Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 30, 2020, 03:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 2 [3] 4 5 6
  Изпечатай  
Автор Тема: Обрязването  (Прочетена 64238 пъти)
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #40 -: Май 27, 2011, 15:00 »

Дала съм вече своето мнение за ползите от обрязването на предишната страница в темата, отговаряйки на въпроса на needle89, не искам да се повтарям...

Интересно е, че няколко човека споменаха, че е трябвало да се обрежат по медицински причини, но никой не обясни какви са били тези причини...а според мен е интересно, защото показва, че е възможно мъжете да имат проблеми с тази част на тялото си, когато не са обрязани...

В допълнение на забележката на Shin, че трябва да се прави разлика между кожа и косми, ще кажа, че по мое мнение това, че се раждаме с нещо, не означава, че то задължително ни е нужно и трябва да си стои там...например сливици, апендикс, мъдреци и т.н...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
doomdrake
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 214

Профил
« Отговор #41 -: Май 27, 2011, 15:16 »

В допълнение на забележката на Shin, че трябва да се прави разлика между кожа и косми, ще кажа, че по мое мнение това, че се раждаме с нещо, не означава, че то задължително ни е нужно и трябва да си стои там...например сливици, апендикс, мъдреци и т.н...
Такаааа... не съм съгласен с теб ... сливиците нито се вадят нито се режат чувал съм за такива случаи но според мен това е пълна простотия. При проблем със слимиците се събира гной, и просто балоно ли там кво е се пука за да изтече гнойта. А апендикса, мъдреците и т.н са родименти ненужни парчета он еволюцията завещани ни от миналото подчертавам те са ненужни. А кожата коята се изрязва има своята функция - пази от външна намеса (да не попадат боклуци или други замръсители - след това инфекции бла бла) а тези с медицинския проблем (и мен ме грозеше такъв) ... всъщност този проблем е трудното забелване (не знам точния термин) и това пречи при уриниране друг е въпроса, че при обрязаните е по-лесно да се пази хигиена...  
Активен

Ако поискаш спри и погледни назад,
 аз съм твоя сянка, твоя грях,
 ако поискаш спри и остани
 да погледна в теб.
anti_mage
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #42 -: Май 27, 2011, 15:33 »

Дала съм вече своето мнение за ползите от обрязването на предишната страница в темата, отговаряйки на въпроса на needle89, не искам да се повтарям...

Интересно е, че няколко човека споменаха, че е трябвало да се обрежат по медицински причини, но никой не обясни какви са били тези причини...а според мен е интересно, защото показва, че е възможно мъжете да имат проблеми с тази част на тялото си, когато не са обрязани...

Що за глупаво изказване... И то от уж "зряла" жена. Каква е логиката, че трябва мъжете да бъдат обрязвани?

"това, че се раждаме с нещо, не означава, че то задължително ни е нужно и трябва да си стои там" - умопомрачителна простотия... Защо не си отрежеш ушите тогава? Ти пак ще си чуваш, но няма да имаш проблеми с хигиената в ушната мида. Същото можеш да направиш и с ноктите. Задължително ли е да имаме нокти? И какво правим с тях? Каква е тяхната функция? Обясни ми, ако обичаш.

За апендикса, сливицте и мъдреците ще е смешно ако започнем да си говорим. Явно ти не знаеш техните функции.
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #43 -: Май 27, 2011, 16:46 »

Според мен е редно да се остави на мъжа избора дали да е обрязан или не. Аз не бих наложила това на детето си.
Активен
zoletil
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 264

Профил
« Отговор #44 -: Май 27, 2011, 16:58 »

"Интересно е, че няколко човека споменаха, че е трябвало да се обрежат по медицински причини, но никой не обясни какви са били тези причини...а според мен е интересно, защото показва, че е възможно мъжете да имат проблеми с тази част на тялото си, когато не са обрязани..."

Фимоза!

"За апендикса, сливицте и мъдреците ще е смешно ако започнем да си говорим. Явно ти не знаеш техните функции."
anti_mage ,
 Тук е момента  да  блеснеш ............моля обясни  функциите на по-горе споменатите и ползите от липсата им Намигване
 Едно от до тук изброените е Рудиментарен  орган.
Активен

Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина!
Усмивчица
1914
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 115

Профил
« Отговор #45 -: Май 27, 2011, 17:52 »

Проблемът в масовия случай се нарича "фимоза". Това е срастване на кожата, която покрива главичката на пениса. Затова при ерекция не се опъва равномерно от всички страни и главичката не може да се заголва или може само частично. При мен формата бе от средна към тежка. С получаване на ерекция не съм имал проблем, но редовно се случваше да изпитвам болка. А дискомфортът от болката е сериозен и понякога е достатъчно силен, за да прекрати акта. След обрязването открих, че преди това не съм имал пълна ерекция, защото не е можело да се опъне хубаво кожичката. Беше ми леко крив нагоре и наляво, защото точно в тази част беше срастването. В последствие се изправи и размерът се увеличи с 0.5-1 см. Като обобщение при мен обрязването нямаше алтернатива и трябваше да се направи. На лекар не бях ходил, но се бях информирал от нета и ме беше напълно ясно какво трябва да се направи. Отлагах единствено докато стана на някаква по-приемлива възраст, защото обрязването е хирургическа манипулация и трябва родителско съгласие. Мислех да чакам до 16, но след като изтърпях 1 година реших, че още една ще е прекалено мъчение и проведох разговора. В началото не искаха и дума да чуят и искаха да си преустановя половите контакти, но им казах, че с или без тяхно съгласие ще се обрежа, защото за мен е проблем. Просто в единият случай щеше да е с тяхно съгласие, а в другия нелегално и им казах, че ако се получат усложнения вината ще е тяхна. Явно бях убедителен, защото след 10-15 дена вече бях обрязан.

Ползи от обрязването няма. Хигиената е пълен мит. Може да важи за арабите в пустинята, които се къпят само в оазиси и при дъжд, но за един човек с добра лична хигиена няма такъв аргумент. Чувствителността определено намалява и усещането е по-слабо! Едно беше свирка преди това и друго след! А преди това изпитвах лека болка заради срасналата кожа. Представям си какво щеше да е ако нямах този проблем и никога не ми се бе наложило да се обрязвам.

Ще имаш големи проблеми със сина ти ако го обрежеш като малък без негово съгласие.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #46 -: Май 27, 2011, 18:30 »

Защо не си отрежеш ушите тогава?

Защото няма да има за какво да се захващат слънчевите ми очила...

Аз смятам, че е по-добре мъжете да бъдат обрязани, никого не ангажирам с мнението си..според някого е по-добре да не бъдат - ок, но не се опитвайте да ми наложите своето мнение. Аз съм взела решение да обрежа сина си един ден и това е моят избор. Вие правете, каквото искате с вашите деца.
Говориш за функции - каква е функцията на препуциума, че нещо ми убягва? Разбирам, че мъжете ставате много чувствителни и докачливи, когато някой започне да говори за мъжкото ви достойнство, но избягвай да окачествяваш мненията ми с обидни квалификации - това, че не си съгласен, не прави мнението ти по-правилно. Аз го уважавам, макар да не го споделям и да смятам, че е безпочвено и лишено от логика, а водено само от емоция.

Ще имаш големи проблеми със сина ти ако го обрежеш като малък без негово съгласие.

Всичко в живота е относително...ако синът ми е американец, евреин, мюсюлманин или коптски християнин, може да имам проблеми с него, ако не го обрежа като малък...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #47 -: Май 27, 2011, 18:38 »

Аз го имах тоя проблем фимоза ли какво е... ама не съм обрязан, от малък едни хора ми помогнаха да го оправа, някак си разтегнах кожичката и сега съм радостен, че така се е случило.
По въпроса със сливиците и другите неща, не е така. Преди няколко години ми извадиха сливиците, защото имах големи неприятности с тях, от тогава вече боледувам 1-2 пъти годишно, а преди това нон стоп. По принцип те имат предпазваща функция за организма и ако са здрави е по-хубаво да си ги имате.
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #48 -: Май 27, 2011, 18:44 »

Здрач, именно, нямаш право да го налагаш на никой, а детето е отделна личност. Ако не е обрязан, може да се обреже, но ако е обрязан, връщане назад няма. Затова и не смятам, че е редно родителите да решават такива неща...
А и ако мъжът ще изпитва по-малко удоволствие от секса, не е ли това причина да не се обрязва? Аз не бих искала синът ми заради мои идеи да е лишен от определени усещания...
Активен
doomdrake
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 214

Профил
« Отговор #49 -: Май 27, 2011, 19:05 »

Аз го имах тоя проблем фимоза ли какво е... ама не съм обрязан, от малък едни хора ми помогнаха да го оправа, някак си разтегнах кожичката и сега съм радостен, че така се е случило.
По въпроса със сливиците и другите неща, не е така. Преди няколко години ми извадиха сливиците, защото имах големи неприятности с тях, от тогава вече боледувам 1-2 пъти годишно, а преди това нон стоп. По принцип те имат предпазваща функция за организма и ако са здрави е по-хубаво да си ги имате.
Пич ако са ти ги извадили наистина ще боледуваш през месец и то от бронхо пневмония  Засрамен Засрамен Засрамен
Активен

Ако поискаш спри и погледни назад,
 аз съм твоя сянка, твоя грях,
 ако поискаш спри и остани
 да погледна в теб.
anti_mage
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #50 -: Май 27, 2011, 19:36 »

Каква е функцията на препуциума ли?
За да има за какво мъжете да си захващат слънчевите очила... Ти сериозно ли питаш? Смешно е да задаваш такива въпроси. Не знам дали си говорила с някой мъж за това (явно не си), но е главичката на пениса се дразни изключително много поради многото на брой нервни окончания, когато е оголена (препуциума е изтеглен назад) и се търка в кожата. При такова продължително търкане могат да се появат болки, сърбежи, зачервявания и т.н. Не го ли знаеш? Това е елементарно.

А каква е функцията на срамните устни? Да висят ли? Не, чакай да позная... да има за какво да си захващаш слънчевите очила?
Активен
zelen4uk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« Отговор #51 -: Май 27, 2011, 20:42 »

Здравейте,
по темата :
на 40 + съм, обрязан съм от 2 години и ефекта е само положителен.
Само споделям личен опит... Усмивчица
Активен
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #52 -: Май 27, 2011, 21:07 »

Би ли споделил с какво е по-добро, zelen4uk, някои по-нагоре казаха че секса се влошавал, какво е твойто впечатление?
Активен

zelen4uk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« Отговор #53 -: Май 27, 2011, 21:36 »

1.Моето усещане е за по голям "релеф". Т.е. "юздичката" при вазбуда издърпва главата по някакъв начин малко надолу и назад и прави члена "по-оптекаем", по-остър така да се каже. След обрязването се очертава и отваря ръба на главата.
2.Самата глава става по-голяма и по отворена => повече дразни и жената (това и по думи на партнйорките...) => и при мен усещането е по-силно.
3.Заради кожата ,която минава малко назад се увеличава дебелината на ствола, някъде по средата.
4.Заради премахването на  "юздичката" се получава малко по-голяма извивка на целия член.
5.Лично впечатление: малко по-дълъг ми се струва.
6.Заради липсата на покриваща кожа - няма задържане на влага => по-малко бактерии => по-добра хигиена.
и не на последно място, даже може и на първо да го сложа: около 95% от жените (поне от тези с коити съм аз) за първи път виждат такова нещо и доста повече си играят с него и обичат да облизват "белезите" от обрязването... Усмивчица 
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #54 -: Май 27, 2011, 22:18 »

И то какво излезе, половината форум е обрязан...90% от тези, които са обрязани, са имали проблеми преди да го направят...

anti_mage, аргументът ти не струва - когато един мъж е обрязан, кожата му загрубява и постоянното търкане не му създава дискомфорт, но пък увеличава продължителността на половия акт в най-общия случай...увеличават се и усещанията за жената (хинт: защо вибраторите са релефни?)..тоест, ако мислиш, че обрязаният мъж усеща същите неща, както необрязаният - грешиш. Обрязаните мъже във форума могат да потвърдят, че не са изложени на постоянни болки, сърбежи и зачервявания. Сравнението със срамните устни не е уместно, оставям на теб за домашно да се сетиш защо...не разбирам и защо трябва да съм била на симпозиум и да съм участвала в кръгла маса, на която се е обсъждал този въпрос с Международната организация на необрязаните мъже - достатъчно е да съм правила секс, за да познавам чувствителността на мъжа до себе си...разбирам любовта ти към спора, но ако нямаш аргументи, ще те помоля учтиво да спрем дотук.

btw, това за слънчевите очила се изтърква, като го повториш 10 пъти...

Когато по-горе написах това, което предизвика толкова яростна дискусия, а именно, че ще обрежа сина си един ден, съм длъжна да направя уточнението, че тъй като това дете няма да е само мое, ще се допитам, разбира се, и до баща му. Искрено се надявам обаче той да споделя мнението ми.
Активен

Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #55 -: Май 27, 2011, 22:34 »

Ако е момче разбира се Усмивчица
Активен

anti_mage
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #56 -: Май 28, 2011, 00:12 »

И то какво излезе, половината форум е обрязан...90% от тези, които са обрязани, са имали проблеми преди да го направят...
Това са само твои статистики. Не стана ясно на каква база ги правиш.

...когато един мъж е обрязан, кожата му загрубява...
Това ли е твоят златен аргумент? Това ли оправдава обрязването?
Естествено, че ще загрубее кожата, след като има дразнене. Всяко състояние, което ни отдалечава от състоянието на комфорт, се нарича стрес. Загрубяването в този случай се получава в следствие на дразненето на главичката на пениса. Това се нарича адаптация и е едно от свойствата на човешкия организъм. Много ясно, че след като бъде премахнат препуциума, главичката ще трябва да се адаптира към новата среда и новите дразнения. НО! след като има дразнение, значи има нещо, което тормози организма. Сърбежите и зачервяванията се получават от стреса, породен от човешката хирургическа намеса. А след като има стрес, значи нещо не е наред. Организма сам не си създава стрес. А ти ще ми казваш, че тази кожичка била излишна... Ходи се скрий някъде.

...но пък увеличава продължителността на половия акт...
Продължителността на половия акт зависи от способността на мъжа да контролира еякулацията. Познавам не малко и млади момчета и зрели мъжаги (и обрязани и необрязани), говорили сме много по темата, така че твоето изказване изобщо не е на място. Един мъж ако може да се контролира, свършва когато си пожелае (както аз, например), независимо дали е обрязан или не.

...увеличават се и усещанията за жената...
И на мъжа усещанията се увеличават, когато на жената гърдите й са по-големи.

...защо вибраторите са релефни?
Ама те вибраторите могат и да вибрират. Дай да вземем и моторчета с батериики да си инсталираме в оная работа, за да вибрира...

...ако мислиш, че обрязаният мъж усеща същите неща, както необрязаният - грешиш.
Не ме познаваш, не знаеш дали съм обрязан или не, самата ти нямаш пенис (или поне така се надявам), а пък твърдиш че знаеш какво чувстват обрязаните и необрязаните. Хаха, хайде стига де, това само жена може да го измисли. Заливам се от смях, като ти чета бисерите.

Сравнението със срамните устни не е уместно, оставям на теб за домашно да се сетиш защо...
Аз домашните съм ги писал, когато е трябвало. Сравнението със срамните устни го написах съвсем иронично, но ти май не разбра.
Ти сравняваш препуциума със сливиците и апендикса... Какво да ти кажа. Дали е уместно моето сравнение?

Ти, твоето момчене, ако искаш го кастрирай, изобщо никой не го интересува, но да твърдиш, че препуциума е излишна част от организма ни... жалко е. Изобщо не можех да си представя, че жена може да напише подобни глупости и да разсъждава по такъв животински начин.
Активен
KeysToTheVIP
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #57 -: Май 28, 2011, 01:05 »

Голям дебат направихте с това обрязване  Усмивчица Аз бих препоръчал на приздрaчна да не прави това с детето си от раждането му.Ако ще се обрязва,да потърпи малко като порасне-нали е мъж.
Спорна е работата иначе,и двете имат положителни страни.Преди имах малък страх да експериментирам(беше ме страх да не скъсам юздичката).А и по опит- на жените им е по-густо да го лигавят без кожичката.Казвали са ми. Намигване За продължителността и хигиената всичко е казано.Иначе е гадно след операцията,но сексът въобще не е лош.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #58 -: Май 28, 2011, 15:26 »

anti_mage, виждам, че ти специално си доста стресиран...ходи пийни нещо да се успокоиш... Усмивчица

KeysToTheVIP, и ти ли си имал фимоза, за която говорят другите?

Както вече ви казах, аз имам категорично мнение по въпроса и тук не събирам "за" и "против", според мен плюсовете са повече от минусите, така че няма нужда да ми препоръчвате, каквото и да било, но благодаря на тези от вас, които допринесоха по интелигентен начин за дискусията...
Активен

anti_mage
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #59 -: Май 28, 2011, 15:56 »

И от какво да бъда стресиран? От това, че сравняваш вибратор с мъжки полов орган? Не, скъпа, това не ми причинява стрес, а смях. И между другото - не пия.

Само искам да кажа, че с постовете си не съм искал да наложа мнението си кое е по-добре - да се обрежеш или да не го правиш. Нито е в мой интерес, нито имам правото да препоръчвам на когото и да е дали да се обрязва или не. Исках само да ти покажа на теб, Всемогъщата и Всезнаещата, че не си права и че разсъжденията ти са много плоски.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6
  Изпечатай  

Отиди на: