Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 08, 2020, 12:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде сбърках - исках да сваля снимащото момиче  (Прочетена 3713 пъти)
ZeeloX
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« -: Ноември 08, 2010, 02:36 »

Бях на рожден ден и там видях конкретната мацка(7-ца от всякъде).Тя постоянно обикаляше и снимаше насам натам.В един момент се спря на едно място и се заприказваха с едно друго момиче.Видях това нещо и реших да действам.Отидох при тях и им казах ''много снимки много нещо най-накрая да ви видя малко да почивате".Те се засмяха и конкретната мацка даже ме снима.Аз и казах за втори път ме снимаш(по рано ме снима същатата вечер докато обикаляше и снимаше насам натам).Тя ми каза ,че за пръв път ме снима и не помни другият път.След това ме попита "Ти на колко години си" и аз съответно казах защо питаш , за да вкарам малко мистерия.На свой ред тя каза се позасмя пак и каза ,че й е интересно.Пак се повтори отказването ми да кажа , но при третото и запитване вече казах 22.Тя се засмя и каза "лъжеш" , при което аз откликнах защо?Тя:"По малък ми изглеждаш" и съответно аз се засмях.След това аз я попитах за възрастта й и тя каза "22-сега завършвам".Аз заявих "лъжеш (мислеики ,че е на 23 защото мислех че е от моят университет , а то в последствие се оказа , че не е)".Тя каза е на рожденничката от групата съм.Аз се замислих малко и тя ми каза не я ли познаваш.Аз "Познавам я , но си мисля все пак ,че си на 22(малко изглъгах защото  беше троен рожден ден и бях при двамата рожденници , а нея грам не я познавах".Тя пак каза "С нея уча , ти наистина познаваш ли я".Аз замотах " Ами да скоро се запознах с нея".Е ти на кой на рд-то си попита тя?Аз се замислих за миг тя се засмя и каза "или си на ничии просто си дошъл".И аз обясних,че съм на рождениците.Тя се засмя и каза хайде навън.Аз отвърнах "хайде" и тя каза "о аз те сбърках.... и отиде и дръпна едно момче с нея".Това момче беше някакъв сдухан тип дето цяла вечер се въртя около нея(не им знам отношенията) ама ми се видя доста сдухан за да имат нещо общо и не ги видях да се целуват примерно , но инак са поне приятели защотото много си говореха още с появата ми на купона , но си личеше ,че на нея не й е интересен.Къде допуснах грешка в свалката хора?Ако нещо не съм обяснил изчерпателно питайте,защото наистина искам да разбера къде оплесках работите.
Активен
AdolfHitler
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 104

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 08, 2010, 03:31 »

И ти на т'ва викаш СВАЛКА? Много по-добре щеше да протече, ако я беше попитал дали да подариш мече, или да подариш зайче?!
Ти питаш къде си сбъркал, аз те питам къде не си? Изобщо направил ли си нещо, понеже аз не останах с такова впечатление?...
П.с. По-добре прочети малко от малко теория в сайта. Има достатъчно... дори за най-сдуханите.
- С най-добри пожелания от Чичо Ади  :sleepy:
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1588

Профил WWW
« Отговор #2 -: Ноември 08, 2010, 10:25 »

Много зле като цяло...

Там където е тръгнала да те снима - можеше да откажеш - с нещо от типа на - "мои снимки само срещу солидно заплащане"... да стане фън... после целият ви разговор е доста обикновен - смисъл няма никакви закачки. Там на годините явно си се издънил - щом е на 22 тя си търси някой поне на 25-27. Но не е това само проблема:
1. Прекалено ви е обикновен разговора /както по филмите и както обясняват, че трябва да бъде лаиците/- с такъв разговор можеш да свалиш мацка, САМО ако тя ти се кефи и реално тя те свали. За по-интересен разговор трябва да се научиш да се закачаш, да калибрираш, да създаваш емоции - а не само информация за себе си да даваш и да питаш нея - като интервю.
2. Не си казал за външния ти вид - ТОЙ е важен мамка му - готин ли си на външност - ако си поне 7, колкото е тя - това е ок - но ако си надолу с умрелия разговор си се закопал.
3. Не си казал нищо - там като те е питала за рожденничката - замотал си се и тя се е усетила, че лъжеш - това директно те е забило супер надолу в ранговата стълба... НЕ ЛЪЖЕТЕ като сваляте някоя жена. "Не, не съм на рождения ден и не познавам рожденничката - но като я гледам ми прилича малко на Хилари Клинтън..." или "Не, не съм на рождения ден и не познавам рожденничката - но изглежда симпатично момиче - после ще ме запознаеш."
4. Фреймът е бил зле... - личи от разговора, за гласа също нищо не си казал.
5. Говориш и на ВИЕ - С жена, която искаш да чукаш говориш на ТИ. С баба си и грозната ти шефка може да говориш на ВИЕ /ключова дума - грозна/.
6. Калибровката ти е много зле - това го уточнихме на няколко места - но там където и ти й казваш, че лъже за годините е тъпня. По-скоро трябваше - "Хмм... интересно - изглеждаш доста по... голяма... Усмивчица"

За хората, които ще се намесят да кажат, че свалка не се прави задължително с негове и закачки - ще обясня, че поне закачките са ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ, когато няма изграден интерес. Ако мацката ви се кефи и то порядъчно - да няма нужда - там има нужда само да поддържаш разговора, тя да пийне достатъчно и да я награбиш. Ако няма интерес обаче - това ви е единствения шанс /и скъпата кола де/ - да се закачате и бъзикате с нея и тя да се подкефи на поведението ви.

- SL
Активен

I'm a very special kind of monster
ZeeloX
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 08, 2010, 11:12 »

Първо: искам да кажа ,че бяха две момичета за това им казах Вие , не съм говорел на нея така.Просто след две, три разменени  думи се обърнах към нея и започнах с нея разговора.Второ: гласът ми беше доста енергичен ,защото както оточних по рано мацката постоянно се смееше,а за фрейма определено си прав ,че не беше много висок.Трето: Как да си направя сам на себе си оценка колко ми е ранга ?
П.С.Да оточня само , че от седмица-две чета информация в сайта и това ми е първият опит за свалка с непозната.
Активен
vakaken
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 545

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 08, 2010, 12:54 »

Не трябва да се отчайваш. Просто си вземи поуки за следващия път.
Стейтът(state - състоянието ти) не ти е бил висок. Фреймът (frame - рамката, мирогледът ти, твоят свят) не може да бъде висок/нисък/дебел, etc.
Как да си направиш оценка за ранга? Нали не си извънземно странстващо из дебрите на милата ни галактика Усмивчица ? Не знаеш ли дали си хубав?
Ето няколко въпроса с които можеш приблизително да си уточниш ранга:
- С какво телосложение си?
- Миришеш ли добре? (поддържаш ли добра лична хигиена)
- Имаш ли зъби? А те криви/жълти ли са? А дъхът как е?
- Ако си с по-дълга коса - имаш ли пърхут? Мазна ли е? Несресана?
- Имаш ли кожни проблеми по лицето?

А и не е нужно да се оцениш с точно число, тъй като това е много субективно. Кажи просто готино ли изглеждаш? Защото ако си някакъв неподдържан, разплут, ходещ неизгладен и с мръсни дрехи ... ясно е, че трудно ще свалиш жена и с най-железния фрейм.
Активен
dascata
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 08, 2010, 14:44 »

Съжелявам, че ще изведа малко думи от контекста, но.. Слей, чудя се защо се повтаряш като в някой друг пост, че жените си търсят по-големи. В случая 25-27. Не знам, хора, на какви жени попадате, но от тях си знам, че това изобщо не е така. Дори е пречка в повечето пъти (и аз изключвам по-заможните, с коли и т.н.) да се обвърже с такъв, важното е НЕ какъв е, на колко е, а КАКВО прави с нея, как се държи и т.н. Конкретно за това, че жените си търсели по-големи - не се заблуждавайте (все пак някой ако не е разбрал точно думите на slayer, знам, че не точно това е имал предвид).
Активен

Ако започнеш да се питаш "Какво би било, ако го направя?!", значи е време за действие...
ZeeloX
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 08, 2010, 15:23 »

Ако по това трябва да определя ранга си , което каза  vakaken.Всичко е значи 6+ Усмивчица.Покривам всичките тези неща който спомена , за добра визия.Вече визуално как ме възприемат мацките незная(в това число включвам и лице и обличане) , защото от вкус до вкус има балкан разлика Усмивчица.
Активен
Largo
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 08, 2010, 21:46 »

НЕ ЛЪЖЕТЕ като сваляте някоя жена.
- SL

Винаги съм бил честен с всички момичета с които съм говорил, но започвам да се разочаровам от тях. Като цяло в последната година съм излизам само вечер (заради SNL) и само два пъти през деня. Като започнем от външния вид - слагане на толкова много makeup и на сутринта не можеш да я познаеш и се питаш "А бе ти човек ли си?", слагане на силикон в сутиените, слагане дори на силокон по задните части да изглеждат по-големи. Лъжат за годините си, къде учат, кво работяти още и още. Преди месец и половина отварям 3сет и изолирам таргета. Играхме Question game и аз си питам сексуални въпроси от време на време Усмивчица, но на всичките ме е излъгала. На следващата седмица ми го призна когато я видях леко пила. Оказа се че е дествена. Тва като ми го каза направо нейното валиу и падна толкова ниско, че не исках да си говоря с нея. По-добре ми е да ми каже, че е дествена от колкото да ме лъже в продължение на 20 минути. Аз си бях честен с нея. Много се дразня на хора, които ме лъжат.

Верно и аз лъжех по едно време за годините си. Като излизам на дискотека повечето момичета са към 25-26, а аз на 21. Казвал съм, че съм на 23,24,25 но ако изляза след това с някоя което съм излъгал ми е супер гадно. Дори затова скоро бях писал тема в скрития форум за това.

От както взех да излизам вечер този въпрос взе да се задава често "На колко си години?" Ето и малка част от ФР

Later at the night we go to indoxshine or whatever is called. I open this 2 set. They were sisters and both were hot..fuck. I am starting to get IOIs from both of them(where are you from, whats your name, bla bla bla)...awesome. Then comes how old are u question. My target was 27 but she was looking so young and her sister 24. Then here I swich targets I am like she is too old for me. I even lied to them. I said that I am 22 but I am 21. But the main reason that I lost that set is that I stayed too long without bringing Jonny in to isolate.

Next set.

I see 3 girls sitting and 2 guys opened them and they are in for 10 min. I went there and opened the girls. One of the guys started to amog me hard core, since I am not good with amoging I just ignored him. He kept talking to me and touching my shoulder for like 2-3 min. They left and here we go again IOI after IOI. They were like "Omg we love you". Even the girl that was almost felling the sleep from the amogs said that. And the question "How old are u?" came again. They were 27,26 and the ugly one was 24. I lied again that I am 22. I don't like to lie girls, I am trying to be honest but man I hate that question! My target was the 26 years old. And again we start with IOD, IOD, IOD from my target. Man I hate that thing. What should I do when I get this question "How old are you?"? Something like "Old enought."? Or just change the subject?

Някакви идей? Slayer?

ПС. Това всичкото се случва в Америка. За БГ не знам как е по клубовете. Лъжат ли, не лъжат ли...

ПС. Мисля да се концентрирам повече през деня да излизам. Имам чувството, че момичетата там са малко по-естествени и реални от колкото в клубовете. Кво мислите?
Активен

Винаги има някой по-готин от теб
AdolfHitler
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 104

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 08, 2010, 22:44 »

Не трябва да се отчайваш. Просто си вземи поуки за следващия път.
Стейтът(state - състоянието ти) не ти е бил висок. Фреймът (frame - рамката, мирогледът ти, твоят свят) не може да бъде висок/нисък/дебел, etc.
Как да си направиш оценка за ранга? Нали не си извънземно странстващо из дебрите на милата ни галактика Усмивчица ? Не знаеш ли дали си хубав?
Ето няколко въпроса с които можеш приблизително да си уточниш ранга:
- С какво телосложение си?
- Миришеш ли добре? (поддържаш ли добра лична хигиена)
- Имаш ли зъби? А те криви/жълти ли са? А дъхът как е?
- Ако си с по-дълга коса - имаш ли пърхут? Мазна ли е? Несресана?
- Имаш ли кожни проблеми по лицето?

А и не е нужно да се оцениш с точно число, тъй като това е много субективно. Кажи просто готино ли изглеждаш? Защото ако си някакъв неподдържан, разплут, ходещ неизгладен и с мръсни дрехи ... ясно е, че трудно ще свалиш жена и с най-железния фрейм.
Не, че тея неща не са сред рангообразуващите, но има и други фактори. Той може да изглежда добре, да има хубави зъби, прическа и т.н., но като цяло в обществото да има слаб ранг, тоест да няма много социални контакти, да е по-затворен тип, да е по-срамежлив и хората да гледат на него по такъв начин. По-голямата част от жените в много голяма степен се интересуват от това как го възприемат останалите, защото все пак ако той е с нисък ранг, тя също може да се възприема като нискорангово момиче от останалите, което не означава, че пък не може да вдигне и неговия ранг. Мързи ме сега да пиша и основно исках да го насоча към това, че това не са баш най-важните неща, за да бъде пич и да го възприемат като пич. Вярно е, че си засегнал фрейма и стейта, но той едва ли е толкова наясно с тея неща, докато не ги поправи, за да види как работят.
Активен
azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 294

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 10, 2010, 10:58 »

@Largo, дай линкче за тази тема в американския форум, че ми стана интересно.
Активен
enforcer
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 57

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 13, 2010, 02:08 »

За първи опит е добре. Продължавай да четеш сайта и да заговаряш момичета. Чети как се създава привличане (Attraction) и ще ти стане ясно, че разговора ти с момиче не трябва да започва като интервю за работа - "на колко години си", "какво учиш" и т.н., а трябва да обръщаш почти всичко на бъзик и да покажеш, че си готин, забавен и непукист. Пробвай да си по-отпуснат, весел и да се бъзикаш повече и с приятелите си, за да се отчупиш малко по малко. Не спирай да заговаряш момичета, за да добиеш опит и да не ти е супер притеснено, докато говориш с красиво момиче. С течение на практиката ще осъзнаеш, че си готин, ще показваш най-доброто от себе си и ще се забавляваш около непознати красиви момичета така, както се забавляваш с най-добрите си приятели. Успех  Намигване
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: