Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 03, 2021, 05:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема за всичко хубаво, което ни се случва  (Прочетена 40971 пъти)
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #120 -: Декември 23, 2011, 15:38 »

Това е пуснато на стената ми във фейса-копирам го и тук!
"Приятели утре си заминаваме на Благоевград. Ще има чалга купони всеки ден, трябва да се завърши годината подобаващо. Може и до Банско да се отскочи. Пожелавам ви приятно изкарване на празниците, а на 31-ви ще има новогодишно избухване в Син Сити. Присъединявайте се и вие. Весело посрещане на Новата Година на всички, а Новата да бъде изпълнена с истински и спиращи дъха изживявания, все по-силни и по приятни, изпълнени с все повече любов и красота във всичко....."
Годината завършва прекрасно, а ще започне новата още по-прекрасно. Забавлявайте се хора. Днес съм на една кока-кола 2 литра цял ден и ми е супер. Малко ми трябва да се чувствам уникално, неповторимо, великолепно. И най-вече качествени и истински хора и неща, красиви и вдъхноващи. В тази връзка нова хубава новина-след 10 години ще си правя нова татуировка-Имената на двама много скъпи за мен хора, повлияли на живота ми коренно. Ох има и три имена от този форум, които толкова много ме вдъхновяват и са ме повлиявали не малко..дали сами ще се сетят кои са..Специални благодарности и на Стоун, Разпутин и Слеър. И на Миро от Крумовград за доверието. И на едно друго момиче от форума благодаря много, много ме е изслушвала и писала и вдъхновявала само с присъствието си(без мн мн да се разкрива пред мен) и не ме е оставяла самотен, прекрасна е. Благодаря и на всички останали разбира се....Ох как обичам истинските хора...
Супер да си изкарате всички, търсете само най-хубавите неща, най-истинските преживявания, най-скъпите и най-качествените, най-красивите........всички ги заслужаваме.....
Айде весело изкарване на всички Намигване
http://www.youtube.com/watch?v=bKevDXhyZuA
http://www.youtube.com/watch?v=D3Y6mLvnW-s
http://www.youtube.com/watch?v=Hx6a6ACgyxw&feature=results_main&playnext=1&list=PL46F99DA36904C794
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #121 -: Декември 23, 2011, 18:58 »

Тигре, прекрасни празници и на теб! Пожелавам ти да останеш все така позитивен и да имаш незабравима Коледа и Нова година, споделени със страхотни истински хора! Усмивчица

Поздравявам теб и всички останали с новата Мартини реклама, за да не забравяте, че Luck is an attitude Намигване :

http://youtu.be/Uhsz_dLgzp0

ПС Хубавото, което ми се случи току що е, че получих у-ни-кал-на рокля за Нова година...  :sleepy:
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
MLUKNI
PuP H4ck3R
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 799

Профил
« Отговор #122 -: Януари 09, 2012, 14:58 »

Днес за пореден път ходих на лекция, нямаща нищо общо с моята специалност.
На мен не ми е много интересно, но е задължително, пък и открих нещо много интересно в материала. Та в този юнит се припокриват (по доста странен начин) много главни идей на пик ъпа. Не говоря само за някакви основни работи дето ги дрънкат всички, говоря за inner game, creating raport и т.н.
Та за пореден път се убеждавам колко е ценно цялото това знание в живота!
Колко много ми е дал форума. Като се замисля, последното за което са ми помогнали статиите тук е да свалям момичета.
Форума ми е помогнал от подобряване на българския ми (точно след матурата деградирах  Намигване ,но пък изкарах отличен, вина за това има и форума) до създаване на самочувствие, увереност, любов към живота и интерес към начина, по който хората правят това или онова в дадени моменти.
Може би вече 5 години знам за пик ъпа и отначало, както всички, започнах заради момичетата, само дето това е върха на айсберга. Черешата на тортата.
Активен
breaker
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 166

Just Artist... връзват ми на късмет :D

Профил
« Отговор #123 -: Октомври 02, 2012, 12:27 »

Всичко хубаво,което ВИ се случва е,че от няколко дена съм отново в форума Ухилен
Също така искам да споделя,че преди 2 дена приключих 2 годишна връзка-хванаха ме както не трябва(по бели гащи)
Ноо на същата вечер изведох една колежка на бар и беше интересно с нея,та взех,че се влюбих пак и сега заспивам с нейна снимка до леглото :laugh:
Другото което е най-хубаво е,че се прави на трудна и лъвът е длъжен да гони сърната,че после месото да е по-вкусно.

Като за накрая ще кажа,че ми е много приятно отново да чета точно вашите постове,на здраво мислещи хора(повечето  Засрамен ) Имам какво ново да науча,виждам бая нови стратегии сте изкарали.
Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1453

Let it be

Профил
« Отговор #124 -: Октомври 04, 2012, 10:19 »

Наспах се като пич.
Станах, дълго пуших и пих кафе.
Пробвах новата си преса за коса. Наистина прави страхотни къдрици.
Шефът ме похвали.
Днес ще си тръгна от работа навреме, имам повод.

Май станаха повече от едно хубавите неща. Усмивчица 
Активен

Leaders grow leaders.
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #125 -: Октомври 08, 2012, 11:26 »

Аз пък да ви се похваля, че днеска ставам на 19 Усмивчица :sleepy:
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #126 -: Октомври 08, 2012, 13:05 »

Точно в сезона на кестените ли си родена?  Ъ? Честито! Пожелай си 19 неща от мен  Намигване

Току що пре*ба темата с годините на Меноар! Но нищо, тъкмо Equilibrium ще спечели по-лесно обещания гол мъж. Ако Здрач успее да я изпревари ще трябва и да го обезкосмим...

Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #127 -: Октомври 08, 2012, 13:15 »

Точно в сезона на кестените ли си родена?  Ъ? Честито! Пожелай си 19 неща от мен  Намигване

Току що пре*ба темата с годините на Меноар! Но нищо, тъкмо Equilibrium ще спечели по-лесно обещания гол мъж. Ако Здрач успее да я изпревари ще трябва и да го обезкосмим...

Естествено, че съм родена в сезона на кестените Усмивчица Даже май и по него време се регистрирах тук, защото тъкмо си бях сварила кестени Усмивчица
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #128 -: Октомври 08, 2012, 13:34 »

тъкмо си бях сварила кестени Усмивчица
Канибалка! Как можеш да ядеш себеподобните си!? Анатема!
Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Let it be

Профил
« Отговор #129 -: Октомври 08, 2012, 15:51 »

тъкмо Equilibrium ще спечели по-лесно обещания гол мъж. Ако Здрач успее да я изпревари ще трябва и да го обезкосмим...

Аз вече посочих, че не желая гол празноглавец. Ще го продам преди да се усети какво се случва. Пълноглавец може. Или изразено по-ясно, АКО наградата беше умен, мил, внимателен мъж, който да не се страхува да пуска смс-и от време на време, да ме пита как съм, да ми осигурява достатъчно свобода и да търпи свинския ми, непостоянен характер, ТО ТОГАВА и само тогава щях да се боря със зъби и нокти за наградата.  Ухилен
Всички други варианти на обезкосмени, необезкосмени и т.н. опции спрямо морфологични белези изобщо не могат да запалят дори зачатъци на искра и борбен дух.

Kesten- всичко най- най- и каквото си пожелаеш да се сбъдне!
Активен

Leaders grow leaders.
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #130 -: Октомври 08, 2012, 23:22 »

Ехее, то не стига, че без пари ти се дава, ами и с претенции!
Женска му работа - няма угодия  Ядосан
Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Let it be

Профил
« Отговор #131 -: Октомври 08, 2012, 23:36 »

Не всичко в живота е пари или голи мъже/жени. Аз на претенциите им казвам ценности. Примерно. Намигване

По темата- днес нямам хубави новини, мили хора. Сменят ми шефа. В траур съм.
Активен

Leaders grow leaders.
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #132 -: Октомври 08, 2012, 23:42 »

За харизаният кон да ти обяснявам ли или приключихме темата?

Тази тема би трябвало да е 50 страници. Или животът е гаден или ние сме забравили да забелязваме хубавите неща около нас. И в двата случая е тъжно  Тъжен
Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Let it be

Профил
« Отговор #133 -: Октомври 08, 2012, 23:54 »

Да, недей да обясняваш- и без друго ще го продам. Усмивчица Ей сега отивам да пусна една обява в продавалника.

Според мен не сме забравили, просто трудно си признаваме, че ни се случват и такива. Много по-лесно е човек да се оплаква, вместо да се похвали с нещо позитивно. Но пък и не всеки ден е Великден...
Активен

Leaders grow leaders.
Badass
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 87

Профил
« Отговор #134 -: Октомври 08, 2012, 23:57 »

А аз днеска на 16 Усмивчица
Активен

Миналото е друга страна,там правят нещата по друг начин.
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #135 -: Октомври 09, 2012, 00:10 »

Тия пък само се хвалят, а един не почерпи  Ядосан

Да си жив и здрав и да си изкараш весело, че следващият е чак догодина  Намигване
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #136 -: Октомври 09, 2012, 00:40 »

А аз днеска на 16 Усмивчица
Ми кво чакаш? Вие почти сте набори. Я нападай мъжката! И после да пуснеш репорт.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #137 -: Октомври 09, 2012, 01:10 »

Добре де, не съм на 19, но ако го повтарям, след 10 години ще е по-достоверно, че съм на 25 Намигване
Мерси за пожеланията, Феникс Усмивчица
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 723

Профил
« Отговор #138 -: Октомври 18, 2012, 15:57 »

Преди около месец помогнах със съвети на един съфорумец да си хване гадже. Не направих от него ПУА, но той и не искаше - искаше просто да си намери гадже. Макар да си я свали лично той, определено се вписва в категорията "Нещо хубаво, което ми се случи".

Братле ако все още четеш форума, драскай понякога! Намигване
Активен

ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #139 -: Октомври 18, 2012, 17:33 »

Взех 13 изпита за 2 седмици и половина и записах в Cardiff Metropolitan University Усмивчица Чак от там ми се учудиха как съм го направил. Късаха ме по 1-2 пъти, явявах се след 2 часа понякога, за да ги взема, но почти спазих death line-a.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Изпечатай  

Отиди на: