Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 18, 2021, 00:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Екипът на pickup-project пожелава ва всички настоящи и бъдещи пикапъори весели коледни и новогодишни празници и много здраве и пикап в следващата 2021г!

Не се колебай да се възползваш от нашите коледни промоции, валидни до 15.01.2021г:
https://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg109157;topicseen#new

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: *само за правопикаещи* - уцелвате ли тоалетната - размисли и страсти?  (Прочетена 5757 пъти)
vakaken
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 545

Профил
« -: Юни 26, 2010, 19:33 »

Вдъхновен от един пост, реших, че ще е полезно да понауча това-онова относно точността при тази иначе толкова симпатична дейност - уринирането.

Аз имам няколко проблема.

Първо - понякога струйката излиза разполовена ... странно, като се има предвид, че имам само 1 изход. Това значително затруднява мерника ми ... Някой има ли подобен проблем и има ли решение?

И второ - като представител на по-високите индивиди - дори да уцелвам "локвичката" на дъното на кенефа, от височината, от която пада струйката, хвърчат пръски и нерядко тези пръски омокрят стройните ми крака ...

Обмислял съм няколко решения.
1) Пикаене седнал.
Защо не става - не мога да понеса мисълта, че при всяко пикаене, ще трябва да си събувам гащите до глезените и ще трябва да сядам като ... ЖЕНА! Та те измислиха устройство, с което да пикаят прави, пък ние ще сядаме ... хм  Тъжен

2) Пикаене в ... МИВКАТА  Шокиран
Защо не става - защото мирише, колкото и усърдно да си пуснал водата ...  Тъжен

3) Писоар  :sleepy:
Защо не става - нямам средства да купувам писоари, пък да викам майстори ... а и няма къде да се сложи тоя писоар!

Смотан
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #1 -: Юни 26, 2010, 20:31 »

Като вдъхновител на тези твои неспокойни уринални мисли считам за нужно да се разпиша в темата с някои мои наблюдения и заключения относно правилната поза пред порцелановото конче. Най-оптималният вариант според мен е изобщо да не пикаеш, но затрудненията при постоянното разнасяне на катетер с теб биха могли да причинят неудобства в определени ситуации, поради което изключвам това като вариант.
Относно разделянето на две и повече струи бих те посъветвал преди да "отвъртиш кранчето" да си разкопчаваш ципа на панталона  Засрамен
Пикаенето през балкона не е толкова лоша идея, стига да живееш изолирано от света. Същото важи и за използването на стълбището, асансьора и други места, до които съседите ти имат ежедневен достъп. Не се препоръчва  Намигване
Може би проблемът е чисто личностен и психологически. Препоръчвам ти да не бъркаш сутрешното пикане със сутрешната маструбация, като смятам, че по-уравновесеният захват на ръката ще сведе до минимум разливите и течовете, породени от неточния ти мерник.  Намигване
В крайна сметка си млад и не е късно да започнеш упражнения, които да подобрят техниката ти на уриниране. Някои вече могат да се похвалят със завиден успех:

Успех!
Активен
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #2 -: Юни 26, 2010, 21:04 »

Просто не е истина какви теми се появиха напоследък...  Засрамен  Нищо лично.
Активен

Бъди Слънце!
ISO
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« Отговор #3 -: Юни 26, 2010, 21:35 »

Първо - понякога струйката излиза разполовена ... странно, като се има предвид, че имам само 1 изход. Това значително затруднява мерника ми ... Някой има ли подобен проблем и има ли решение?
Изпразни се добре, че остава сперма в "канала" и засъхва  Намигване
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #4 -: Юни 26, 2010, 22:19 »

Просто не е истина какви теми се появиха напоследък...  Засрамен  Нищо лично.
"Скуката и мързела са основни двигатели за прогреса на човечеството"
На някой му станало скучно и измислил телевизора, телефона, компютъра, големия адронен колайдер и т.н.
Други ги домързяло и измислили колелото, двигателя с вътрешно горене и... самозадоволяването Намигване
Явно летния мързел съчетан със скука е основна движеща сила и за някои от нас (тук включвам и себе си, защото напоследък имам доста свободно време и се чудя каква щуротия да измисля. Но ще ви оставя да си починете няколко дни защото ще репетирам. Какво и защо ще репетирам ще е обект на някоя следваща тема... след като изтрезнеем от July morning Намигване)
До тогава - пикайте на воля и внимавайте да не си повредите инструментите по време на експериментите  Ухилен
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: