Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 29, 2020, 01:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Секс за една вечер  (Прочетена 4312 пъти)
dascata
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« -: Септември 02, 2010, 15:14 »

Курортен комплекс.. настроение на шест. Приятелката ми, при която бях отседнал, свърши работа и става време да излезем някъде и да се развихрим. Пихме на един ресторант, хапнахме. Заиграхме се с оркестъра - тя ги познаваше. В последствие певицата много ме хареса, като постоянно ми даваше IOI и с нетърпение чакаше всяко мое действие, но аз си бях по-резервиран, тъй като тъкмо се бяхме запознали, а с момичето с мен се имаха повечко. Били си обещали да излязат някой път на дискотека за лятото, поне веднъж. Размениха си телефоните, седна на нашата маса певицата и си лафихме добре. Личеше си, че очаква нещо. Аз не направих нищо, защото знаех, че ще се получи нещо, след като излезем, и не си давах зор. Приятелката ми толкова ми вдига ранга пред всички там, че аз имах нелеката задача да се правя на гръмнат и просто да обирам резултатите. Нямаше нужда да правя почти нищо.

Изпихме си питиетата и тръгнахме към неизвестността. По дяволите - бяхме на курорт. Имаше толкова много неща за правене в късните часове. Помотахме се. Ясна беше вечерта, избухва ми се, все пак бях на гости за два, три дни, но приятелката ми беше изморена. Искаше да се прибира, за да се наспи. Все пак тя си работи, всеки ден при това, а аз бях лентяй, търсещ забавление. Казах й да си ходи, а аз щях да измисля какво да правя. Не като да няма. Но все пак тя не искаше да ме оставя сам, а и я убедих, че от сън спомен няма и се понесохме към един клуб близо до работата й. Имаше една руса, високичка (с токчета беше доста над мен Смотан), около 8.5, 9 като се направи. Все пак си беше на клуба "рекламното" лице, раздаваше флаери преди работа и след това зарибява хората да влязат в заведението. Беше готина, но не мой тип. Хвана ни пред заведението и започна да ни омайва да влезем. В интерес на истината, ние си бяхме готови да се пъхнем, но си викам "дай да видим какво ще ни каже тази мома, че да "решим" какво да правим". И започна да лъже, да маже нейните си истории, за другите заведения какво било, защо тук щяло да е най-добре да влезем и как вчера не работила вентилацията, но днес работи.. И лъга, лъга, и накрая ме пита - "Успях ли да те убедя?". Оо викам не. Създадох си висок ранг пред нея с няколко изречения и тя започна да ми се доказва. Нямах никакви намерения към нея. Дори височината е първото нещо в една жена, след което мога да кажа дали може да стане нещо с нея или не. Не съм много висок, за мъж, около 174см, и все пак има доста жени по-височки, с които не мога да се меря и изобщо не си давам зор.

Влязохме в дискотеката и се започна вечерта. От тук нататък имаше заигравки със сервитьорката, погледи и доста IOI от много жени. Бяха завзели клуба. И от толкова много разнообразие, аз бях само с моята приятелка и не исках да се занимавам с никоя. Най-много ми се отдава да се раздавам, да танцувам и да не ми пука за никой. Вече жадните женски погледи и нуждата в очите им да направя нещо изобщо не ме топлеха. Само се раздавам и ми е гот.
Чаках един мой приятел. Той свърши работа късно, към 1-2 вечерта. Трябваше да го посрещна на входа и през това време също разменихме по няколко приказки в русата мацка навън. В един момент тя ми казва - "Абе.. хубаво момче изглеждаш, но си много груб на моменти. Трябва да осъзнаеш това и ще имаш много повече .." успех ли.... какво имаше предвид не се сещам, но като разказах след това на приятелката ми, тя се очуди и промълви - "Че ти не си я свалял, какво е искала?". Вдигна ми се още повече самочувствието. Вечерта беше страхотна, забавлявахме се тримата, както ние си можем, но не ми хареса това, че имаше много лапетии по някое време. Стана около 6 часа, когато се прибрахме. Най-доброто беше, че приятелката ми беше чак от 15.00 на работа на следващия ден.

Нещата се повтарят от миналия ден. Отново я чакам да свърши работа, като си правя аз мои неща през това време, имам и още познати там. Та свършва тя пак и отиваме да видим с певицата какво ще правим. Бях убеден какво щеше да стане тази вечер, даже се бях подготвил. Отиваме и седнахме на масата на музикантите. Лафихме си, но стана дума, че те щели да правят банкет същата вечер. Така извърташе нещата певицата, че искаше да отмени пак уговорката им. И тази вечер нямаше да стане. При което се намесих и й казвам, че на следващия ден си тръгвам. Започнаха увъртания и тя просто си чакаше аз да поема нещата под контрол и да направя плана за вечерта - така и направих. Уговорихме се да се чуем след това, а ние да пием някъде, и да я държим в течение къде сме, що сме. Разминаваха се първоначалните планове. Пихме на едно пълно заведение, след като обиколихме доста такива. Вече се бяхме отказали от по-нататъшни планове, защото беше вече към 3 часа. Бяхме три момичета и аз. Тръгваме да се прибираме и по пътя си правихме снимки и некви щуротии. Бяхме гладни. Трябваше да ядем на едни закусвални, но се оказа, че още не са били готови закуските. Не ни се чакаха и отидохме близо до работата й да хапнем дюнери или пици от нейни приятели. Те се правеха на оборотни и не ни дадоха да ядем. В този момент зърнах русата девойка от миналата вечер. Изчезна някъде в друг клуб в суматохата на хората, които не искаха да ни направят да ядем. "Тръгвайте, че съм гладен!" им викам. Тръгваме да търсим някъде другаде да ядем, като се обръщам и гледам моята девойка - "Ее.. любов моя. Какво правиш?!" Хвана ме през ръка и тръгнахме напред. Беше пийнала и гладна. Разменихме си няколко изречения, за това къде ще ядем и изведнъж ме поведе към една закусвалня, където през деня работела. На приятелките ми им стана ясно какво може да последва така като ме задърпа и ми дадоха ключ да имам за квартирата. Отделихме се и хапнахме. Ядохме за нейна сметка. След което последва директно повеждане към нейната квартира. Дори не 'и знам името. Няколко общи приказки и.. "Ама нищо няма да правим, само искам да те погушкам малко". Дадох й да разбере, че аз съм супер наградата 'и и с няколко "финта" вече не издържаше да ме носи дотам. Имаше още един в стаята. Това изобщо не я смути, знаеше какво иска. На следващия ден заминавах и нямаше изпускане. Няколко женски трика в леглото ми приложи и вече беше моя.

Заспа. Захърка Усмивчица. Поизчаках малко и си тръгнах тихомълком. Трябваше да ставам след 2-3 часа.
Активен

Ако започнеш да се питаш "Какво би било, ако го направя?!", значи е време за действие...
OneTreeHill
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 368

K.A.P.U.T Member

Профил WWW
« Отговор #1 -: Септември 02, 2010, 18:16 »

Готин репорт  :police:
Краят ми хареса най-много  Плезещ се
+реп
Активен

?There is a tide in the affairs of men, Which taken at the flood, leads on to fortune. Omitted, all the voyage of their life is bound in shallows and in miseries. On such a full sea are we now afloat. And we must take the current when it serves, or lose our ventures.? - William Shakespeare
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: