Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 30, 2020, 02:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Игати змията, тя 2 метра :D  (Прочетена 6787 пъти)
axon
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 39

Профил
« -: Септември 02, 2010, 21:23 »

Историята....

Миналата седмица се отчаях от жените, и като всеки водолей страдах 2 минути и 17 секунди...и пак съм на линия с малко заплетена ситуация...не от момичето а от наличието на съученик в схемата - Гошо

Почивка....в парка сме - пушим наргиле с 1 приятел (Гошо), друг мой приятел минава с негови съученици - идват при нас - не сме се виждали много време - и сме 7-8 момчета и 3 момичета. Запознават ме със Стефания, много симпатично момиче, аз сядам срещу нея и се разполагам полулегнал-комфортно, Гошо (който се пише за голям женкар и хич не му трябвали помощни материяли като му казах за сайта) сяда до нея, прави комплимент за очите и после я гушва през врата и почва да се държи с нея се едно са първи любовници и спят от 5 години  Шокиран Тя почна да гледа жално. Аз нищо, говорим, разказвам истории за морето, за концерти ала бала - нагаждам DHV, и като разказвам Стефи в мене гледа, пита, аз си държа контакт с очите и така. Тука направих и нег за косата, дали червеното й е истинския цвят, та гледа, гледа..вика боядисвам се...аз и казах че става цвета, нещо такова (е утива й )

Правим поредно наргиле, аз сглобявам нещо,дадох й да дроби на Стефи, и един от новите пробва да дупчи дъното на чашката и къса станиола и Стефи вика не го разваляй,  дай на ПИЧА да го направи като хората...и след малко Гошо я гушва пак през врата и ходи й купува сладолед....както я е гушнал за врата. Тя мълчи, нищо не казва. Аз продължавам базика с другите мацки...една по едно време Кали ми даде някви очила...аз си ги сложих....Стефи идва...леко наперена...аз й викам(....нещо май от тука беше...) тея очила ги гледах в нета, че са за грозни хора, ама на тебе ще ти отиват май...опа тва са нейните очила  Засрамен и тя почна да се обяснява...аз й викам - да бе не се обеснявай ....и ме моли да седне до мен... щото тва си беше последното място  Смотан и аз се правя...Тя почна айде моля те и на 3-тия път си махнах крака, да седне. Тука почна една заигравка с наргилето - с Калина я прескачаме, тя се нерви фърляме си яки погледи....говорим...та се предаде и вика...добре ще се редуваме тайно...аз-веднъж , ти -веднъж, и пак...аз й викам-ти оферти ли вкарваш- Тя като теле в железница ..... ама не, не няма такова нещо.

След 5 минути игнор...тя малко се намуси...аз махвам към лицето й-"се едно махам въображаем косъм" и след малко сменям тютюна и викам...айде тоя път няма да мъчим аматьорите да дробят. Стефи казва - добре бе. И аз си намацах пръстите и казвам - само да ми свалиш часовника. Тя - ми ок. Взе го и вика - е...е хубав е...и си го сложи на ръката (тука тва не знам как се тълкува,дали е IOI, щото той верно си е много хубав) правя наргилето и пак я ебаваме с калина за наргилето - тука се ядоса и почна - кажи ми що го правиш тва, защо ме прескачаш. Аз отговарям -  а защо не- и накрая се стигна до тва че й обеснявам как правя това което искам и не правя това което не искам. Тя пророни - Ебаси тъпото (със усмивка) и след малко тя нещо мърда крака и вкарах нещо от сорта на...виж ся как ми изцапа панталоно - при което тя както седи на 30 сантиметра от мен прави едно погалване по крака ми (СЛЕД КАТО се бях изчистил от ПРАШИНКАТА)

Става време да тръгваме-връща ми часовника - аз само я командоря да ми носи това-онова-тя търчи, по-едно време тя ми каза да и дам салфетка - казах й че ще се намърся - то си беше и така и почна да ме моли  и аз й казах:

Ето прежалвам се....длъжница си ми...след което тя отговаря...Така е - прегръща ме и чао

Ами тук тя си беше за телефон и целувка, ама щеше да е брутално пред добър приятел - съученик да го направя. Идеята е - след 3-4 дни сме на купон - пак заедно с още 2-3 компании. С много мацки и общо взето по-малко момчета (без Гошо) - големи пичове, но тотални AFC-та. Може ли малко помощ със съвети за тактиката.
Активен
Flesho0
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 69

Профил
« Отговор #1 -: Септември 02, 2010, 21:34 »

Ами вкарай и кино .. малко пуш пул и като и поовъртиш главицата (носи си дъвки тик так бонбонки нещо) лапни дъвка или каквото си си взел и предложи и на нея ,ако се съгласи и я слагаш право в устата а не и я даваш в ръка, след това и кажи , че си забравил да и кажеш ,че след като дадеш нещо обичаш да си го взимаш обратно, и тя ако то каже окс или нещо от сорта я целуваш,а ако каже нещо от сорта на ами има време да ти я върна и кажи ще те ухапя по устните или нещо от сорта и ако се боричка казваш край заслужи си го и я целунни.Това е една рутина от книгата Играта аз лично съм го пробвал няколко пъти и се е получавало добре само дето всеки път получавам шитка ,че ще се надъвчи първо или ,че има време и аз тогава казвам ,че ще хапя Усмивчица УСПЕХ И ПОЗДРАВИ
Активен

The pessimist sees difficulty in every opportunity. The optimist sees the opportunity in every difficulty. - Winston Churchill
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #2 -: Септември 02, 2010, 23:29 »

Малко офтопик, ама...аз ли не схванах нещо или... ъъъ... к'ва змия, бе човек?
Активен
evelin40
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 67

Pick-Up Artist

Профил WWW
« Отговор #3 -: Септември 03, 2010, 01:18 »

Малко офтопик, ама...аз ли не схванах нещо или... ъъъ... к'ва змия, бе човек?
и аз не загрях за заглавието,но да минем към темата.Брат чул ли си за изолация? Можехте да си полафите ала бала и-не веднага,но след малко бъбрене можеше да вкараш нещо от сорта на:хайде с мен до магазина-и едновременно докато го казваш направо да я хванеш за ръката,или пък може и:хайде за сладолед/семки/дъвки това онова и така.Ако се съгласи да дойде с теб си тотално в играта.По пътя за магазина можеше да играеш направо,без да се притесняваш от останалите които са били покрай вас.

Аз ще ти дам пример от една моя случка.Значи бях в компания с 5 момичета и 1 момче-приятеля на едно от момичетата.Започнах да разказвам някакви случки и забелязах,че едно от момичетата което седеше до мен ме гледаше в очите и ме слушаше докато говоря с голямо внимание,забелязах,че има интерес и започнах вече да говоря с нея-докато едната от приятелките й я питаше нещо точно в момента докато аз и говорех и тя й отвърна-не виждаш ли,че говоря с момчето изчакай да се изкаже! После ми хрумна и почнах да си ровичкам в чантичката няколко секунди и подхвърлям отчаяно-тцтц леле забраил съм си дъвките в нас,после таргета погледна към мен и в същия момент реагирах и й казах хайде с мен до магазина за дъвки и я хванах за ръката,тръгнахме към магазина-той беше малко дълечко на към 200 метра от заведението и след като взехме дъвки тръгваме да се връщаме и аз виждам една пейка и й казвам:леле виж тази пейка изглежда доста удобна..хайде да поседнем(пейката не беше никак удобна),седнахме и аз отворих дъвките,взех си една и й казах хайде сега кажи и ти ААААААА Смотан и й сложих една в устата.Почнахме да си лафим и я бъзикнах за пръстена й като и казвам:леле от къде взе този грозен пръстен с широка усмивка и същевременно я хващам за ръката и я погалвам по пръста,след което продължих да я галя и тя каза:гъделичкаш ме(срамежливо усмихната),след което аз и викам:хах така ли ? и с другата ръка я хванах за вратлето и я целунах на момента,след което целувките продължиха близо минута и аз и викам:леле хайде да вървим-така можем да продължим и до утре,но онези кой знае как ни псуват в момента Смотан ,хванах я пак за ръката и тръгнахме натам като през целия път я държах за ръката и я водех.После като стигнахме ония ни викат:аре бе кво напраихте вие ебахти дъвките и гледаха ококорено всичките Смотан

Тва е една моя история,не гарантирам,че ще сработи и при теб или при всяко момиче,но един вид аз я изолирах от компанията и 5 минути на-саме с нея бяха напълно достатъчни за да направя клоуз. Звучи лесно и просто нали! За да не питате после-момичето беше към 7.5 - 8-ца. Много приятна мацка на 24 години Усмивчица

Отделно дето всичко беше наред през цялото време:Език на тялото;Тон на гласа;Напълно отпуснат си седях на сепарето и една от мацките на масата вметна:леле погледнете го колко си му е добре на момчето,как се е отпуснал самоо-а те седяха надвесени над масата и пушеха цигари.Значе с това искам да кажа,че абсолютно всичко прави впечатление на момичетата-тона на гласа и езика на тялото!
Активен

Човек е напълно човек,само когато играе!
axon
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 39

Профил
« Отговор #4 -: Септември 03, 2010, 08:31 »

Първо по темата...идеята е, че Гошо се беше лепнал за нея и си я следваше навсякъде, като лепенка, тя като седна до мен, той се премести и аз си я работех, докато той се опитваше "да я свали", на което тя пускаше съжалителни физиономии. Просто щеше да е грубо да я изолирам, дори нямаше да я работя, ама той си изгърмя патроните в първите 3 минути.

Сега малко оффтопик за заглавието:

http://vbox7.com/play:f984595b
Активен
krisit
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #5 -: Септември 03, 2010, 11:00 »

аз съм забелязаъл че когато момиче ти зима шапка часовник или каквото и да е и си го слага или носи си е доста голям ИОИ
Активен
evelin40
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 67

Pick-Up Artist

Профил WWW
« Отговор #6 -: Септември 03, 2010, 11:40 »

аз съм забелязаъл че когато момиче ти зима шапка часовник или каквото и да е и си го слага или носи си е доста голям ИОИ
точно така,това си е написано.Или пък когато жена ти прави комплимент-по принцип рядко се случва,но когато се случи значи ти е много навита,същото важи и за часовника ;]
Активен

Човек е напълно човек,само когато играе!
Makiaveli
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #7 -: Септември 03, 2010, 17:21 »

Момчета, не си го наричайте това с комплиментите от жена за правило, за да не ви се случи някой път да попаднете на жизнерадостен добитък като мен и после да има "Ама тя ме удави в комплименти, защо сега не иска да излезе с мен... тая пача!". Специално за конкретния случай сте прави, има привличане, но имайте едно наум, че съществуват хора (и мъже, и жени), които притежават умението да виждат хубавото в другите (и да му придават вербален израз). Да не говорим, че комплиментите поставят мъжете в изключителен комфорт, защото им дават илюзията, че се бориш за вниманието им. След едно "Очите ти са дълбоки и замислени" ще осъмнеш с 10 червени рози понеже единствена ти си го разбрала, проумяла, вгледала се навътре в тая ранима душевност, прикрита зад крепостна стена от сила, опит, интелектуално могъщество и... прословутата алфащина Намигване
Активен
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #8 -: Септември 11, 2010, 08:37 »

@ Makiaveli - Абе това жените сте хипер гадни същества! И след като го накараш да се чувства специален, вече ще може да ти ходи по свирката и да го мотаеш и използваш колкото си искаш...   Ядосан

Правилно се самоопределяш като
... пача!"...  Намигване

Радвам се, че поне аз не обичам да ми правят комплименти.
Активен

Бъди Слънце!
Makiaveli
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Септември 11, 2010, 10:35 »

Монолитееее, Монолите... стига си ме преследвал да ми вземеш китката, ясна е твойта. Правилно съм се самоопределяла като "пача" хехе. Когато трябва да избухна в сълзи и горещо да плача, покорно обвила коленете ти с ръце от тая гръмка истина, дай знак (мигни 2 пъти, разкажи басня или направо се провикни "Их, туй жените - гадни същества!", тази реплика си я патентовал). Усмивчица
Като те гледам какъв си стегнат в кръста, ти и секс надали обичаш. И жени не обичаш. Въобще, да ти дадат един мъж на теб, че да си се разбирате хубаво и да се обичате. Сутрин - бой за закуска и старателно изграждане на набор от комплекси, вечер - скандал и сдобряване със страст Намигване

П.П. Когато виждаш нещо хубаво в някой, независимо от естеството на отношенията (приятел или любовник), казваш му го. Двама души се събират с основната цел да се правят щастливи. Не се съмнявай, че твоята жена ще отиде при онзи, който я кара да се чувства красива и специална, както и един мъж ще е привлечен от онази жена, която го кара да се чувства специален (без значение дали това завършва със секс или с кафе).
Междудругото, Monolith, имаш лошия навик да създаваш характер на хора, които не познаваш, и да им го налагаш като единствената и най-точна картина за самите тях. Лепенето на етикети в тъмното приключва с цицина на главата от всички остри ръбове, за които дори не подозираш, че са там.
Активен
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Септември 11, 2010, 10:53 »

Монолитееее, Монолите... стига си ме преследвал да ми вземеш китката, ясна е твойта.

О, не. Сега пък си мислиш, че съм луд по теб. Засрамен

Като те гледам какъв си стегнат в кръста, ти и секс надали обичаш. И жени не обичаш. Въобще, да ти дадат един мъж на теб, че да си се разбирате хубаво и да се обичате. Сутрин - бой за закуска и старателно изграждане на набор от комплекси, вечер - скандал и сдобряване със страст.

Доста тъпо...

П.П. Когато виждаш нещо хубаво в някой, независимо от естеството на отношенията (приятел или любовник), казваш му го. Двама души се събират с основната цел да се правят щастливи. Не се съмнявай, че твоята жена ще отиде при онзи, който я кара да се чувства красива и специална, както и един мъж ще е привлечен от онази жена, която го кара да се чувства специален (без значение дали това завършва със секс или с кафе).

Много ясно. Обаче да манипулираш изкуствено магията за тази цел е доста подло - нали аз точно това имах предвид в горния си пост.

Лепенето на етикети в тъмното приключва с цицина на главата от всички остри ръбове, за които дори не подозираш, че са там.

Ако това беше заплаха - не успя да ме уплашиш.

ПС: Много интересно как когато някой те нападне веднага влизаш, а през останалото време, все едно че те няма. Ухилен Цяло чудо е, че не даде коментар, когато казах, че не харесвам блондинки. Ама все пак коментара ми там беше положителен, за какво да влизаш...
Активен

Бъди Слънце!
Makiaveli
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Септември 11, 2010, 11:32 »

Ти СИ луд по мен. Всички са луди по мен. Просто още не го знаят. Те може и никога да не го разберат, но и това не е проблем. Има си други животи за тази работа. Откъде мислиш идва кармичната обремененост?  Плезещ се
Манипулиране на магията няма. Или ти не си ме разбрал добре, или аз не съм се изразила правилно. За целите на мирното съществуване да приемем, че аз трябва да се върна в 1 клас, защото недай си Боже дори да има намек, че проблемът е в теб, ще откараме в чат и "сериозна" дискусия до сутринта.
Monolith, "нападаш" ме, когато дойдеш и ми шибнеш 2 шамара, когато застрашиш семейството ми, когато нарушаваш спокойното ми съществуване. Тогава само ме нападаш. Но аз в момента съм си протегнала краченцата, пия си кафенце и си чета учебника (за да изглеждам интелектуалка), и ми е така комфортно... Аз ти казах да даваш знак, когато се очаква определена реакция към мен, защото е ясно, че сама няма да се сетя да се почувствам "нападната". А за блондинките... какво да ти кажа? Кой харесва блондинки в днешно време? Аз такъв не познавам. Блондинките са като меченца - да ги нагушкаш, да им се порадваш и да ги зарежеш в леглото, защото не може по цял ден да си играем, има и работа за вършене. Всички харесват брюнетки - в тях има характер, но тъй като аз съм била 20 год брюнетка, следващите 20 ще съм блондинка, а от 40 до 60 ще съм с червена коса като Малката русалка. Така че хич не възразявам аз, че не харесваш блондинки. Мен това какво ме касае? Аз съм бъдеща червенокоска Намигване
Активен
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Септември 11, 2010, 14:01 »

Цитат
Ти СИ луд по мен. Всички са луди по мен. Просто още не го знаят. Те може и никога да не го разберат, но и това не е проблем. Има си други животи за тази работа. Откъде мислиш идва кармичната обремененост?  Плезещ се

Симпатяга. Усмивчица Аз обаче вече не вярвам в минали и бъдещи животи. Няма такова нещо като прераждане. Някой друг път ще обясня за какво става въпрос.

Цитат
А за блондинките... какво да ти кажа? ... Блондинките са като меченца - да ги нагушкаш, да им се порадваш и да ги зарежеш в леглото, защото не може по цял ден да си играем, има и работа за вършене.
Това вече беше наистина сладко. :sleepy:

Когато казах, че има различни блондинки, нямах предвид точно теб. Обаче и ти имаш някакъв потенциал.
Активен

Бъди Слънце!
NoT_So_bAd
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 335

Профил
« Отговор #13 -: Септември 11, 2010, 15:37 »

Я най-добре вземете си уредете една среща вие двамцата  Намигване Плезещ се
Активен

Радвай се на живота, а не на неговия смисъл!
Makiaveli
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Септември 11, 2010, 16:11 »

Абсурд! Като пламне оная ми ти гореща любов... ще развали на тате всичките планове да ме продаде по Ebay на спокойно, достатъчно далечно място - в Австралия, и да си почине от мен (от 10 год прави усилия човекът). Мой дълг е да пазя на тейко си крехкото сърце и да не го обременявам с такова разочарование. 
Активен
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #15 -: Септември 11, 2010, 16:16 »

"Разочарование" - така ли било? Оная ми ти гореща любов ще пламне в друг живот може би, но все пак виж отново какво писах за преражданията...
Активен

Бъди Слънце!
Makiaveli
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #16 -: Септември 11, 2010, 16:27 »

"Разочарование" - така ли било? Оная ми ти гореща любов ще пламне в друг живот може би, но все пак виж отново какво писах за преражданията...

Monolith, всеки има право да греши. Коя съм аз да не ти зачитам правата?!  Млъкнал

П.П. Като мине Феникс вечерта, дано "измете" този дълбокомислен чат, който сме сътворили...
Активен
NoT_So_bAd
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 335

Профил
« Отговор #17 -: Септември 11, 2010, 17:53 »

Няма за го изтрие  Засрамен и той ще се включи!  Намигване  Засрамен

btw Makiaveli, от тоя ebay нищо хубаво не съм видял.. само фалшификати  Шокиран Завърти очи
Активен

Радвай се на живота, а не на неговия смисъл!
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #18 -: Септември 11, 2010, 21:44 »

П.П. Като мине Феникс вечерта, дано "измете" този дълбокомислен чат, който сме сътворили...
Всъщност колкото и да ми се иска да изтрия всички тези откровения, то нямам причина да го направя, тъй като колоритното заглавие на темата предразполага към подобен спам... И ако изтрия вашите публикации с оправданието, че не са по темата, то трябва да изтрия и всички останали  Намигване
...освен ако не променя заглавието, но това също няма да е честно! Представяте ли си какво ще стане ако тръгна да променям заглавията на всяка тема, която не изнася на някого, за да изтрия мнения, които не са по темата  Ъ?
Та така! Ако ще се вземат младите - да се вземат... ние с каквото можем - ще помагаме  Ухилен
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: