Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 01, 2020, 01:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Не издържам вече, незнам как да постъпя с него?  (Прочетена 15838 пъти)
weissefoxe
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 39

Профил
« -: Септември 06, 2010, 21:31 »

Ето как започва моята истори,от 3 години живея в София,една вечер се прибирах към вкъщи когато ме нападнаха с моята съквартирантка.Нападнаха ни 4 момчета,единия от тях се оказа свестен тип и им каза дай да им биеме по един шамар,да не ходят така и да не се сържат толкова надуто и ни оставиха,но няколко дена след случката живеех в невероятна параноя беше ме страх да излизам беше ме страх от всеки непознат мъж.Но един ден една колежка ми каза-Защо не дойдеш с мене на карате,ще те уредя да тренираш без пари.
Аз разбира се,навих се,отидох на първата тренировка и сенсея ме разпредели към групата за начинаещи,там го видях помощник треньора(той тренира групата за начинаещи)и ме избазика:
-Сега ще учим да ставаш черна нинджа да биеш по десет.
Аз остнах впечатлена от осанката му приличаше на самурай в това кимоно и незнам какво ми стана,имала съм всякакви мъже в живота си но такъв не бях вижадала никъде.Когато тренирах ми викаше:
-Хайаде Наташка пак ще ядеш шамари некъде,много си смотана вложи малко усилия.Точно това поведение ме накра да се влюбя в него.
И така след яколко тренировки реших след тренировка да го поканя на кафе,той не ми отказа,но някак си неможах да взема думата постоянно говореше за ремонта в къщата си и така повечето ни срещи минаваха така.Обаче имаше някакво първенство той спечели медал и реши да поакани трениращите от залата на купон у тях,точно тогава реших да му споделя чувствата си.Видях го,че излезна на терасата и реших да му кажа какво чувствам към него,той изглеждаше малко учуден пъвоначално,но за следващия ден ми определи среща видяхме се бяхме на дискотека и след това имах най-невероятната вечера в живота си,каза че ще ми се обади но не го направи,реших пак да отида в залата а той ми каза-Със шутове ли трябва да те карам до залата?Аз втрещих от тия приказки,но след това той започна дори и на тренировки да ми обръща малко внимание.Реших да го попитам какво има,защо се държи така?А той ми каза-Сама си отговори и не ме занимавай с глупости,точно сега не ми е до теб!Въпреки,че е по малък с 3 години от мен,въпреки че е своенравен,колкото по вече ме бута от него,толкова по силно искам да съм до него.Моля ви дайте съвет.
Активен

Никога не давай пари за секс,защото секса е безплатен.
Genesis
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

K.A.P.U.T Member

Профил
« Отговор #1 -: Септември 06, 2010, 21:52 »

Каратето не е бойно изкуство, което има приложение на улицата, освен ако не си много добър. Предлагам ти да си избереш нещо друго, защото преди няколко години и аз се сблъсках двукратно с подобна ситуация на улицата, и двата пъти си останах без GSM Смотан

За треньора - това, че те е накарал да се подчиниш и си гледала как и другите му се подчиняват те е накарало да започнеш да гледаш на него по този начин. От опит знам, че накараш ли едно момиче да се подчини, ще я имаш за много дълго време.

В момента е най-добре да се отдръпнеш и да му покажеш, че можеш и без него, и дай боже прояви отново интерес към теб. Явно тренера ти е искал само да прави секс с теб и да те заебе. Излизай с други момчета, забавлявай се, недей да показваш нужда от него, даже го игнорирай в залата. Ако не прояви отново интерес, губиш един тъпак повече в живота си.  Намигване
Активен

Let life unfold, stop stressing, and enjoy the ride.
weissefoxe
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Септември 07, 2010, 09:29 »

Ми аз цял Август месец бех на Черноморец излизах с други момчета запознах се с едно момче разменихме си номерата,беше ме търсил на скоро,но просто той не може да ми излезне от главата,опитах се да го забравя.Ама просто не се получава от началото на месеца започнах отново да ходя на карате ама него го нямаше,питах сенсея къде е,разбира се човека неуспя да ми даде отговор,каза че той имал проблеми некви с полицята некви съдилища.Сега с нас се занимава някакъв чичка.На моерто излизах с други имах няколко мимолетни връзки,много ми се искаше да му се обадя,но си казах че и той трябва да се сети за мен.Дайте някакъв друг съвет.
Активен

Genesis
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

K.A.P.U.T Member

Профил
« Отговор #3 -: Септември 07, 2010, 11:53 »

Мисля, че тука трябва да се изкажат и дамите от форума. priZdrachna, помагай  Усмивчица
Активен

Let life unfold, stop stressing, and enjoy the ride.
primal
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #4 -: Септември 07, 2010, 14:03 »

Пича ти го е казал ясно. Има проблеми и не му е до теб. Освен да чакаш не виждам какво друго можеш да направиш след като е станало очевидно, че съпорт не иска.

Успех на теб и а и на него.  Усмивчица
Активен

The after party is at my body... meet me, you're invited...
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #5 -: Септември 07, 2010, 14:12 »

Цитат
...каза че ще ми се обади, но не го направи

Цитат
Със шутове ли трябва да те карам до залата? Аз втрещих от тия приказки...

Цитат
... той ми каза - Сама си отговори и не ме занимавай с глупости, точно сега не ми е до теб!

Не ми се иска да ти го кажа, но явно пича е просто един недорасъл кретен. Като не може и не иска да те види, да го каже нормално и най-малкото - поне да ти обясни защо. Не си държи на думата, държи се незаслужено грубо с теб... Лошо, просто лошо.

Много хубаво, че си имала смелостта да признаеш чувствата си, това не се среща често при жените. Проявила си кураж, с риск да те наранят. А той просто е спал с теб и явно не иска нищо повече. Казано с други думи - на него не му пука за теб.

Цитат
На морето излизах с други, имах няколко мимолетни връзки...

Явно и ти не си поплюваш.  Намигване

Между другото, Наташа, ти рускиня ли си?

Активен

Бъди Слънце!
goikoo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 165

Напред и нагоре

Профил
« Отговор #6 -: Септември 07, 2010, 15:21 »

Той прави точно това което се нарича Алфа поведение и ти лапваш все повече въдицата. Той си има една комфортна зона и си стой в нея. Прави така, че той е важният и се цени. Ако не го прави едва ли  ще го забележиш изобщо! Простро трябва някак да го изкараш от тази зона! Не ме питай как ТИ СИ ЖЕНА ( Вродено ви е ) Смотан
Активен
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Септември 07, 2010, 17:20 »

Няма нищо алфа в това да не си държиш на думата. Няма нищо алфа в това да играеш игрички или пък да нараняваш момиче, което не те е провокирало с нищо.

Трябва да го забравиш този твой любимец, Хитра лисицо (weissefoxe).  Усмивчица
Активен

Бъди Слънце!
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #8 -: Септември 07, 2010, 17:29 »

Аз също не смятам, че има нещо Алфа във всичко това...запомнете, не всяко вървежно пред жените поведение е неминуемо Алфа...

Жено, не прави нищо, което те кара да чувстваш, че вървиш срещу себе си...не го прави, ако чувстваш, че не се харесваш, когато му се молиш или ходиш след него...прави така, че да си удовлетворена от себе си...връзката ти със себе си и собственото ти самоуважение и мнение за себе си е по-важно от връзката ти с него и неговото мнение за теб...

Мъж, който не може да каже "Радвам се да те видя отново", а вместо това казва "С шутове ли трябва да те карам..." не заслужава твоето внимание...нещо повече, не заслужава ничие внимание..не и на жена, която се уважава...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
weissefoxe
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Септември 07, 2010, 19:37 »

Не не съм рускиня майка ми е украинка.Не той просто не може да си сдържа гнева,когато беше в залата викаше крещеше много ни мъчеше нвовобранците няма значение момче момиче ли си,след тренировка винаги имаше някой пострадал.Обаче когато след тренировка излизахме на кафе го виждах в друго лице с бирата в ръка внимателен сестра му идваше да го взима с колата.Имаше чувство за самоирония разправяше ни как е бил в началото колко зле е бил в каратето.Все едно ставаше друг човек.Между другото днеска му звъннах телефона му бил изключен.Обаче по-късно ми се обади( чаках това обаждане два месеца),извини ми се каза ми,че като минат негови проблеми ще почне отново тренировки и специално щял да ми обърне внимание.
Активен

The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Септември 07, 2010, 23:11 »

Цитат
Не той просто не може да си сдържа гнева,когато беше в залата викаше крещеше много ни мъчеше нвовобранците няма значение момче момиче ли си,след тренировка винаги имаше някой пострадал.Обаче когато след тренировка излизахме на кафе го виждах в друго лице с бирата в ръка внимателен сестра му идваше да го взима с колата.Имаше чувство за самоирония разправяше ни как е бил в началото колко зле е бил в каратето.Все едно ставаше друг човек.

Трябваше да ни кажеш тези неща от самото начало. Този път като общувате, просто бъди малко по-резервирана и всичко ще се оправи.
Активен

Бъди Слънце!
weissefoxe
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Септември 08, 2010, 19:29 »

Оф нензам кога ще се видим днес му бях звъняла по никое време,телефона му беше изключен.Обясни ми как да бъда по-резервирана аз никога в живота си не съм изпитвала такова влечение и ще ми е доста трудно да се държа резервирано.
Активен

The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Септември 09, 2010, 09:31 »

Драги съфорумци, ето го живото доказателство какво става, когато прекараш момичето през всякакви емоции. В един момент пичът от историята е студен, после по-благ и постоянно си сменя състоянията. Това е точно играта близко-далече в действие, може би даже без самото момче да осъзнава, че я прилага. Натурал + благоприятни обстоятелства. В резултат на всичко weissefoxe направо се е запалила от желание и чака напрегнато отговор и взаимност.

Малко се отклоних. Weissefoxe, опитай се малко да се дистанцираш от него. Да, знам че ще ти е трудно, но просто го направи. Той 100% е видял, че си го търсила и знае за намеренията ти - че го харесваш.  Сега е времето да се отдръпнеш малко. Изчакай го да си свърши там каквото има да оправя и като почнат карате курсовете се дръж малко по-студено. На него това ще му направи впечатление и ако му е останал поне малко мозък, ще започне да осъзнава какво губи. Давай му смесени сигнали, като по-скоро бъди резервирана, и би трябвало да започне да те преследва.

Ако започне да те преследва - знаеш какво да правиш, все пак си жена. Усмивчица Тогава вече трябва да го оставиш той да води.
Активен

Бъди Слънце!
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Септември 09, 2010, 10:01 »

...а ако не подейства, винаги можеш да си хванеш още 5 гадженца да не ти е скучно докато чакаш да ти се обади...   Засрамен
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Септември 09, 2010, 12:28 »

...а ако не подейства, винаги можеш да си хванеш още 5 гадженца да не ти е скучно докато чакаш да ти се обади...   Засрамен

ПриЗдрачна, недей разваля момичето с пошлите си съвети. :police: Ние тук мислим как да спасим тръпката й, а ти я подтикваш към лекомислено хайтосване.
Активен

Бъди Слънце!
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #15 -: Септември 09, 2010, 19:02 »

Знаех си, че пазителя на морала в квартала няма да пропусне да дойде да ме смъмри... Намигване

Аз тебе развалих, Монолит, та нея ли няма...  :angel:

...а и какво лошо има в съветите ми, тръпката й ще иде на кино, ама поне един карате-учител ще я преследва да й прилага неподозирани техники...жалко само, че вече няма да й е нужен Усмивчица
Активен

weissefoxe
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #16 -: Септември 09, 2010, 20:20 »

Вижте сега днеска бях на тренировки него го нямаше пак го заместваше чичката,и след това седнахме в едно кафе.Едно от момичетата в групата ме изпревари и пита за него и семпая каза,че имал некви проблеми даже му се обадил и другата седмица със сигурност щял да бъде на линия.Значи когато бях у Черноморец имах три неангажиращи връзки,все пак е лято все пак съм на море аз да не съм женена за него?Както и да е първите две момчета бяха мъже за всички жени,но и жени за всички мъже просто те били по жени от мене едни мрънкала абе смешници,те са от ези типове,които те опияняват с първо впечатление после разбираш,че са мамини синчета.Трето момче с него бях последната седмица на Август да той също беше спортист излизах с неговата компания ама от всякъде си личеше,че беше стойкаджия и позьор,едва ли не ме разнасяше като трофей.Както и да е пак съм в София беше ме търсил няколко пути ама стрували си да дигам на такъв човек,нека чупи стойки пред някоя друга.Проблемът е,че този карате-"учител" е истински човека.Просто той всяко нещо го прави с отношение,той е и критичен към себе си.Когато го погледна в очите виждам огън и страст виждам един човек пълен с енергия,авантюрист,човек със силен вътрешен заряд,човек който обича и мрази истински при него няма маски няма я лъжливата фасада.
Затова съм толкова запалено по него.Да той може да няма пари,той може да няма кола,квартирата в която живее е в окаяно състояние,но има емоция.Доста често правила секс,но отдавна не бях правила любов.Няма по-голямо удоволствие и щастие да правиш любов с човека,когото обичаш това.А точно там е проблема,че незнам какви били негови проблеми и затова незнам как да постъпя,дали аз съм причината,дали причината е в нещо друго.Това ме мъчи.
Активен

Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 475

Elektro is fine

Профил
« Отговор #17 -: Септември 09, 2010, 21:28 »

Спри да го идеализираш и ще се оправи положението.
Активен
tiny
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 179

Профил
« Отговор #18 -: Септември 09, 2010, 22:07 »

Доста често правила секс..

Ооооокей   :laugh:

Поне сега имаме основата..
Активен

Devotion!
weissefoxe
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Септември 10, 2010, 18:21 »

Не аз не го идеализирам разбира се,че има свойте недостатъци физически е по нисък от мене с една глава,простак е като като всичките му приятели на моменти инфантилен,но е истински и не крие недостатъците си.
Активен

Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  

Отиди на: