Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 29, 2020, 01:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: За приятелството, което наранява  (Прочетена 4237 пъти)
primal
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« -: Август 30, 2010, 23:32 »

Здравейте,

Ако сте чели някои мои теми знаете, че съм писал за една мацка, по която доста хлътнах... Прекарали сме много време заедно, имахме и две горещи нощи и това беше, защото тя поиска да бъдем само приятели. Наистина можем да бъдем добри приятели, макар и да не ме кефи това... Доста често ми е намеквала, че не се кефи на приятеля си и миналата седмица ми каза, че ще къса с него, макар и да го казваше с огромна тъга. Знам че ще го направи, но не се надявам на нищо, вече каквото е посято посято, друго няма да изникне.

Затова мислих и реших, че трябва да се оттърся от нея, тръгнах по път, по който доста от вас вървят или се опитват. Това е моя избор! Това искам. Проблема е че не мога просто така да си изхвърля чувствата си... Да знам, че трябва да ги контролирам и не трябва да се поддавам както го пише в дебелите книги, но ОК, не съм толкова добър по дяволите. Може би все още се двоумя дали трябва сляпо да следвам специално това... ще го изгладя след време, но тук и сега решението на колебанието ми не върши работа, защото чувствата ми вече съществуват. Не искам да ме разбирате погрешно. Не съм влюбил се до полуда идиот, който крещи, че не може да живее без това момиче. Напротив мога, и бях решил да се откъсна от нея, бях тръгнал да го правя. Спрях да я търся, да й обръщам внимание, не й звъня, по скайп й пиша когато ме потърси колкото да отбия номера (не че преди съм бил някоя лепка, но когато ме потърсеше винаги й обръщах внимание, тя сама ми го каза... може би и това е една от грешките ми). Да вметна, че тя знае, че отношението ми към нея не е само приятелско... това е другата грешка, която направих... не съм й се обяснявал, просто веднъж когато бяхме заедно почна да ми говори за приятеля си, после за мен, че съм й бил близък, че съм бил 10 пъти по-добър от него... бях сринат, не можех да се контролирам стоях като шокиран и това си личеше... станах казах й чао и си тръгнах. Същата вечер тя ми звънна... настояваше за обяснение, защо така съм се държал и защо съм си тръгнал (между другото имала е намерение да се качим в тях накрая на вечерта, пак изтървах  Засрамен ). Бях се посъвзел вече, но не знаех какво друго да й кажа освен истината. Грешка или не вече е факт. На следващия ден й казах, че съм се държал идиотски, и че трябва да го забравим и да бъдем приятели. Това се случи преди около има няма 10 дена.

Както ви казах, мислих мислих и бях решил да постепенно да спра контактите си с нея, защото мисля, че няма да преодолея отношението си към нея. Не мога да й бъда само приятел. И ето я днес, пише ми, обажда ми се, пита ме защо съм се държал така с нея, защо съм се откъснал от нея, защо съм бил хладен и гаден с нея (което не е чак толкова вярно  Ухилен).
Ето какво ми писа:
Тя: ti za6to na posledak se zaqjda6 s men ne6to te draznq use6tam
Аз: kvo iska6 ot men pak be jena, ako iska6 da me izmy4va6 da ti wry4vam kam6ika direktno, moje ida me okove6 Смотан
Тя: (rofl)
Тя: abe ei ne moga li da si govorq s teb zabraneno li mi e
Тя: kaji da znam pone
Аз: izte4e ti vinetkata ve4e
Тя: dam razbiram ne ti se otvori para6tuta s men i sega dai da tarsime druga a tova 4e sme priqteli ne e vajno
Тя: ne go o4kavah ot teb to4no
Аз: ne si me razbrala
Аз: kakto iska6, izkarvai me vinoven se mi e taq
Веднага ми звънна. Говорихме си й ги насочих, нещата към базик и че си е въобразила. Много добре се получи, но едва ли ми е повярвала.
Чесно да си кажа, нямам жени, много добри приятелки, никога не съм се стремял и да имам. Но явно съм мега добър в това. Тази ме има точно за такъв. Нямам проблем, не ми пречи да имам жени приятелки, дори помага, пък и тя си е стойностна като човек. Но както вече разбрахте нещата не са толкова прости.
Гледам я как си пуска стихчета за приятелството във фб, написала си е разни неща като "Не винаги можем да усетим момента, когато любовта се заражда,  но винаги усещаме момента, когато тя умира." - (това сигурно не се отнася за мен, а за приятеля й  Ухилен).

Знам че форума е за пикъп не за плачливи истории като тази, но просто не знам как е достойно да постъпя.

П.П.: Аз съм ебаси чувствителния мъж, понякога ме е страх да не искочи скрит гей от мен  Засрамен -- сериозно това е проблем над който трябва да работя доста...
Активен

The after party is at my body... meet me, you're invited...
AFC Suspect
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

It's time to pull the trigger!

Профил
« Отговор #1 -: Август 31, 2010, 00:08 »

Цитат
Да знам, че трябва да ги контролирам и не трябва да се поддавам както го пише в дебелите книги, но ОК, не съм толкова добър по дяволите.
Нямаш си и на идея колко си прав. Да, ти не си достатъчно добър!
Whether you think you can or you can't. Either way you are right. - Henry Ford

Цитат
Може би все още се двоумя дали трябва сляпо да следвам специално това... ще го изгладя след време, но тук и сега решението на колебанието ми не върши работа, защото чувствата ми вече съществуват.
Колебанието е слабост, когато не е последвано с взимане на решение, така че бъди добър към себе си и вземи решение!

Цитат
Същата вечер тя ми звънна... настояваше за обяснение, защо така съм се държал и защо съм си тръгнал
Никога, ама никога не даваш обяснение на когото и да е било, защо си казал нещо, постъпил по някакъв начин или каквото и да е.

Цитат
На следващия ден й казах, че съм се държал идиотски, и че трябва да го забравим и да бъдем приятели.
LAMEEEEEEEE! Защо ти е било да го казваш? Сам си го правиш бе пич, сам си слагаш примката на гърлото. Бъди добър към нея и и позволи поне да бутне стола, а не само да гледа безучастно...

Цитат
Тя: dam razbiram ne ti se otvori para6tuta s men i sega dai da tarsime druga a tova 4e sme priqteli ne e vajno
Въпреки че съм против скайп чатовете ще кажа само, че тази не те заслужава!
Ама разбира се, че търсиш друга, но необходимо ли е тя да показва, че се опитва да те купи чрез секс?!

Цитат
Гледам я как си пуска стихчета за приятелството във фб
Мда, ако не е скайп ще е файсбук, познай какво?
- Не ти трябва да и следиш проклетия файсбук и да се вкарваш в тъпи филми, а тя трябва да следи твоя и да се вкарва в тъпи филми.
Активен
Drakyla
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 159

Профил
« Отговор #2 -: Август 31, 2010, 10:34 »

Цитат
П.П.: Аз съм ебаси чувствителния мъж, понякога ме е страх да не искочи скрит гей от мен

tosh86 пич, харесва ми чувството ти за хумор Ухилен

В общи линии съм съгласен с колегата преди мен....ситуацията ти е кофти и ти трябва да си решиш искаш ли да сте приятели за в бъдеще(това е най-добре ако нямаш чувства към нея ),  или в твоя случай я дискънектваш категорично от раз, за да не се измъчваш и да страдаш, че не можеш да я имаш...никакви срещи и контакти по-вече...триеш я от скайпове,фейсбуци,телефони...колкото по-малко ти напомня за нея, толкова по-бързо ще я забравиш и по-малко ще страдаш. Ако настоява за обяснение и го казваш директо очи в очи ...няма смисъл да шикалкавиш...казваш й нещо от типа: Ти не си ми безразлична, искам да сме заедно, не искам да сме просто приятели, ще започна нов живот....няма да ме търсиш, като се видим не искам да ме поздравяваш, все едно не се познаваме........трудно е, но това е начина.

След като сте спали, и сте имали близки интимни отношения, и тя не те иска и няма привличане към теб...и господ не може да ти помогне.....и обратно, ако една жена е привлечена към теб, никакви съзнателни убеждения на роднини,близки и приятели не могат да променят желанието й да е с теб.

Повече не се измъчвай...режи и започвай наново...не се затваряй да се изолираш и да се депресираш...излизай и се разсейвай...задявай и други момичета за спорта, и да фокусираш вниманието си в правилна посока.

А можеш и да останеш в това висящо състояние...да си й емоционалния тампон...и ако си късметлия да ти пуска от време на време...но дали това положение те устройва...не мисля.

Късмет Усмивчица...и ни дръж в течение.
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #3 -: Август 31, 2010, 13:38 »

В общи линии съм съгласен с колегата преди мен....ситуацията ти е кофти и ти трябва да си решиш искаш ли да сте приятели за в бъдеще(това е най-добре ако нямаш чувства към нея ),  или в твоя случай я дискънектваш категорично от раз, за да не се измъчваш и да страдаш, че не можеш да я имаш...никакви срещи и контакти по-вече...триеш я от скайпове,фейсбуци,телефони...колкото по-малко ти напомня за нея, толкова по-бързо ще я забравиш и по-малко ще страдаш. Ако настоява за обяснение и го казваш директо очи в очи ...няма смисъл да шикалкавиш...казваш й нещо от типа: Ти не си ми безразлична, искам да сме заедно, не искам да сме просто приятели, ще започна нов живот....няма да ме търсиш, като се видим не искам да ме поздравяваш, все едно не се познаваме........трудно е, но това е начина.

Аз пък не съм съгласен и не смятам, че това е начина.
Преди обаче да се обоснова, ще помоля автора още веднъж честно да каже каква е целта, какви са желанията му и каква е развръзката, която би го удовлетворила. Кратко, точно, ясно и разбира се - откровено!
Активен
primal
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #4 -: Август 31, 2010, 14:04 »

Искам я, искам да е с мен! Това е целта ми, желанията ми, това искам да се случи, само това би ме удовлетворило. Искам и тя да го иска.
Активен

The after party is at my body... meet me, you're invited...
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #5 -: Август 31, 2010, 14:22 »

Тогава знаеш начина за излизане от Friend zone. Временен игнор, Пуш-пул на големи интервали, наново изграждане на комфорт и накрая ескалация в подходящия момент. Това всичко придружено с много желание, търпение и правилно усещане за ситуацията (калибровка)
Освен да ти пожелая успех не виждам с какво повече мога да бъда полезен.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: