Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 28, 2020, 01:03:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: 3-готини сета и яко fun...  (Прочетена 3565 пъти)
meto
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

.....

Профил
« -: Март 17, 2011, 14:33:13 »

Здравейте всички.Ще ви разкажа за една много интересна случка вчера.
Сряда е.Един приятел реши да се съберем в тях.Така събрахме се пийнахме по 1(така е думата  ;д )обаче бяхме само "коч къмпани" (не си мислете че съм пикапвал тях ;д).
Така както си пием вече времето мина бързо и стана 12 часа.Повечето от момчетата си тръгнаха щото на другия ден тряаше да ходат на даскало(зубъри) и останахме аз и моя френд..Обаче той доста попрекали с алкохола и реши да излезнем на въздух малко за да му мине.Така ето тук  вече започва екшъна  Смотан
Както си стоим ние с него на една от пейките,хоп гледай ти се появяват 3 момичета.Отидоха към детския кът в парка(да се люлеят на люлките).И моя приятел им вика момичетата да ви почерпим по 1 бира.Те започнаха да се хилят и едната му каза мерси но ние гнус (тотално го забиха  Ухилен).След около 10 минути висене по пейките аз отидох при тях и седнах на една от пейката,на която седеше едното момиче.И и викам:
-Не  е ли малко късно за момичета като вас да се разхождат на това място?
И тя ми отговаря:
-За нас си е много добре ,но за вас като гледам май не е много,щото май сте прекалили с алкохола ( и гледаше към тоя пияния пич)
 Аз:Да наистина виждаш ли приятела ми е адски пиян,а аз дори не мога да стоя на краката си ( и се хиля).Последва смях Усмивчица
 И вече дрънкаме си там общи приказки бла бла ..
И едната пита:
Вие момчета от къде сте?
Пича до мен-От ****.
-А вие ?
Те му измрънкаха нещо ама си личеше че го лъжат.И така в продължение на  10 минути той се опитваше да ги заговори по някаф як начин а те го рязаха яко ...
И аз вече се намесих по едно време в разговора и ги питам на колко са години
И по приказливата ми казва
-Аз съм на 20.
Съответно и другите 2 момичета ми отговарят.
Аз:Е момичета аз съм на 17.Приятно ми е
Запознахме се официално Намигване
И обменяме общи приказки и едната изръси :
-Аз съм от *** (представете си .. от моя град  Смотан)
-Питам я.
-Как така не те познавам.Попринцип с всички от там се познаваме.
-Ти къде учеше?
Тя:Какво те интересува?
и моя приятел почна да се хили като друсан и вика "отряза те брат",и момичето се обажда и му вика кой ти каза че съм го отрязала и ми вика пак :
-Кое точно те интересува?
И така вече говорим си Бла бла бла..
И настана момента да си тръгваме.
Приятела ми се беше отчаял тотално че аз си говора с момичетата и става яко забавление а той стои и само се чуди кфо да измисли и накрая се отдели.(все пак незнаеше кфо върши на моменти ;д).И едната му вика :
-Айде ела да се видим за последно,че си тръгваме 
 -Той като типично АФЦ вика :
-А не вие се ебавате с мен .. И след малко вика "Аз съм Бог" - всички се разцепихме от смях...(пияно е момчето-отвори ми работа само ;д)
И тръгваме си  (за късмет бяхме в една посока-понеже тяхното общежитие е до мойта квартира).
И вече те почнаха да говорат между тях си за изпити за лекции такива ми ти простотии,аз от време на време се включвах в разговора.И стигна пътя по който трябваше да се разделим.
И им викам;
-Момичета беше ми много приятно,но трябва да се разделим.
-Дайте си номерата да се видим някой път.Може да пием по кафе или пак да се видим в парка някоя вечер Намигване.И си давам телефона да запишат номерата си.
 Най-приказливата дори даде нейния сама да запиша аз моя номер.
И така взех им номерата и ще видим тия дни кфо ше стане Усмивчица
Очаквам критики и съвети
Активен

Живота няма начало , нито край.Живота е действие.
Mr.BadBoy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #1 -: Март 18, 2011, 09:43:11 »

Ами добре е ...горе/долу добре се е получило.Трябваше да седниш между тях на пейката и да си поговорите повече да ровиш за кис клоус, а не за телефонен номер.И не трябваше само общи приказки, а трябваше да им привлечеш напълно тяхното внимание към теб.Не може както си говориш с тях те изведнъж да почнат да си говорят за изпити и т.н .Това значи че е имало и по интересни работи от теб в оня момент ....а трябва да си ТИ най-интересното нещо ...  : )
Активен

"За да получиш една жена , трябва да си готов да поемеш риска да я загубиш !!!"
azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 294

Профил
« Отговор #2 -: Март 18, 2011, 13:26:38 »

Ами добре е ...горе/долу добре се е получило.Трябваше да седниш между тях на пейката и да си поговорите повече да ровиш за кис клоус, а не за телефонен номер.И не трябваше само общи приказки, а трябваше да им привлечеш напълно тяхното внимание към теб.Не може както си говориш с тях те изведнъж да почнат да си говорят за изпити и т.н .Това значи че е имало и по интересни работи от теб в оня момент ....а трябва да си ТИ най-интересното нещо ...  : )

Къв кисклоуз още при запознанството и пред приятеллките й? Много добре си ги е вързал момчето, какво говорите наизуст не ми е ясно... трябвало кисклоуз, хахаха. Не казвам, че е невъзможно ама... трябвало кисклоуз, а не телефонен номер........   Ухилен  Засрамен
Активен
Mr.BadBoy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Март 18, 2011, 15:03:17 »

Ами добре е ...горе/долу добре се е получило.Трябваше да седниш между тях на пейката и да си поговорите повече да ровиш за кис клоус, а не за телефонен номер.И не трябваше само общи приказки, а трябваше да им привлечеш напълно тяхното внимание към теб.Не може както си говориш с тях те изведнъж да почнат да си говорят за изпити и т.н .Това значи че е имало и по интересни работи от теб в оня момент ....а трябва да си ТИ най-интересното нещо ...  : )

Къв кисклоуз още при запознанството и пред приятеллките й? Много добре си ги е вързал момчето, какво говорите наизуст не ми е ясно... трябвало кисклоуз, хахаха. Не казвам, че е невъзможно ама... трябвало кисклоуз, а не телефонен номер........   Ухилен  Засрамен

хаха пич,кажи ми защо да не беше останал още 30 мин и да пробва бе???...целувката може да си е получиш доста бързо,не казвам че е лесно...но все пак може ...не съм казал пред приятелките и...защо да не беше хванал таргета за ръката и да седнат на друга пейка примерно имало е възможност.Това че ти неможеш да получиш целувката при запознанство,не значи че никой не може : )  ...ПОМИСЛИ МАЛКО !!! : )
Активен

lud2
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 70

Профил
« Отговор #4 -: Март 18, 2011, 16:05:37 »

Винаги трябва да се търси максималното. Щом можеш номер натискаш още и за кис клоус. Защо да не сме с една стъпка напред ?
Активен
azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Март 18, 2011, 17:31:51 »

Защото от много лакомия накрая ще останеш с пръст в гъза, учителю. И пак ми прочети поста... и все пак трябваше кисклоуз, нали?  Засрамен

Ей за тва тука ви ебавам постоянно, защото някакви комплексирани абдалчета постоянно си мерите пишките в тоя сайт без нито да се обосновете, нито да кажете нещо смислено по темата.
Активен
meto
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

.....

Профил
« Отговор #6 -: Март 18, 2011, 18:01:20 »

Цитат
Ами добре е ...горе/долу добре се е получило.Трябваше да седниш между тях на пейката и да си поговорите повече да ровиш за кис клоус, а не за телефонен номер
Браво браво.Голям разбирач го даваш.Що не качиш некое твое видео как зимаш кис за 10 минути (по-точно да видим как ще си изядеш шамара  Засрамен ) та да ни понаучиш малко Намигване
Цитат
Винаги трябва да се търси максималното. Щом можеш номер натискаш още и за кис клоус. Защо да не сме с една стъпка напред ?
Да прав си  Смотан Да изядеш някой шамар.И още нещо да кажа по твойто мнение:
"Всеки шут отзад,е крачка напред".
Сега очаквам някакви по-добри мнения,а не да се правите на философи.

П.с - За кфо постоянно някой ми сваля репутацията.Не че ме интересува много ама просто е дразнещо 
Активен

Живота няма начало , нито край.Живота е действие.
Mr.BadBoy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Март 18, 2011, 18:39:57 »

meto ....Очаквам критики и съвети <---- това майче са твои думи аз си дадох мнението дадох ти и съвет а ти както искаш ги приемай работите,всеки си има собствено мнение нали така ??Усмивчица  а за azazaz аз не съм се вписал в този форум за да си меря пишката ,просто влезнах да намеря една книга .... и междудругото пиша по някой коментар както виждаш.Не стоя по цял ден във форума и не търся по цял ден с някой да се заяждам ...тази задача съм я оставил на теб и добре се справяш .....ПОЗДРАВЛЕНИЯ ....айде ся умнико дай му ти някъв съвет на meto може и на нас да помогнеш  Ухилен
Активен

azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Март 18, 2011, 21:15:53 »

meto ....Очаквам критики и съвети <---- това майче са твои думи аз си дадох мнението дадох ти и съвет а ти както искаш ги приемай работите,всеки си има собствено мнение нали така ??Усмивчица  а за azazaz аз не съм се вписал в този форум за да си меря пишката ,просто влезнах да намеря една книга .... и междудругото пиша по някой коментар както виждаш.Не стоя по цял ден във форума и не търся по цял ден с някой да се заяждам ...тази задача съм я оставил на теб и добре се справяш .....ПОЗДРАВЛЕНИЯ ....айде ся умнико дай му ти някъв съвет на meto може и на нас да помогнеш  Ухилен

Бе нещо не ти се получи май...  Ухилен Научил си ги неговете, браво. А на момчето нямам какво да му кажа, перфектно свършена работа, другото си зависи вече от него.

И искрено се надявам с тая книжка която си намерил, да си пооправиш правописа малко.
Активен
marshals
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

"Fake it ...till you make it"

Профил
« Отговор #9 -: Март 19, 2011, 03:04:45 »

azazaz другите са прави че винаги трябва да се търси максималното.Не се заяждайте,а оставете и другите да си дадат мнението по въпроса и от там ще видите кой е крив и кой е прав Усмивчица .Ти си знаеш твоите възможности,Mr.Badboy си знае неговите и от там идва спора ....И за мен meto е трябвало да рови за още,но все пак и взимането на телефон не е малко браво Усмивчица
Активен
azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Март 19, 2011, 10:59:04 »

Бе пич, тука не става дума за възможности, а за това, че всеки гледа да изтъкне себе си и да се изкаже неподготвен. Аре ся прочетете пак какво е писал автора и преценете, мъдро ли щеше да е да задържи една от трите заради целувка, вместо да вземе телефона и на трите и в последствие да си избере с коя да излезе? Разбира се, че винаги трябва да се взима максимума от дадена ситуация... и той го е взел този максимум.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1581

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #11 -: Март 19, 2011, 12:48:01 »

Телефон никога не се взема на "всички" момичета - супер нийди е - и после почти сигурно е, че нито една от тях няма да "го вдигне". Избираш си една от мацките, която ще сваляш и искаш само и само нейния номер. Дори да откаже, не искаш номерата на другите жени, а САМО нейния.

п.с. azazaz, нищо лично няма против теб, но ми прави впечатление, че си от критикарите, които се заяждат основно с другите, без да допринасят за нищо смислено в темите. Надявам се това ?форумно поведение? да се промени и то бързо, за да не се налага да се намесвам аз.
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: