Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 29, 2020, 22:53:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Зарибявка на лагер  (Прочетена 2553 пъти)
JT
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« -: Януари 02, 2011, 19:37:30 »

От около 3 седмици си бях набелязал една сладурана , която пътува с един и същ автобус с мен . Една сутрин тя и приятелката и за мой късмет седнаха срещу мен , докато пътувах за даскало . Попитах ги къде учат и после се представих и подадох ръка и се здрависах с момичетата . По-нататък още 2-3 пъти забелязах таргета , но все около нея беше пълно и не изгарях от желание , а и не бях в настроение да задълбоча запознанството си . Просто я поздравявах , тя се усмихваше и отвръщаше . На 24 ти заминах на лагер за Пампорово и за мой късмет тя беше там , но в друг хотел . На първия ден излязох с компания с надеждата да я засека в диското , но за жалост ни хванаха полицаите  :laugh: На другия ден обаче тя и компанията й дойдоха в дискотеката на нашия хотел . Бях си сложил готина ризка , ударил 1-2 шота и без грам притеснение отидох и я прегърнах през кръста и танцувах с нея около 15 минути . За да не изляза лепка , поне според мен се усетих навреме , отидох да потанцувам и с момичета от нашата компания . На другия ден я засякох в друга дискотека , този път не и обърнах почти внимание , само отидох и я питах на другия ден къде смятат да ходят с компанията й и й казах ,че ще мина малко по-късно да й взема номера , за да се чуем и да отидем на едно и също място . Тя се съгласи и аз си отидох обратно при моята компания към другия край на дискотеката . Когато се сетих ,че е време да взема номера , тя и още 1 нейна приятелка си бяха заминали , остатъкът от компанията й беше там . После на връщане като се прибирахме като слязохме от влака , отидох при нея и й казах ,че все още си чакам номера . Тя го даде , аз и казах ,че ще й звънна след Нова година . Днес сутринта й пуснах смс , в който я попитах дали е свободна следобеда . Тя не ми отговори ... Дайте съвети . Аз си мисля ,че се опитва да се прави на недостъпна и затова не отговаря , ще изчакам да я видя на живо и тогава ще търся развитие . Съвети ? 
Активен
EverEnough
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #1 -: Януари 02, 2011, 21:48:45 »

Виж сега тъпо е когато вземеш телефона на мацка да и пишеш смс. Трябвало е да и звъннеш и да се разберете за среща.
Първо с това показваш, че не те е срам и второ шанса да ти откаже да се видите е по-малък.

Като цяло добре си се представил. Първо си се престрашил и си се запознал с нея, после в дискотеката.
Само гледай да и звъннеш, а не да и пишеш да не говорим за скайп.
Успех!
Активен
nisan
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 170

Профил
« Отговор #2 -: Януари 02, 2011, 23:52:34 »

Като цяло добре, само 2 забележки. Според мен е трябвало да и вземеш номера, а не да и кажеш "После ще дойда да ти взема номера."
И както каза човека по-горе е трябвало да и се обадиш, а не СМС.

Иначе от кой град си ?
Активен

-Винаги има начин, ако нещо не се получи, или не си го искал достатъчно, или не си се борил достатъчно за него !
-Защо да е лесно, като може да е трудно ?
- Помогни си сам, за да ти помогне и Господ.
-Няма невъзможно нещо, има загубена вяра !
JT
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« Отговор #3 -: Януари 03, 2011, 08:43:34 »

Варна  Намигване
Активен
lexicon
PuP Форум Зарибен
*