Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 09, 2020, 07:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Не издържам вече, незнам как да постъпя с него?  (Прочетена 14620 пъти)
dascata
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #20 -: Септември 10, 2010, 18:27 »

Хаха... Сякаш прочетох току-що един готин виц  Шокиран. Значи казваш, че изобщо не си заслужава да си с него, изброяваш тооолкова недостатъци (че и най-големия - та ТОЙ Е С ГЛАВА по-нисък!!!  Засрамен), но не.. нашето момиче трябва да 'и е гадно и нека си държи на своето, само защото не може да го получи толкова лесно. Ама и вие жените ме разбивате понякога. Нищо лично към теб, просто ми стана доста забавно как искаш той да те има за нещо повече като е с глава под теб  Плезещ се
Активен

Ако започнеш да се питаш "Какво би било, ако го направя?!", значи е време за действие...
weissefoxe
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 39

Профил
« Отговор #21 -: Септември 10, 2010, 22:00 »

Не ти просто не следиш моя мисъл.Аз не искам да съм с някой заради това,че е по-висок от мен,всеки човек си има недостатъци.Аз искам да съм с него,защото има емоция.А защо той трябва да ме има за нещо повече след като аз искам да стана част от живоата му,след като аз искам да има допълване.Смятам че ако съм с него аз ще се чувствам завършена.
Активен

Никога не давай пари за секс,защото секса е безплатен.
dascata
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #22 -: Септември 10, 2010, 22:37 »

Няма да те съветвам или предлагам нещо. Това си е твоят живот и твоите ценности и убеждения. Но все пак искам да ти кажа, че съществува нещо като мъжко его, мъжки принципи и т.н.. Мисля, че повечето хора биха ме разбрали. Това, че ти нямаш нищо против и си се влюбила може би в неподходящия човек - твоя си работа. Ние можем само да те напътстваме от мъжка гледна точка каква е ситуацията и как ти се вписваш в нея. Но искам да натъртя, че той може би е съвсем обикновен мъж, като мен, който не си пада просто по по-големи, по-високи, по-плешиви, по-космати, по-брадати... схвана ми логиката. Има неща като принципи, които мъж не би преминал за нещо повече от ..нищо. Нещото, което мога да ти кажа при тази мъгла от информация, е, че мъжа просто може да е в "моята" графа. Ако не си сигурна дай ни повече информация за нещата, но това мога да съдя по твоите думи. От думите: "И така това беше много хубав мач между отборите на България и Германия, като лъвовете обърнаха мача" не мога да разбера, че Лечков е плешив и Трифон е грозен.. (има един клип във вбокс, където осмиваха българския отбор..)
Активен

Ако започнеш да се питаш "Какво би било, ако го направя?!", значи е време за действие...
weissefoxe
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Септември 11, 2010, 06:26 »

Аз по принцип незнам какво става с енго,макар и да искам да съм част от живота му аз не знам.Поне дайте някакви прогнози за неговите бъдещи действия и какво да направя.Кажете ми на къде вървят нещата и какво да направя според вас.
Активен

Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #24 -: Септември 11, 2010, 12:14 »

Хитра ми, Наташке, освободи се от всякакви очаквания и надежди и просто се забавлявай! ПриЗдрачна каза нещо много вярно, отношението ти към теб самата е много по-важно, от това към когото и да било друг. Старай се да правиш това, което ще те накара да се харесваш, а не това с което да се харесаш на него. По-конкретни съвети не знам дали бихме могли да ти дадем, след като не познаваме в детайли историята ти.

П.С. Случайно или нарочно да си живяла в Украйна преди години?
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
weissefoxe
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #25 -: Септември 11, 2010, 14:34 »

Не съм живяла в Укарйана разбира се съм била на гости там при моите роднини.Добре да те питам,защо сте толкова песимистично настроени спрямо него,ако той в изпитва същите чувства към мен.Ето това е гадно,че той сякаш ичезна,всякаш се загуби в мъглата имам много малко информация за него,къде е,какво прави,защо телефона му е постоянно изключен.Неможете ли да ми дадете някакви примерни прогнози момчета,та да знам как да се подготвя.
Активен

The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #26 -: Септември 11, 2010, 14:51 »

Каква такава хитра лисица си, като изобщо не слушаш какво ти говорим?  Усмивчица

Първо - Изчакай до другата седмица. Ясно е, че си притеснена, но като само задаваш въпроси няма да стане по-леко нито на теб, нито на нас.

Второ - Прочети какво писах тук преди няколко дена.
Активен

Бъди Слънце!
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #27 -: Септември 11, 2010, 16:40 »

Не съм живяла в Укарйана разбира се съм била на гости там при моите роднини.
Питах, защото на снимката (ако това си ти) ми заприлича на една Наташа, с която преди години имахме авантюра в едно селце близо до Киев, но явно си друга Наташа.  Усмивчица

Добре да те питам,защо сте толкова песимистично настроени спрямо него,ако той в изпитва същите чувства към мен.
Аз лично съм песимистично настроен към цялата история. Ако трябва да използвам пикъп терминологията ще кажа, че с поведението си си прекалено нийди. Случвало ми се да се забия с момиче, което много ме кефи, но точно заради подобно поведение от нейна страна бързо съм изгубвал интерес. Когато поставиш някого на пиедестал и придадеш твърде голямо значение на оценката му за теб, вероятността отношенията ви да се развият в благоприятна посока е доста малка. Някак си изчезва лекотата в общуването, това няма как да доведе до нещо добро.
Неможете ли да ми дадете някакви примерни прогнози момчета,та да знам как да се подготвя.
Можем естествено, но това ще само прогнози. Няма как да се подготвиш за нещо, ако не знаеш какво ще е то.  Намигване Не занижавай собствената си цена, не завишавай изкуствено неговата и си гледай кефа!
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
weissefoxe
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #28 -: Септември 11, 2010, 17:13 »

О не приятелю роднините ми живеят в Одеса повечето.В Киев съм била само веднъж.
Активен

hipopotam
PuP H4ck3R
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 421

Профил
« Отговор #29 -: Септември 11, 2010, 22:24 »

Неможете ли да ми дадете някакви примерни прогнози момчета,та да знам как да се подготвя.
Какви примерни прогнози да ти се дадат, след като ти не желаеш да чуеш нищо различно от това което си намислила.

Самата виждаш фактите, ама не ти изнасят.
- 3 години по-малък - от какъв зор ще е с теб?
- 1 глава по-нисък - от какъв зор ще е с теб?
- тип 'тъп спортист'  + същия род приятели - от какъв зор ще е с теб?
-  имал според теб големи заложби за големи страсти (хаха) - от от какъв зор ще е с теб?

Това са накратко сбитите факти, освен ако не си премълчала още нещо, което пак да не ти изнася.
Иначе отдавна да си разбрала, че ако той е имал някакви чувства към теб, отдавна да си му в кревата, а не да се оправдава с проблеми, причини и световната финансова криза. Ама явно даже не му става при мисълта за теб ( а може пък изобщо да не му става, знаеш ли го какво е зобал )

Ако искаш примерна прогноза - още 2-3 година ще чакаш да ти се обади и ще си гризеш ноктите на краката, щото ти се е искало да го изчукаш, пък той се дърпал.

Но така е в живота, госпожице,  не всичко което ни се иска можем да го имаме. Номера е да имаме това което можем, щото после  и за нещо ще съжаляваме.
Активен

Странно нещо са жените. Слагат си изкуствени мигли, коси, гърди, нокти. Гримират се с часове!!! А накрая се оплакват, че няма Истински мъже Усмивчица
primal
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #30 -: Септември 11, 2010, 22:35 »

Самата виждаш фактите, ама не ти изнасят.
-  имал според теб големи заложби за големи страсти (хаха) - от от какъв зор ще е с теб?

Нека ти отговоря вместо нея: "И все пак има нещо в него, което ме влудява"  Смотан
Тука не търсим факти, фактите ще ги гледаме при делото за развод  Ухилен
Активен

The after party is at my body... meet me, you're invited...
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #31 -: Септември 12, 2010, 02:44 »

Не съжалявай, че не получаваш това, което искаш...радвай се, че не получаваш онова, което заслужаваш...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
weissefoxe
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #32 -: Септември 12, 2010, 07:37 »

-Е не се ли сещаш пича си иска кака да го трака,ето ти една причина.
-Това,че е с една глава по-нисък за мен не е от значение.
-Той не е тъп спортист а има просташко поведение-прави разлика.
-Е да страстен,пламенен защо да не иска да има една пламенна връзка с мен.Тази седмица ще запяочне да идва и щял да ми казва нещо важно.
Активен

The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #33 -: Септември 12, 2010, 08:16 »

- тип 'тъп спортист'  + същия род приятели - от какъв зор ще е с теб?
-  имал според теб големи заложби за големи страсти (хаха) - от от какъв зор ще е с теб?
-Е не се ли сещаш пича си иска кака да го трака,ето ти една причина.
-Това,че е с една глава по-нисък за мен не е от значение.
-Той не е тъп спортист а има просташко поведение-прави разлика.
-Е да страстен,пламенен защо да не иска да има една пламенна връзка с мен.Тази седмица ще запяочне да идва и щял да ми казва нещо важно.

"И все пак има нещо в него, което ме влудява"   Засрамен Засрамен Засрамен
Активен

Бъди Слънце!
primal
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #34 -: Септември 12, 2010, 08:35 »

Тази седмица ще запяочне да идва и щял да ми казва нещо важно.

Тръпнеш ли, тръпнеш ли дядо попе  Намигване
Активен

The after party is at my body... meet me, you're invited...
tiny
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 179

Профил
« Отговор #35 -: Септември 12, 2010, 09:27 »

Но така е в живота, госпожице,  не всичко което ни се иска можем да го имаме. Номера е да имаме това което можем, щото после  и за нещо ще съжаляваме.

Да, ако си ДОСТА по-назад в умственото си развитие, отколкото предполага използването на този форум, тогава е номера да притежаваш всичко, което ти падне, да.

Но всъщност ние, човешките същества, живеем за емоцията. И не само жените, мъжете също. Силните чувства ни карат да се чувстваме наистина живи. Точно затова няма особено значение за момичето дали той я харесва, или не. Понякога дори тръпката от неизвестността, борбата със съдбата и тъгата са много по-силни емоции от например момента, когато той й предложи да ходят. Тогава може да се получи така (и е вероятно дори), че тръпката да изчезне при нея, вече да не е същото когато нещата са ясни.. в такъв случай е дори по-добре, че стават такива драми с него, защото така се наслаждаваш повече на живота и това което той може да ти предложи.

В този случай се опитах да кажа, че НЕ задължително тя ще се почуства по-добре ако станат нещата. По-интересен е пътят към целта, отколкото самото й постигане. Интересно, може би.

ИЗВОД: Докато живеете забързания си живот, спрете и се замислете за момент : Положението не е ли МНОГО по-добро отколкото си мисля? Дали това, което смятам за гадно, всъщност не е яко, не ми ли докарва емоция, не прави ли живота ми по-интересен дори и на пръв поглед в негативен смисъл? Всичко, което ни се случва, е яко. Просто трябва да го осъзнаем и да се забавляваме Усмивчица

За другите, които искат да притежават неща, вече съм препоръчвал литература - никой не го интересува - евала, дерзайте. Усмивчица

Поздрави,
tiny
Активен

Devotion!
weissefoxe
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #36 -: Септември 12, 2010, 20:02 »

Абе хора ние затова сме хора,за да изпитваме емоции,за да ги изживяваме,за да постигаме това за което се борим.Не сме роботи с чип да зиползваме заучени приказки,маниери и прочие.Имало е момчета,които са се държали нахакано с мен по много по-лош начин и как да кажа хващала съм и асаците и техни планове капут.Но да в него има искра която подпалва огъня в мен.Аз не искам да съм робот"Ти си девятка с теб ще работя так..."аз имам сърце не миникомпютър в гърдите си.Имам чувството,че като се видим другата недели нещата между нас ще потръгнат,а вие убедете в обратното моя женска интуиция.
Активен

The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #37 -: Септември 12, 2010, 20:21 »

Лисичке, не се обиждай! Ние просто понягога сме твърде саркастични и песимистични.  Усмивчица

Щом наистина си убедена, че го харесваш и чувстваш силно привличане, ясно е, че трябва да се пробваш. Ние нямаме право да отнемаме мечтите и желанията ти.

Просто ни обещай, че когато се срещнеш с твоя инструктор, ще се държиш като жена, а не като лудо влюбена в учителя по физкултура ученичка. Това е.

Успех.
Активен

Бъди Слънце!
hipopotam
PuP H4ck3R
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 421

Профил
« Отговор #38 -: Септември 12, 2010, 21:45 »

.Тази седмица ще запяочне да идва и щял да ми казва нещо важно.
Подготви тогава етюд на тема - какво би станало ако 'важното' за казване е 'аз си падам по мъже' Засрамен
Активен

Странно нещо са жените. Слагат си изкуствени мигли, коси, гърди, нокти. Гримират се с часове!!! А накрая се оплакват, че няма Истински мъже Усмивчица
weissefoxe
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #39 -: Септември 12, 2010, 23:05 »

Остроумен като хипопотам.Браво пред твой хумор всяка жена би остнала без дъх-докато мисли да се смее ли,да реве ли.Незнам може би ако си пада по момчета бих му дала твои контакти.
Активен

Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  

Отиди на: