Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 08, 2020, 10:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: ИНТЕРЕСНА ИСТОРИЯ ЗА МОЙТЕ ДВА СЕТА  (Прочетена 2200 пъти)
auspider
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 157

Профил
« -: Ноември 17, 2010, 19:28 »

Това лято отивам във Варна да си търся работа, аз пътувам с влака защото си  може да се запозная с някое момиче, и купих си билет качих се на влака и гледам къде има свободно купе обиколих този път имах късмет   видях че има едно купе където седи едно момиче влязох вътре седнах и влака тръгна ако трябва да я оценя от 1 до 10 бих и дал 6.Беше много
топло прозореца и вратата в купето бяха отворени, мислех си да я заговоря но беше много шумно половин час се каних да я заговоря бях чел някъде че ако гледаш някое момиче дълго време и се колебаеш дали да я заговорих и и след това я заговориш нямаш шанс да и вземеш номера тя вижда че се притешняваш и те отписва.След колебанието ми и претеснението ми от 30 минути си казах дай да пробвам друг път може да нямам късмет,
влака спря на една гара и аз със притеснен галас я попитах искаш ли да се запознаем,тя отговори да може ,аз и се представих попитах я как се казва и влака тръгна и аз спрях с въпросите защото беше много шумно на следващата гара като спря я попитах  с какво се занимава тя каза че е студентка в шумен там била на квартира сега се прибирала в Белослав,тогава я попитах как са цените на кжартирите и дали има работа в шумен и влака пак тръгна и почна да трака и пак спрях да и задавам въпроси , след като спря влака на следващата гара аз я попитах дали иска някой път да пием кафе, тя ми отговори че имала приятел в Белослав но каза че може да излежем през седмицата била в шумен ,
поисках и телефона, но тя каза че няма да ми го даде казах и да ми даде скайпа си, тя каза добре подадах си гсма като същевремено ръката ми трепери и й казах да го напише бях отворил гсма на съобщения напиша го, тя слезе в Белослав и аз и казах довиждане и тя каза довиздане.
    Днеска ми беше вторият сет ,мислих да пробвам рутината с ?трябва ми женско мнение?и търсих някъде където има две или три момичета слязох на центъра в Варна огледах в градинката зад операта нищо нямаше тръгнах към хотел Черно море отидох там и гледам седят две момичета 4 ка и 6 отивам при тях отначало не се притеснявах когато почнах здравейте момичета , трябва ми женско мнение те ме погледнаха и почнах да се притеснявам но продължих , приятеля ми е на почивка с родителите си , и тогава 4ката ме прекъсна и каза не ме интересува и аз се отказах
и аз си казах те виздат че се притеснявам нищо няма да излезе отидох да търся други момичета ни не намерих.Знам че това е едва вторият ми сет и мисля  че всички са били така отначало , и че трябва да направя поне 50 сета и вече няма да се притеснявам толкова, а може и да се лъжа.Аз имам 4 приятелки и с тях си говоря
съвсем спокойно без да се притеснявам интересува ме кога ще изчезне това мое притеснение когато заговарям някой непознат
Активен

Всичко, което ти се случва, е отражение на твоя вътрешен свят. Хората, които срещаш, отношението им към теб, историите, които се повтарят в живота ти, съответстват на твоите най-дълбоки убеждения, нагласи и очаквания. Когато започнеш да опознаваш себе си, да откриваш бариерите, които ти пречат, и започнеш да ги преодоляваш, ти ще усетиш как с всяка промяна в теб се променя и всичко около теб.

Защото светът е в ТЕБ!

Защото промяната, това си ТИ!
DzWqR
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 130

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 18, 2010, 23:44 »

Както сам каза притеснението те е закопало.
С първата реплика "искаш ли да се запознаем" се показваш като тотално афц. След това разговора - само я питаш разни скучни обикновенни неща, а можеше да вкараш някой базик. Накрая когато тя ти отказва гсм ти поискваш поне скайпа и тогава тотално се закопаваш. Не я тарси в нета с нея няма вече смисал. Прочети вайните теми във форума и публикациите в сайта.
Но най-вече работи по притеснението те го усещтат както куче страха. Тренирай непукизма си, създай си такъв. И не спирай да опитваш.
Активен
AdolfHitler
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 104

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2010, 05:05 »

auspider, моите поздравления, че все пак си направил опит да заговориш момичетата. Нищо не казваш за себе си, но искаш генерални изводи от хората във форума. Колкото и притеснен да си, оная е била на Петко Страшника малката внучка първа братовчедка и ти е казала "не ме интересува"........  Ухилен За твоя случай има няколко варианта.

1. Наркотици?
2. Тестостерон (дано и от иглите не те е страх както от жените..)
3. Секс (тук попадаме в омагьосан кръг, защото шансът да правиш секс в момента е горе-долу колкото репутацията на Dzwqra)

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: