Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2020, 07:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Татуировки  (Прочетена 36496 пъти)
brino
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #20 -: Януари 29, 2011, 19:01 »

Orlog ,аз съм много заинтересован от татуировки,но нямам достатъчно информация..как,защо,къде? И прочетох че предложи на едно момче да дойде да види как се прави татуировка,ще представлява ли проблем ако те попитам да дойда да гледам?  Усмивчица
Активен

Слабите се стремят към порядък.... Силните владеят хаоса!
the_young_lion
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 402

DONT BE SCARED, HOMIE

Профил
« Отговор #21 -: Май 31, 2011, 15:41 »

Колко пара е ?
Активен
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #22 -: Юни 01, 2011, 19:31 »

Отидете да я направите в студио ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. По-добре да датете малко повече пари за качествена работа, отколкото познат на познат в нечие мазе да ви докара инфекция или проблеми с некачествени материали.
Ами не съм съгласен изобщо с тия две изречения. Понеже правя татуировки от доста време мога да ви кажа, че съм оправял всевъзможни безобразия правени в студиа в центъра на София. Част от тях са били дори непоправими. В студиата често се обучават млади и неопитни хора, а понякога оставайки без татуист взимат първия който им попадне за да не спира работата. Не е важно къде си правиш татуировка, а при кого.

Относно модните татуировки, които стават демоде, винаги съм намирал правенето на татуировки, които са модни за голяма глупост. Първо, защото наистина след време стават доста смешни и второ, защото още поне 20 човека само в твоя квартал ще имат същата или подобна. Най-добре е татуировката да е уникална. Не е задължително според мен да значи нещо, може да е просто красива и да радва окото без да има някакъв особен смисъл, така както носим хубави дрехи и бижута например.
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
fuckyeahcigarettes
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #23 -: Юни 02, 2011, 00:25 »

И в студио, и в мазе с машинка- самоделка, шансовете да те окипазят са горе-долу еднакви. Истината е, че човек преди да тръгне да се татуира, трябва да си направи едно проучване кои татуисти са наистина добри. Вече има множество сайтове в нета, най- добра и безпристрастна е информацията във форумите. В официалния сайт на студиото много ясно, ще пише "Вашата татуировка на минимална цена ще бъде направена от нашия Мега Ултра Гига Майстор Сенсей Джедай на Изкуството на Татуирането, обучаван в Тибет, Индия и на Марс лично от Исус и Моисей. По време на процеса осемнайсет тайландки с гръдни обиколки по 100 ще масажират абсолютно всяка част от тялото ви, като сесията ще завърши с хепи ендинг, предоставен Ви от Мис Свят 2011. Работим само с материали от диаманти и платина, като боите ни са създадени по проект на НАСА.", естествено е те да си правят самореклама. Влизаш във форуми да гледаш мнения на клиенти, разпитваш познати с татуировки при кого са си ги правели и доволни ли са, влизаш в контакт с татуистите, отиваш да ги гледаш как работат на място. Някои с радост показват и снимки на работите си. Така се прави, не да решиш, че ще си татуираш тигър и да се юрнеш към първото студио, за което чуеш.
Относно цена - моят татуист ми взе учудващо малко пари за първата ми татуировка, имайки предвид големината и сложността й. Но аз съм от Пловдив, в София 100% взимат повече. Имайте предвид, че колкото и скъпи бои да ползват, те изразходват съвсем малко от тях за един татус и искането на някакви баснословни суми не е оправдано. За половин ръкав се спазарих на 150 лева, като рисунката е доста сложна, а и има много цветове. При първия пич, който ходех да питам, ми искаха 350 за същото. И като му казах, че е много, почна да обяснява за апаратурата, пък реномето, пък иглите и боите му... Еми сори, за стандарта на България тази цена не е окей. На Запад да, но не и тук. Отваряйте си очите и питайте поне на няколко места преди да решите къде точно ще отидете да ви нашарят. Намигване

Активен
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #24 -: Юни 06, 2011, 16:46 »

Татуировката не е като доматите да кажеш колко горе-долу вървят на кило. Всеки татуист сам си преценява каква цена да поиска. Факторите определящи цената са много - големина, сложност, колко цветове ще се използват, колко време ще отнеме и т.н. В момента и аз взимам около 150 за половин ръкав, но мога да взема и 100, и 200, в зависимост от татуировката. Дори това, дали моделът за татуировка ми харесва също играе роля, защото ако правя нещо, което ми харесва съм склонен да намаля цената.
Също така по-миналото лято взимах почти двойно повече и имах постоянен поток от клиенти, като всеки от тях след това ми водеше по още двама-трима. После ми се наложи често да отсъствам от София и да откажа на доста хора, които ме търсиха и това поразреди броя на клиентите, а след като дойде кризата се наложи да смъкна и цените, тъй като на хората почнаха да им се виждат скъпички (тогава взимах почти колкото взимат в студиата по центъра).
Понякога си заслужава да отидеш и при някого, който взима повече, ако е наистина по-добър от другите. Аз например отдавна си търся татуист, който да ме кефи наистина как работи за да си направя два ръкава при него и когато открих наистина достатъчно добър (след няколко години търсене) се оказа, че за момента не мога да си позволя цената, която ми предлага той. Въпреки това знам, че в момента, в който имам достатъчно кинти ще отида при него, защото тия кинти дето ще му ги дам, пак ще ги изкарам, а татуировката ще ми стои цял живот.
Всеки сам си преценява, но ако отидете в първото студио, което ви попадне и седнете на стола без никаква идея какви качества и умения притежава човекът на когото сте поверили кожата си или пък нямате ясна идея какво искате да си татуирате, не се сърдете ако резултатът е меко казано неудовлетворителен.  Намигване
Активен

the_young_lion
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 402

DONT BE SCARED, HOMIE

Профил
« Отговор #25 -: Юни 17, 2011, 20:46 »

Реших да си направя татуировка, но не мога да се реша кво да си татуирам. Трябва ми нещо малко.. Моля дойте някои идеи. Може и да не е много малка, а долу горе средна..
Активен
primal
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #26 -: Юни 17, 2011, 21:42 »

Shin, отдавна искам да си направя татуировка, но не мога да реша какво. Чувал съм ги фразите, че трябва да е нещо със замисъл, но имам хиляди идеи, а не мога да си визуализирам нищо, което наистина да ме изкефи. Ти как си избираш какво да си направиш? Аз не искам нещо огромно и масивно, искам нещо не много голямо и фрапиращо, но ефектно и уникално и се чудя къде да си го направя, защото не искам да се вижда всеки ден и от всеки, но и не искам да се вижда само докато съм гол примерно  Усмивчица
Активен

The after party is at my body... meet me, you're invited...
KeysToTheVIP
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #27 -: Юни 18, 2011, 01:15 »

Аз досега само 1 цветна съм си направил-вълк на фона на залязващо слънце.Стана почти точно както си го представях..
Странно как такива неща като татуировките дават самочувствие на хората ;]
Активен
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #28 -: Юни 19, 2011, 09:33 »

Shin, отдавна искам да си направя татуировка, но не мога да реша какво. Чувал съм ги фразите, че трябва да е нещо със замисъл, но имам хиляди идеи, а не мога да си визуализирам нищо, което наистина да ме изкефи. Ти как си избираш какво да си направиш?
Aми умувах доста време преди да измисля кво да си направя. Реших, че идеята ми за татуировка трябва да престои известно време в главата ми, за да се уверя, че след време няма да ми се струва тъпа. Аз мога само да те посъветвам да помислиш добре преди да се татуираш, дали този модел, който си избрал ще ти харесва и след 5-10 години например. Макар че тогава едва ли ще е проблем заличаването и, технологиите се развиват бързичко. Къде, колко голяма и каква, обаче си е изцяло твое решение.
Активен

1914
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 115

Профил
« Отговор #29 -: Юни 19, 2011, 16:21 »

Най-важното е татуировката да изразява теб самия, а не общественото мнение. Дадено нещо е модерно днес, а утре всеки го гледа с насмешка. Поне за момента няма ефективен начин за премахване без белези и затова мислете добре Усмивчица

Имам шест татуса и всеки един отразява мое убеждение или нещо, което обичам. Сериозно обмислям да си сложа седми и имам нещо конкретно предвид, но имам известни противоречия за размера.
Активен
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #30 -: Юни 20, 2011, 22:11 »

Аз се нашарих докато бях на 17(само с една де). Като си бях наумил сега татуировка ще си правиш и айде барабар петко с мъжете. Харесах си картинката точно за 30 секунди, докато татуировчикът мацаше на индигото предишния ми избор, който го бях избирал с месеци и до ден днешен не съжалявам. Има един момент в който като си я направиш и вече малко съжаляваш, но предполагам с всяко нещо е така. На картинката по-хубава и ярка ми се виждаше отколкото на кожата ми и този момент го има. В списания за татуировки има добри идеи от там може да си хареса човек нещо. Не боли много(само накрая) а след това болката е приятна като свърши процедурата, леко щипе. Не е добре да се пие алкохол преди татуирането защото кожата става по чувствителна също така е добре след лятото да се прави заради слънцето. Боите най-добре да са растителни, защото с туш стават грапави татуировките. Иначе според мен е добре тялото да е добре тренирано и стегнато за да стоят добре татуировките. Най-запомнящите татуировки са естествено по агитките. Пречупени кръстове, орли и тем подобни по главите на скинарите примерно, много обичат на задната част на главата да си правят. Всички са бая татуирани и са атрактивна гледка, интересни са примерни гербът на България на целия гръб, художникът ми каза че 48 часа е правил такава татуировка на герб...... Друга запомняща ми е татуировка на борис дали на ръката на момиче, което видях в дискотеката Ухилен  Иначе много красиво за жена ми се вижда примерно като на Николета татуировката................http://www.sportal.bg/news.php?news=230812
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #31 -: Юни 22, 2011, 11:31 »

Тигре, моля те не ми казвай, че някой си е татуирал Борис Дали на ръката  Засрамен не знам колко тъп трябва да си...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
turboget
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 495

Профил
« Отговор #32 -: Юни 22, 2011, 13:28 »

Все пак как се приемат татуировките от родителите, когато все още живеем под техния покрив?
Активен

Another day but not a challenge
Orlog
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #33 -: Юни 22, 2011, 13:36 »

След първата ми ги представих пред свършен факт. Реагираха нормално и искаха да я видят. Усмивчица
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1006

Профил
« Отговор #34 -: Юли 09, 2011, 19:36 »

Имам акула на дясната гърда. Уникат, сам си я рисувах с големи перки, накъсана уста и много зъби, три обеци на опаката(тогава носех три обеци на едното ухо). Синволизира мен.

След като ми я направи каза 160 точки, аз му дадох 140 той ги проброи 150, каза всичко точно весела коледа, ела след 4 дни да я видя да ти взема интервю за весника и да ти нащракам малко снимки, поеми тва мазило и се маци стабилно...

Истина е, че има известен интерес към татоировките. Но ми се струва, че имат повече интерес към белязите ми, тах повече ме разпитват отколкото за татоировката. Когато съм риза се вижда не съм забелязъл разлика в интереса на жените към мен заради татоировката...
Активен

Fortuna incepto signatur!
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: