Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2020, 07:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да я съблазня и отпусна при 1ви път ?!  (Прочетена 7017 пъти)
superman
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 166

Профил
« -: Юли 01, 2010, 18:04 »

Здравейте от 2 месеца си имам приятелка благодарение на Пикапа (bow) С нея стигнахме до 1 доста интересен етап и 2мата сме девствени ..Днес беше в нас, бяхме сами натискахме и се целувахме около час и половина на леглото в моята стая.На няколко пъти се опитах да и сваля сутиена по време на целувките ,но всеки път започва да се дърпа и почва да ми говори с онзи глас ..-"стига дее" и започва да го закопчава .Та въпроса ми е как да я отпусна и предразположа :?.Веднъж си говорехме на тази тема и тя ми каза ,че когато е готова.Как мога да разбера кога е готова ? 

мерси предварително ;d
П.п През цялото време си бях спокоен не показвах нервност..и безпокойство, но при всеки мой опит тя се дърпа..нещо не правя както трябва ,но незнам къде греша Намигване

аз съм на 16 тя на 15
Активен

"When you get sad,stop being sad and be awesome  instead."
                   - Barney Stinson

ТЪРСЯ СИ УИНГ
vakaken
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 545

Профил
« Отговор #1 -: Юли 02, 2010, 11:01 »

LMR

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=698.0
S2 - LMR
LAST MINUTE RESISTANCE (по-горе е описано) Тук тя ще казва неща ,като например ?трябва да спрем с това ... (зависи от това тук)? ?Трябва да сме внимателни относно това?. Някой основни тактики за LMR са :

1. Using Freeze-Out to Overcome LMR

2. Busting Last Minute Resistance using Style's famous story

3. Ignore it and keep going. (-you're right, we should stop) (за*бете какво казва и продължаваш да си правиш ,там каквото правиш .Ако и хареса си ти ,ако ли не FREEZE OUT Намигване )

При положение, че и е 1-ви път обаче, може би ще трябва да постигнеш още комфорт.
Активен
KeysToTheVIP
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #2 -: Юли 04, 2010, 06:40 »

На 15-годишните момета обикновено не им се прави толкова секс,колкото на връстниците им от другия пол ;] Седни поговори с нея за това нещо..С тия фрийз-аути и тн нищо няма да стане..Когато са девствени,жени или момичета,се притесняват да не им ''падне п***ата''(селянията ме тресе  Плезещ се ),когато мъж проникне за първи път Усмивчица Разговора с нея ще ти помогне да разбереш поне дали ще ти се отвори парашута по някое време.Повдигни го внимателно въпроса и и кажи,че не е срамно ако още я е страх ;] Така по-лесно се отварят към секса..Ако знаят,че могат да ти се доверят.А след тоя разговор чак тогава можеш и да обмислиш да и вкараш така наречения фрийз аут.Ама много игра ще ти е за момиче,което вече имаш.  Намигване
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #3 -: Юли 04, 2010, 06:54 »

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=680.0