Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 27, 2020, 22:43:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Една събота...  (Прочетена 8529 пъти)
Analog
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 116

Профил WWW
« -: Септември 14, 2010, 02:07:11 »

Привет, драги колеги, колежки, пикаперс енд ей еф сис.
Ето и един рапорт от мен. Написах го подробно, с обяснения тук-там. Надявам се да  бъда И полезен. Та ето, кефете си Намигване

Събота. 8 и 30 сутринта. Алармата ме събуди, трябваше да отскоча до Витошка да си захраня егото с нещо ново и свежо.

-(на ум) C://Documents and Settings.../My Music/Richie Sets. Пуснах някакъв сет на Richie Hawtin и легнах, ей така, както обичам да казвам, за да си почина. Замислих се. Предния ден майка ми ми бе дала една сума (има ли значение, са...?!?). Какво да си взема, все пак трябва да е нещо интересно, първа година студент, трябва да съм...ЗЕЛЕН. Темата беше ЗЕЛЕНО. Тук е момента да вметна, че по отношение шопинг съм пълна жена, мога да пазарувам с дни, но дреме ми кура : ))).

Оставаха 30 минути до влака. Взех някакъв кроасан от нас, метнах едни дънки, обух се и тръгнах. Настроението ми бе скапано, както никога до сега...и аз не знам защо. Всичко около мен ме дразнеше днес.

- Писна ми, когато трябва да съм на 6 да ми е тъпо - мислех си - Трябва да заговоря някого, когото и да е...ще се побъркам. Гонеше ме някаква параноя. Може би от липсата на нещо "свежо" откъм женски пол в моя насран град. Деееа.

- Здрасти, сега ще ти разкажа една история...
Беше крайното бабе на 60-65 години. - Сичко под ножа на социализацията, дори и бабес - казах си!

- (историята(истинска)) В джоба ми оставам с пет лева и то в петък вечер, РАЗБИРАШ ЛИ (важно е да кажа, че бях мега нервен на себе си и направо й се карах на жената...) ? ТА... Звъня на едно приятелче, мега пич, викам, братле, идвай с колата и да отиваме на кафе. Страшен приятел, дойде за 10 минути, а аз леко нервен на кризата скачам в колата и отиваме и там се заговорих с едно много приятно момиче, с което после се целувахме 20 минути. Мисълта ми е, ти смяташ ли, че е удачно момиче да се целува на първа среща ?

Тя мълчи няква..(Бабички знаете ги как реагират). Гледа ме супер странно. Видях, че ме мисли за ненормален, но съм свикнал и не ми дремеше за мнението бабичката.

Викам й:
- Ок, аре ше ти звънна довечера.
Усмихнах й се широко, погледнах я и й пратих въздушна целувка като забягах напред, тъй като все пак не исках да я насирам, просто да си оправя малко настроението.

-   Подейства, казах си на ъкъла, дано е пич и не се е спекла много бабката.

Трябваше да побързам. Влака идваше всеки момент. Отидох на гишето за билети.

-   До София!
-   Заповядайте.
-   Аха

Точно на време. Влакът дойде. Качих се с някакво средно настроение. Вътре беше голяма салата ? цигани, турци, българи, афганистанци...масата хора във влака, съответно и приятната воня, носеща се от подмишниците на някой си некъпан работяга. Отврат.

По едно време влакът спира. На моята врата (тъй като стоях прав в коридора, деа) се качи едно семейство с две деца и като лъч светлина зад тях ЦИФРАТА ГОТИНА КАКА. Начи, по моя преценка 8, 97641266 и 6 в период. Но беше адската. 5 сантиметра над мен, като се има предвид, че аз съм метър и сеемдесе, а тя на бруталните високи обувки. Руса, почти бяла. ГОЛЕМИ гърди, стегнато дупе, прилепнали тъмно сини дънки, кафяви обувки (МНОГО ВИСОКИ, сигурно 45 сантиметра) и кафяво кожено яке, а под него бял топ с щампа: мацка, която си целува средния пръст. МОЕТО МОМИЧЕ МЕЧТА.

-   ЛУУУУУУУУУДДДДД ЛИ СИИИИИИ, е са откачам. ? Това е мисълта, която винаги получавам, когато видя луда мацка, не знам защо така. Не оупънър, не рутина, не страх от заговаряне, а просто...е тва отгоре. Моята теория е, че съм го развил подсъзнателно...знам ли...

На секундата бях застанал на вратата и й подадох ръка, тъй като беше на невъзможните токчета. Тя се усмихна и подаде ръка. Качи се.

-   Искам ги тия токчета.
-   Хаха, не се излагай. ? обърна се и понечи да си тръгне.
(на ум) ДАААААА, Искам те да ми се дърпаш (бях разгонен тая сутрин, не се сърдете)
-   Права си, искам краката, но иначе звучи по естетично. (Голяма усмивка). Аз съм Боби, приятно ми е.
-   Заемаш много място, ела насам (Дръпнах я за ръката по-към мен). (Хем нег, хем доминация, хем-ебаси-майката-не-знам-си-още-какво...брутална реплика според мен Смотан)

Тук е момента да кажа, че тя видимо бе с 2-3 години по-стара от мен. Имаше поне 21-22 торти зад гърба си.

-   Аз съм Ная. ? Представи се, без да я питам. Помислих си: ИСКАМ МАЦКА С ТАКОВА ИМЕ В ТЕФТЕРЧЕТО СИ.
-   ОК, не е зле ? Ела, ще те заведа при моите приятели, там има свободни места, защото чакаме още хора, но можеш да седнеш докато дойдат, а аз ще ти погледам краката (отново си правя ташак. Първо, няма никакви приятели, второ ? всичко, което казвам е само, за да си вдигна МОЯ стейт).

Тя ме погледна малко накриво, но личеше, че й е приятно да й говоря такива неща. Усмихваше се яко. Знаех, че когато говоря за краката й, тя ще прави нещо с тях, за да ми покаже, че се интересува от мен. Много пъти съм го забелязвал, затова ги следях стриктно. Така и ставаше ? единия крак МНОГО ВИДНО го пускаше към моето ?междукрачие? Смотан. Разведох я. Нямаше места. Естествено. Казах й, че пътувам сам днес, но просто съм искал да отидем на по ?не миризливо място?. Тя се зарадва на честността ми. Имах още 25 минути до София. 3-4 минути и разправях някакви лигавщини, които знаех, че не ми дават точки атракшън, но исках просто да си правя ташак, поне в началото. Трябваше обаче да действам бързо. Викам си, време е за малко действия.

-   Е, Ная, кажи ми, на къде си се запътила?
-   Ами имам среща с една приятелка, ще ходим на кино и нещо да се поразнообразим.
-   Супер, аз не съм ходил на кино от сто години, нямам време.
-   Найстина ли? Аз доста често ходя с приятели.
-   Ок, добре, щом настояваш, ще дойда с теб...
-    Хаха, абе къде се буташ?
-   Къде ще ходим? Арената?

И тук, признавам, дори аз се изненадах, мадамата каза:

-   Предложи ти, но ще ти е скучно с две момичета. (Погледна ме мега перверзно, леко си наклони главата, отново заигра с тоя крак, издивях...)
-   Като ми доскучае ще ти галя краката и дано ми стане... по яко. (с необходимото забавяне на ?стане?, смисъл, получи се малко забавно хахах)(Приложих много кино на този етап, пипах я по ръцете, бутах я, когато се изрепчеше, погалих й крака, но се дръпнах, тъй като шибания дебел билето дупчач мина и трябваше да мина маааалко настрани, за да се провре в салатата...)

По едно време във влака се качи някакъв мъжкар с някакво момиче. Очевидно бяха заедно. Тъй като нещата с мойто момиче отиваха към ясен край в Арената...или където и да е...както си вървеше разговора с мойта, спрях я и заговорих тия двамата.

-   Ей братле, елате с нас на кино, можем да ходим по двойки. ? погледнах мойта, тръгнах да я гушна през кръста и не получих никаква съпротива, даже напротив ? тя се вкопчи още по-силно). Бях мега доволен. Мойта се усмихваше на всичко, каквото кажех и вече не възразяваше, защото видя, че няма смисъл да се опитва да води нещата...Дори мълчеше, за мое очудване (Викам си: възможно ли е да е толкова лесно...да имал съм лесни, но тя не се опъва грам..)
-   Хаха, зависи какво ще гледаме. ? каза пича.

Оная неговата започна да ми дава ИОИ и се уплаших, да не преебе ебането, ако ме разбирате. Викам ?Оф, Се едно? и както сме се гушнали с Ная я обърнах и потеглихме напред през вагоните, Минахме половината влак така и тя каза:

-   Много си отворен, от къде си? ? Тъй като бях вече в КОМФОРТА по всички параграфи просто й отговорих. Ако бях още на атракшън-а, щях да се правя на интересен, но в комфота вече няма такова значение.

Личеше си, че е заинтересована от мен. Продължи да задава въпроси. На някои отговарях, но взе да става много любопитна и реших да я поспра малко.

-   Кажи нещо за себе си. Не вярвам, че имаш само хубави крака (докосвам ги), мисля, че имаш нещо и тук (потупвам я по главата Смотан). (Малко боди ленгуидж ? аз стоя и съм се облегнал на една от стените в коридора, а тя пред мен. Двамата си държим ръцете на кръста, а тя нервно си играе с ципа на суитчуъра ми - ИНТЕРЕС).
-   Ми бла бла бла...бла бла бла (ИЗПЯ СИ ВСИЧКО ? от къде е, какво учи, братя, сестри, бивши, абе...луда работа).

Усетих момента и я погледнах в очите, замълчах. Секунди мълчание, тя ме гледа, аз я гледам....навеждам се леко, тя затваря очи ... и я целувам.. по носа.

-   Стига ти толкова Смотан
-   Ей!!! ? Хили се и ме удря по гърдите.

Пристигнахме. Слезнахме от влака и отидохме на трамваите. По пътя тя ме пита:

-   Сигурен ли си, че искаш да дойдеш да гледаме филм? ? мислех си...защо толкова бързо се съгласи...да не би да е някаква нинджа и да ме пребият. Да не би да ме заколят, да ме хвърлят и да се гаврят с телесата ми...мислех си...но перверзията в мен взе надмощие.
-   Не, но го правя заради мъртвия ми заек Жоро. Като умря и ми каза да си живея живота.

Тя се изхили, аз я хванах за ръката, а тя си уви пръстите около моите. Нямаше спор. Айв гат дъ пауър. Сигурен бях, че цигани и футболисти по централна гара се обръщат и й гледат гъза, но да ми ядат кура, тя е моя хахахха Смотан. Това си мислех. Много съм тъп понякога...

Сега сериозно. Сигурен бях, че тя ще ходи на кино, защото се съгласи прекалено лесно да дойда с нея. Това значи, че тя бързаше за срещата и с приятелката, но искаше да се опознаем още и още и оше...

Тук историята мълчи как и какво се случи до Арената, тъй като рискува да стане прекалено дълга, затова заключението.

Запознах се с нейната приятелка. Също толкова готина, почти като нея. Бях царя в момента. Но имам и гадния навик да говоря на момичетата по-сексуално и без да се усетя започнах да свалям и другата. Казах си...?чакай, едно по едно, още не си толкова добър...намалих оборотите?. И така, отидохме на кино, гледахме Агент Солт, май беше. По време на филма, тя се оказа доста разкрепостена, качи си краката върху скута ми, облягайки се на приятелката си от другата страна... и ме целеше с пуканки. Нервирах се и и свалих обувката и я насрах от гъдел. По едно време много почна да ми приказва и й набутах една шепа пуканки в устата от нищото ? ?Млъкни малко, че се загледах?. Ръгнах я в ребрата хахах. Малко шумно беше, но хората да ме простят, имах работа за вършене. Каза, че има квартира в София, защото учи, но ще ходи чак на 17-ти там. Сега имала друга работа. Заебах пазара, не остана време. Отидохме после на кафе, после на боулинг. Цял ден пропилях. Но си струваше. Прибрахме се заедно с някакъв късен влак към 10 и нещо. Целунахме се и тя слезе. Сега държим телефонна връзка, скайп, фейсбуук, путки майни..., като имам чувството, че се пали много по мен. На ден по 3-4-5 пъти звъни. Чат пат и аз звънкам. Чакам 17 да отидем до квартирката, да видя леглата. Смотан През това време ще си забивам тука по градчето. Онзи ден отскачах до София ? резултат: 6 телефона и 1 фейсбук. Горе долу съм доволен от играта си. Проблемът е, че май май много мисля за Ная. Дали, защото тя постоянно звъни, или има нещо...но мислите ми блуждаят постоянно към нея...

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ Усмивчица
Активен

"Being good with women is just about being a cool guy, who doesn't worry if every women likes him, who's not sweating that, and who just naturally picks up women as he goes along..."
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #1 -: Септември 14, 2010, 08:06:43 »

Просто нямам какво да кажа. Всичко си го направил перфектно.

-   Не, но го правя заради мъртвия ми заек Жоро. Като умря и ми каза да си живея живота.

Ухилен
Активен

Бъди Слънце!
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #2 -: Септември 14, 2010, 09:54:45 »

Мнооого добро! За други не ща да зная...  Ухилен  http://www.vbox7.com/play:f35f3e03

П.С. Моите съболезнования за Жоро...  Плачещ изглежда е бил голям пич  Смотан
Активен
Makiaveli
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #3 -: Септември 14, 2010, 10:56:00 »

Analog,
Всичко добре, НО! IOI към приятелката? Съветвам те да не повтаряш тази грешка. Започвам да си мисля, че мъжете са си изградили внушение, че да показваш интерес към всички ти вдига ранга. Точно обратното. Искаш да въртиш номера? Ето ти рецепта - номерът е всяка да си мисли, че е единствена. Важи и за жени, и за мъже. Всеки твой таргет трябва да вярва, че е единствена и неповторима, ако искаш да `и влезеш не само между краката, а и в мозъка. Когато `и изпращаш предупредителни сигнали, че ако тя не те въведе във владение на леглото си възможно най-скоро, ще се облажиш с приятелката `и, таргетът ще пази дистанция по-дълго време.
Сега на въпроса с Големия проблем - блуждаещите мисли. What the fuck is wrong with you?! (както се казва в класическия американски филм). По-добре ли е да имаш на разположение 10 жени, за които изобщо не мислиш? Тогава проблемът ще е "просто я няма тръпката, разбираш ли... мога да ги имам всичките, но не означават нищо за мен". Стига сте си измисляли проблеми, бе, дявол да го вземе. Като нереализирани поети сте. Хайде, един Яворов мога да го разбера защо е ревал в мерена реч - голямата му любов е починала без дори да е имал шанса да бъде с нея, но вас?! Проблемни сте, когато сте щастливи. Проблемни сте, когато сте нещастни.  Ако мислите твърде много за една жена, трябва задължително да изтъчете схема, която да я убеди, че тя е една от многото и не е нищо повече от средностатистическа. Ако не мислите достатъчно за една жена, търсите онази, която ще ви вземе мислите и... по същата процедура - 2 шамара и леден душ. А след 5 години - тежка въздишка и 1-во място в ТОП 5 Мъжки реплики : "Не съм срещал подходящата жена". А дали е възможно ТИ да не си подходящия мъж? Намигване
И на последно място не забравяйте, че в човешките взаимоотношения следва да има голяма доза етика. Това, че знаеш как да приведеш някого в нужната емоция (дипоматичния израз за "манипулиране"), съвсем не означава, че трябва да го прилагаш и на практика. Когато искаш само да чукаш - бъди бройкаджия, не поет. Когато искаш нещо повече, отвържи всичките си мисли и ги изпрати със скоростта на светлината в нейна посока.
А ако не се получи? Тогава не се е получило. Не е нужно да мятаме ракии и да нареждаме "Никаква милост за женитеееееееее... Всичко под ножа!". Но по-спокойно, по-лежерно, красивите неща стават без усилие, напълно спонтанно и естествено. Ная постоянно ти звъни. Ще я чакаш да охладнее от студеното ти отношение, за да пуснеш тема "Как да се върна обратно в играта" ли?
Активен
Genesis
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

K.A.P.U.T Member

Профил
« Отговор #4 -: Септември 14, 2010, 12:38:27 »

Ето това е играта братле! Браво, много ме накефи  Готин
Активен

Let life unfold, stop stressing, and enjoy the ride.
Free.Attitude
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 123

"Животът е хубав, ако си го направиш такъв"

Профил WWW
« Отговор #5 -: Септември 14, 2010, 12:48:53 »

Поредното доказателство, че не ти трябва нищо друго освен ТОПКИ! Усмивчица Браво!
Активен
Analog
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #6 -: Септември 14, 2010, 13:10:59 »

@Monolith - Благодарско Усмивчица))
@Phoenix - Хахаха, вярно, не се бях сетил за рекламата. Може да се използва по полезен начин хаха. Иначе да, Жоро беше уникален заек, със завидни умения и стабилна доза мъдрост. (Това ми е запазената марка оръжие срещу така наречените хуук въпроси на жените (когато се опитват да те вкарат в някаква роля, социална позиция..т.н.). Жоро ме е спасявал хиляди пъти Намигване)

@Makiaveli - Ей, чакай бе. Виждам, че нямаш грам представа какъв човек съм. Ако си заинтересуван/а, няма проблем, ще се свържем и ще ти покажа какво съм. Но не бързай да правиш предсказания за това какъв мъж съм, какви теми ще пускам...нз си какво. Явно имаш контакти само с романтични хора около себе си. Аз романтиката отдавна съм я заебал. А за етиката...моля те...Отдавна няма етика.
@Genesis - Мерсаж!
@Free.Attitude - Ами, така стоят нещата, който не го устройва, кара на чикйй. Смотан
Активен

"Being good with women is just about being a cool guy, who doesn't worry if every women likes him, who's not sweating that, and who just naturally picks up women as he goes along..."
elementsoflife
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Профил
« Отговор #7 -: Септември 14, 2010, 13:40:31 »

Бахти играта брат! Бравос!   Намигване
Активен

На никого не правя евала Усмивчица
Makiaveli
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #8 -: Септември 14, 2010, 14:17:10 »

Явно имаш контакти само с романтични хора около себе си. Аз романтиката отдавна съм я заебал. А за етиката...моля те...Отдавна няма етика.

Не. Не с романтични. Просто добри.

Показал си достатъчно, за да не съм и в най-малка степен заинтересувана да откривам що за човек си в собствените ти очи. Когато видя вълк, не отивам при него да проверя дали ще ме изяде, за да се уверя, че наистина е вълк. Хищничеството е предостатъчно разпознаваемо, за да няма нужда от емпирическо доказване.
Не ти го казвам с лошо, хората са различни. Аз отстоявам етиката, ти отстояваш "Да ти е*а етиката", резултатът ще е един - нито аз ще ти благоговея, нито ти ще ми отдаваш почести.
И все пак... Да оправдаваш своите действия с тези на другите е като да се къпеш с кал. Толкова по въпроса за липсващата етика.
Активен
turboget
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 495

Профил
« Отговор #9 -: Септември 14, 2010, 18:01:02 »

Браво пич, със страшно задоволство съм се хилил  Засрамен Страхотно си го направил!
Но защо не тръгнеш с нея? Аз подкрепям Makiaveli, която мисля че говори за автентичните хора Плезещ се
Активен

Another day but not a challenge
krisit
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 230

Профил
« Отговор #10 -: Септември 14, 2010, 18:13:04 »

Човек много яко репорт направо много яко ме филмрира... Особенно там дето си я цункал по нослето и айде стига толкова  Смотан
Та днеска съм карал 70+ километра с колелото.Гъза ме боли и едвам фокусирам монитора след историята ти ми мина и гъз и прогледнах  Смотан
Активен
hitman321
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 488

Профил
« Отговор #11 -: Септември 14, 2010, 21:33:03 »

Цитат
Ето ти рецепта - номерът е всяка да си мисли, че е единствена. Важи и за жени, и за мъже. Всеки твой таргет трябва да вярва, че е единствена и неповторима, ако искаш да `и влезеш не само между краката, а и в мозъка. Когато `и изпращаш предупредителни сигнали, че ако тя не те въведе във владение на леглото си възможно най-скоро, ще се облажиш с приятелката `и, таргетът ще пази дистанция по-дълго време.

Браво Makiaveli-хубаво мислене-влезеш ли на една жена в мозъка,ти влизаш в графата на тези,които са и оставили ярка следа в живота.(а и за страхотни оргазми няма нужда даже и да споменаваме  Усмивчица)
Ще ми е интересно да прочета примерен план основан на тази стратегия.
Активен
turboget
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 495

Профил
« Отговор #12 -: Септември 15, 2010, 00:49:43 »

Цитат
Браво Makiaveli-хубаво мислене-влезеш ли на една жена в мозъка,ти влизаш в графата на тези,които са и оставили ярка следа в живота.(а и за страхотни оргазми няма нужда даже и да споменаваме  Усмивчица)
Ще ми е интересно да прочета примерен план основан на тази стратегия.

Хаха, не се разочаровай, но аз ще ти отговоря тук (пък другите да допълват).
Тази стратегия означава да захвърлиш всички планове. Означава да се отдадеш на себе си, на момичето и да се впуснеш в любовта. Да бъдеш отдаден на превъзходното чувство.
Стив П. говореше за това в малко по-различен аспект: да имаш такава връзка с жената, че да я усещаш повече отколкото тя усеща себе си. Да знаеш, че си с нея с едничката цел да я дариш с доброта и радост. Да бъдеш подарък за нея. Да пренебрегваш егото си.
Нужно е да обърнеш гръб на страховете и предразсъдъците си, да забравиш що е да осъждаш човек. Да, тази идея е романтична, но е реалност и тези неща се случват! Turn yourself loose and let it go by the flow Плезещ се

-> http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1244.msg11221#msg11221 ( Отговор #8 от приЗдрачна има общо с темата Плезещ се )
Активен

Another day but not a challenge
Analog
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #13 -: Септември 15, 2010, 01:18:54 »

Изкарахте ме хищник, лош, зъл...
Makiaveli, бъди сигурна, че не съм нищо повече от един човек, който просто иска да бъде щастлив. Всъщност, мисли каквото искаш, слабо ме интересуваш, но нека те попитам нещо. Ти щастлива ли си? Чувстваш ли се едно с това, което е вътре в теб, зад обвивката? Чувстваш ли се на място, когато говориш с някого? А с непознат? А срамуваш ли се? Изпитваш ли 100%-ова, неподправена обич към всеки един сантиметър от себе си, всяка една извивка, всяка една дума, изречение или жест? Обичаш ли това, което правиш? Усещаш ли как си една песъчинка в цялото съвършенство на ВРЕМЕТО? Усещаш ли как живота диша чрез теб, а ти си НИЩО? Сега си представи чувството, когато отговора на всички тези въпроси е ?ДА?!!! Изпитай го. Как минава от гърдите ти, чак до пръстите на краката и се връща обратно горе. Как те затопля и те отпуска, как те опиянява и те прави уверена. Как не мислиш за друго, а просто се носиш.

Сега си представи, че и аз като теб мога да изпитам това чувство, когато се ебавам с бабките, когато говоря с красива жена, когато правя секс, когато се лигавя, когато съм истинското себе си, когато съм тъп, когато съм всяка една форма на съществуване. Представи си, че и аз като теб изпитвам същинска радост от собствения си живот и от това, което съм СЕГА. Ти би ли ме нарекла лош или хищник, само защото търся щастието за себе си?

Нека ти кажа друго нещо. Човек е човек, само, когато е свободен. Ти свободна ли си? От себе си, от околните? Помисли над това! Смяташ, че ми пука дали ще влезна на някой в главата или не? ? Може би на някои им пука, не и на мен. Смяташ, че искам да съм единствения за някого? ? Аз не изпитвам такива нужди. Искам само облаги, за себе си, за егото си. Да такъв съм, наречи ме егоист, не си първата. Но, когато някой заслужи, когато някой ми докаже, че е истински не само пред мен, но и пред себе си, пред света, когато някой разкрие не маската, а това зад нея  ЩЕ СПОДЕЛЯ ТОВА, КОЕТО ИМАМ НА ДРАГО СЪРЦЕ С НЕГО. ЩЕ СИ ОТДАМ ДУШАТА НА НЕГО И ЩЕ МУ БЪДА ВЕРЕН ПРИЯТЕЛ ИЛИ, АКО ТРЯБВА ЛЮБОВНИК. Разбираш ли, ти и аз идваме от различни светове, ти зависиш, аз не. Когато спре да ти пука за всичко или всеки ще разбереш за каква свобода ти говоря. Ще разбереш защо за мен няма ?общоприети? поведения, както има за теб и защо, когато говоря с бабки говоря все едно са 11-токласнички, защо говоря за секс с току що срещнати жени и защо изпитвам НАЙ-ГОЛЯМОТО УДОВОЛСТВИЕ НА СВЕТА ОТ ТОВА.

Ще се радвам да се замислиш, защо действам така. Ще се радвам да се замислиш кое ме кара да действам така. Супер ще е да опиташ да прогледнеш от тук, през моите очи и след това пак да си говорим, кое е нормално и кое не, кой е хищник и кой щастлив за себе си човек.

Прочети ми поста 100 пъти. Прочети го 200. Прочети го 2 пъти, но го осъзнай, защото ми отне много време и го написах с много старание, вниканах дълбоко в себе си, гледах света и от твоята позиция.

Благодаря ти, че ми предостави възможност да помисля за себе си и още един път да се уверя, че съм прав. Може би не за теб, може би само за мен, но със сигурност прав.

Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #14 -: Септември 15, 2010, 03:16:18 »

Малко ми е тъжно за тебе, Analog... Ако до тези изводи си достигнал на 19, не знам какво ще стане с тебе след време... не знам как ще намериш предизвикателство... как ще опитомиш силата да не отиде в грешната посока, когато ти доскучее прекалено много и се отегчиш... пожелавам ти това да не стане...

Случило ли ти се е нещо, че разсъждаваш така?
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: