Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 27, 2020, 08:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Липса на сексуално привличане и попадане в графа "просто приятели"  (Прочетена 7867 пъти)
Khan
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 281

Профил
« -: Септември 10, 2010, 12:09 »

охх, прболема е следния, запознах се с доста момичета напоследък (с 3 от които по интернет)
в първите разговори(на живо и в нета) създавам attraction и бля - бля... но след това всичко някак отихва.. няма сексуално желание, няма сексуално напрежение.. нещо липсва.
С 2 от 3-те момичета, с които се запознах по интернет всичко беше ок до момента, в който се видяхме на живо... Не съм се притеснявал, не съм бягал от очен контакт, не съм се държал като идиот или клоун НИЩО ...с едната от тях имахме ..хм .. да кажем доста интересна "среща" пуснаха "нашата песен" от някакво заведение и това е най - малката емоция, с която  се "сблъскахме"...
просто нещо липсва, не знам какво съм сбъркал, изпуснал или нещо, но просто НЕ се получава...
с тези, с които се запознах направо на живо..в началото всичко ок и вече втора, трета среща БАААМ ..
една приятелка ми каза .. станал си много красив... но нещо ти липсва, тя самата не можа да определи какво...
ако някой ме е разбрал и може да помогне.. благодаря Усмивчица
Активен
Jimmy
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 218

Още едно уиски, моля.

Профил
« Отговор #1 -: Септември 10, 2010, 12:51 »

Човек, който обича жените, е обичан от жените. Имам познат, който колкото и рутини да използва, колкото и по план да действа, просто не му пускат. Някак липсва пламъкът в очите му, все още има нещо балъшко в себе си, което момичетата бързо разпознават и цялото привличане си отива. Но никой освен той не може да разбере какво е и защо е. Жалкото е, че не иска да се вгледа в себе си. Може би твоя случай е подобен?
Активен
vakaken
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 545

Профил
« Отговор #2 -: Септември 10, 2010, 14:45 »

Дай подробни репорти бе, Khan .. Нещо липсвало ... и искаш да ти кажем какво?
Активен
Khan
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Септември 10, 2010, 16:37 »

специално за тези, с които се запознах по интернет мога да кажа, че ми пишеха всеки ден(ТЕ МИ ПИШАТ ПЪРВИ) виждаме се и бааам .. а както казах съм красив, имам си тяло, спортна фигура дрън - дрън, очен контакт, не се движа като психо някакво, с други думи, ако не перфектен, то поне много добър език на тялото...
второто момиче, като я изпращах си въртеше косата през цялото време, но колкото пъти заставах срещу нея face to face се дърпаше, а аз не съм тръгвал да я целувам, само тествах Усмивчица
иначе държане за ръце, прегръдки... всичко
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #4 -: Септември 10, 2010, 16:53 »

а аз не съм тръгвал да я целувам, само тествах Усмивчица
А сега ми отговори, ама честно: А искаше ли ти се? Или просто се чувстваше длъжен или усещаше, че му е време и това се очаква от теб?

Защото нещата стават с желание, а не по задължение, по принуда или просто защото такъв е редът. Ако не си убеден в себе си, то това ще личи и тя ще го усети. А на нея и е нужно да си сигурен какво правиш и какво искаш, за да се почувства сигурна и тя с теб.
Активен
primal
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #5 -: Септември 10, 2010, 17:18 »

Пич, не се коси, проблема може да не е в теб. И аз го имам същия проблем. Има хиляди други възможни причини. Дали не си подходил правилно, дали не си уцелил момента, дали мацките, с които си се срещнал не са били сигурни поради други причини, а може и да си показал нещо, което ги е накарало да се разколебаят. Работи и търси къде точно е това бяло петно, защото ти очевидно не го виждаш, не може ние да го видим.

П.П.:Ееее, много съм добър в даването на съвети, сега ако почна и аз да си ги изпълнявам  Ухилен
Активен

The after party is at my body... meet me, you're invited...
StiFFler
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 97

Профил
« Отговор #6 -: Септември 10, 2010, 17:35 »

Ами да ако действаш чисто технически няма да се получи, трябва да ти идва от вътре,, аз нямам такъв проблем даже изобщо не изполвам рутини или такива работи, дръж се естествено и нещата ще се получат  Намигване
Активен

<33
Khan
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Септември 10, 2010, 17:35 »

Phoenix, зaдаде ми въпрос... ето отговора с първата ТРЪГНАХ да я целувам, ИСКАХ ГО...
Втората просто се обръщах към нея, само за да видя как ще реагира, не съм се приближавал, не съм и помислял за целувка, красавица ОПРЕДЕЛЕНО, но просто не го .. хм, чувствах...Не исках да я целувам, само проверявах, но и в двата случая, след срещата, нещо в мен се "пречупи" и чатовете са други, не съм "същия".
А с другите просто нямам контакт, ама никакъв, не им пиша, не ми пишат.. толкова.
Активен
weissefoxe
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 39

Профил
« Отговор #8 -: Септември 10, 2010, 22:14 »

Но изчакайте момчета за момент,какво лошо има в това някое момиче да чувства някой като приятел.Значи зависи едно момиче по какви си пада ако си пада по ниски набити и космати типове много ясно,че някои високи типове няма да и се нравят.Има типове които като ги погледна и тръпки ме побиват,има типове които като ги погледна и ми омекват коленете,има типове които като ги погледна и будят симпатии,но не сексуални.Ами нека момичето си има приятелски симпатии с времето ако си проличи,че си пич,че си свестен тип тя ще те хареса и ще покаже своето желание,ако си боклук проблема си е изцяло твой,ще отидеш в тефтера"Познати".
Активен

Никога не давай пари за секс,защото секса е безплатен.
primal
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Септември 10, 2010, 22:28 »

Хубаво го казваш, но тука хората за друго са се събрали. Накратко идеята е човек да се стреми да се промени към това, което иска. Когато една жена не е много привлекателна какво прави? Ходи на процедури, разкрасява се, променя се. Защо един мъж да не се опитва да да направи същото?

А тези врели некипели за типажите хора не ни ги говори. Имаше един пич, който казва "Attraction is not a choice" - особено вярно за жената. И аз не харесвам блондинки, ама днес едно русо маце ми изкриви погледа.  Ухилен

Ами нека момичето си има приятелски симпатии с времето ако си проличи,че си пич,че си свестен тип тя ще те хареса и ще покаже своето желание
Тук вече много ме израдва, ще си легна усмихнат... Тоя филм съм го гледал много пъти... и повярвай ми 1 на 100 да се случи това, което казваш. Не те виня, в момента разсъждаваш  Ухилен
Активен

The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #10 -: Септември 10, 2010, 22:31 »

Кхан, дано това помогне както на теб, така и на всички останали:

ПС: Аз също не харесвам блондинки, но понякога има такива, които са тотално различни от обичайните мацки.
Активен

Бъди Слънце!
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #11 -: Септември 10, 2010, 23:16 »

Може би наистина си от типа "добри забавни момчета", които не прескачат приятелската графа... или проблема не е в държането ти, а в самото усещане, както казваш и просто губиш интерес като видиш, че играта ти върви, а привличането не е толкова силно, че да ти се иска да продължиш...
Мразиш ли първите срещи?  Намигване http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=917.0
Активен
weissefoxe
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Септември 11, 2010, 06:57 »

Ами нека момичето си има приятелски симпатии с времето ако си проличи,че си пич,че си свестен тип тя ще те хареса и ще покаже своето желание
Тук вече много ме израдва, ще си легна усмихнат... Тоя филм съм го гледал много пъти... и повярвай ми 1 на 100 да се случи това, което казваш. Не те виня, в момента разсъждаваш  Ухилен
Ами така е защото 99% от случаите ние жените надушваме користните цели и разбираме,че приятелството е само прикритие и край тия 99% фустагонци отиват в тефтера познати.Вие какво си мислите,че ако някоя жена прави секс с вас значи сте големите дяволи,не не е така в повечето случаи.Това че сте правили секс с една жена си има много причини,не здължително да имате някакво излъчване или  някакво поведение,на жени им се прави секс,защото им се прави,една жена може да прави секс с момче което в него няма никакво излъчване и привличане,да кажем някакъв мега смотаняк.Ще попитате,защо?Защото иска да отмъсти и да унижи бившия си примерно.На жените им трябва причина да правят секс а на мъжете им трябва място.Дали една жена ще прави секс с теб зависи от много субективни и обективни причини.Знаете ли колко мъжкари има,говоря ви за истински мъже,които имат мъжко поведение не са стойкаджии и позьори,нямат успех с жените,но не всяко поведение,което въврви пред жените е мъжкарско.
Активен

The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #13 -: Септември 11, 2010, 07:15 »

Да бе, да. Стига глупости. Кого заблуждаваш? Как се получава винаги така, че готините мадами, и изобщо жените си падат по отворковците, докато прекалените добряци буквално чакат съдбата и случайността да ги възнаградят за това, че са добри?!

Този, който сега ти харесва истински примерно - да не би да е добър и хрисим? Не - ти сама каза, че е инфантилен, егоистичен идиот и въпреки това те привлича.

Цитат
Знаете ли колко мъжкари има,говоря ви за истински мъже,които имат мъжко поведение не са стойкаджии и позьори,нямат успех с жените,но не всяко поведение,което въврви пред жените е мъжкарско.

- Нямат успех, просто защото... не обръщат достатъчно внимание на тази част от живота си. Мислят си, че нещата просто ще станат от самосебе си.
- Друга причина да нямат приятелка е, защото все отлагат и си мислят, че това не е толкова важно, докато не усетят болезнено липсата.
- Друга причина готините пичове да нямат мацки е... защото просто не искат, или са в депресия примерно, или са намразили жените и искат да останат сами за известно време.
Активен

Бъди Слънце!
primal
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Септември 11, 2010, 10:17 »

Ами така е защото 99% от случаите ние жените надушваме користните цели и разбираме,че приятелството е само прикритие и край тия 99% фустагонци отиват в тефтера познати.
В много малко случаи един мъж ще иде да се запознае с жена само защото иска да е приятел с нея. Познай в кой тефтер отиват жените, които на мен ми казват, че искат да са само приятели... Една жена може да има много приятели мъже, със сигурност не умира от желание да стане приятелка със мъж, с който се е запознала да кажем преди броени дни... "Искам да сме само приятели" - е просто извинение, елегантен начин да отхвърли даден мъж.... като цяло мнението ми за жени, които не могат да ми го кажат директно в очите е отрицателно.

Вие какво си мислите,че ако някоя жена прави секс с вас значи сте големите дяволи,не не е така в повечето случаи.Това че сте правили секс с една жена си има много причини,не здължително да имате някакво излъчване или  някакво поведение,на жени им се прави секс,защото им се прави,една жена може да прави секс с момче което в него няма никакво излъчване и привличане,да кажем някакъв мега смотаняк.Ще попитате,защо?Защото иска да отмъсти и да унижи бившия си примерно.На жените им трябва причина да правят секс а на мъжете им трябва място.Дали една жена ще прави секс с теб зависи от много субективни и обективни причини.
Аз специално спрях да си задавам въпроса защо една жена прави секс с мен, мисля че и повечето хора тук също не си го задават. Всички мъже са смотаняци... само че има два вида, едните жените ги харесват другите не Намигване.
На малките момиченца им трябва причина да правят секс, на една истинска жена изобщо не й е необходима. Жената прави секс защото така чувства, подсъзнателно е привлечена и иска секс. Едва после в главата й се надига логиката, която й дава ПРИЧИНАТА, за да може тя да има за себе си някакво логично обяснение, което ще я успокой и няма да я кара да се чувства като курва, защото си е легнала с някакъв. Естествено логичното обяснение може да бъде, че наистина харесва пича, тогава всички са щастливи  Намигване.
Активен

Khan
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #15 -: Септември 11, 2010, 11:05 »

Phoenix, искам да продължа, искам, но чак след като всичко е "отишло по дяволите", чак след като държанието ми към момичето е станало друго, чак когато вече не мога да съм забавния и нахакан тип от преди, тогава, когато темите ми за разговор се въртят около "какво става", тогава, когато ТЯ губи интерес моя се събужда...но всичко е свършило, КРАЙ..

А за първи срещи... ДА, мразя ги, много и то...особено, ако е както с тези 2 "специални" момичета, с които не се бях виждал преди "срещите"

И моля придържайте се към темата Усмивчица
Активен
weissefoxe
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #16 -: Септември 11, 2010, 11:55 »

Ех момчета вие не ме разбирате правилно,по принцип всичко е строго индивидуално.Но ще ви кажа едно нещо ако преди е било хубаво да си свестен тип,сега не е.Поради простата причина,че падаш жертва знаети ли ,че познавам някои момчета от този сорт които са си хванали много яки мацки обаче са се превърнали в тяхна подлога.А стойкаджиите и позьорите настрана,едни такива дето правят фасони,говорят нагло и чупят стойки,колко много са ми падали в очите щото си проличава,че съвсем не са това за което се представят.Особено когато се почнат с некви безмислени подаръци едно подмазване...абе не ми се говори.Инъче Khan ти наляво тя надясно и кой откъде е.Значи по принцип на първите срещи аз си изграждам мнение за пича и се опитвам да пробия черупката в която се е обвил,за да разбера какъв е,какво иска и т.н.На никой не са му приятни но ако искаш да ходиш направи первата стъпка.
Активен

Genesis
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

K.A.P.U.T Member

Профил
« Отговор #17 -: Септември 11, 2010, 12:38 »

Моето мнение за запознанствата в интернет е, че те са за загубеняци, които нямат смелостта да отидат при едно момиче на улицата и да се запознаят с нея. Ти не си такъв.
Точно това снощи обсъждахме с OneTreeHill, когато си пишеш с едно момиче по интернет, ти позволяваш на въображението и да създаде един доста перфекционизиран образ за теб, имаш много време да калибрираш разговора, което на улицата нямаш, имаш смелост, която на живо няма да имаш. И когато вземете че се видите с това момиче... оп, кво става? Тя започва да се чувства странно.
Както сам си забелязал, след като заговориш момичето на улицата, стигаш чак до трета среща и чак тогава се закучват нещата. Бъди истинки, и "Никога не си давай skype-а на момиче, на което искаш да го сложиш" - Slayer.  Усмивчица
Активен

Let life unfold, stop stressing, and enjoy the ride.
moonwatcher
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 213

Профил
« Отговор #18 -: Септември 11, 2010, 13:00 »

Според мен са два възможните проблема:

1) Не "предполагаш" че има привличане. Мацката се е запознала със теб по интернет, писали сте си, харесала те е, пише ти, т.е показва интерес. Като се видите на среща обаче, си личи че чувстваш че "трябва да правиш нещо" за да те хареса(нищо че вече те е).  Т.е един вид, проблема е "преиграване", което може да се случи особено когато си готин и на външен вид. Т.е когато човек е готин на външен вид и има добър body language, изглежда доста странно когато въпреки че е готин, се "опитва" да накара мацката да го харесва. Т.е това което трябва да правиш е да ти е напълно комфортно на срещата, да знаеш че мацката си те харесва, а не да се опитваш да и се харесаш, а да предполагаш че вече те харесва, и да ескалираш. Ако наистина си готин както казваш, колкото по-малко "правиш", толкова по-добре. С други думи - надценяваш това което се изисква за да свалиш една мацка, като причината за това може да е липса на опит със жените, или - прекалено много четене на пикап материяли, от което оставаш със впечатлението че мацката постоянно трябва да се смее и да ти показва индикатори на интерес, иначе не те харесва.

2) Всичко си върви супер, просто имаш нереалистични очаквания за това какво трябва да се получи във една свалка. Как разбра че нещо не е наред? Мацка, която наистина те харесва, и е силно привлечена към теб, няма да ти дава индикатори на интерес(особено ако си и готин на външен вид), единственото което ще прави е да ти отговаря послушно на всичко което я питаш, и да ти се оставя да я водиш. И мацките са хора, и те се притесняват като са на среща  Усмивчица

Активен
weissefoxe
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Септември 11, 2010, 14:24 »

Най-сетне човек със сходното мислене.Еми да определен вид мъжко поведение привлича определен тип жени.Това е трябвало да го разберете отдавна.Първо бъдете наясно със себе си кави сте и кави искате да бъдете(бъдете униклани бъдете самите себе си без срам),защото повечето момичета не са наясно със себе си,те или копират поведение или им се насажда начин на мислене от сорта"Бъди кучка и той ще е в краката ти."И после слушам мои приятелки защо ме заряза по такъв начин,защо се държат толкова арогантно с мене.Всъщност едно момиче може да свястно,но кагота тя имитира други жени,когато"Cosmopolitan"мисли вместо нея и диктува живота и,то тя се изгубва не е на ясно със себе си.Сложила е маската на кучка и ето лепят и се всякакви,като мелничарска котка мъжете са като мишки и на нея какъвто и потрябва си го взима.И в крайна сметка този тип жени заслужават такова лошо отношение,защото те вървят против собствената си същност.Много са малко мацките които изразяват своята уникланост и знаят какво искат от един мъж.Така че ако една мацка се държи като кучка то дръж се с нея като с кучка и няма да съжелявате момчета,вие нямате никаква вина,че те искат да бъдат кучки.
Активен

Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: