Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 09, 2023, 03:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията


"Ако достатъчно дълго време седиш на едно място, целият свят ще мине пред очите ти." – Китайска поговорка

Започни да живееш живота си сега! Научи се да заговаряш непознати жени!

Екипът на pickup-project организира групи за нови обучения през 2023г.

За записвания попълни формата:

https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Регистрация
Най-нови
  Покажи публикации
Страници: [1] 2 3 ... 9
1  Пикап, запознанства, свалки, съблазняване и флирт с жени / Истории и репорти за успешни и неуспешни свалки и запознанства / Re:Да се надупчиш за 48 часа. Бъркачка -: Юни 23, 2019, 01:35
Голям си лудак, брат.

Някои неща не се променят, още се смея на пакета мановар про 2010 хахаха
2  Пикап, запознанства, свалки, съблазняване и флирт с жени / Истории и репорти за успешни и неуспешни свалки и запознанства / Re:Девушка каторая красит брови или момичето което си правеше веждите -: Октомври 20, 2017, 01:19
Инс, честито, радвам се за теб! Парите не ги мисли - лесно се правят и още по-лесно се харчат. Успех и щастие за напред ти пожелавам.

п.с. Внимавай много с рускини/украйнки. В гадния им ген/история/народопсихология е да са курви.
3  Пикап, запознанства, свалки, съблазняване и флирт с жени / Интернет запознанства, свалки, флирт, oнлайн пикап / Re: Оупънъри за сайтове за запознанства -: Януари 02, 2015, 23:07
Момчета, кво става с тоя сайт ? Яко западнал нещо...прочетох първите страници и ми стана за какво иде реч.

Коко, нямам съмнение, че някой го е споменал и преди мен, но да ти го кажа и аз все пак. Много малко мацки биха тръгнали да лафят сериозно по Интернет. Много от тея, с които чатът по фб върви яко и имам номера, в един момент се усещат, че аз съм просто пич от фб и среща няма. Зависи какво целиш по фб - лично аз го използвам чат-пат да тренирам как се разбиват бич шилдове, защото такива шитни на живо чак не съм изпитвал. Или измисляш нещо готино и забавно и го пастваш на всички мацки, или гледаш всеки профил внимателно и тогава пишеш. Най-лесно е ако е отключен профила и да коментираш статус с нещо, което малко от малко ще я провокира и на което ще отговори. След това почваш на лични и гледаш да не влагаш много. Играта по  нета винаги е била хит н мис и няма кво да се впряваш. Ако не тръгне чатът отначало, трудно ще се навие мацката да излезете някога, независимо какво правиш. Пък и аз не бих се занимавал изобщо с такива. В зависимост на какви лафиш, шансът за среща е между 1 и 10 %.

Аз лично фб използвам за игра в други случаи.
4  Обучения по пикап, запознанства, свалки, съблазняване и ефективна комуникация / Предстоящи / Re: Книга "Пътят на пикап артиста" -: Август 13, 2014, 16:56
Дойде и моят ред да коментирам. Сравнена с първата книга , тази не е нито по-добра, нито по-лоша, тя е просто...различна. Ако първата може да мине за забавно четиво , нещата тук са доста по-дълбоки и изискват осмисляне. Затова и книга не се чете на един дъх. С някои от нещата , написани в книгата съм съгласен ,с други не. Независимо кой какво харесва да чете и какво очаква от втората част от поредицата , всеки ще намери вътре нещо за себе си.

5  Пикап, запознанства, свалки, съблазняване и флирт с жени / Пикап теории за свалките, запознанствата и съблазняването / Re: Изграждане на соц. среда -: Юли 24, 2014, 22:44


Вероятно говорим за едно и също, но се разбираме погрешно (както винаги).
Естествено че не може да сваляш всяка жена в социалния си кръг, би бил жалък и смешен. Но понеже обичам процентите, да си го представим като фуния:
От 100% от жените в социалния ти кръг, в най-добрия случай 50-60 % са жени и приятелки на твоите приятели, следователно отпадат. От останалите 40-50 % половината са грозни и също отпадат, а от така останалите 10-20% с няколко си се пробвал вече и няма как да ги обиколиш всички до последната..... Това е чисто хипотетеична ситуация, никой не си държи списъчен лист на социалния си кръг на лист разбира се.
Идеята е, че колкото и богат и цветен да е кръга ти, съмнявам се да има чак такова текучество и путкопоток, а дори да има, просто няма как да минават през теб всичките, че да има постоянно материал.
Затова е много прав в случая Илиян:
  Да, социалният кръг е нещо много добро. Но има един малък проблем: готините мацки, които срещаме на улицата не са в този кръг.  Затова и трябва да се заговарят Намигване

Моя личен стимул да се престраша да заговоря някоя непозната беше, че не мога да разчитам на тия мързели познатите ми, да намират отнякъде свободни готини мацки, които да водят на тепсия в моя социален кръг и да са само за мен. Просто е твърде наивно и оптимистично Усмивчица

И да завърша философски:
Смисъла на социалния кръг не е да се запознаваш оттам мързеливо с готини мацки, а е като се запознаеш отнякъде с готини мацки да има в какво да ги въведеш за да видят, че си готин пич обграден с готини хора, а не саможив отшелник и те да са единственото цветно нещо в живота ти.

Пуяк , голям си. Путкопоток , хахаха. ИМаш реп от мен.

Да се върнем към темата сега. И аз смятам , че сме на близки мнения , но не и на същото. Какво имам предвид - имах шанса да се запозная с най-точния човек , който познавам преди няколко години и животът ми се промени коренно покрай него. Дали звучи бета или не, не знам , но честно казано не ми и пука. Макар и да не е често в България , заради тоя човек съм се запознал с достатъчно хора- да , не мацки , а хора ( демек и пичове). Почти изцяло качествени хора , с които съм излизал и които са ме запознавали с техни приятели , с част от които съм контактувал и самостоятелно. С това много си разширих познанставата. Казвам познанства , защото за мен социалният кръг е от по-близки индивиди , с които се виждаш по-често от 2 пъти в месеца и то само за бар. Но да оставим това назад, само покрай университета съм завързал още толкова контакти. Далеч не всички хора се познават. Говорим за 3-4 мини соц.кръга само от университета. Ако кажем , че се състои от 10 момчета и 10 момичета, 3 зле и 3 обвързани , пак имаш материал. Макар че според мен няма нищо лошо д аимаш красива и контактна позната само като приятелка , защото тя самата ще иска да те запознае с нейни приятелки * ако не иска да те чука самата тя *.Представи си ако работиш. В моя случай вече не се правя , че работя , но винаги гледам да си разширявам познатите - било от курс по немски, шах или каквото и да е. Възможностите са практически безброй много.

Затова и започнах да пиша в темата - според мен се извърта фокуса на пикъпа от това да сме освободени и да правим това , което ни харесва към изкуствени неща само заради спорта. Не знам как точно са при вас нещата , обаче аз от запознанства на улицата нямам голям клоуз рейт. Апроучвам само момичета , които са ми харесали (>7/10) , но без да броя , едва ли клоузвам повече от 1-2 от 10-15. Дори и със ставащите , които съм клоузнал , не съм срещал момиче , което да искам да представя на близките ми приятели. Взаимоотношенията са ни били сексуални и след време , поради една или друга причина, контактите замират. Представи си сега ситуацията ми - уча в момента и гледам оценките ми да не бъдат под 6.00 заради големи стипендии, подготвям процедурата за магистратура , карам курс по език и се занимавам с n на брой неща. Дали бих предпочел да прекарам над час на улицата , опитвайки се да зарибя някоя ставаща мацка или да звънна на позната да опитам да я разцъкам. Не ме разбирай погрешно - пикъпът на улицата е полезен , но само за начално разчупване на някои лоши представи. Чрез него разбрах , че мога да заговоря всяка , без да ми пука за резултата и ако си харесам някоя непозната , в повечето случаи бих я апроучнал. Да, ако социалният ти кръг в един момент "изсъхне" , ще трябва да поработиш, но едва ли точно от улицата ще имаш успех в тая насока.

Еми да , аз обичам да ми е лесно. Ако може да стане с минимални усилия , бих предпочел този вариант. Знам , че Илиян ще каже , че така свикваме на лесно и т.н. , но според мен вечното доказване пред себе си е глупост. Ако мога да спра пред някой бар с готината си кола , за да ме видят мацките , ще го направя. Ще кажете " тя мацката няма да е  с теб , щото си алфа , а заради кинтите". Наивно. Парите са част от нашия статус и живот. По същата логика би трябвало да се зачудим ако не бяхме прочели еди си коя рутина , дали щеще да стане . Ами ако не тренирахме 4 пъти седмично ? Бил съм в среди, в които мъжете не могат да си преброят парите , не коментирам добити по какъв начин и истината е , че те далеч се различават от представата за мазни чички , които ебат курвите в дискотеката с пари.

Момичетата да те следят и гонят е илюзия. Трябва да имаш огромен валю в техните очи , което значи да им предоставиш живота , който желаят = пари в масовия случай. Едва ли има дори един потребител от форума , който да каже , че всеки ден като върви по улицата момичета се запознават с него или че един контакт е нужен да го гонят. Нещата не стават така , но не е и необходимо.

п.с. Знам , че нямаше предвид чакането на готово от приятелчета да те уредят , но някой новак може да не разбере какво си имал предвид. Пичове , опитвайте се да уреждате своите приятели с мацки , към които нямате мерак и ще видите как започвате да бъдете ценени и канени далеч повече. Най-малкото това го задължава и те да извикат мацки  Намигване
6  Пикап, запознанства, свалки, съблазняване и флирт с жени / Пикап теории за свалките, запознанствата и съблазняването / Re: Изграждане на соц. среда -: Юли 24, 2014, 16:27
Интересна тема , много. Прегледах клипа и искам да ви кажа следното - нещата , които Гамблър казва винаги се отличават немалко от действителността заради маркетинга. Още повече , че средата в България е в значителна степен различна от тази в други европейски държави. Който е обикалял в чужбина повече от мен , нека да разкаже.

Смисълът да започна да практикувам пикъп беше точно такава , каквато споменава авторът - да се заобиколя с готини хора. Мъже , които са точни пичове , с които се уважаваме и можем да разчитаме един на друг и красиви жени , с които да ми е приятно да общувам и с които да спя. Прекрасно звучи. Частта , която клипът не покрива , е точно как се прави социален кръг. Да намерим някой , който е успешен с жени , има пари , води готин живот и иска да ни стане първи приятел. Ама как става това ? Ако всеки очаква да излиза само с по-добри от него , какъв би бил смисилът за по-добрия ? Когато се преместих в София преди години не познавах никого и повярвайте ми , беше ми адски трудно да достигна до позицията , до която съм днес. Няма съмнение , играта в соц.кръг е много по-лесна отколкото тази на улицата. Имаше една мацка , на която явно доста от вас са попадали, бях я заговорил пред СУ и като разбра за какво става дума , ме резна с реплика от рода " А , ти си от типа , които свалят момичета на улицата. Е, не съм такава" . И преди да мога да реагирам , тя се изнесе. Случайно месеци по-късно се срещнах с нея покрай общи познати. Не си ме спомняше естествено , но след няколко срещи я клоузнах.

Пуяк, не си прав изцяло. Смисълът на социалния кръг не е да имаш мацки на повикване , които да можеш да бройкаш щом ти се доебе и да спреш да правиш квото и да е. Едното не изключва другото. Ти всяка готина мацка , която познаваш , ли се опитваш да бройкаш ? Нормално е да ти излезе има , независимо колко ти е голям социалния кръг. Сам можеш да се запознаем с x момичета за 1 година , но покрай твои точни (!) познати можеш да се запознаеш с 20x красиви мацки. Пускал съм подобна тема, разгледай я. Убеден съм , че ще се съгласиш с мен , че има много точни неща в нея.
7  Пикап, запознанства, свалки, съблазняване и флирт с жени / Проблеми в пикапа, запознанствата и свалките с жени / Нещо средно между проблем и репорт, свързан с ЛМР -: Юли 11, 2014, 20:16
Здравейте , момчета. По-късно ще пусна репорт за събитията , довели до ситуацията , която ще ви разкажа, но нека почна с проблемната част.

С едно приятелче бяхме на море 10-тина дена. Бяхме резервирали доста отдавна отделни стаи в скъп хотел , ясно с каква идея. Не се счупихме от секс всяка нощ , но т`ва е друга тема , секс имаше.

Втората вечер още подбирахме от най-вървежните мацки в дискотеката и въпросната случка е именно с такива. Скивах мои познати ( бах тея пловдивчани , навсякъде сме ) с яки мацки и седнахме при тях. С моя човек си харесахме по едно момиче (моята 8/10 , неговата вероятно 7/10). Разучих , че никой от познатите ми не ходи с тях и решихме да играем. Момичетата не познаваха всички и затова стана по-лесно. С моята в дискотеката стигнах до танци , целувки и тежко кино. На приятелчето ми обаче не му се получаваше нещо. Тръгнах да вземам мацката към стаята, но се дърпаше като магаре на мост и не искаше без аверката си. ОК , викам си. Тръгнахме 4имата към хотела, но виждам , че другата мацка не връзва много на моя човек. Събрахме се в моята стая , че ми беше ясно, че другата няма се навие да отиде с приятеля ми в неговата стая и да ме остави аз да се оправям с приятелката и. Пуснахме музика , наляхме алкохол и с уинга почнахме да си разправяме DHV истории един за друг. Играта върви , но усещам неприятните моменти - другата кучка се държи адски протекционистично спрямо моята. Моят човек е натурален , много сериозно момче с пари и външен вид , ама не успява , мамка му. Мацките не пушиха и затова викам уинга на терасата да пушим и да залъжа таргета му , че са му свършили цигарите да остана сам с моята. Викам му " ела да изпушим по една цигара" , той казва , че не му се пуши. Идиот. Разбра накрая за какво става дума и успя да я изведе. Супер, помислих си. Имам 10тина минути да вкарам моята в леглото , после оная не може да я изкара.

Възбудих я доста, ръцете под дрехите, скубане на косата,езици навсякъде и усещам , че и харесва много. Найс джоб,ама започнаха проблемите. Това, което пропуснах да кажа е, че с мацката имах страшен актакшън, но нулева емоционална връзка и доверие. Бъркам и където искам , обаче опитам ли се да и сваля прашките, не дава. Усещам , че другата мастия ще се върне и вече няма да имам шанс. Бях пил малко повече от необходимото и не успях да анализирам ситуацията. Оставям момичето и почвам да разцъквам каналите в последен опит да стане нещо. Налазва ме тя , но пак до определено ниво и после не дава. Изнервих се много и май го показах , защото като се върна приятелката на моето момиче и си тръгнаха почти веднага. Даже не и бях взел номера. Предвид въпросната случка , едва ли би имало значение и да го бях взел  Усмивчица

Седмица по късно всеки от нас беше боднал ставаши мацки, но не бяха чак такива красавици.

Как се справяте вие в такива ситуации , когато просто в последната минута не върви ?
8  Пикап, запознанства, свалки, съблазняване и флирт с жени / Проблеми в пикапа, запознанствата и свалките с жени / Re: Амог /шит тест/ умения - научи се да мислиш затапки 2 -: Юни 15, 2014, 22:34
Първа среща с яка мацка след код сет на улицата. Към края и виждам , че няма как да ескалирам повече :

аз: от колко да мина да те взема ? 22.30 или 23.00

тя : ( 10 секунди докато схване ) как го реши това

az: щото знам ,че ще ти хареса

тя : къде ще ходим ?

аз : син сити

тя: мии ок може ама едва ли днес щото имам уговорка с приятелки ...бла...бла..

аз: обади им се , че няма да можеш. аз съм по интересен

шит : скромността не ти е от силните черти



отговорит нещо от рода на " аз имам с какво друго да се похвале " , но така и не дойде с мен тая вечер  Ухилен
9  Пикап, запознанства, свалки, съблазняване и флирт с жени / Проблеми в пикапа, запознанствата и свалките с жени / Re: Амог /шит тест/ умения - научи се да мислиш затапки 2 -: Март 25, 2014, 16:12
 Първа среща след първия секс с мацка .
шит : Сигурен ли си , че това , което се случи предния път беше правилно ?

 Изхождайки , че нямах намерения спрямо нея , казах нещо от сорта на " Ще видим" . Може би " не знам , но със сигурност ме кара да се чувствам,,," е по -добре , кво мислите ?
10  Пикап, запознанства, свалки, съблазняване и флирт с жени / Истории и репорти за успешни и неуспешни свалки и запознанства / Re: Девятка тип "фолк резачка", първа среща, следва продължение -: Март 25, 2014, 15:55
Здравей , малко късно се включвам , но все ще ти бъде полезно , било то с тази или друга мацка. Колегите добре са ти казали някои важни неща , струва ми се , има и други. Запознанството ви е било по най-лошия кажи-речи възможен начин за теб - по фейсбуук и с познати. Не си дал много детайли, но на първо място целта ти е трябвало да разбиеш създалата се ситуация -ти само да и търсиш работа и дотам, ако имаш и други намерения към нея , естествено. Щом има снимки на фолк дива и се радва на мъжки интерес, бих казал , че непринуденият подход би дал най-добри резултати. Смятам , че и ти си се насочил към това. Не знам какво имаш предвид пред вкарване на DHV , но нека ти кажа нещо от моя опит - мацките се кефят и впечатлятват много повече , когато сами откриват неща , а не когато им ги натякваме в лицето / споменаваме сами. В тоя ред на мисли е добре да си високорангов човек със статус , което се усеща , няма нужда да се прави каквото и да е специално. Тънък момент, но с времето се усвоява.
  Щом девойката е във връзка , в която е малтретирана и в която и изневеряват , значи изпитва емоционална несигурност и има нерешени комплекси - съветвам те много да внимаваш с такива отровни мацки , не знаеш кога и как ще ги изпере съчмата и дали да рикошира по кофти за теб начин. По-нататък , темата за бивши/настоящи никога не ми се е отдавала и затова спазвам просто правило - избягвай я винаги , когато е възможно. Подобни коментари не ти носят дивиденти - както стоун ти каза , за нас тя е шматка , че търпи подобно поведение , ама ако и кажеш , че приятелят и е мишка и боклук , тва кво я изкарва нея ?
 
 Съгласен съм с разбора ти , бих допълнил още няколко неща . Идеята за дискотека е лоша. Щом няма пари , едва ли би се прехласнала да влиза в борчове. Забелязал съм , че момичетата се отпускат за първи път много по-лесно на техен терен , ако я поканиш у вас веднага ще и  светне лампичката. Ако няма възможност у нея , избери срещата да бъде близко до вас и в подходящ час. След кафето направете малка разходка и я покани на гости с тривиална причина. Дори да не стигнете до секс , добре е да свиква да идва у теб. Иначе се получава много жесток ЛМР .
 
  Друго много важно , милият подход не действа САМ. Казано по друг начин , самият той няма да те вкара в гащите на мацката , обаче в комбинация с игра и правилен подход , става могъщо оръжие. Не знам колко си навътре наистина , но внимавай с подобни изказвания. Независимо кви са ти намеренията. Случката на рождения ти ден ти е голям плюс, радвай се ,ч е ти е вързано без да разбереш. Пред нормални момичета няма по-силно ДХВ от това да те видят в компания с хора , които те харесват и с които се забавляваш.
 
  Емоционална връзка се изгражда с умението да се "свържеш" с отсрещната страна. При мен действа , когато се опитам да се поставя на тяхно място и да разтълкувам мотивите зад действията им. Трябва да си малко или повече психолог ,за да се получи добре, но резултатите си заслужават. Комплименти на първа среща никога не бива да се правят , било то и премерени.

  Не можем да знаем какво точно е станало из ащо не ти се е обадила. Далеч по-добре отколкото да гадаем е да и се обадиш след няколко дена , организирайки всички , да я натиснеш малко повече и да видиш докъде ще стигнат нещата. Дерзай на воля

11  Пикап, запознанства, свалки, съблазняване и флирт с жени / Истории и репорти за успешни и неуспешни свалки и запознанства / Re: Едно интересно сетче на Графа -: Февруари 21, 2014, 00:04
Не знам какво се обеснявате един на друг постоянно при условие , че не приемате други гледни точки и всичко възможно вече е казано и коментирано няколко пъти. Стоун каза как са нещата , ама на някои не им харесва да им се каже къде е мястото. Коконът крабът няма кво да коментира , особено с неговите теми , работата е ясна- изглежда като момче , на което са му казали , че няма дядо Коледа , но все пак иска да убеди себе си и останалите , че не е така
12  Пикап, запознанства, свалки, съблазняване и флирт с жени / Истории и репорти за успешни и неуспешни свалки и запознанства / Re: Странна среща с ценен извод -: Февруари 19, 2014, 22:57
Идва таргета с 2ма пича. В първия момент се хванах за главата(е не реално, но вътрешно си викам ебахти).

 мой) .

Хаха, голям си. Не виждам какъв е ценният извод , но преди да си зарибил достатъчно мацка , за да почне тя да инвестира колкото теб, води нещата и и казвай кога и къде. Най-добре е да сте си само двамата. Затова вариантът дискотека отпада
13  Пикап, запознанства, свалки, съблазняване и флирт с жени / Проблеми в пикапа, запознанствата и свалките с жени / Re: Индиректната игра ... ми не я мога -: Февруари 19, 2014, 22:49
Лафът за другите мъже е уей аут ъф лайн според мен. Всеки апроуч е микс между директни и индиректни елементи, така че съм убеден , че си го правил. Индиректната игра предразполага към по-лесно отваряне и разговор , но се клоузи по-трудно. Представи си стандартния опънър за женско мнение и последващата реакция щом и искаш номер. Във форума ще намериш много подобни теми в раздел "рапорти"
14  Пикап, запознанства, свалки, съблазняване и флирт с жени / Истории и репорти за успешни и неуспешни свалки и запознанства / Re: Едно интересно сетче на Графа -: Февруари 19, 2014, 22:38
Пичове , какво става в тоя форум ? Вместо да се придържате към добрия тон и градивната критика , почвате да се правите на пришълците от "силния" пол , които наливат във всяка тема. Илиян е пуснал готина тема и е хубаво да и обърнете внимание. Различните мнения трябва най-малко да бъдат обмислени , защото никой не може да прецение абсолютно точно къде му куца играта.

 Илияне , много повече сетове имаш, братле , но според мен си преминал границата сериозно. Хуморът ми е от най-силните оръжия , които използвам в такива социално неприемливи ( за останалите ) апроучи. Не съм те виждал , но сигурен ли си , че не си бил клоун в очите на мацката ? Трябва да караме жените да се смеят , не да пораждаме смях. Не си се предал при първия отказ , упорит си , ама колко мацки ще ти повярват , че си вървял с тях 200 метра и си се отдалечил от компанията ? Особено ако те е видяла , че си  бил сам. Подходът ти е ок , мацката не е била типът , който си дава номера.
15  Пикап, запознанства, свалки, съблазняване и флирт с жени / Истории и репорти за успешни и неуспешни свалки и запознанства / Re: Среща с неуспешен завършек :) -: Януари 23, 2014, 01:51
 Здравей. Попадал съм и на други твои теми преди. Има какво да се желае , но налице е някакъв напредък.

 Какво имаш предвид под "Имаше хубаво кино" ? Танци , натискане ? Питам , защото е много важно при всяка следваща среща да ескалираш. Като не бях много запознат с пик-ъпа се натисках с една позната в дискотека           (случката си я спомням ясно , защото малко по-късно си изцапах един от любимите панталони с лютеница  Ухилен ) и продължих с много тежко кино , само свирка не ми направи в дискотеката. Няколко дена по-късно се засичаме случайно . Аз очаквах едва ли не да ми събуе гащите без да правя каквото и да е , уви , не стана така.... Винаги трябва да продължаваш на следващо ниво или поне там , откъдето си спрял. Няма значение, че мацката предния път  е била пийнала.

 Отначало си се справил добре , но после си започнал да прилагаш заучени неща. С рутините трябва да бъдеш много внимателен - не можеш да погледнеш към звездите и да решиш да направиш някаква. Трябва да направиш прехода гладко. Може да използваш с много по-голям успех наблюдателността и съобразителността си. Намери нещо характерно , с което момичето се занимава и помисли какво я е накарало да го направи. Няколко точни попадания и ще и стане любопитно какъв добър познавач на човешката душа си. Тогава може да направиш куба. Не знам кви са тия ябълкови градинки , ама не е трябвало да ги правиш/садиш. Лошо е да редиш рутина след рутина , особено ако мацката ти е казала. Изобщо , избягвайте неща , които лесно могат да бъдат разпознати като заучени.

 Моментът с целувката е бил голяма грешка . Трябва да си голям майстор , за да можеш да натиснеш мацка , с която преди това не си създал каквато и да е сексуална ескалация. В твоя случай си опитал да минеш границата 1-100 с един замах , така не става. Другата ти голяма грешка е , че веднага си се предал , енергията ти е паднала и ти е проличало. Какво очакваш да си помисли отсрещната страна ?

Продължавай да играеш и успех.
16  Пикап, запознанства, свалки, съблазняване и флирт с жени / Проблеми в пикапа, запознанствата и свалките с жени / Re: Спирката на трамваите -: Януари 13, 2014, 01:21


 На Бориса пък какво й има на снимката, която си дал? Съвсем нормална си изглежда.


Дава и 8 , защото въпросната снимка не се свързва с нормалната и визия - гримирана кифла.



А тия юнаци дето чукат уж 8-ци ако беше вярно, то значи те чукат айде не Анелия, ама поне адреналинките и плеймейтките от Плейбой. Вярваш ли го?

PU_qk , имам добро мнение за теб , ама кажи ми честно , може ли всеки втори пост да ти бъде толкова непремерен ? Ако ти кажа , че съм спал с няколко момичета , на които би дал 8-9/10 по твоите критерии ,за които може да си чувал и гледал по телевизията или евентуално виждал по клипове на чалга певици , тва мен прави ли ме 9-10ка в твоите очи ? Казах го в подобна тема за оценките , всичко е субективно. Не много отдавна си направих експеримент - пуснах си няколко снимки в чуждестранен форум за подобни теми и помолих момичета да ме оценят. Най-високата оценка беше 10/10 , най-ниската 5/10. Да, 10ката беше част от професионална фотосесия , направена от приятелка, а 5цата беше как си хапвам портокал вкъщи сутринта по къси гащета и тениска. Говорим за 150 % разлика , братле. Ще кажеш , че по-високи оценки са ми били давани от грозни мацки , може би , но нека ти кажа следното - едни и същи снимки бяха оценявани по различен начин от различни момичета. В това няма нищо толкова страшно или лошо  - всеки има различни предпочитания. Смятам , че важна част от пик-ъпа е точно това - не се променяй , само защото някоя определена мацка не те е харесала. Важно е да имаме и реална самооценка - не да смятаме , че сме най-готините , забавни и красиви мъже , а после защо никоя мацка не ни обръща внимание.
  Смешно е да твърдиш, че Бориса или Анелия е 10ка , защото обществото смята така. Обществото може да смята , че българската азбука е от 25 букви , но това не го прави истина. Не съм виждал снимка на Ездачката , ама съм адски сигурен , че е далеч по-класна мацка от изброените по горе и би ми било по-приятно да изляза с нея.             (Приздрачна , само не се възгордявай , малък съм да се женя ! Усмивчица )
  Всяка оценка трябва да бъде претеглена , дори тази за външния вид. Ти може да държиш на огромни гърди и евтино излъчване , или поне даваш такова впечатление по начина си на оценяване , аз държа на красиво лице , правилни черти , хубава усмивка и привлекателно тяло.  Мога да ти пусна снимки на познат , който като му видите физиономията и начина , по който застава на снимки , ще си кажете бахти афц-то. А пичът съм го виждал с тамън 7-8 8ци , без да има пари или да бъде известен . Да не говорим за черти на характера. Човек , дори при сексуална връзка изпитвам неистов ужас от натокани мацки , които се моля да не си отворят устата , освен за изпълняване на възвратно-постъпателни дейности. Да не говорим за по-сериозна приятелка. Бих направил компромис да е 7ца за мен , но да бъде забавно и образовано девойче , което няма да ме е срам да покажа на приятелите си.
17  Пикап, запознанства, свалки, съблазняване и флирт с жени / Пикап теории за свалките, запознанствата и съблазняването / Re: Царят е леко гол, дайте да го пооблечем! ;) -: Януари 13, 2014, 00:19
Някои от вас трябва да бъдат посъветвани да не цитират определени потребители. Все същото във всяка тема. Ако дори когато спорите , вадите и вадите стари , много жалко, защото почти всички във форума сте много точни , ако съдя по мненията ви. Хубаво би било да се замислите за секунда , че има , макар и много малка , все пак съществуваща вероятност да не сте прави абсолютно винаги и трябва да признавате мненията на другите. Последните междудругото са като задниците - всеки си има , ни възпитаните и уверени хора не ги бутат в лицата на останалите.

Сега към автора. Колега, много грешна гледна точка имаш според мен. Дори Илиян да е малко краен в мнението си , виж какво ти казва Берсеркът. Сравняваш пик-ъпа с маркетинга , но да знаеш - важна концепция в последната дисциплина е не ти да "успееш да излъжеш купучава (мацката) и да продадеш" , а потребителят да "поиска да купи". В тоя контекст , слушайте Prizdrachna , когато ви казва , че всеки човек трябва да се себеосъвършенства постоянно. Не говорим само за пикъпа , всестранно развитата личност привлича естествено. Щях да пиша тема по въпроса , но се надявам и тук мнението ми да бъде прочетено , защото е важно. Никой не дължи нищичко на непознати ( с малки изключения , няма да се спирам на тях тук ) . Не можете и не бива да очаквате мацките да спят с нас само защото ние искаме или само защото не сме задници. Не извинявам курвите и курвенските номера , но ако картината винаги е лоша , проблемът може да е в нашия телевизор. Тва е моя изстрадана истина , но е факт. Важното е нещата да се приемат такива , каквито са.
  Говориш за апроучи на улицата - да , те са може би най-трудните и с най-голям % на клоуз , но дори аз , който ааадски рядко излизам специално да пикъпя непознати , мога да ти разкажа доста истории , които са много забавни и съм се смял много с мацката. А чувството да спреш непозната красавица , която бърза за някъде , но след няколко минути сяда да яде пастички с теб докато игнорира телефонни обаждания , е неописуемо. А представи си ако можеш да се научиш за кратко време да покажеш качествата си на непозната хубавица на улицата, каква увереност би ти дало това при играта в социалния кръг. За това с % не мога да ти кажа - никога не съм си следял % детайлно , но нека ти кажа следното - от улицата май не съм стигал до фък клоуз същия ден , но номерата и емоциите там са много по-истински отколкото в клуб.  Както казах по-нагоре , нямам много време и рядко излизам да пикъпя специално. Обожавам обаче , когато се разхождам да спирам непознати момичета , които са ми харесали            (при всякакви критерии мацките са > 6/10 ) - не ми пука дали съм сам , дали те са сами и т.н. Дали защото спирам пички , които наистина ми харесват външно и съм позитивен и открит към тях, но успеваемостта ми със сигурност не е повече от 1 или 2 процентни пункта под 10 % ( говорим за фейсбук , телефонен номер или повече ). Ако се замислиш при апроуч на 10 момичета няма как да изгубиш много повече от 60 минут . Груби цифри , но връзката остава. От тези 4 половината да ми харесат , не си ли струва това няколкото минути , необходими за запознанство ? Ами ако 1 от тях се окаже не само красива , но мила , щастлива , забавна и най-важното  - отворена към нови запознанства - не е ли това достатъчна причина да направя все пак апроучна на улицата? Разбираш ли накъде бия ?

  Ако те резнат , независимо къде е , не е много приятно. Ето обаче моята истина по въпроса - от тези мацки , които апроучнеш и те отрежат , една немалка част нямат интерес не само към теб , те нямат интерес към почти никого/нищо в момента . Млад съм, изглеждам добре , тренирам и съм интересен и забавен събеседник - значи проблемът е или в нея или в нередовния и цикъл  Усмивчица Естествено , не бъди идиот - винаги може да си объркал и самият ти нещо. Грешките са ок , стига да се учиш от тях. Разбери къде си фейлнал и го промени . Това е много важно. Ако не ти харесва нещо , промени го.Разбери какво си объркал , постарай се повече и го направи по-добре другия път Отказът не бива да бъде приеман лично , въпросната дори не ви познава. Дори и да ви познава , просто тя търси нещо различно. Някои мацки , които са ме рязали, по-късно съм ги виждал с нацепена батка тип ранни застрахователни дружества - гола глава , ланец за 1 лв. , къси гащи, за да се вижда татусът, официални обувки и само по потник под якето през зимата . Ок , отървал съм се от мацката.
  Направете живота си по-интересен , сдобийте се с ново умение или набор умения и нещата ще са далеч по-лесни. Ако нямате желаното тяло - наблегнете на фитнеса. Ако нямате достатъчно пари , инвестирайте в образованието и квалификацията си. Ако спичате лесно - правете апроучи на улицата , за да се разчупите .Тренирайте да бъдете забавни събеседници , не инвестирайте прекалено много в хората преди да са го заслужили и животът ви ще се подобри значително.
18  Пикап, запознанства, свалки, съблазняване и флирт с жени / Проблеми в пикапа, запознанствата и свалките с жени / Re: Апроуча на живота ми :) Съвети :) -: Януари 10, 2014, 21:39

Само моля ти се не я оглеждай, като все едно ще купуваш кон...

Много правилно. Кобилка ще да е.

Инс , недей влиза в робство преди да ти дойде времето. Дори и да имаш такива глупави помисли след някой и друг запой, избий си ги от главата. Те лошите работи се случват сами и без да ги планираш Смотан
19  Забавления и смях / Интересни и забавни истории / Re: Дали пича е част от нашия форум? -: Януари 09, 2014, 21:48
Има много хора , които знаят английски . Най-много са във Великобритания . Не съм гледал целия клип , ама обстановката хич не ми се струва да прилича на България и мацките си имат стабилен английски с добър акцент. Сега видях страницата на пича - https://www.facebook.com/gaplife - няма пост на български.

И пак ти казвам , много ме съмнява цялата история
20  Пикап, запознанства, свалки, съблазняване и флирт с жени / Пикап теории за свалките, запознанствата и съблазняването / Re: Формула за нощна игра -: Януари 09, 2014, 21:40
Ти играеш компаниите в твоя район

Е точно това не ми харесва.
А ако в твоя район няма мацки? Като правиш резервацията, казваш ли на управителката "ама да ни сложите в сепаре, съседно до пички, ей!"?
Аз обичам да съм свободен електрон.
Е, ходил съм по сепарета с бутилки и аз... но нещо на рожден ден, на ергенско парти - никога за пички.


Не е задължително , братле. Моят подход не изключва запознаването с мацки от другия край на заведението. Не в началото , но нищо не ти пречи по някое време да отидеш и при други групички. Бутилката се плаща в началото , така че не можеш да направиш "бомба" в повечето случаи  Усмивчица Историята с мацката и таксито е позната , но няма какво да направиш. И да си сам с палтото в ръка, приятелката и ще те кокблокне на 100 %.

@AlphaStar ,

Съгласен съм с теб. Трябва да флиртуваш , а не да "играеш" . Или поне мацката да е на това мнение. Флиртуването е забавно и загатва за висок статус. "Играенето" е ориентирано към гащите на мацката и ще отблъсне много от тях.

Аз май ти имам телефона, драснах смс. Виж дали съм  го пратил на теб  Ухилен

@Pu_як ,

Ще си позволя да отговоря от мое име , при него вероятно е подобно. В сетове с непознати ( особено в дискотека), нямаш никаква гаранция каква ще ти бъде успеваемостта - напълно възможно е да изпуснеш първите 4-5 докато загрееш и после да кис/фоун клоузнеш няколко пъти подред.  Може да си най-готиният пич в целия клуб и да не стане отначало - мацките са решили , че днес ще късат наред и/или им трябват снимки за фейса. Друго , което често става , е , че самите момичета не стават. Ако не си отишал в бара с единствената идея да бройкаш, ще имаш критерии с каква мацка евентуално ще се прибереш. Случвало ми се е да съм ебал много пил много същата вечер с мацка от дискотека , която ми е харесала тогава , а щом и се обадя след няколко дена да се чудя кво толкова тежко са ми наливали. Не заради външния и вид , а заради цялостната и визия и поведение. Като чуя един много гаден старозагорски диалект и скачам до 5тия етаж. Берсеркът съм сигурен , че е бил с достатъчно красиви момичета , за да знае , че за мацките  да изглеждат добре не е достатъчно и вероятно търси нещо повече , дори и по барове.

@Berserk ,

Много точно казано. Днес се разчетох и се оказа , че има подобно наимнование на моята техника - forced IOI. Наистина , при " warm approaches" шансовете да стане работата са много по-големи , а да те резнат - по-малки. Дреме ми на змея дали ще ме резнат , от тая страна фреймът ми е железен. Причината да използвам толкова моя подход е друга - представи си голяма  група в дискотека. Дали са само момичета или има и пичове , няма значение. Ако директно се нашиеш при някоя , без това да имаш точна представа как кажи-речи ще реагира , рискуваш много. Не отрязването , ами ако искаш да се пробваш и с друга от компанията. Никоя от тях няма да забележи как вдигаш наздравица към приятелката и , но всички ще видят , ако те резне . След това трудно ще имаш успех в групата им.

Пичове , вие сте причината да влизам във форума. Много се радвам като се получават такива мъжки дискусии
Страници: [1] 2 3 ... 9
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines