Tyxo.bg counter Интернет експеримент в Тиндър!
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 26, 2020, 23:55:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Интернет експеримент в Тиндър!  (Прочетена 1638 пъти)
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 213

Профил
« Отговор #15 -: Януари 17, 2020, 12:14:56 »

Иначе в България Тиндър е доста пробита работа, в сравнение с други държави. Във Варшава за ден при стария ми "нелъскав" профил имах над 10 мача и то на яки тупалки, веднъж си смених location-a с Киев и ми загря телефона... В Германия ако нямаш изисквания също много работи, но там повечето са крокодили.

Факт. Да не говорим, че мацките масово всъщност търсят контакт и среща, а не просто поредния лайк и препратка към инстаграма. Поредната, с която бях на среща беше българка живееща в Германия. Потвърди всички мои теории (пък и опит с ползването на апликации в чужбина) - там жените са по-активни. Немците, например са доста наплашени и понякога пасивни от всичките толерантности, феминизми и прочие и много често свалят жените твърде бавно. Каза, че ако искат да се видят с някоя си намират причина - "Бях в квартала, абе ще ми заемеш ли нещо" и т.н. Каза, че е рядкост някой да тръгне като балканците - абе айде да пием по една бира/кафе/чаша вино. Та жените там не стоят като Рапунцел в кулата, ами всъщност често провокират разговор.
Активен
Neon23
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #16 -: Януари 18, 2020, 22:56:47 »

Тотален факт. Аз за 1ви път си инсталирах Тиндер преди 2 седмици. Обаче си смених локацията на Москва. Много ма4ове и контакти. Ина4е като пробвам в БГ нула.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1282

Профил
« Отговор #17 -: Януари 19, 2020, 15:09:08 »

Тотален факт. Аз за 1ви път си инсталирах Тиндер преди 2 седмици. Обаче си смених локацията на Москва. Много ма4ове и контакти. Ина4е като пробвам в БГ нула.
Пробва ли с платен абонамент

Брато..ти не знаеш ли, че в тиндър новите профили излизат първо? Изтрий си профила и си го активирай отново. Ще излезеш отначало и пак ще ти тръгне играта. После ще черпиш една бира.
И аз ще имам да те черпя, определено
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Януари 19, 2020, 20:56:11 »

Брато..ти не знаеш ли, че в тиндър новите профили излизат първо? Изтрий си профила и си го активирай отново. Ще излезеш отначало и пак ще ти тръгне играта. После ще черпиш една бира.

Ee.. Кой бяга от една бира   Grin
Активен
Neon23
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #19 -: Януари 19, 2020, 22:13:53 »

Пробва ли с платен абонамент

Да, аз имам Голд за да сменям локациите

Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1282

Профил
« Отговор #20 -: Януари 20, 2020, 16:44:44 »

Да, за това питах. Преди мисля, че не го искаше. Но скоро пато пробвах, ми поиска абонамент. Аз все още не мога да схвана идеята на тея абонаменти. Цената им е доста висока. А не ти дават особенно предимство пред безплатните профили. Окей, примерно неограничено лайкване или да видиш кой те е лайкнал. Значи излиза, че просто ще направиш същото което с безплатния, но вместо за 2 седмици, за два дни. И това, че може да си сменяш локацията. Ако пътуваш често, то може да ти е от полза. Всъщност и двете предимства. Но иначе не виждам особен смисъл.

Камуфлаж, ако се засечем имаш я определено. Това не го знаех, и не се бях сещал. За 2 дни си направих съвпаденията за 2 месеца. Включително и едно старо дето бях ънмачнал, наказателно.
Усещам, че някоя ще изгори от цята тая история. И вината ще е изцяло твоя. С тайната която ми сподели.  Smiley
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #21 -: Януари 31, 2020, 20:28:40 »

Да, за това питах. Преди мисля, че не го искаше. Но скоро пато пробвах, ми поиска абонамент. Аз все още не мога да схвана идеята на тея абонаменти. Цената им е доста висока. А не ти дават особенно предимство пред безплатните профили. Окей, примерно неограничено лайкване или да видиш кой те е лайкнал. Значи излиза, че просто ще направиш същото което с безплатния, но вместо за 2 седмици, за два дни. И това, че може да си сменяш локацията. Ако пътуваш често, то може да ти е от полза. Всъщност и двете предимства. Но иначе не виждам особен смисъл.

Камуфлаж, ако се засечем имаш я определено. Това не го знаех, и не се бях сещал. За 2 дни си направих съвпаденията за 2 месеца. Включително и едно старо дето бях ънмачнал, наказателно.
Усещам, че някоя ще изгори от цята тая история. И вината ще е изцяло твоя. С тайната която ми сподели.  Smiley
А, дано. И аз се разписах миналата седмица без много натягане с една. В началото беше много дървена история, половин бутилка вино по-късно ме покани вкъщи. Сега чатя в свободното време с още 3. 2 милфчета и една симпатяга. Едната милфка ме кандше утре на гости, ама ме тръшна шибаният грип.
Успех
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: