Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 29, 2020, 14:26:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко ОК ,но не съвсем...  (Прочетена 3905 пъти)
Argaroth
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« -: Септември 20, 2010, 23:20:59 »

Здравейте пичове и пички ,ще използвам първия си Репорт също и като импровизирано представяне .
Ситуацията е следната , всичко тръгна от фб, направих и добро впечатление чрез първото си сообщение , тя влезе във фрейма който бях задал-че ще се женим и ще ходим на село :Д (имаше такава тема във форума Смотан )Няколко дена след това се засякохме на едно събиране , където се запознахме и на живо , макар и за кратко разменихме няколко реплики и аз реших да тръгвам защото не бях и на кеф ,а в такива ситуации е по-добре да не действам .Взех и скайпа ,2-3 дни не и писах и тогава тя ме отвори ,след час вече имахме уговорка за следващия ден .През деня се подготвях психически за срещата , знаех че трябва да действам ,още по-окуражавощо ми подейства събощението и 1 час преди уговорката ни , в което ме пита дали ще ходим на един предстоящ концерт..
Още от самото начало тръгна много добре ,въпреки че първите минути се бях лееко гипсирал ,продължихме фрейма за това че сме селски мъж и жена , и оттам и цялата атмосфера и настроение в което влязахме беше лежерно и отворено за бъзици .Дразнех я ,и  я провокирах ,C&F,малко пуш-пул ,никакви негове но явно не е имало и нужда,но не защото има нисък ранг ,за мен си е 9ка(колкото и да ми е неприятно да ползвам цифри,за някого за когото ме е грижа:) ) .Много съм доволен че не ползвах никакви рутини и заучени реплики ,всичко идваше от мен .Постепенно ескалирах киното и като седнахме на една пейка тогава ескалирах още повече-през повечето време я бях прегърнал с една ръка през рамото или пък бяхме с вплетени ръце или пък ръката ми беше на бедрото,докосвах косата и ... и по едно време баща и се обади , и поиска да говори с мен .В началото беше разпален , но плюс за мен беше че разговорът му с мен беше провокиран от едно мое вмятане по времето когато говореше с дъщеря си ,относно това какъв национален празник предстои .Продължихме историческата тема леко с политически привкус и се получи приятен разговор ..както и да е ,през прекараното време на пейката бяхме вече в комфорт ,дадох и валидейшън и вече беше назрял момента ,БАМ ! кис клоуз (доста се забавих ,но по-добре от никога )мълчание ,още веднъж  и тук дойде проблема .Аз съм на 19( месец и правя 20),студент в чужбина след  10тина дни си тръгвам за да почна новия семестър, а  тя е на 16 .. попита ме след колко време си тръгвам и след това ми обясни че в момента била в особен период след по-дълга връзка и не искала да се обвързва и т.н. Дори и да не е така я разбирам иска да се предпази ,като се има предвид ситуацията ..и аз не бях много на ясно какво точно исках да постигна  ,само знаех че трябва да стигна до този момент .Уговорихме се за утре да се видим ,смятам да и се извиня ако съм я накарал да се чуства неудобно и съм я притеснил (не ми пука че не било алфа,мисля че така е правилно) и ще и предложа да работим върху просто-приялеството си Смотан  в бъдеще.. чуствам че това е най-добрия вариянт ,жалко само за изубената възможност защото тя наистина много ми харесва не само заради външността.Кой знае пък ,може съдбата пак да ни събере ни що не се знае в този живот. Днес също се вкарах във филма че тя е прекалено малка , и че това което съм направил е грешно ..
Иначе аз открих пик.ъпа преди около 8-9 месеца , практикувам по ?сериозно от около 5-6,следя форума от доста време , понапрупах опит покрай доста апроучи и срещи ,докото бях в България се събирахме с някои личности от форума за да отваряме по центъра ... явно всичко това води до резултати .
Ще приключвам за сега че стана дълъг пост .. очаквам ващите коментари,критики и идеи как да постъпя в конкретния случай с девойкато за в бъдеще .Живи и здрави! Намигване
Активен
Argaroth
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: Септември 21, 2010, 10:03:06 »

вчера като говорихме по телефона , спомена : "Удобрен си от баща ми.." и това ако не е IOI Смотан; D

проблема е че почнах да се разубеждавм какво точно да правя,душата ми диктува едно ,разума друго..Как мислите ,как да постъпя ?!?
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2259

Профил
« Отговор #2 -: Септември 21, 2010, 10:14:30 »

Мани го разума - в любовта единствената функция на мозъка е да изпитва оргазми Намигване
След като всичко е наред не виждам защо да не получиш това, което искаш и да и дадеш това, което можеш. Довърши нещата с нея - до където стигнете - до там. Не си поставяйте цели, не си давайте срокове, обещания и клетви за вярност. Не си създавайте илюзии, очаквания и планове. И не насилвайте нещата, но и не се ограничавайте. Оставете се на течението, а времето най-добре ще покаже.
Активен

Как да печелите от интернет докато си пиете кафето и си гледате мача: http://igetfromnet.wix.com/money
Franki Castello
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« Отговор #3 -: Септември 21, 2010, 11:42:51 »

Живота е един няма смисъл да постъпваш както е редно /е това е моето мнение поне/ на твое място нямаше да и кажа, че заминавам за чужбина - щях да се опитам да я вкарам в леглото /какво да ти кажа аз сам един марсол Намигване/! На все пак идеята за приятелството ще ти направи чест и кой знае може на истина да се съберете някой ден дано се случи /е и аз вярвам в любовта просто не сам намерил някоя която да ме заслужава! Смотан /

Активен

Dream manfully and nobly, and thy dreams shall be prophets!
Argaroth
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Септември 24, 2010, 08:40:59 »

сега полужението е малко особено , уж не ходим (защото не и се обвързвало) но всичко останало е все едно сме гаджета, като изключим секса ,смятам че тя има чуството че диктува нещата и че си мисли че ще става това което тя каже...
Довечера сме на едно парти ,смятам да я игнорирам малко , да усиля пиш пула и да закачам и приятелките и, също планирам да и кажа нещо от сорта :"То така или иначе няма дасе получат нещата м/у нас , няма ко да се занимаваме.." и след това да я целуна  и кино .. а и като я представя на най-добрия си приятел смятам да кажа :"запознай се с приятелката ми "
Айде давайте и вие идеи  и кажета ако бъркам някъде Завърти очи
Активен
Argaroth
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Септември 28, 2010, 23:50:39 »

последния ми ден преди да тръгна бяхме заедно от обяд до вечрта...в нас.Гледахме филм,приказвахме,целувах ме се и т.н. работата беше аз не исках да го направим и следвателно не предприех кой знае какви по-настъпателни действия, спираше ме това че държа много на нея ,и не искам тя да се почуства употребена и оставена след като си тръгна.Прекарахме страхотно и без секс , в бъдеще кагато връзката межу нас е по-силна и имае повече доверие , предполагам че и сексът би бил по-качествен ..
Активен
vakaken
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 545

Профил
« Отговор #6 -: Септември 29, 2010, 07:28:23 »

Без секс ще влезнеш в графа приятели. Трябва да я понатиснеш, да не мислиш, че тя не го иска? Колкото на теб ти се прави секс, толкова и на нея. Само я предразположи и бъди готов да се справиш с LMR.
Активен
Argaroth
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Септември 29, 2010, 12:49:43 »

за съжаление това ще може да се случи чак след 2 месеца и половина ...да видим как ще подъдржам атракшъна от дистанция..
Активен
Argaroth
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 29, 2010, 00:20:55 »

Нямаше да повдигам отново темата ако положението ми не беше сериозно.Проблема е не толкова че съм влюбен в това момиче ,проблема е че това вече почна да се доближава до вманиачаване..което пречи на живота ми - разсейвам се от ангажиментите си , налегнала ме е апатия ,мисля прекалено много за нея , избива ме на мечтателство и отчаян романтизъм,прописах любовна лирика даже  Ухилен , намалил съм социалните си контакти , като цяло чуствам че пренебрегвам себе си .Знам че това е адски грешно и че трябва да го променя ,но ми е трудно да видя начина,защото вътрешно не искам всичко да приключи с нея.Исакам когато сме заедно ,макар и да е рядко ,да прекарваме максимално добре един с друг ,искам да преживеем още неща заедно,искам да я опозная още и да оставя следа в живота и ,както тя остави в мен ...
Но и същевременно искам и други момичета в живота си ,тук където съм а не толкова далече като нея.Това вероятно е решението на моя проблем ,трябва да обърна внимание на момичетата около мен които ми показват интерес ,но само като се сетя за нея нещо сякаш ме спира и всичката ми увереност и желание за живот изчезват и се заместват от желанието да бъда с нея ..
Въпреки че подържаме контакт само онлайн сякаш почнах прекалено да и издавам състоянитето си. Мисля че тя вече започна да усеща всичко това ,колкото и да се опитвам да се контролирам . Опасявам се че това рано или късно ще я отблъсне. Знам че не трябва да вземам нещата толкова насериозно,знам че сега ми е времето да се занимавам с различни мацки и да си живея живота ,но как като още имам чуства към нея и в нея виждам перфектната ?

чакам някой който наистина има да каже нещо по ситуацията в която съм да даде съвет.Поздрави !
Активен
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 29, 2010, 01:02:27 »

Според мен ти искаш всяка да е влюбена в теб. Как да стане? И тази малко ти бяга и те вкарва във филм и затова ти е по интересна. Ми направи се на леко интересен и ти. Вкарай и хумор. Не очаквай все да ти дава любов момичето, твърде много искаш и то от 16 годишна, първо и ти дай. Какво толкова си и зачакал реакциите и след всяка студена нейна се панираш ти така ако си зависим от нея за каде си? И какво означава усеща ме слаб и т.н. ми все цирк ли да е? Нямаш ли право малко и ти да понамалиш темпото, къде си тръгнал да се състезаваш. Нека и тя малко да те предразположи, да се поинтересува от теб, да те поглези както се казва. Ти хем искаш други, хем тя да е само твоя? Е малко не е реалистично това. Както и да е. Успех, няма от какво да се притесняваш, надявам се да съм ти бил полезен
Активен
Argaroth
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 30, 2010, 20:28:58 »

благодаря ти много за коментара ,прав си за някои неща ,ще ги взема под внимание  Завърти очи
,но ще ми е интересно мнението и на други , давайте момчета  Ухилен , мислех си че няма да е нужно дави подканям :Р
Активен
Argaroth
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Декември 08, 2010, 23:04:05 »

ок хора ,поусъзнах се , извлякох добри изводи от събитията до сега , и най-якото е че поддържам огъня и ома още доста за развитие на историята ни ,бонуса е че влизам наново с изяснени грешки от преди  Усмивчица мако остава и ще видим как ще се развият нещата нататък ..
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: