Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 03, 2020, 21:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Статии на сайта за 2013г.  (Прочетена 7508 пъти)
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 944

Профил WWW
« -: Януари 03, 2013, 16:50 »

Здравейте и Честита Нова Година!  Усмивчица
  Както знаете през изминалата година се постарах да излиза нова статия на сайта на pickup-project всеки месец и тази година смятам да продължа тази традиция. С цел статиите да не бъдат еднообразни се постарах да включа в писането им различни хора от форума и всеки от тях допринесе за развитието на сайта.

Тази тема е за идеи за статии за 2013г. Какво усещате, че ви липсва? На какво мислите, че се обръща малко внимание? Отношенията с жените и личностното израстване са много широки теми и смятам, че има още много варианти, много неща, които можем да попълним, въпреки, че сме сайта с най-много статии на тази тематика в България. Какви статии искате да има на сайта през 2013г. Сайта се разширява и потребителите са все повече. Ако смятате, че някой определен потребител е подходящ да напише такава статия, това също може да бъде споменато, за да се обърнем към него. Ако някой иска да напише статия и има добра идея, може също да се включи в темата.

Нека да си припомним условията за публикуване на нова статия на сайта. Какво е предимството ако имаш публикувана статия на сайта?

Първо: потребителят придобива титлата PuP Masterpiece, за изключително добра тема.
   Второ: потребителят придобива допълнителна репутация от мен в размер на 30 точки.
   Трето: името на автора ще бъде поставено на сайта заедно със статията, така че всички да знаят, чия е заслугата за шедьовъра, който четат  

Ето някои правила за статиите, които са подходящи за сайта:
  1. Статиите не трябва да бъдат преводи. Те трябва да бъдат с уникално съдържание и да идват лично от теб.
  2. Статиите трябва да бъдат свързана с пикап
  3. В статиите трябва да се избягват по възможност пикап термини. Те са предназначени и за широката публика, която още не знае нищо за пикапа.
  4. Статиите не трябва да се повтарят със статии от сайта, които вече са писани
  5. Статиите трябва да бъде вдъхновяващи, мотивиращи и позитивни.

Е, очаквам нови предложения.  Усмивчица
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 377

Профил
« Отговор #1 -: Януари 04, 2013, 12:39 »

Усмивчица Илияне веднага се сещам каква тема би ни била полезна-инерцията след успешната свалка,как да не допускаме да изчезва приличането,ако имаш желание за нещо-сериозно с даден женски индивид.
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #2 -: Януари 04, 2013, 14:21 »

Мисля че няма статии от дамската част на форума.Сигурен съм , че има какво да напишат!Даже и само да споделят по някоя успешно / неуспешно сваляне през женските очи пак е нещо.  Усмивчица
Активен

Никога не се отказвай .
sweet_chalga
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

Профил
« Отговор #3 -: Март 07, 2014, 01:49 »

Вече сме 2014, но ще използвам темата за да изразя мнение. На мен лично би ми се искало да има статии обясняващи "социалната динамика". Термин който съм срещал във форума, но не ми е съвсем ясно практическото приложение.
Активен

обикновен спамер
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: