Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 07, 2020, 20:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Първи сетове :D  (Прочетена 2860 пъти)
thunder
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« -: Септември 22, 2010, 15:27 »

Хора, неска напраихме първите сетове с winga, ето най-добрия от тях:
Аз: Здр, как се казваш?
Тя: Ивелина (и ме гледа някка си странно)
Аз: Аз съм Николай. Слушай имаме един проблем и ни трябва женско мнение(тука приложихме рутината с играчките)
Тя: Ами плюшена играчка ще е по-добре(и се хили разбраха, че ги сваляме Смотан:D)
wing: Ами няма ли да е по-добре истинско животно?(леко ухилен Усмивчица
И тя почна нещо да се  обяднява(неговия таргет)
Аз понеже закасах и почнах да я питам къде учи и т.н.
След няколко кратки въпроса и след като разбрах къде учи вече бях значително изчерпан от към теми и казах:
Аз: съпер значи си икономист ако можеш и да готвиш направо ще се оженя за тебе!
Тука вече сички се смее ме и аз директно:
Аз: Слушай дай си номера и некой път може да излезем на по кафе! Тука тя се хели, но пък го даде!
Та това беше най-добрия ни сет другите замираха още в първата минута понеже нямахме какво да кажем  Ухилен Ухилен! Иначе после много се смяхме сигурно и момичетат са се хилили! Кажете какво да правим относно темите за разговор бързо свършиха!

Активен
goikoo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 165

Напред и нагоре

Профил
« Отговор #1 -: Септември 22, 2010, 17:12 »

Това трябва да ти идва от вътре. Пикапът не се изчерпва с 200 научени опонъра Усмивчица Забавлявай се, прави това което другите не правят и най-вече прави всичко както ти искаш, а не както другите ти казват. Намери си хобита, ходи на интересни места и после по-лесно ще почнеш да намираш теми за разговор като например:

Аз: От къде си?
Тя: От Плевен!
Аз: Така кажи ти си ми Д`ге ( ако има някой ходил по плевен ще знае, че д`ге там се използва повече от здрасти )
Мацката много ми се накефи и почна да ме разпитва от къде знам за Д`ге и т.н.
или друг пример
Спирам момиче от сандански
Аз: Как си?
Тя: Оти питаш ( тука се разбих от смях и отговорих )
Аз: Оти едно коти се... и тя довърши " окоти под носо ти.
Разбихме се от смях после и двамата.
Та с тези примери искам да ти кажа, че и от най-малкото нещо можеш да направиш изключителен разговор.
Активен
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #2 -: Септември 22, 2010, 17:26 »

Браво, тъндър! Така се почва. Ще има много спичане, изчерпване на теми и рязане в началото, но всяко начало е тегаво. Намисли си няколко историйки за разказване или въпроси в случай че зациклиш.Все пак ти препоръчам да си ги държиш като резерва, да ти е по-спокойно и опитвай повече да импровизираш! Като се поотракаш малко повече все по-рядко ще ти се налага да прибягваш до заучени рутини и то в краен случай за да се измъкнеш от някоя неловка дупка в разговора.
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
thunder
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Септември 22, 2010, 18:22 »

Убедих се, че със тези оупънъри няма да стане и решихме да ги пробваме със "не сме ли се вижда ли някъде?"
Активен
Snotty
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #4 -: Септември 22, 2010, 18:38 »

Убедих се, че със тези оупънъри няма да стане и решихме да ги пробваме със "не сме ли се вижда ли някъде?"

Това никога не ми е харесвало и ако наистина не сте се виждали (както предполагам е случая) трябва да имаш нещо доста добро, с което да продължиш.

Аз от скоро отварям директно с "Днес се запознавам с нови хора/Много съм срамежлив. Аз съм Ники!" и подавам ръка. После може да я питаш кой е най-лесния начин да се запознаеш с момиче и почваш да споделяш опит. В началото говориш повечко ти и след това слушаш вече какво има да каже и тя. Нищо заучено, всичко си е самата истина, а и може да научиш нещо наистина интересно (чесно казано дори и да не ме кефи мацката съм отворен към съвети  Намигване )  Лично аз не съм много по рутините, а и за сега само се уча да отварям и поддържам разговор.

Успех!
Активен

The path to success is to double your rate of fail
hitman321
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 488

Профил
« Отговор #5 -: Септември 22, 2010, 18:47 »

Уважаеми thunder

1)Който и опънер или история да използваш в началото ще бъде неестевствена докато не мине школовката(10-20 пъти зависи индивидуално).След като мине школовката го казваш така,сякаш е част от теб и наистина те интересува какво животинче да вземеш.
2)Приготви си материали за след това за да имаш винаги с какво да продължиш и най-вече ако се сдухаш или притесниш да има за какво да се хванеш-всяка история , ако ще да бъде най-голямата лъжа разказана ли е повече от 20 пъти почва да става истина.

Няма успешна/неуспешна история или опънер-има некалибровани такива
Активен
thunder
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Септември 22, 2010, 19:04 »

Да съгласен съм със всички и благодаря за съветите, но изненадващото е, че страха от заговарянето беше ЗНАЧИТЕЛНО по-малък от преди 5 месеца, когато започнах да чета пик ъп. Единствения проблем зясега е да се научим да задържаме разговора, даже няколко миунти след приключването на сета ни дойдоха няколко идеи за нег, но за съжаление не обърнахме внимание понеже бяхме заети с това да мислим теми и да търсим такива от нещата, които те казват! Просто още не съм свикнал все едно това не съм аз това беше усещането днес за мен!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: