Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 08, 2020, 11:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Високият критерий трябва ли да ни спира за "едно бързо" ?  (Прочетена 2568 пъти)
vakaken
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 545

Профил
« -: Ноември 19, 2010, 00:16 »

Часът е 14:30. След половин час имам среща на Централна гара. С година по-голямо от мен момиче. Виждали сме се 2 пъти, рангът ми спрямо нейния ... хвърчи. 7-ца със самочувствие на 5-ца. Идва от Своге, за да види готиния ми задник. 14:40 телефонът ми звъни - тя е подранила. Жалко. Защото 15-те ми минути закъснение се оказват 35 за нея.
Виждаме се. Прегръдка, целувки по бузките. Стейтът ми е висок, чувствам се отлично. Тя нещо се притеснява. Личи си по езика на тялото й.
Решавам да я бъзна и я питам носи ли ми шоколад (бях й споменал преди 1-2 седмици, да ми носи шоколад като се видим, защото работи в шоколадовата фабрика). Неочаквано, но тя наистина ми носи шоколад. Искрено се радвам на жеста и й благодаря. Уцелила е любимия ми - милка с ягода.
Водя я в едно кафе - затворено е. Без да се панирам, я завеждам в едно друго кафе. Собствениците (работещи в кафето) ме познават, съответно и уважават. И има билярд Усмивчица .
Влизаме и сядаме на по сокче. Сядам до "каката" и нещо й разправям. Попипвания по ръчичка, по косичка ... стандартни заигравки. Тя обаче още не може да се отпусне хубаво.
Билярдната маса е свободна. Питам я рутинно "играе ли ти се билярд". Чувам едно измрънкано "не", но аз вече съм станал и я водя за ръчичка към билярда. Нареждам топките (не се драпам, знам че е неприлично), а свогенчанката (wtf така ли се казва Ъ? ) седи отстрани и ме гледа. Казвам й да си избере щека и й давам съвет. А тя ми вика "аз няма да играя".
-Жено ... как така няма да играеш, няма да си играя сам като лудите ...

Да, ама не. Не играхме билярд. Тоя отказ не мога да си го обясня. Не я карах да копае или да мие чиниите ... Според мен беше толкова притеснена да не се изложи, че това я спря. Каквато и да е причината, ме отблъсна.

Поседяхме още малко в кафето. Аз водя разговора, тя говори, сякаш е на изпит. По едно време реших да млъкна, да видя дали ще поеме инициативата. Не. Минута и нещо мълчане. Не мога да кажа, че беше неловко. Поне не и за мен.
В крайна сметка отново подех разговор. Беше ми интересно какви са й амбициите за бъдещето. Точният ми въпрос беше "как се виждаш след 10 години". И започнаха мъките. Не ще да казва и не ще ... Не искала да остарява, живеела ден за ден, имала мечти, ама нямала да ми ги каже. Защо? Защото каквото кажела не се сбъдвало.
Тука си казах - ай сиктир, девойко, не мога да ти ходя по детския акъл.
Не я целунах. Знаех, че няма да се дръпне. Но не исках.

--
Ето и малко повод да си почешете клавиатурите - струва ли си да инвестираш усилия, в момиче, което само искаш да чукаш без обвързване. Не говоря за нощни забивки по купони и клубове, където f-клоузваш на мига.

Аз лично, с тая мома повече не искам да имам никакви различни отношения от "LJBF", пък ако ще цяла бонбониера да ми донесе.

Активен
zoletil
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 264

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2010, 00:34 »

Ухилен
Активен

Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина!
Усмивчица
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 19, 2010, 01:59 »

На въпросът "Високият критерий трябва ли да ни спира за едно бързо?" моят отговор е, че нещата се усещат на място. Разказвал съм за такива измъчени срещи след които просто си казваме "Чао". Разказвал съм и как се е случвало "да се прежаля" с не особено хубава мацка, но пък да ми е готино за момента. Щом целта е "едно бързо" в крайна сметка ако се чувстваш добре и да си правиш кефа, то всичко е ОК. В противен случай -> NEXT

P.S. Золетил, честита публикация N 100... изключително смислена и съвсем на място по темата   Млъкнал
Активен
primal
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 19, 2010, 11:26 »

На въпросът "Високият критерий трябва ли да ни спира за едно бързо?" моят отговор е, че нещата се усещат на място. Разказвал съм за такива измъчени срещи след които просто си казваме "Чао". Разказвал съм и как се е случвало "да се прежаля" с не особено хубава мацка, но пък да ми е готино за момента. Щом целта е "едно бързо" в крайна сметка ако се чувстваш добре и да си правиш кефа, то всичко е ОК. В противен случай -> NEXT

P.S. Золетил, честита публикация N 100... изключително смислена и съвсем на място по темата   Млъкнал

Я дай линк към тези интересни случки...

П.П.: За сметка на това N 300 пост на vakaken е доста добър.  Намигване
Активен

The after party is at my body... meet me, you're invited...
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1592

Профил WWW
« Отговор #4 -: Ноември 19, 2010, 11:45 »

Социалното програмиране и антисоциалната среда на живот правят чудеса с момичетата.
Нищо чудно да си й бил първата среща в живота.

Имал съм и аз такива срещи, при това с няколко много красиви жени. Спек, сдух, спек, сдух - чак ми е ставало супер тъпо. Гледам, че мацката ми се кефи - но си има някаква маска и не ще и не ще да я сваля. А аз по принцип съм брутален - ръся 'секви глупости и съм мега искрен с хората... обикновено вкарвам в такъв момент нещо от сорта "Ти не излизаш много нали? ... ми личи си... ех тая демокрация побърка хората..."

БТВ - Виж темата за "продадената магия" - там точно са описани подобни случаи. Идеята е, че понякога /доста често всъщност/ - женките са толкова навътре в матрицата - толкова жадуват за принца или за единствения, велик мъж или за този, който ще им осигури безпроблемен живот, че се държат мега зле по срещи - надуват се, скучаят, тъпнеят, притесняват се адски много... Що? 'Щото - са зле Усмивчица - 'щото вместо да се кефят на мига - служат на дългосрочната си програма, искат да изглеждат не това/което са/ и/или търсят далаверата отсреща.

Именно това е била причината за спека на билярда - не е можела да играе и понеже социалното програмиране и казва, че е "велика принцеса, която не може да се изложи" - вместо да си направи фъна - спича обстановката. Обратна ситуация - аз не съм фен на билярд - играл съм 6-7 пъти в живота си. С неква мацка бяхме в кафенце - и там тя поиска да играем. Аз си знам, че съм зле - но все пак и викам на майтап захилен "Ок - ама няма много да се смееш - като не уцеля топката или изпусна щеката - имаме ли сделка?... - Тя се смее - да имаме"... И играеме - аз пък 'зех, че бих по късмет ... Ама както и да е - мисълта ми е, че - мен не ми пука - щом ще е фън се пускам - ама тая е била яко в дъ матрикс. Да знаеш, че първият секс с нея най-вероятно ще е 1 година след сватбата Усмивчица
Активен

I'm a very special kind of monster
Exq
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 76

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 19, 2010, 15:07 »

Съгласен съм със Слеър, че явно мацката е била доста спряла. Неправилна калибровка според мен. Уплашил си я или си и се видял странен. Очаквала е друго. Да видим какво знаем.От Своге е (имам наблюдение над момичетата в този регион). Не и знам годините, но по това, което си разказал, си правя някои изводи и следния сценарий. Щом сте се виждали два пъти, явно ти не я познаваш добре, както и тя теб. От описанието ти се усеща, че явно мацката не блести с кой знае какъв интелект. Ранг 7 на външен вид, ама 5 като самочувствие. В случая според мен си прекалил с авангардното поведение. Не е било нужно да се изкарваш толкова Алфа. Това да водиш постоянно и да налагаш волята си върви пред момичета с по-висок ранг.  Тук калибровката ти не е била на високо ниво. Може и да си прекалил с неговете и дисквалификаторите. Няколко комплимента биха свършили по-добра работа, но не за външен вид, а нещо за характера примерно. Никакво мазнене. Идеята е да я накараш да се чувства специална.
Тя със сигурност е свикнала на друго поведение. Това мога да ти го гарантирам. Свикнала е да бъде черпена от АФК-тата от село, да я возят с коли (голфове и корси), да не и говорят, а да пушат срещу нея, да я апроучват пияни (подари неспособност и страх), да и подаряват разни цветя и такива. Това лято бях свидетел на следния опит за свалка в моя "втори" град в същия регион. На една бирария седя до 1-на мацка и по едно време пред нас се поставя порция с картофи, кебапчета, шишчета и кюфтета и се казва от кого са. Момичето (17-18; ранг 8,5) живее във Флорида със семейството си и беше на почивка в моя град (никакъв шанс). Разбираш ли накъде бия ?!? От друга страна, пича, който черпеше, има успехи сред жените в нашия край. Представи си как си изглеждал ти в очите на момичето, което е очаквало подобно поведение ?!? Тук не върви да я накараш да си плати сметката или да я караш да прави нещо против волята си, не мислиш ли? Така можеш да впечатлиш някоя високорангова мацка. А тази - уплашил си я и си и се видял мега странен по мое мнение. Друг не я е карал да прави нещо против волята и. Още повече тя е 5-ца! Неправилна Калибровка Усмивчица За правилна калибровка е нужна практика, така че Go PLAY! Усмивчица  

ПС: моля, да изтриете предния пост Усмивчица
Активен

По-добре да те сметнат за луд, отколкото да си АФК Усмивчица)
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: