Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 07, 2020, 08:08:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Искам да сме приятели с едно момиче  (Прочетена 3693 пъти)
auspider
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 157

Профил
« -: Януари 12, 2011, 15:24:00 »

Знам че нямам шанс с това момиче но искам отново да сме прияте ли както бяхме.e

Eто и разговора който ни скара и след който тя вече не иска да ме вижда

Много си сладка , даже се замислям да те взема за гадже.
-Сега сваляш ли ме.  Усмивчица
-нали знаеш (преди този разговор преди два месеца тя беше казала че има
приятел и е с него от 5 години)

АЗ- Защо си с него
Тя- Обичам го приятно ми е да съм с него
Аз-Аз мисля че си привързана към него, ти си с него от много време, когато
сме с някой от много време ние се привъзваме към него.Мислиш че го обичаш
но си привързана към него.Свикнала си да ти звани по телефона да те чака в
заведението. Когато обичаме някой ние желаем неговото щастие, примерно ти
не си щаслива с него или той не е  щаслив пускаш го да си върви защото го обичаш
искаш да е щаслив не искаш да страда.

ТЯ- Сега искаш да го зарежа ли, няма да стане, аз го обичам и съм сигорна
в чувствата си
ТЯ-Нали знаеш, че не може да има нищо между наш
АЗ- Само презарватив, но ще го махна щом ще ми правиш свирки
ТЯ- Ядосан

знам че немога да имам нищо с това момиче, но поне искам да си върна
приятелството с нея, до този момент се разбирахме много добре.

Активен

Всичко, което ти се случва, е отражение на твоя вътрешен свят. Хората, които срещаш, отношението им към теб, историите, които се повтарят в живота ти, съответстват на твоите най-дълбоки убеждения, нагласи и очаквания. Когато започнеш да опознаваш себе си, да откриваш бариерите, които ти пречат, и започнеш да ги преодоляваш, ти ще усетиш как с всяка промяна в теб се променя и всичко около теб.

Защото светът е в ТЕБ!

Защото промяната, това си ТИ!
primal
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #1 -: Януари 12, 2011, 16:03:20 »

Това е много добро, ама си го казал във възможно най-неподходящия момент. Виж сега, виждам че си чел някои неща за ситуации, в които таргета е в дълга връзка и може да се пробваш й покажеш, че със сегашния й приятел тя не е щастлива и не го обича и че губи от това. НО ти се опитваш да й действаш на ниво логика т.е. опитваш се да й го обясниш логично, натрапваш й го без тя да го иска. Не се прави така... трябва косвено да я накараш тя сама да се замисли, като я удариш на емоционално ниво. Гледал ли си филма Генезис... просто е брилянтен и там идеята е такава... пича го удрят емосионално в най-ценното за него и той се поддава.
Как да си я върнеш като приятел. Отиваш и искрено се извиняваш, но не съжалявай за постъпката си. Бъди сериозен, без базици, без шеги, лично, на живо.
Успех.
Активен

The after party is at my body... meet me, you're invited...
auspider
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Януари 12, 2011, 17:14:40 »

Тя не иска да ме види да и се извиня,
Активен

Всичко, което ти се случва, е отражение на твоя вътрешен свят. Хората, които срещаш, отношението им към теб, историите, които се повтарят в живота ти, съответстват на твоите най-дълбоки убеждения, нагласи и очаквания. Когато започнеш да опознаваш себе си, да откриваш бариерите, които ти пречат, и започнеш да ги преодоляваш, ти ще усетиш как с всяка промяна в теб се променя и всичко около теб.

Защото светът е в ТЕБ!

Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 475

Elektro is fine

Профил
« Отговор #3 -: Януари 12, 2011, 18:20:51 »

Имам чувството, че от марс падате, знаеш ли колко като тебе за тези пет години са й се изреждали да я убеждават, че тя не обича приятеля си? Хиляди! Тя самата ако не иска да е с теб няма как да я убедиш. Имам един въпрос, имали ли сте някакъв физически контакт? Имам предвид нещо повече от прегръдка ?
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #4 -: Януари 12, 2011, 18:58:20 »

А на мен друго ми е по-интересно..защо си мислите, че главна пречка да сте с някого, е това, че си има приятел - откъде сте сигурни, че и да си няма приятел, ще е с вас? Това дали ви харесва или не, не зависи пряко от факта има ли приятел или не...
Хората си мислят, че като си нямаш приятел, значи си свободен за тях, което никак не е задължително...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

UnnD
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 319

Профил
« Отговор #5 -: Януари 12, 2011, 19:38:41 »

ТЯ- Ядосан

"ТЯ-Нали знаеш, че не може да има нищо между наш " -  Тука ти казва,че не иска да има нищо между вас,а ти вместо да и предложиш поне да си останите само приятели, си решил да се правиш на много умен!!!
Обидил си я супер яко,ако питаш мене! Едва ли ще се съгласи да сте отново приятели, след такава просташка изцепка от твоя страна!

Пусни си темата в раздел "Как да си върна приятелството с момиче, което не иска да има нищо между "наш" , а пък аз я обидих много здраво". Там има доста деца на твоята възраст, които ще ти помогнат с доста добри съвети. За съжаление в този форум няма такъв раздел, НО можеш да пробваш в някой друг сайт ... за тийн проблеми ...  Намигване
Активен

Успял мъж е този, който може да задоволи всички желания на една жена. Успяла жена е тази, която може да си намери такъв мъж.
"Човек е най-малко себе си,когато говори от свое име. Дай му маска и ще ти каже истината." Оскар Уайлд
Нищо в този откачен свят не е вечно, дори проблемите ни.
GreenHooliganXL
PuP Contributor
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 262

Профил
« Отговор #6 -: Януари 13, 2011, 00:57:44 »

А на мен друго ми е по-интересно..защо си мислите, че главна пречка да сте с някого, е това, че си има приятел - откъде сте сигурни, че и да си няма приятел, ще е с вас? Това дали ви харесва или не, не зависи пряко от факта има ли приятел или не...
Хората си мислят, че като си нямаш приятел, значи си свободен за тях, което никак не е задължително...

Повечето пъти заради физически конфликт... Другия вариант, мъжка солидарност... Да интересна тема подхвана. Трябва повече да се пише за страхът от влизане в авантюра със обвързана.
ТЯ- Ядосан

"ТЯ-Нали знаеш, че не може да има нищо между наш " -  Тука ти казва,че не иска да има нищо между вас,а ти вместо да и предложиш поне да си останите само приятели, си решил да се правиш на много умен!!!
Обидил си я супер яко,ако питаш мене! Едва ли ще се съгласи да сте отново приятели, след такава просташка изцепка от твоя страна!

Пусни си темата в раздел "Как да си върна приятелството с момиче, което не иска да има нищо между "наш" , а пък аз я обидих много здраво". Там има доста деца на твоята възраст, които ще ти помогнат с доста добри съвети. За съжаление в този форум няма такъв раздел, НО можеш да пробваш в някой друг сайт ... за тийн проблеми ...  Намигване

А, нали знаеш че жените не трябва много да ги слушаш какво казват, не прави изводи по този ред, но работата бая ми мирише... Може и от използваният презерватив да е.
Активен

?Never apologize for having high standards. People who really want to be in your life will rise up to meet them.?
?    Unknown
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #7 -: Януари 13, 2011, 01:12:30 »

ГрийнХулиган, неправилно ме разтълкува тук, макар да си прав, че и другото е интересно за дискутиране - за обвързаните... В случая аз имах предвид, че тактиката да обясняваш на някого/да го накараш да разбере, че тази връзка не е за него, ми се струва лишена от логика, защото дори аз да скъсам с гаджето си, защото примерно осъзнавам, че не е за мен, това не значи, че ще тръгна с теб, защото може да не те харесвам примерно или да не смятам, че ти си за мен повече, отколкото той. Причинно-следствената връзка между това да скъсаш с някого и да тръгнеш с трети ми се губи.
Тоест на мен не ми дреме за неговата жена - моята цел не би била да го убедя, че с нея не е щастлив и не я обича (защото дори да я зареже, това не ми гарантира автоматично, че ще я зареже, за да е с мен, а за какво да се хабя да го освобождавам за друга?!), а че с мен ще е по-щастлив. Тънка е разликата между "тя не е за теб" и "аз съм жената за теб", но аз освен всичко друго смятам и че позитивните подходи винаги вършат повече работа. А и в "тя не е за теб" не му казваш каква added value му носиш ти в цялата тая работа и защо е на кяр да е с теб именно - всичко е маркетинг, казваш му защо да не купува продукта на конкурента, но не му казваш защо да купи твоя и така той може да е разубеден от настоящия продукт, но да не иде при теб, а при друга конкуренция.... Всичко, което според мен трябва да ни интересува, са отношенията тясно между мен и теб, трети хора намесени нито ме вълнуват, нито искам да слушам за тях, пък камо ли да повдигам темата първа! Вашите отношения са си ваша работа, мен ме интересуват само нашите. Изобщо, има нещо много жалко в това да седиш да убеждаваш някого (когато не е най-добрия ти приятел), че гаджето му не е за него и не са влюбени...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

GreenHooliganXL
PuP Contributor
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 262

Профил
« Отговор #8 -: Януари 13, 2011, 01:20:05 »

Хванах ти мисълта, интересното е че той разсъждава като "спасителят". Той и отваря очите за приятеля и, значи автоматично честта се пада на него да бъде с нея. Глупаво е, но човек в безизходица взима най-глупавите решения.
Активен

?Never apologize for having high standards. People who really want to be in your life will rise up to meet them.?
?    Unknown
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #9 -: Януари 31, 2011, 12:11:35 »

Какво се хваща за една изпусната реплика(вярно брутална), но все пак ако е държала поне малко на теб, не би трябвало от 1 реплика да се разваля приятелството.
От друга гледна точка да натискаш някой и да му налагаш собственото мнение(че не обича нейния) е леко натоварващо, притискащо и агресивно. Някой по-мнителни момичета ще се обясняват много(като нея) и ще се почувстват неприятно от цялата ситуация и после изцепката ти е черешката на тортата:))) Но все пак ако е държала на теб, няма логика от един разговор толкова да се дистанцира, аз бих и потърсил сметка ако ме избягва да си каже реално нещата които мисли за мен
Активен
auspider
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 01, 2011, 10:38:40 »

когато някой мъж се покаже като простак, жените просто изгубват всякакво желание да общуват с него.
Активен

Защото светът е в ТЕБ!

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: