Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 08, 2020, 08:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Репорт от септември месец  (Прочетена 2307 пъти)
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« -: Ноември 14, 2010, 14:26 »

Здравейте и от мен
Рядко споделям мнение във форума, защотото нямам много време, но сега имам дори да напиша и един репорт.

Родителите ми имат модна агенция и в края на август месец организираха конкурс. Имаше доста готини момичета, но нито една не ми хареса  Засрамен Е явно аз съм се харесал на повечето и нон стоп ми даваха ИОИ, но една просто прекаляваше. И репорта е точно за нея. Мацката е супер готина, яко тяло и много богата.
  След конкурса ме викна няколко пъти да ходя с нея насам на там и веднъж ми се метна на гърба и ме захапа. Е на мен ми беше  достатъчно за да разбера, че ме харесва. Интересното е, че предишният ден я бях виждал с друго момче... но както и да е. НА връщане към Варна пъувахме с кабрио автобус и на последните седалки беше уникално готино. Викане, скачане и много фън.
Бяхме се запътили към афтър парти, обача въпросното момиче ми казва:
Ще ми дадеш ли телефона си, защото не го знам къде е това заведение, пък ще ходя до една приятелка да се преоблека.
Аз: Еее това ли ти е най-добрата реплика за свалка...
Видях, че и стана неприятно и се намръщи и го дадох.
... на афтър партито не стана нищо и след три дни я видях във фейсбук-клюк  Засрамен, че е обвързана с едно момче. Признавам си неприятно ми стана, защото знам, че ме харесва пък тръгва с друг... ама кво да прая ся  Засрамен Една по-малко няма да навреди  Готин

Писах си малко с нея през другите дни и то все за някакви общи неща... един вид глупости, но се уговорихме да ходим на една бар на плажа, където работи наш приятел. И така аз отидох там с уинга и с две приятелки ( на едната уинга направи кис клоуз ) Много се забавлявахме и дори гледахме как някакъв пич изчука приятелката си в кабинката на спасителя...  Ухилен Ухилен Ухилен
И така тя дойде към 1:30 вечерта... но с приятеля си  Млъкнал
Аз: Здрасти, к'во прайте Усмивчица
Тя: Ами бяхме на едно заведение.. и сега ще се разхождаме
Аз: Аа така ли... защо няма да оставате тука купона е размазващ ( минимал парти на плажа... с 300 човека и безплатни напитки заради приятеля, който работи там )
Тя: Еми яко е да виждам... ( и поглежда приятеля си )
Той: Ние ще се разходим на долу към морската градина
Аз: Еми супер.. ок Усмивчица Айде приятна вечер.
В момента в, който го казах им обърнах гръб и дигнах една от приятелкита ми да ми танцува  Засрамен
На другия ден имаше репетиции на моделите, но аз реших да не ходя, че яко ме мързеше...
Към 16:00 бях вече с уинга и приятели на сарджинг и си лафихме.. Получавам СМС от нея
16:06 Тя: Защо не дойде днес бе хаха как си
19:30 Аз: Е ти пък с какво реши, че сте заслужили моето присъствие {}
19:31 Тя: Еее извинете ме господин Банковски хаха Усмивчица
19:37 Аз: Е не ве споко може да ми викаш Иво
19:39 Тя: ха благодаря за разрешението Иво... до кога седяхте вчера ?
19:45 Аз: Ние не седяхме  Засрамен Само танцувахме, но като се замисля до към 5 сутринта
19:49 Тя: ха браво на вас поне сте си изкарали добре
19:52 Аз: Това ми звучеше като намек, че ти не си била доволна от вечерта. Новият авер да не е скучен ?
19:54 Тя: Ние се разхождахме в морската. Има нещо такова.. замисля ме вече
19:57 Аз: Утре заминавам за Слънчев бряг, но като се върна си резервирана за кафе с мен {}
19:58 Тя: С кой ще ходиш в Слънчев бряг ?
20:09 Аз: Дай си скайпа. След малко се прибирам и ще ти пиша.
20:02 Тя: *********** ама аз по късно се прибирам към 23:30 нещо такова Усмивчица
20:08 Тя: Защо ще ходиш в Слънчев бряг ?
20:11 Аз: Тайна  Ухилен Ще разбереш като ми пишеш по скайп
20:13 Тя: Ок ще ти пиша като се прибера.
20:54 Тя: Кога ще се връщаш от Слънчев бряг ?
21:15 Тя: Еее не казваш бе ай след малко се прибирам и ще ми кажеш нали
   Прибира се с час по-рано... странно защо  Засрамен Засрамен Засрамен Честно казано не си спомням какво съм и плямпал по скайп, обаче си сещам това
   Тя ми се обяснява, че не я кефи приятеля и, а аз и казвам защо е тръгнала с него тогава, но не получих обективен отговор.
 Аз: Виждам на къде вървят нещата, но не очаквай нищо повече от приятен разговор с мен ..
и в същото време на нея и спира интернета  Засрамен Засрамен Получавам СМС
22:13 Тя: Егати тъпото как ми спря нета. Сряда ще идваш на репетициите нали Усмивчица))
22:24 Тя: Аз обичам разговорите... пък и ти беше този който повдигна тази тема.. хаха спокс бе... за хубавите работи трябва време (  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Засрамен Засрамен Засрамен Странно защо скъса с мен седмица след като тръгнахме  Засрамен )
Следваха още серия от смс-и и разговори докато бях в Слънчев бряг. Тя скъса с приятеля си, и когато се прибрах, излязохме и най-интересното беше, че тя ме кис клоузна. Аз и тя чакахме уинга и един приятел на едно централно място във Варна. Те дойдоха и се запътихме към някакъв магазин. Изолирах я по-настрани и докато стояхме на един светофар я прегърнах като и долепих главата към нейната  Ухилен (ахмм нещо като леля , племенника си  Засрамен Засрамен) Тя се обърна към мен, затвори очи и ме целуна... Не ми хареса.. миришеше на цигари и направо ми беше отвратително...
Ходихме 1 седмица, като през това време тя не пропусна да се изтъкне и да ми покаже колко е богата и вървежна. Излизаше с някакви момчета с 1000 кубикови мотори. Изхарчи пред мен 700 лева за боклуци и парцали. Аз не обръщах голямо внимание на това нещо, но определено ме дразнеше, защото знаех истинската и цел, а тя беше да се докаже пред мен. Е.. беше сбъркала и то много. Скъса с мен и то по фейсбук статус и то под претекст, че цяло лято е била без бойфренд и и харесвало да си прави каквото си иска. Врели-некипели  Засрамен Засрамен Тръгна с мой приятел след няколко дни...  Засрамен

Не обичам да говоря празни приказки за това се чудя в момента как да обобщя всичко.. бих ви дал толкова много съвети, че ще ви се замае главата, а мисля, че от това няма да има конкретна полза. Най-добрият опит е този от първа ръка, ако вие го изживеете всичко това... така че излизайте на вън, там са момичетата и ви чакат. Дали ще успеете или ще се провалите няма никакво значение. Ще добиете безценен опит, който никой друг няма да може да ви го даде.

Have fun
Активен

Всичко е относително.
Argaroth
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 14, 2010, 14:53 »

добър репорт , явно кифлата много ти се е кефила ,друг е въпроса що за стока е ,явно не от качествените . Но пък както сам каза , важен е опита който си събрал и ако си топнал чучшката няколко пъти.. харабийка  Ухилен
Активен
primal
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 14, 2010, 14:54 »

Nice,  Намигване

А защо тръгна с нея като не те кефи?

Звучиш ми малко като използван, иначе си прав... важно е опита.
Активен

The after party is at my body... meet me, you're invited...
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 14, 2010, 14:59 »

Цяло лято нямах връзки и реших, че малко разнообразие няма да е зле...
Активен

Всичко е относително.
Flesho0
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 69

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2010, 22:04 »

Абе позабавлявахме се тва лято с теб Аеон ама да ти кажа Усмивчица брат тя не те заслужаваше.. Усмивчица
Активен

The pessimist sees difficulty in every opportunity. The optimist sees the opportunity in every difficulty. - Winston Churchill
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: