Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 01, 2020, 00:07:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Една събота...  (Прочетена 8415 пъти)
NoT_So_bAd
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 335

Профил
« Отговор #15 -: Септември 15, 2010, 04:48:29 »

Братле, не ме интересува какво ще си помисли някой след като прочете поста ми, не ме интересува какво мнение ще си създаде за мен.За теб реалността, така както я представяш, е реалност, а за мен неосъществена "мечта". Да правя това каквото ми кефне, да изразявам мнение по даден въпрос без да ми пука какво мнение ще си създадат останалите за мен, да си живея живота така както на мен ми харесва, без никакви задръжки. Може да те критикуват и оплюват за това, което си, но аз искрено ти завиждам без никакви лоши чувства. Може би аз ще съм единствения, който си признава недостатъците, малко хора биха го сторили..В последно време с мен се случиха неща, които ме накараха да се замисля над много неща, направих грешки, които се надявам, че повече няма да повтарям.Надявам се да се поуча от тях и да останат зад гърба ми... ПОЗДРАВИ!!!
Активен

Радвай се на живота, а не на неговия смисъл!
Analog
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 116

Профил WWW
« Отговор #16 -: Септември 15, 2010, 07:50:41 »

Малко ми е тъжно за тебе, Analog... Ако до тези изводи си достигнал на 19, не знам какво ще стане с тебе след време... не знам как ще намериш предизвикателство... как ще опитомиш силата да не отиде в грешната посока, когато ти доскучее прекалено много и се отегчиш... пожелавам ти това да не стане...

Това как трябва да го приема...за себе си аз съм видял и извлекал доста от живота. Сблъсквал съм се с хора на 30 години, които просто не знаят за какво става въпрос, които са толкова във филма, че като им се усмихна просто във влак, трамвай или ей така те ме гледат с всичката злоба и кръв в очите (когато ми е тъпо го правя, гледам ги в очите и им се ухилвам, знам, смешно е, но ме зарежда). Именно всичката шибания и селяния в тая държава ме карат да бъда такъв, какъвто съм. Родителите ми имат огромна заслуга за това. АЗ СЪМ ЩАСТЛИВ, че приятелите ми не ме възприемат като поредното лице от тълпата, макар че някои ме приемат на другата крайност - прекалено ексцентричен в поведението си. Всеки има правото.

Случило ли ти се е нещо, че разсъждаваш така?

Случили са се много неща, които са формирали това ми мислене. Горе написах едно от тях - пошлостта на масите, от които просто отказвам да съм част. Има още стотици причини - неизживяни моменти, за които съм съжалявал, тежки любовни моменти (ако питаш точно за това, да, имаше едно момиче, бях на 17, което предопредели в голяма степен решението да се отнасям към повечето хора с пълно безразличие и непукисъм(което в ни най-малка степен не се отнася за хората, които са заслужили уважение от мен. Мога да съм най-гадния, но и най-добрия.)). Но нека споделя, че не се чувствам различен, може би защото ВЕЧЕ не се приравнявам към никого. Не се чувствам по-особен или по-зрял. Аз съм си един първокурсник, който мечтае за всичко. Защото от всичко можеш да извлечеш живот, от всичко можеш да направиш нещо, което да бъде ценно както за теб, така и за хората, които те ценят. Ако си човек с ъкъл, можеш да направиш от всичко - всичко каквото искаш.

Това е за мен философията и аз съм жаден за тия неща - ето ти друг отговор, който ме кара да действам без никакъв страх за мнението на околните и въобще изкривената им представа за неща, до които те никога не са се докосвали.

Май магията е страстта, неопитомената страст за още и още от тоя живот, защото в края всичко е ясно Усмивчица

П.С. @ NoT_So_bAd - Братле, за мен значи много, че ти влияя така. Но, както не веднъж казах, аз не съм велик. Да не ти пука от никога има своите негативи. Прецени за себе си заслужава ли си да се влияеш от масите. Когато отговора ти е "Не", то направи всичко по силите си, за да си угодиш, защото ако отговора е "Не", а всъщност на живо ти пука, то ти не си щастлив. Идва момент, когато заебваш нещата, които ти пречат и разбираш, че досега си живял животец. Просто е красиво да правиш нещата ЗА СЕБЕ СИ. Пожелавам ти да изпитваш това чувство всеки ден.
Активен

"Being good with women is just about being a cool guy, who doesn't worry if every women likes him, who's not sweating that, and who just naturally picks up women as he goes along..."
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #17 -: Септември 15, 2010, 09:17:42 »

Страхотно, Analog, просто страхотно...

"Това как трябва да го приема..."
Може би ти живееш тук и сега, не се замисляш така, както аз - какво ще стане след 10, 20 години...което е добре. Просто се питах, ако някой на 19 разсъждава така, както ти разсъждаваш, то какво би станало, когато стане на 29, ами на 39... според мен ще достигнеш крайност...или много добра, или много лоша. Пожелавам ти да е първата...

Много близка съм с родителите си и им споделям много неща, които ми се случват, те определено подхождат с много разбиране към всичко и никога не ми казват какво да правя... Наскоро си говорих с майка ми и тя ми каза, че не ми се меси, но й се иска все пак да правя по-нормални неща, попитах я какво означава "нормално", кой определя какво е нормално и какво не и че това, което е нормално за един, не е нормално за друг - тя ми каза "Нормално означава общоприетото", на което вие много добре разбирате аз как я погледнах... а тя продължи и ми каза, че едно време в онова общество са ги учели, че са нули извън колектива, че сам по себе си човекът е нищо и само като част от цялото придобива стойност... Тази мисъл ме отвращава... И изключително много се радвам, че тук сме се събрали хора, които имат желание да разбият тази философия...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1581

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #18 -: Септември 15, 2010, 10:21:01 »

Аналог, кефиш братле!

Чудя се това - тая същата "Ная" ли е - дето се мотаеше при нас двата дни на уъркшопа сега - ама едва ли...
Активен

I'm a very special kind of monster
Analog
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #19 -: Септември 15, 2010, 11:52:07 »

slayer, много малко вероятно е Намигване
Активен

"Being good with women is just about being a cool guy, who doesn't worry if every women likes him, who's not sweating that, and who just naturally picks up women as he goes along..."
enforcer
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 57

Профил
« Отговор #20 -: Септември 15, 2010, 14:32:15 »

Кефиш. Кефиш много. Продължавай да си все по-уверен и в мир със себе си с всеки изминал ден.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 17, 2010, 20:00:01 »

Айде бе..не дойде ли тоя седемнайсти... Намигване
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

GreenHooliganXL
PuP Contributor
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 262

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 17, 2010, 23:41:41 »

Леле , нямам думи , винаги съм искал да бъда като теб , но за жалост ще си остана само с искането.Един ден ми изглежда че е постижимо ,а на другия съм обезверен и сломен.Не съм щастлив , искам и заслужавам повече ,не знам как да намеря тази сила в себе си , която да ме бутне напред ,адски ми е гадно , искам да съм свободен като птичка , не правя нещата както трябва и осъзнавам това , и пак не се поправям ,а оставам нещата просто да си вървят на автопилот.Най-лошото е че го осъзнавам , но не правя нищо по въпроса.Ето чета си постовете ви и си казвам "Ехааааа" жегва ме , но недостатъчно за да променя нещо.Замислям се дори да пусна тема в която да опиша всичко.Имам специална молба към вас.Може ли , някой който е преминал тази фаза на промяна да даде обширен съвет , защото имам проблем и искам да го реша , не мога да си позволя да губя ценни дни от живота си!
Активен

?Never apologize for having high standards. People who really want to be in your life will rise up to meet them.?
?    Unknown
Analog
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #23 -: Ноември 19, 2010, 15:12:10 »

17 мина и замина, а с девойката сме много добри приятели.  Готин
Нека споделя и, че от месец и нещо съм обвързан, не с момичето от историята, но с едно друго момиче. Мисля, че нещата са доста сериозни. Усещам слабост в себе си, когато тя е с мен, което с други момичета не ми се е случвало. Наистина, мислех си, че знам доста неща, но тя ми показа, че не знам нищо. И ето сега моят съвет към момчето над мен.

Смея да твърдя, че минах доста дълъг път, за да стана човек с яснота по въпроса "Кой съм и какво искам". Наистина минах много път. Грубо казано 2 години почти, неспирно самоусъвършенстване в тази област от живота ми. Не само жените, АЗ като личност, сред жените.

"Първо трябва да се изгубим, за да намерим себе си" - това ми каза една моя приятелка неотдавна. Ето защо смятам, че ти си поел правилния път. Не се страхувай, че губиш време, не се страхувай от неяснотите и кашата около теб.

Искаш ли да ти кажа какво е за мен пътуването, което поех и все още вървя. Това е процес на наслагване, наслагване, наслагване и после снемане на всичко, достигайки най-простия фундамент - щастието. Ти си в период на трупане на желания, знания...жадуваш да преживееш всичко и всеки, искаш да си он дъ топ. Идва момент обаче, когато разбираш, че не това ти е целта, а това е стъпало към една друга, невидима засега цел за теб. А именно да разбереш, че не ти трябва нищо друго освен ЩАСТИЕТО, ЧЕ ТИ СИ СЕБЕ СИ СЪС ВСИЧКИ СВОИ КУСУРИ, НЕДЪЗИ И СМЕШНИ СТЕЧЕНИЯ НА ОБСТОЯТЕЛСТВАТА. УСМИВКАТА ОТ ТОВА ДА ЗНАЕШ, ЧЕ БИДЕЙКИ ТАКЪВ, КАКЪВТО СИ, ТИ МОЖЕШ ВСИЧКО. Ето това е висшата цел на пикап-а. Постигнеш ли този на пръв поглед елементарен фундамент, ти ще бъдеш какъвто, когато и както си поискаш. Не насилвай нещата. Те ще се подредят. Поеми течението, преживей всеки провал, всеки весел миг, всеки миг на самота. Преживей ги и ще израстнеш много повече отколкото си мислиш. И накрая ще разбереш, че нищо от това не е имало значение, че всичко си е било в теб, но просто ти е трябвало малко помощ от живота, за да го видиш.

Успех ти желая Усмивчица
Активен

MLUKNI
PuP H4ck3R
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 799

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 21, 2010, 16:21:49 »

"priZdrachna" просто няма как да се достигне предела и да се изтика всичко от живота. Дори и 200 живота да има Analog, пак няма да достигне до гореописаното от теб положение на заклещване без повече неща за откриване.

Много ми харесва мирогледа ти Analog. Наистина ме радваш, като ти чета репортите. Зареждаш ме с положително настроение и ми помагаш да забравя за шибаното програмиране прилагано над мен от близки и приятели.
В крайна сметка хора като теб печелят винаги, живеят живота, за който всички други само си мечтаят.

Направи ми впечатление, че повечето от пичовете по горе казват //
" неосъществена мечта " , "ще си остана само с искането" //са доста критични към себе си. Аз пък ще се опитам да спра да се филмирам и да не ми пука какво мисли обществото, да го евам.
Активен
ivan_varchev91
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 22, 2010, 21:04:06 »

bravo pi4 ti si trepak i polovina

Каквото и да означава "трепак" и каквато и да е целта да споделиш тази нова дума с нас в това безмислено мнение, то следващия път го направи грамотно и на кирилица!
Phoenix
Активен
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 371

Профил
« Отговор #26 -: Април 23, 2011, 20:59:21 »

Ухилен  Ухилен Ухилен Повече от професионална игра Аналог. Намигване
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: