Tyxo.bg counter Какво научих от пикапа и ефекта от него
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 27, 2020, 01:00:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво научих от пикапа и ефекта от него  (Прочетена 634 пъти)
BaiGrozdan
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« -: Януари 30, 2020, 10:39:15 »

Здравейте.
Започнах да се занимавам септември с Пикап , започвайки с workshop на Илиян. Да счупя представите за себе си и да преглътна егото бяха най-големите предизвикателства. В последствие отидох на още 5 и тук е момента да му благодаря. Благодаря к на всички, които помогнаха във форума с насоки.
Благодаря на Ники, че излизахме заедно по моловете и заговаряхме мадами. Играта за мен е вътрешно развитие. Освен практиката ми помогнаха повишените нива на тестостерон от фитнеса , боините спортове и катерене. Футбол също за малко кардио. Това наистина помага. Също така да спреш с мастурбацията, за да си гладен и да имаш нагон. Отпускаш се, базикаш се и даваш воля на инстинктите си. Видях 1 момиче и я заговорих. Излезнахме и направихме 8ч среща, втора имаше също. И на двете се опитах да я клоузя.  На третата бяхме в тях и после всичко е история. Книгите съветват да продължаваш да сваляш други, но аз няма да го направя.Не, че не  мога - просто не го чувствам.Никога не губете фрейма и не се поддавайте. Тествах го и ще те изядат. И никога не приемайте нещата за даденост. Благодаретр на хората , обадете се на близките си и кажете, че ги обичате. Бъдете самодостатъчни и помагайте на други хора, защото има много хора в много по-лошо положение.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 941

Профил WWW
« Отговор #1 -: Януари 30, 2020, 11:24:23 »

Поздравления за клоуза! Smiley
Напиши малко по-подробно как протече всичко. На потребителите ще им е интересно. Това момичето, което заведе в Starbucks ли беше?
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
BaiGrozdan
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #2 -: Януари 30, 2020, 12:23:23 »

В Четвъртък около 2:30 на обяд трябваше да отида до Граф Игнатиев, за да си взема трудовата книжка. По-рано предния месец ме освободиха поради приключването на проекта. На същия ден кандидаствах на друго място, същия четвъртък имах интервю и на другата седмица ми предложиха работа. Така и не успяха да ми оправят трудовата книжка и се налагаше да отида. По пътя забелязвам красиво момиче със зелени очи,зелено яке и ярко червено червило. Слушах rap музика , която ме надъхва докато тренирам и ме вкарва в стейт. Подминах я и отидох да си изтегля парите от банката, както бях планирал. След това реших да я открия и я видях, настигнах я и и казах,че след размяната на погледи е глупаво да не я заговоря.
Тя: - Защо ти отне толкова време?
Аз: - Първо работата, после удоволствието. Казвам се Митко, приятно ми е.
Тя: - Приятно ми е аз съм ***** (тук и забравих името).
Нейната приятелка: - Приятно ми е аз съм ***
Аз: - Знаете ли колко е трудно на един мъж да заговаря жени?
Тя: - Да доста хора само ме зяпат, но не предприемат нищо. Тъкмо с приятелката си говорехме за това.
Аз: - Разбирам защо, страх ги е от теб.

Говорех някакви глупости на приятелката и колкото да не я дръпне, но таргета ме пита дали не искам да излезнем с тях сега :

Аз: - Няма как, тъй като закъснявам за работа, а и не искам да оставяш приятелката си.
Аз: - Този разговор ще го продължим.

Подавам и телефона, при което тя казва:
- Ще ти дам фейк номера си.
- Добре, няма да се обаждам, за да го проверя.
- Чакай да не сбъркам някоя цифра.

Тогава се изкефих на сарказма и, защото аз имам подобен сарказъм.

Обадих се и в петък и се разбрахме за неделя на обяд. Знаех,че рано или късно ще стане въпрос за името и, така че я заведох в Starbucks и там го разбрах. Тя се изкефи и през цялото време ме следваше и я водех. Казах и ,че трябва да ми избере дезодорант, но първо седнахме в парка и си говорехме. Разхождахме се и я заведох в стария офис, където я качих на асансьора показах и къде ми е  предния офис и я целунах. След това хапнахме  по една супичка. Нищо не казах и я водех към едно такси, когато тя започна да се дърпа. Казах и,че ще отидем до една готина сладкарница,че ми се яде Гараш. Не искаше и вместо това отидохме до Лагуната. Там се натискахме и от време на време си говорехме. Тя плати сметката и си тръгнахме.

Втората среща я заведох на катерене - катерехме се и беше много яко, тя се изкефи, защото я въведох в моя свят. След това ме закара до нас и я поканих вътре. Отново се дърпаше и я изпратих , защото трябваше да ходя на работа и бях уморен. Тогава осъзнах, че трябва да се открия пред нея, защото тя не се чувстваше комфортно още, някакси се страхуваше.

Вчера трябваше да играя футбол. Е отпадна и реших да хапна при нея. Отидох там говорехме си и нещата се случиха спонтанно. Тя ме нахрани и ми направи салатка, а сутринта повторихме и пихме кафе.

Днес ще ходим на кино. Изтрих си тиндъра и повече няма да се занимавам с елмаз(и без тва е пълна боза). Продължавам да си движа интересите.  Футбол, фитнес, катерене и въобще каквото ме кефи.
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 139

Профил
« Отговор #3 -: Януари 31, 2020, 19:04:23 »

Поздравления! Да вземеш контакт на таргет от двоен сет на дей гейм не е най-лесната задача Smiley Добре се е получило - бил си прям и директен.
Радвам се че ти е харесала и идеята да я заведеш в Старбъкс. Бях го пробвал преди и също стана добре - спомням си след един найт гейм, бях събрал няколко телефона но не бях запомнил имената, защото в дискотеката бе много шумно и само им давах телефо а да си наберат номерата. На другия ден ги прозвъних и тази, която се нави за среща, я заведох там и така й разбрах името.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 306

Профил
« Отговор #4 -: Януари 31, 2020, 22:59:38 »

В Четвъртък около 2:30 на обяд трябваше да отида до Граф Игнатиев, за да си взема трудовата книжка. По-рано предния месец ме освободиха поради приключването на проекта. На същия ден кандидаствах на друго място, същия четвъртък имах интервю и на другата седмица ми предложиха работа. Така и не успяха да ми оправят трудовата книжка и се налагаше да отида. По пътя забелязвам красиво момиче със зелени очи,зелено яке и ярко червено червило. Слушах rap музика , която ме надъхва докато тренирам и ме вкарва в стейт. Подминах я и отидох да си изтегля парите от банката, както бях планирал. След това реших да я открия и я видях, настигнах я и и казах,че след размяната на погледи е глупаво да не я заговоря.
Тя: - Защо ти отне толкова време?
Аз: - Първо работата, после удоволствието. Казвам се Митко, приятно ми е.
Тя: - Приятно ми е аз съм ***** (тук и забравих името).
Нейната приятелка: - Приятно ми е аз съм ***
Аз: - Знаете ли колко е трудно на един мъж да заговаря жени?
Тя: - Да доста хора само ме зяпат, но не предприемат нищо. Тъкмо с приятелката си говорехме за това.
Аз: - Разбирам защо, страх ги е от теб.

Говорех някакви глупости на приятелката и колкото да не я дръпне, но таргета ме пита дали не искам да излезнем с тях сега :

Аз: - Няма как, тъй като закъснявам за работа, а и не искам да оставяш приятелката си.
Аз: - Този разговор ще го продължим.

Подавам и телефона, при което тя казва:
- Ще ти дам фейк номера си.
- Добре, няма да се обаждам, за да го проверя.
- Чакай да не сбъркам някоя цифра.

Тогава се изкефих на сарказма и, защото аз имам подобен сарказъм.

Обадих се и в петък и се разбрахме за неделя на обяд. Знаех,че рано или късно ще стане въпрос за името и, така че я заведох в Starbucks и там го разбрах. Тя се изкефи и през цялото време ме следваше и я водех. Казах и ,че трябва да ми избере дезодорант, но първо седнахме в парка и си говорехме. Разхождахме се и я заведох в стария офис, където я качих на асансьора показах и къде ми е  предния офис и я целунах. След това хапнахме  по една супичка. Нищо не казах и я водех към едно такси, когато тя започна да се дърпа. Казах и,че ще отидем до една готина сладкарница,че ми се яде Гараш. Не искаше и вместо това отидохме до Лагуната. Там се натискахме и от време на време си говорехме. Тя плати сметката и си тръгнахме.

Втората среща я заведох на катерене - катерехме се и беше много яко, тя се изкефи, защото я въведох в моя свят. След това ме закара до нас и я поканих вътре. Отново се дърпаше и я изпратих , защото трябваше да ходя на работа и бях уморен. Тогава осъзнах, че трябва да се открия пред нея, защото тя не се чувстваше комфортно още, някакси се страхуваше.

Вчера трябваше да играя футбол. Е отпадна и реших да хапна при нея. Отидох там говорехме си и нещата се случиха спонтанно. Тя ме нахрани и ми направи салатка, а сутринта повторихме и пихме кафе.

Днес ще ходим на кино. Изтрих си тиндъра и повече няма да се занимавам с елмаз(и без тва е пълна боза). Продължавам да си движа интересите.  Футбол, фитнес, катерене и въобще каквото ме кефи.

И като цяло какво научи от пикапа и какъв е ефекта от него, че не разбрах  laugh ?
Активен
Posleden
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 05, 2020, 16:30:40 »

И като цяло какво научи от пикапа и какъв е ефекта от него, че не разбрах  laugh ?

И аз това щях да попитам. Човека от септември ходи на семинари. Значи е заговорил доста момичета. И аз да бях пускал тото 6 от 42 до сега щях да съм ударил някоя петица. Без изобщо да си имам хабер от теория на вероятностите.
Хубаво че е намрил някоя да му върже ама след известно време е ясно как ще се развият нещата.
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 139

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 08, 2020, 23:23:50 »

И аз това щях да попитам. Човека от септември ходи на семинари. Значи е заговорил доста момичета. И аз да бях пускал тото 6 от 42 до сега щях да съм ударил някоя петица. Без изобщо да си имам хабер от теория на вероятностите.
Хубаво че е намрил някоя да му върже ама след известно време е ясно как ще се развият нещата.

Авторът на темата заслужава само уважение. Ако ще и 10 пъти да иде на уъркшоп, какво значение име? Пича излиза, заговаря, преодолява страховете си и се развива. Да се задържиш дълго в играта е сладко, но и много трудно, трябва да си много силен емоционално, за да издържаш на всичките резачки.

Щом е толкова лесно, защо не се пуснеш утре по Витошка, отваряй само двойни сетове и после опиши резултата Smiley Даже по-скоро наистина ще удариш от тотото, отколкото да клоузнеш от улицата.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 09, 2020, 00:35:47 »

И от мен респект за пича, ебнал е готина мацка, само умната сега че нещо май си лапнал по нея (от другата ти тема)... да не вземеш да я хванеш за сериозна и да зарежеш пикапа тъкмо като ти е тръгнало.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: