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 19, 2020, 10:55:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Отхвърляне - как се справяте с него  (Прочетена 871 пъти)
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3834

Профил
« Отговор #15 -: Януари 21, 2020, 05:59:51 »

Ама Бай Пешо живее в чужбина. Там като "напълниш фурната" на някоя, плащаш после 18 години яка издръжка. Уж за детето са парите, но ти ги плащаш на нея - може да ходи да си прави маникюр с тях, или да си купува гащи, които някой друг да събува. Така че умната!
Инак стар курвар да се кротне и да мирува до жена и деца - трудна работа. Питай ме откъде знам. Не казвам невъзможна, казвам трудна.
Така, а сега по темата. Той Стефака наистина добре е описал ситуацията, и колегите преди мен също. На всички давам реп и се радвам, че имаме все повече трезвомислещи момчета от форума. Наистина е много ценно да има къде да прочетеш мъжки съвет - действа отрезвяващо. Аз на младини като съм бил в такава ситуация е нямало къде да прочета нещо подобно, и съм правил глупости.
Няма много какво да добавя, освен това към автора: какво правиш да се виждаш всеки ден с момиче, което не чукаш? Ами много ясно, че си влезнал във френд-зоната. Ако искаш да наебеш някоя, трябва тя да си мисли, че си готин пич с готин живот. Зает. Недостъпен. А не винаги готов да ходи на кафенце, или да ходи да ѝ носи чантите у мола. Какъв е тоя социален кръг с тази в него, дето пък чак всеки ден да се виждате? Толкова ли време имаш за губене, да излизаш всеки ден с някви пички, дето не ти пускат? През това време можеш да изкарваш пари. Или да научиш някакво умение, с което после да вадиш пари. Или да ходиш на фитнес. Или да се занимаваш с някакво мъжко хоби - мотор, кола, ски, сърф, байк... (не компютърни игри!). Или да ходиш да дърпаш нови пички. Въобще - преосмисли малко начина, по който си прекарваш времето.
Успех от мене, и да се похвалиш като наебеш някоя друга. Тази я мани, няма да ти пусне. Осрал си се вече там отдавна. Но - горе главата, и действай с другите!
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: