Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 08, 2020, 12:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Не издържам вече, незнам как да постъпя с него?  (Прочетена 14598 пъти)
hipopotam
PuP H4ck3R
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 421

Профил
« Отговор #40 -: Септември 14, 2010, 20:14 »

Не, не, той си е твой, аз си имам принципи и на чуждо не посягам, а на мъже - още по-малко  Намигване
Ще стискаме палци да са ти добри новините, пък ако трябва ще помагаме не само с шеги.
Активен

Странно нещо са жените. Слагат си изкуствени мигли, коси, гърди, нокти. Гримират се с часове!!! А накрая се оплакват, че няма Истински мъже Усмивчица
weissefoxe
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 39

Профил
« Отговор #41 -: Септември 14, 2010, 23:14 »

Абе утре ще видим,какво има да ми казва и ще ви споделя.
Активен

Никога не давай пари за секс,защото секса е безплатен.
weissefoxe
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 39

Профил
« Отговор #42 -: Септември 15, 2010, 23:37 »

Ето какво стана момчета и момичета.Значи днеска отидох на тренировки той беше там загряваше,и ми каза да го чакам след тренировки.Тренировките свършиха седнахме вняква скапана и мизерна кръчма до залата.Били само аз и той.И ме попита:
-Как прекара лятото?
Аз -ми бях на море един месец.
-Той а супер плаж,дискотеки,пичове ала бала-еж беж.
Аз-Защо какъв проблем има?
Той-Нищо,щото аз бях три седмици с братовчеда и един приятел в Гемето и майката ни се...
Аз-И кво си правил толкова време при тоя,неуспя ли да ми се обадиш няколко пъти а не само оня път когда те търсих.
Той-Първо на първо тоя не е човек и телефона постоянно ми се налагаше да го крия,затва неуспях да ти се обадя.
Аз-И закво си го крил тоя телефон.
Той-Ама кво на разпит ли съм,няма смисъл да ти отговарям,по-добре да не знаеш.
Аз-Това ли искаше да ми кажеш?
-Той-Не сега ще ти казвам,каквото искам да ти казвам.
И после един час ми се обесняваше как иска да си промени живота,как иска да си седна на задника,как размишлявал месец за грешките си спрямо мен и все.И ме попита:
-Искаш ли да бъдеш с мен,стиска ли ти да участваш в тази моя промяна,знаеш ли защо искам да съм с теб.Защото когато те видях изтръпнах,държах се гадно с теб,това е защото бях онзи стария,сега искам промяна,искам да се развивам,искам да съм с теб.През цялото това време,което не се бяхме виждали си мислех само за теб.Мислех си за това да бъдем заедно,да живеем заедно.Не ме интересува с колко и с кого си била,дали ти ще криеш или не,за мен няма значение все едно ми е.
Аз просто му казах абе-Кво стана с теб бе човеко?
Той ми отговори:Няма значение кво е станало с мен,въпросът е способна ли си да ме обичаш и желаеш ли да мсе заедно.
Аз казах-Ще си помисля.
Той каза-Помисли си давам ти срок до 1-ви Октомврий да помислиш,много внимателно и като помислиш да дадеш твоя отговор да или не!
Каза ми че трябва да се прибира защото роднините му и прятелите му го чакали у тях.
Сега остана да взема своя избор.Много ви благодаря за съветите на всички,но аз определено не очаквах такова крайно мислене от него просто съм шашната.Благодаря ви за всички критики и съвети.
Активен

Никога не давай пари за секс,защото секса е безплатен.
dascata
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #43 -: Септември 16, 2010, 00:16 »

хааахааааааа... яката работа, където има една дума. Аз съм изключително очарован по какъв начин той ти е казал да си е**ш мамата, с извинение... Сега най-сетне видя ли като точеше лиги и "не ти пускаше аванта" как беше яко готин, а сега имаш дори КРАЕН срок  Засрамен Т.е. аз го разбирам това, като - "абее.. аз да ти кажа, че нямаме шанс с тебе, или иначе казано - искаш ли да се оженим и да заживеем щастливо ?!? Шокиран Бил се променял .. бул шит. Просто неговия идеализиран образ в главата ти не те е напускал, а сега "новия" той ще завземе и сърцето ти.... за една седмица, докато го напуснеш... сама...
Ужас... аз ли ги пиша тези неща. Уж градивно и позитивно гледам на нещата, а само негативи напоследък по случая.. Ами това е моята гледна точка. Който живее в приказките и мечтае за принца и т.н. няма да му преча. Просто бъдете малко повече реалисти и слезте на земята. А относно манипулациите и качването на главата - който иска да ги търпи Усмивчица
Активен

Ако започнеш да се питаш "Какво би било, ако го направя?!", значи е време за действие...
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #44 -: Септември 16, 2010, 00:24 »

Той не знае какво иска и очаква от теб да вземеш решение, което ще промени живота му?
Страх го е да поеме отговорност за собствените си решения ли...? Ааа, не, той просто се страхува да взема решения! Мъж, който не се бори за това, което твърди, че иска, а прехвърля топката на жената... Мъж, който е изграден от комплекси и дори не може да изкаже желанията си, оставяйки те ти да го направиш - силен и строг в залата, а неуверен и плах в собствените си желания, намерения и нужди. Мъж, който е готов да чака благоволението ти да бъдеш с него и се оставя в ръцете ти, сякаш общото ви бъдеще не зависи от него, сякаш твоят избор не го касае и едва ли не му е безразлично какво ще решиш. Мъж, който иска да се промени, твърди го и те уверява в това, а в същото време се страхува да направи дори първата крачка към промяната.
И ти на това му викаш Мъж?  Нерешителен Че и въздишаш, ревеш и хълцаш по него!  Шокиран

О, да, скъпа ни "колежке", не чакай 1-ви! Вземайте се още утре, но предварително си пусни тема за реване и раздай кърпички да ти бършем сълзите!

Не го приемай лично, но аз току-що приключих с тази тема!
Поздрави и Успех!
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1588

Профил WWW
« Отговор #45 -: Септември 16, 2010, 09:31 »

Ебаси филмирането... на мен цялата история здраво ми куца - 'ма карай - аз съм си мнителен по душа. Не си написала на по колко години сте и двамата - освен това с тия срокове - това е не-знам - все едно ученици на по 12 г. си говорят... Аз така като бях на 14 - имах една любов Катя /13 г./ - и й поставях ултиматуми - Кате, утре ще играем мач от 11 часа - ако не си тук няма да те сложа вратарка - така се опитвах да я сваля /- играеше мач с нас - пазеше на вратата - а беше бая хубава/ - почти успях тогава... за малко Ухилен
Активен

I'm a very special kind of monster
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #46 -: Септември 17, 2010, 15:57 »

Не си написала на по колко години сте и двамата...

Тя е на 24, той - на 21г.

Weissefoxe - ти хубаво ни благодариш, но какво смяташ да правиш сега? Взе ли решение?

Явно той е толкова обсебен от тебе, колкото си била ти от него. Усмивчица Само че щом иска пълна промяна в живота си, ти ще можеш ли да го подкрепиш, когато има нужда от теб? Тук не става въпрос да се държиш майчински или да го наставляваш, а просто да бъдеш до него, да го насърчаваш. Ще бъдеш ли готова за това - да минете през всякакви трудности заедно?

ПП: Все по-често забелязвам, че когато се иска отговор за сериозен проблем и още повече, че тук става въпрос за момиче с цел сериозна връзка - всички предлагат защитната позиция, да не би случайно някой накрая да бъде пренебрегнат и изоставен (тук изключвам случая на  darkat, защото е по-особен). Ами нека пробва Weissefoxe с нейния, пък да видим, може и да се получат нещата. Всичко не може да е цветя и рози, срещат се и проблеми. Това не трябва да означава край на всичко.
Активен

Бъди Слънце!
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: