Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 07, 2020, 19:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Не ме прекъсвай, разказвам интересна история!  (Прочетена 3783 пъти)
Snotty
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« -: Септември 13, 2010, 20:26 »

И така, съквартиранта мина паркета с парцала и се озовах "заклещен" на леглото, та реших да драсна 2-3 реда и да споделя малко опит. Малко инфо за мен: на 21 (долу-описаният approach се случи преди повече от година), готино копеле, но доста спекЪн на моменти. Не мисля, че външността има кой знае колко голямо значение, ама мама нали винаги ми е казвала колко съм хубав и няма да е редно да не се похваля. Та може би над средното ниво, очи, уши, нос, коса ... стандартна програма, всичко на лице Намигване

Малко пред история: Въпросната девойка я бях забезал още първи семестър, но контакт установих с нея чак началото на втори. Самият контакт се изигра под формата на кратък поглед докато говорех с приятел и тя и нейната приятелка минаваха покрай нас. В последствие докато си пишех с една моя бивша съученичка, тя ми сподели че съм направил добро впечатление на две нейни колежки (досетих се за кои точно става въпрос). Ми мамка му, имам хубави очи какво да направя!  :angel: Реших да питам мой приятел (също техен колега) за скайпа на едната... нека я наречем Спаска. На кратко добавих я и след като ме пита от къде се познаваме го изиграх все едно търся друг човек и просто съм объркал скайпа. Да ама тя видяла от кой град съм.... и естествено пита моята бивша съученичка (съгражданка) и на бързо ме разконспирира. Общо взето реагира добре, след това правих доста грешки и като цяло през следващия месец ту прояви интерес, ту го загуби. Няма да изпадам в подробности. На живо яко се спичах когато се засечем. Тя е момичето, което като го видя и изтръпвам. Дори днес като се засякохме краката ми почнаха да треперят. Approach anxiety-to на страна, но на други момичета не реагирам чак така... Толкова за предисторията  Завърти очи

Бяхме тръгнали по центъра с приятели. Малко преди да излезем от Витошка за мой късмет засичаме Спаска и още 2 момичета седнали на една пейка. Аз се спирам, поздравяме се на бързо, някой и друг бъзик. Сядам до нея и викам (провиквам се силничко) на приятелите ми да се спрат, защото не са забелязали че съм се заговорил. Тя ме пита какво ще и купя, а аз направо потресен, ставам, правя физиономия (леко преигравам) и следва нещо от сорта на: "Какво? Аз... на теб? О, не бъркаш. Ти на мен трябва да ми земеш нещо, ама да е скъпо" при което обръщам гръб и си продължаваме напред.

Втора сцена: В Студентски град, търсим място да седнем в едно кафе. Вече сме над 10 човека, някви кандидатстуденти познати на едно от момчетата. Предимно момичета в компанията ни. Първо съзирам най-добрата приятелка на Спаска на няква маса ,а по късно и нея. Не мисля. Трябва да го направя! Тръгвам целия претръпнал, пулса ми се ускорява имам чуството, че всеки момент няква мълния ще се стовари върху мен.

На масата седят приятелката на Спаска, момче и момиче (не ги познавам). Спаска седи права, явно само минава да ги види. Минавам зад нея, сядам на стола който се предполага че тя трябва да заеме. "Аха, да, ама тука не си права, аз един път така и то после малеее какво стана да не ти обаждам" Неам си идея за какво иде реч, просто им се намесвам в разговора и съм яко във филма (все едно през цялото време съм бил с тях). Въобще не отразявам техните реакции продължавам мойто си. Следват някви коментари - вътре съм! Реакциите им утихват и аз успокоявам бръщоленето си. Вече по спокойно продължавам разговора, оставям ги да си разменят някоя и друга приказка. Питам как е минал пазара на Спаска.

Тук малко ми се губи, но като цяло си спомням, че бърках в чантата й, гледах снимките на камерата й, говорих малко с другите. Общо взето преминах към по-ниска енергия и всичко си протичаше като нормален разговор. В последтвие намерихме стол на Спаска (тъй като аз се бях настанил удобно на този отреден за нея) Даже сещам се, че ги карах да се разместим напред назад, че ми печеше. Посочих им мойте познати, който се бяха настанали наблизко и недоумяваха какво става. Спаска напъваше да си тръгва, но я обедиха да остане. В последствие другите си тръгнаха и ни оставиха, като тя се дърпаше, а нейната приятелка настоя (доста ми помогна, аз даже май въобще не се включих) да остане с мен. И така уредих са на кафе, без даже да ми е било за цел.

След това само трябваше да си прекам добре и да бъда: тотален идиот, който говори на висок глас, удря по маса от време на време, доста се вживява и не му пука от хората около него. Не приема тестове и обиди, не се за сяга и отвръща остроумно на удара. Като съм в "state" това ми идва от вътре, не е нещо което го инсценирам. Бъзнах я за някой нещица, предложих и да промени други във визията си, разбрах някой подробности от живота й, споделих някоя и друга история.... бе, не ми се изброява или прилага терминология. На кратко бях най-готеното копеле в махалатЪ. А да забравих.... за пореден път бях награден с: "Ох, не ме гледай така, немога!"

Кафето мина, разделихме се, пак някой и друг бъзик и аз се върнах при приятелите си.Това до сега не съм го повтарял, на скоро имах няколко по интересни approach-a, но те бяха от страна на момичето. Аз само ги провокирах с поглед и усмивка.

Знам защо проработи и знам какъв огромен ефект постигнах върху нея в последствие. Не съм ползвал pick up терминология, просто исках да разкажа може би най-доброто от живота ми. Този кураж и до сега не успявам да го преповторя.

ПС: Отивам да ям пържолки, паркета изсъхна най-после  Готин
Активен

The path to success is to double your rate of fail
Analog
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 116

Профил
« Отговор #1 -: Септември 13, 2010, 21:27 »

Братле, искаш да кажеш, че мацката я мъчиш семестър и половина Ъ?  Смотан СЕМЕСТЪР И ПОЛОВИНА БАТЕЕЕЕ, ТОВА СА ТИ 6 МЕСЕЦА ПО 4 МОМИЧЕТА НА СЕДМИЦА (АДСКИЯ МИНИМУМ)...СМЕТАЙ... Смотан
Стегни се и, ако те кефи я целуни, после сексинг... ако не, не си губи времето да се занимаваш с жена толкова време. Раздаваш го пич, това добре, НО БЪДИ пич, не само маниерите, но и поведението, целуни я, натегни я. Жените това чакат, давам ти гаранция, че още 1-2 пъти така на такива лигави срещи без нищо и с тия рутини (които са мега демоде...) и ще ти тегли майна. Усмивчица

Желая ти успех и работи върху скоростта и "независенето" от една мацка Усмивчица
П.С. Добре дошъл във форума Усмивчица
Активен

"Being good with women is just about being a cool guy, who doesn't worry if every women likes him, who's not sweating that, and who just naturally picks up women as he goes along..."
Snotty
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #2 -: Септември 13, 2010, 21:54 »

Братле, искаш да кажеш, че мацката я мъчиш семестър и половина Ъ?  Смотан СЕМЕСТЪР И ПОЛОВИНА БАТЕЕЕЕ, ТОВА СА ТИ 6 МЕСЕЦА ПО 4 МОМИЧЕТА НА СЕДМИЦА (АДСКИЯ МИНИМУМ)...СМЕТАЙ... Смотан
Стегни се и, ако те кефи я целуни, после сексинг... ако не, не си губи времето да се занимаваш с жена толкова време. Раздаваш го пич, това добре, НО БЪДИ пич, не само маниерите, но и поведението, целуни я, натегни я. Жените това чакат, давам ти гаранция, че още 1-2 пъти така на такива лигави срещи без нищо и с тия рутини (които са мега демоде...) и ще ти тегли майна. Усмивчица

Желая ти успех и работи върху скоростта и "независенето" от една мацка Усмивчица
П.С. Добре дошъл във форума Усмивчица

Ххохох, в какъв филм ме вкара. Малко след това спрях да се занимавам с нея. Бях оплескал нещатата. Просто историята се случи преди година и половина. Ти ме изкара светец направо  Засрамен

Edit: това ми е най-куражлииската свалка, но с оглед на последвало развитие на нещатата, далеч не най-продуктивната.
Активен

The path to success is to double your rate of fail
Analog
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 116

Профил
« Отговор #3 -: Септември 13, 2010, 21:58 »

Въпроса е взел ли си си поука ?
Активен

"Being good with women is just about being a cool guy, who doesn't worry if every women likes him, who's not sweating that, and who just naturally picks up women as he goes along..."
Manoeuvre
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 192

Профил
« Отговор #4 -: Септември 15, 2010, 08:58 »

След това само трябваше да си прекам добре и да бъда: тотален идиот, който говори на висок глас, удря по маса от време на време, доста се вживява и не му пука от хората около него. Не приема тестове и обиди, не се за сяга и отвръща остроумно на удара.

Братле,да не ти пука от тестове и обиди не значи непременно да им отговаряш остроумно...,а просто да не ти пука! Намигване

Успех Усмивчица
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: