Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 07, 2020, 21:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: малката сладурана  (Прочетена 2340 пъти)
stronger
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 391

Профил
« -: Август 18, 2010, 02:16 »

Такаа ето ви нещо прясно и горещо,което ще помогне на много които все още продължават да търсят светия граал на пикъпа с които наи сетне да пожънат оспех сред нежната половина от човечеството

Днес с не особенно голямо желание отивам да си изкарам някои лев на пазара(неангажираща работа някои десетаче в джоба=доволно)
ииии веднага ми сен аби в очите едно маце което небях виждал,сладурана нисичка отдалече неми изглеждаше кои знае какво,и набурзо обмислих ситоацията.Качих се до хранителния магазин за шише вода-не водка и
се заговорих с продавачката младо момиче споредн якои готина споредм ен нищо особенно,говорим си вече 5 мин и по едно време влиза сладураната,застава до мен да си вземе бира-нее за нея е само едната и аз гледам сложила си 10-15 фибички в косата,веднага с усмивка и викам малее много фиби,а тя се усмихва и вика мда къса ми е косата(небеше важно какво ще кажа просто трябваше да кажа нещо,след 3-4 мин идва да вземе още 2 бири и аз и викам малее 2 нети ли стигнаха пак с усмивка естествено тя пак с осмивка вика чен еса за нея,излязох отм агазина и отидох да се заговоря с жената на която помагаше мацката,лафим си ни,след малко идва мацката и се запознахме,оказа се че сме били в едно даскало като малки(тя е по малка от мен,дори неси я спомням а тя мен да )
тя мрудна зам алко и следм алко иджа и от тук става истинската заиграфка,идват клиенти да си купят диня,аз изобшо немисля за мацката,а това е мноого важно колкото по малко ти пука толкова по добре ще се получи обичам да вкарвам малко артистичност когато някои пазарува(не да се правя на шут) облужих клиента и си сядам на стола там има още 3ма човека освен мен и само аз седя на стол с супер добур език на тялото,и исамо си правя експеримент дали мацката ми сее изкефила-както си гожоря с единия и погледа ми преминава през мацката нататак и само гледам как тя както ме гледа чупи поглед,след няколко секунди пак същото,ахаа яка проява на интерес имаааа.
следващите 5-10 мин игнор се едно я няма лафя си с другите а с нея нито дума.СЛЕдмалко обсужвам пак някакаф клиент и трябваше да му върна 5 лева и и викам даи пет лева с малко заповеднически глас и усмивка(усмивката е злято) и тя ми дава пет лева глвда ме в очите с усмивка и ми вика заповядаии,подир малко зе че запали цигара и аз я боцнах с пруст над гардата и и викам с усмивка малее ако пробия дупка в белия ти дроп сигорно ще излезе цял облак после пак имаше игнор малко и накрая зан яколко минути останахме само аз и тя,тя застана на близко до мен като направи секси поза(определено женски трик) и зе да стреля още иои,почна се на колко си,аз с усмивка и викам пълнолетен сам(тя е по малка отм ене,умират си за батковци) каде учиш-аз и викам хакер сам,уча в очилище за таини агенти,тя е кайи дее сериозно,аз и казах нее от момичетата които заслижават да си много гаденс тях,през цялото време беше усмихната и лъчезарна нещо което несрещам всеки ден,а определено контактувам с доста момичета и постоянно броя им нараства,поотдадохме се на комфорт фазата набурзо секи научи по нещо за другия и ,аз се възползвах от това че имам по малак брат които е голям сладур и го вкарах в играта(колко готин батко съм ) ааа и по едно време беше станало въпрос за чужди езици и че имал проблем с френския а аз и викам че уча чужди езици от момичетата с които излизам(иман ещо вярно) и и викам на немски че знам един лаф(зи зинт шон-аиде които знае немски ) и тя вика ооо това комплимент ли беше аз-не просто ти казвам какво знам .като доиде време да си тръгва понеже доиде една нейна приятелка и вика на мацката дето държи масата(тя си е лелка-после зе и тя да ми дава иои но това невлиза в темата ) та и вика аиде утре ще мина да те видя пак,а всъщност това сами можете да си го изтълкувате утре ще видим как ще се развиятн ещата,решил сам да деиствам по агресивно(данесе шматкам) .

ТА ЕТО И АКО НЕСТЕ РАЗБРАЛИ ЗАЩО НАПИСАХ ТОЗИ РАПОРТ

1-избягвайте физиономии на лицето които са свурзани с намръщване
-усмихваите се и гледаите мацката в очите докато говорите с нея(без осмифка имате студено излъчване

2-ако има други хора в началото игнорираите я така тя ще се чувства объркана(ако е красива,тян ее свикнала да бъде игнорирана),това въжи само ако е красива и го знае

3-когато работите над превличането,в никакъв случай не подхващаите тема с нея която е за размисъл,тук имате за цел тя да се отпусне да се позабавлява,да покажетем алко висока стойност,ако ви пробутва женски простотиии да и покажете че сте истински мъж и не минават,да бъдете интересни(дълго и същевременно сложно накратко ще го разберете с опит,се пак понякога трябва да сте п орезки,но не и в случея)

4-когато вече е показала стабилен интерес към вас(оспелисте да я заинтригувате като потенциален партниор) преминавате към конфорта
-това е грешка която правех преди-работех над превличането и това траеше повечето време от срещата мале като се сетя ми прилошава ,както и да е та в никакъв сличаи не се задържаите дълго в тази фаза,това е една от крайностите другата е да градите комфорт без превличане тогава накрая ще получите едно голямо прясно нека си останем само приятели....!!!

НАДЯВАМ СЕ ДА СТЕ ПОПИЛИ ВСИЧКО НАПОСЛЕДЪК СЕ СТРЕМЯ ДАНЕ БЪДА ЕГОИСТ,МНОЗИНА ОТ ВАС В МОМЕНТА СА В ФАЗА В КОЯТО СМЯТАТ ЧЕ ВСИЧКО КОЕТО НАУЧАТ НЕ САМО ЗА ПИКЪПА НО И ЗА ЖИВИТА ТРЯБВА ДА БЪДЕ САМО ЗА ТЯХ-ТОВА Е ГРЕШНО!!!

и нека ви пояснян ещо за разбирането за алфа-наслушал сам се на глупости от сорта алфата е вълк единак,алфат е егоист бля бля бля

самата дума алфа в боквалеп превод означава лидер,водач на фрупата!!!един водач може ли да бъде егоист,може ли да дърпа само за него,дали ще буде харесван ако мачка хората,един егоист никога няма да бъде алфа,такаче в основатан а това е да настъвлявате вашата група,ако виен еги настъвлявате вие несте алфа(това неозначава да им се врете с ръцете а те сами да искат савет от вас).АЛФА- това е обширно но ето с какво се свързва погрешно

-мразен е от другите маже-НЕ АЛФАТА Е ХАРИЗМАТИЧЕН!!!
-за да си алфа трябва да раздаваш правосъдие-НЕ ТРЯБВА ДА ПОКАЗВАШ ГРЕШКИТЕ НА ХОРАТА,ТАКА ТЕ ЩЕ ТЕ ОВАЖАВАТ,ВМЕСТО ДА ТАЯТ ЗЛОБА СРЕЩУ ТЕБ(за това се изискват добри ораторски умения,онзи срешу теб има своя гледан точка,за да му покажеш каде греши трябва да знаеш как в противен случай си просто всезнайко)
-алфата си прави с женитек аквото си поиска-АЛФАТА ОВАЖАВА ЖЕНИТЕ,НО ИМ ПОКАЗВА КАДЕ ИМ ЕМ ЯСТОТО АКО НЕГО ЗНАЯТ(ако някои си мисли че това става с кажги-греши,това става с сериозен тон,бяз убуду ,точно и ясно)
-алфата прави диви неща,да това е така нотова не вклучва да пребиеш някои които хал хабер си няма защо,да сасипеш нещо чуждо било то вещ,или имущество на случаен човек,има мноого други начини,това е избиване на комплекси,ТОВА НЕТЕ ПРАВИ АЛФА
-ако се хвалиш в какво си добър ти НЕСИ АЛФА,покажи в какво си добър но тован етрябва да са празните приказки

ТОВА СА НЯКОЙ ОТ ОСНОВНИТЕ НЕЩА КОИТО МНОГО ХОРА СА ВАЗПРИЕЛИ ПОГРЕШНО,А ПОД МНОГО ИМАМ ПРЕДВИД НАИСТИНАА МНООГО!!!
ТАЗИ ПОДТЕМА Е НЕОБЯТНА,ТОВА СА НЯКОИ ОТ КОМЕРСИАЛНИТЕ СХВВАЩАНИЯ КОИТО НЯМА ДА ВИ ДОВЕДАТ ДО ОБЕТОВАНАТА ЗЕМЯ НА ПИКЪПА.
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #1 -: Август 18, 2010, 06:24 »

Чудесни размисли и много верни! Само се постарай малко повече с писането, че е трудно да се чете така  Тъжен

Продължавай днес с мацката. Очакваме продължение Намигване
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: