Tyxo.bg counter Наръчник за сваляне на момичета създаден от момиче
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 17, 2019, 07:25:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Наръчник за сваляне на момичета създаден от момиче  (Прочетена 19290 пъти)
MLUKNI
PuP H4ck3R
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 799

Профил
« -: Юни 08, 2010, 20:56:50 »

Забавлявайте се:
Цитат
От позицията ми на момиче и на доверена приятелка на някои момчета мисля, че има нещо много неясно в общуването между ♀ и ♂. И така, как не трябва  да се опитате да накарате момиче да ви хареса? Как трябва да мине първата любовна среща? За какво да й и за какво за нищо на света не бива да й говорите?

* Моля ви се, наистина, вероятно нищо не ви е направило момичето, че да й говорите за картофи! Още по-зле - да й разказвате как обичате да копате картофи на село, обича ли тя да копа картофи на село, обича ли картофи соте и че пържените картофи са вредни. Добре ще е да отбягвате също и теми като политика, линукс, религия, кламери и любимата на всички мъже тема - сране.
    * Никога за нищо на света не казвайте толкова апокалиптични неща като "Знаеш ли, шансът да ни срещне съдбата точно нас двамата и точно сега е 1 : 10000000, не ти ли се струва ужасно съвпадение?".Не, не ни се струва.
    * Мъже, не бъдете страхливци. Истината е,че ние жените търсим силни,смели и властни мъже с характер, а не лигави мухльовци. Така че вместо да си мислете "Тя сега не ми отговаря, по-добре да не й досаждам, дали пък сега не си чати с някой друг мъж..." я заговорете вие. Кво пък толкова, ако наистина ни досаждате има твърде много други начини с които да ви го покажем.
    * Кажете й, че е красива.Не е нужно да е на лунна светлина, под терасата й и с китара под ръка, едно непринудено "Ти си кракива." върши много по-добра работа. Ако знаехте само колко време отделяме за тези три думички...
    * Кой знае защо малко по-малко от половината население на света е решило, ча да напиеш едно момиче е най-лесният начин то да те хареса.Ами не.Най-малкото на другия ден то едва ли ще си спомня нещо, а и да си спомня няма да е нещо хубаво.
    * Бъдете оригинален.И интелигентен.Направете ни впечатление.Оставете материал, който да бъде обсъден по-късно в компанията на сладкодумните ни приятелки.Например говорете ни за Африка, Титаник, Гео Милев, подарете ни звезда, улична табела (което пък вече не е толкова оригинално), а защо не и оригами? Изобщо бъдете различен от вичко, което сме виждали досега.
    * Бъдете кавалери.Отваряйте ни вратите.Подавайте ни палтата.Не псувайте.Не говорете на "ма","уе","фак","койтуй","еба","въх".Не се оригвайте, не пърдете, не мляскайте...

Първите две са по реален случай. Когато ги чух не знаех дали да се смея на глас или да съчувствам. И все пак ще се застраховам. По-горе е личното ми мнение, постарах се да го приподнеса възможно най-универсално - демек да го кажа така, че да важи за повечето момичета.
източник: http://nitronitro.blogspot.com/2007/12/blog-post_17.html

извод: Запасете се с табели и изчетете всичката информация за титаник и Гео Милев,това е пуа пътят .Спрете да говорите за сране с момичетата на който им мислите сондиране! Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Активен
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #1 -: Юни 08, 2010, 22:56:42 »

Цитат
... любимата на всички мъже тема - сране.
Lips Sealed                   Embarrassed EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed Embarrassed Embarrassed

Цитат
... половината население на света е решило, чe да напиеш едно момиче е най-лесният начин то да те хареса.
Тая трябва да е абсолютно изветряла, за да прави генерални заключения от такъв сорт.

Цитат
Например говорете ни за Африка, Титаник, Гео Милев, подарете ни звезда, улична табела (което пък вече не е толкова оригинално)...
No comment...

Цитат
Бъдете кавалери. Отваряйте ни вратите. Подавайте ни палтата. Не псувайте. Не говорете на "ма","уе","фак","койтуй","еба","въх". Не се оригвайте, не пърдете, не мляскайте...
... а малко така да се наведем, за да може по-лесно да ни се качи на главата не иска ли?!

Работата е плачевна...
Активен

Бъди Слънце!
needle89
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 328

Профил
« Отговор #2 -: Юни 08, 2010, 23:25:56 »

Аз бих й подарил улична табела за към ада. Cheesy
Активен

Не всичко с две бузи е лице
Kromodor
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #3 -: Юни 09, 2010, 08:22:57 »

Newsflash - може да бъдете кавалери и алфа едновременно. Уви кавалерството се бърка с позволяване за качване на главата.
Активен

Границите са там, където сам ги поставиш.
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #4 -: Юни 09, 2010, 08:44:06 »

Цитат
Newsflash - може да бъдете кавалери и алфа едновременно. Уви кавалерството се бърка с позволяване за качване на главата.

Breaking News - Тя трябва първо да си заслужи кавалерското отношение. Да не забравяме, че специално като говорим за България, 80-90% от момичетата и жените тук се имат за някакви принцеси. "Чалга интелектът" им подсилва това тяхно чувство. Един от основните недостатъци на видът CB (Chalga Babe) - не го бъркайте с HB (Hot Babe), е че се взема прекалено насериозно.  А накрая ти като дойдеш и се държиш супер мило и кавалерски още от първата среща, тя просто ще си каже - поредния мой обожател, който би направил всичко, за да е с мен. Да не говорим, че по-неинтелигентните жени възприемат кавалерството като мазнене от страна на мъжа.

1.Решението според мен е повече C & F (тц, тц, тц и аз почнах да ги използвам тия лафове), най-вече собствени истории, шеги и бъзици, естествено без да се прекалява.

2.Решение е също да се срещаме с интелигентни и с чувство за хумор мацки, които да съответстват на нашето ниво, и най-вече момичета които не се вземат насериозно.
Да, знам че са твърде малко, но нали за това се учим - да взимаме най-доброто.

ПС: Когато момичето е поне средноинтелигентно и има представа от обноски и също така тя самата има държание, тогава вече може без проблем да сте кавалери.
Активен

Бъди Слънце!
Genesis
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

K.A.P.U.T Member

Профил
« Отговор #5 -: Юни 09, 2010, 09:56:31 »

Абсолютно съгласен.
Активен

Let life unfold, stop stressing, and enjoy the ride.
даката
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 139

Профил
« Отговор #6 -: Декември 01, 2013, 01:33:33 »

Цитат
и най-вече момичета които не се вземат насериозно.
-че то те са тези според мен,които стават за гадже,тези"сериозните" дето се фръцкат колко са важни,обикновено не са качествени(мое наблюдение)
Цитат
Да, знам че са твърде малко
-те скъпоценните камъни за това са скъпоценни

Цитат
ПС: Когато момичето е поне средноинтелигентно и има представа от обноски и също така тя самата има държание, тогава вече може без проблем да сте кавалери.
Според мен,да уважаваш жената,и да се държиш с нея като с равна,не нарушава доминантността на мъжа Smiley
Активен

жените, също като децата, обичат да казват "Не!"
мъжете, също като децата, го приемат насериозно...руска поговорка
fatman25
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 32

Профил
« Отговор #7 -: Декември 01, 2013, 10:13:13 »

* Мъже, не бъдете страхливци. Истината е,че ние жените търсим силни,смели и властни мъже с характер, а не лигави мухльовци.

* Бъдете кавалери.Отваряйте ни вратите.Подавайте ни палтата.Не псувайте.

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: