Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 20, 2020, 03:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Неуспешна среща или предизвестен провал... ??  (Прочетена 4164 пъти)
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« -: Април 22, 2011, 11:09 »

Здравейте, това е първият ми пост тук, макар от доста време да хвърлям по някой поглед на сайта, научавам доста интересни неща и се опитвам да ги прилагам, въпреки че не винаги ми се отдава.
   Историята е следната, става въпрос за 8 - 8,5 минимум (ако не и повече, те моите стандарти са малко завишени, поради което страда и успеваемостта ми), на 18 год, аз съм на 22. От различни градове сме родом, както и учим в други различни такива. Добавям мацката във фейсбук случайно, тя ме заприказва веднага в чата първа, виждайки мои снимки с наша обща позната. Чата е около 20-30 мин неангажиращ, при което си личи умерен неин интерес, дори коментира моя снимка. Следват 3-4 чата в скайп  засилвам интереса (не я засичам често, а и не вися по цял ден в скайп). Междувременно виждам че си променя фейсбук статуса на обвързана, но не отварям дума за това. Предлагам среща в нейния роден град през уикенда и тя се съгласява (уикендите се прибираме в родните си градове). Уговаряйки срещата за 1ви път споменавам приятеля й с нещо от сорта на "Гошо пуска ли те да излизаш с готини и интересни, непознати момчета от интернет" и следва отговор "Той не ми забранява да излизам с приятели. Нали е така, няма нищо нередно", на което отговарям с "Е разбира се, само че ти няма да можеш да ми устоиш като се видим. А и приятелството е като снимка, избледнява с времето бла бла".  С няколкото чата насаждам усещане у нея че трябва да ме впечатли, нужда да се доказва и т.н. , срещат се нейни реплики като "нз кво очакваш ся от мен, надявам се да съм интересна, аз понякога съм срамежлива , и т.н.". Виден интерес въпреки оправданието пред себе си "ние излизаме приятелски нали".   Звъни ми по телефона да ме чува (след като в последните няколко дни сме преминали от чата към телефонни разговори).  Иначе момичето е такъв тип, че е свикнала да разчита само на външността си, връстниците й я разкарват наляво надясно с коли, пишат й домашните вместо нея, мазнят й се и т.н., но пред мен е добричка, без маската на надута ухажвана мацка. Не си давала номера на почти никой така от нета, и е излизала само веднъж с момче от интернет, с което после е ходила 8 месеца.
Стигаме до самата среща, отивам аз до града й с колата, сядаме в едно кафе, аз водя разговора, тя е може би леко притеснена. Почвам полека - лека докосвания, някви неща за линиите на ръката и други алабалистки, смее се, реагира добре на киното, сваля леко блузката да покаже къде мисли да си прави татуировка, всичко 6. Прави ми коплименти за прическата, стила на обличане и т.н. , пичовете от съседните маси в малкото градче цъкат с език наоколо и се чудят кой съм. По едно време си вади телефона и на дисплея снимка с приятеля си (но не споменава нищо, дори го прикрива). Приятелят й е от града, в който учи. През цялото време се държа на ниво, съчетавайки комплименти с игриво държание, забавен съм, разсмивам я, бъзикам я за разни чудатости по нея (които естествено трудно се откриват с нейната външност), бъзикам я от време на време че е мръсница, че е лоша и т.н.. Излизаме от кафето и се разхождаме, и тя : дай да седнем тука, дай да седнем там. Усещам я че е готова да я натисна. Сядаме в един парк на една беседка, доближавам се до нея, говорим си разни глупости смеем се, вече настроение на макс, гушвам си я, доближавам се и я целувам. Тя прекъсва след 15ина секунди целувката с думите : Това не трябваше да става, ти си от град Х, аз от град У, дори учим в различни градове. Аз я игнорирам с разни шашми пак за линията на ръката й че показвала че ще срещне висок тъмнокос чаровен младеж на днешната дата и ще се влюби в него. Отиваме към колата ми, спираме се, гушвам си я и се навеждам пак, тя се обръща настрани и отказва целувката. След пак се навеждам и пак така, този път с думите : недей моля те, обвързана съм, съвестно ми е. Обаче нали прегръща ме и седи такава гушната в мене. Абе отвсякъде й личи че й се иска. Викам това не ме притеснява, човек понякога трябва да прави нещата както ги чувства, а не да премисля толкова. Казвам й че е много красива, и не съм бил тоя път с колата напразно, а заради нея, и не правя често такива неща. Навеждам се и този път я целувам, отново тя прекъсва след малко обаче. На раздяла понечвам да я целуна, но пак си дава само бузката с думите: Недей тук е много видно. Както и да е, баш пред тях беше и се съгласих донякъде.
Вечерта се прибирам и гледам ми пише веднага в скайп : Ти да не ми се разсърди нещо, ала-бала. Викам : Не, защо така си помисли. Тя: Лъжеш ме, не ти вярвам, сърдиш ми се май. Започва разговор в чата , като аз й пиша по 1 съобщение на 3-4-5 минути, а тя отговаря на секундата. Търси validation, хубаво ли ти беше с мен, съжаляваш ли че дойде, който аз й давам дозирано, но умерено. Попитах (чак тогава) от колко време са заедно с приятеля си, на което тя отговори от няколко месеца (!) и защо съм питал. Не отговорих нищо. Продължава да си чати някви неща,но мен хич не ми се занимава да й отговарям и след малко ставам с думите че ще си пускам филмче и гася компа. В 12 вечерта (след няколко часа) ми звъни да ме пита как съм, говорим си около 10ина минути.
Понеделника й звъня вечерта 2 пъти, вече си е в града, в който учи, не ми вдига, единия път дори затваря, последвано от смс: сега не мога да говоря. Предполагам аз, че вечер нейния си е при нея ( тя е сама на квартира) и отговарям с смс да ме потърси  тя на другия ден. Вторника тя ми звъни и пак разговор, този път по-кратък. Споменавам й че искам да я видя пак уикенда, тя отговаря с : добре. Междувременно пробва няколко пъти да ми пише по скайп, но там я игнорирам напълно. Скайпове, фейсбуци, вече избягвам на тоя етап, само 2-3 снимки й харесах единия ден. Срядата аз й звънкам, говорим за срещата, като цяло обаче вече усещам леко колебание у нея. Все пак онзи вечер си я ебе, а аз единствено я обработвам през деня по телефона, и то с надеждата тая емоция от първата среща да й е останала, та да стигна до втора. То като цяло идеята ми е да го играя малко резерва, докато се опитам да изместя титуляра по някакъв начин може би, за секс едва ли мога да говоря като цел при тея обстоятелствата и развитието на нещата. В четвъртъка ми звъни тя сутринта няколко пъти, аз не й вдигам. Вдигам към обяд, тя: сега ли ставаш бла бла исках да те чуя какво правиш бла бла довечера се прибирам и ще ти пиша. Викам Ок. Накрая в четвъртък вечерта си променя статуса на "Сложно Е'', чак тогава се зачудих кво е станало и й писах по скайп пръв ( за 1ви път от доста време) и следва обяснението че ние сме си само приятели, можело да се видим, но тва не било добре за мен, тя не можела да ми даде нищо повече и не искала да тая напразни надежди. Видяла се с бившия си, с който ходела 8 месеца , той й предложил да са заедно пак, и тя била много объркана и се чудела видиш ли между него и сегашния кво да прави. Иначе можело да се видим, но задължително само приятелски. Бил съм добър, готин и умен човек ама тва е (?!).  Демек Game over. Ся ясно е че нямах големи шансове от самото начало, може би го приемах като някакво предизвикателство да си начеша егото, но и в интерес на истината момичето наистина ми хареса, и в момента това го чувствам като някъв личен провал, още повече че преди месец ми се случи същия неуспех пак с една 18 годишна подобна яка мацка.
Та за тази дали грешката ми беше в самата среща, че не натисках повече с физическия контакт, въпреки дърпанията й... ( за 3-4 часа само 2-3 не особено продължителни целувки, въпреки многото физически допир, кино, мино и т.н.) дали не обърках като й дадох прекалено много validation  с тея телефонни разговори като ми се лигавеше (постоянно стой тука, седни на скайп тва онва- само 1 път седнах така като поиска и то за 10 минути), увеличих и броя на комплиментите, то и това не биваше. Като цяло липсваха и бъзици на сексуална тематика по-сериозни... В момента дори твърди, че от самото начало не е имала никакви намерения към мен, и искала да се видим само приятелски, дори ми го била казала (верно, че ми го каза)... Обаждала ми се видиш ли просто приятелски, което е адската идиотщина. Цялото действие от първата среща досега се развива за 6-7 дни. От началото на добавянето във фейсбуук досега - 20ина дни.

Активен
primal
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #1 -: Април 22, 2011, 11:47 »

Добре си се справил, но наистина шанса ти е малък при условие че е 18 годишна и от друг град. Единствено забелязвам, че доста сте си говорили за приятеля й и екса й.  Заеби ги тея разговори за гаджетата й, малко игнор и ще стане работата. И много ясно че ще ти каже че иска да сте само приятели и че няма очаквания към тебе, изобщо не ги взимай под внимание и не й обяснявай на логическо ниво нищо (останах с впечатление че го правиш).
Успех и евала за грамотния пост.... с удоволствие го четох.
Активен

The after party is at my body... meet me, you're invited...
Mupo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #2 -: Април 22, 2011, 12:11 »

Пич и аз съм в същото положение в момента, само че съм на 19, а момичето на 18. От един град сме, аз уча далеко и за седмица съм се прибрал. Наистина добре си се справил и щях да ти напиша същите неща като tosh86. Наистина шансовете с такива момичета са малки, примерно моето момиче ми каза, че ако нямала приятел е нямало никакви проблеми. Добре си я предразположил и не си объркал нищо на срещата. То и "моето" момиче след срещата ни където пак имаше целувки почна да ми обеснява, че трябвало да ограничим вижданията си и разни други(пишехме си смс-и), но се държах твърдо и й казах, че няма да се откажа така лесно. Моя съвет е да не се отказваш и да покажеш малко характер, покажи и че ти можеш да правиш важните решения и ще се предаде. Покажи, че си алфа и успех ти пожелавам.
Активен
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Април 22, 2011, 14:11 »

Цитат
Единствено забелязвам, че доста сте си говорили за приятеля й и екса й.  Заеби ги тея разговори за гаджетата й, малко игнор и ще стане работата.

Това не е така, единствено попитах с 1 изречение от колко време са заедно със сегашния й приятел, нито дума повече. А за екс-а сама взе да разправя на няколко пъти, а вчера и при последния ни разговор ( и първи по скайп от доста време насам) тя сама започна темата, че екс-а й се намесил и това я объркало до такава степен, че се чудела между 2мата (при което й казах "И тва що ми го казваш". И тя тогава изръси, че  държала да подчертае, че с мен може да е само приятелка (повтори го към 10 пъти).

Цитат
И много ясно че ще ти каже че иска да сте само приятели и че няма очаквания към тебе, изобщо не ги взимай под внимание и не й обяснявай на логическо ниво нищо (останах с впечатление че го правиш).
Това ми го каза едва вчера, и спря интереса си рязко ( не стои в скайп, и не ми е звъняла от вчера сутринта насам, а аз няма да я потърся). Така че го приех за Game over. Чак вчера се олях да й приказвам малко на логическо ниво, и тя отговаряше с " офф, нз" . Ама вече бях взел каузата за загубена. При тая ситуация няма кво да се разкарвам до града й и да пробвам да я натискам и говоря пак.

Цитат
Наистина шансовете с такива момичета са малки, примерно моето момиче ми каза, че ако нямала приятел е нямало никакви проблеми.
На мен словом никакъв такъв силен индикатор на интерес в прав текст не ми е казвала, освен някви индиректни, като примерно че няма да се оженя за нея, ако не спре цигарите, и тя: " Мии аз ще ги спра тогава хихи нз си кво" (тва в кафето).
Започвам да си мисля, че никва роля не съм играл в цялата ситуация и не съм предизвикал изобщо достатъчно силен интерес у нея...
Активен
UnnD
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 319

Профил
« Отговор #4 -: Април 22, 2011, 18:41 »

Батка, аз лично съм против такива работи с момичета от други градове...
Както се вижда с тебе зад гърба на приятелят си, така ако се обвържите ще прави същото и с други мъже... В момент на депресия, скука, самота и тн, доста жени са податливи да излизат с мъже и да бъдат ухажвани, като същевременно има риск "да се подхлъзнат" ...
Такива работи съм чул и преживял вече, че съм твърдо против такива връзки от разтояние ... Ако ти е само за секса - ОК, но за чувства и любов - аз не бих ...

Моят съвет е да я провериш колко е сериозна и ако достатъчно стабилна за тебе - разговаряйте фейс то фейс и се разберете за вашите бъдещи взаимоотношения, за да няма въпросителни помежду ви ...
Успех!  Усмивчица
Активен

Успял мъж е този, който може да задоволи всички желания на една жена. Успяла жена е тази, която може да си намери такъв мъж.
"Човек е най-малко себе си,когато говори от свое име. Дай му маска и ще ти каже истината." Оскар Уайлд
Нищо в този откачен свят не е вечно, дори проблемите ни.
primal
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #5 -: Април 22, 2011, 19:05 »

Unnd те и от един град да са и от едно село дори момичето пак може да прави същото с други мъже Усмивчица.
Активен

The after party is at my body... meet me, you're invited...
UnnD
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 319

Профил
« Отговор #6 -: Април 22, 2011, 19:14 »

Unnd те и от един град да са и от едно село дори момичето пак може да прави същото с други мъже Усмивчица.

То това е напълно ясно, но като са от различни градове - още по-лесно ще й е да се среща с други мъже ... все пак е на такава възраст, дето е объркана и иска да пробва от всичко...
Активен

Успял мъж е този, който може да задоволи всички желания на една жена. Успяла жена е тази, която може да си намери такъв мъж.
"Човек е най-малко себе си,когато говори от свое име. Дай му маска и ще ти каже истината." Оскар Уайлд
Нищо в този откачен свят не е вечно, дори проблемите ни.
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Април 22, 2011, 21:01 »

Аха, ама в случая тя ме реже директно с тея неща, които каза вчера - "само приятели", и оттогава не се появява в чатовете, и не ми звъни, дала ми е пълен игнор, отписала ме е, какви чувства сексове и т.н... Мисълта ми е, изобщо мога ли да направя в момента нещо, да я търся ли, смс ли да й пиша, да ида при нея да се видим под предлог "приятели" ли, и изобщо мога ли да постигна нещо в момента... аз самия не вярвам че мога всъщност.
Активен
azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 294

Профил
« Отговор #8 -: Април 23, 2011, 03:21 »

Навила ли се е за среща - харесва те. Другото зависи от теб.  Млъкнал
Активен
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Април 23, 2011, 16:51 »

Мхм, издънил съм се някъде. Game Over.
Активен
turboget
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 495

Профил
« Отговор #10 -: Април 24, 2011, 03:06 »

Мхм, издънил съм се някъде. Game Over.

И все пак на мен ми хареса темата ти! Обогаряваща е и добре написана, сам знаеш, сега си вземаш поука и към следващата.
Моята кратка бележка е, че трябва да са ти ясни плановете от самото начало и да ги спазваш. Защото си искал секс, но си мислел за него като за по-скоро едва ли и в крайна сметка удари на приятелската зона.

ПС: Аз съм от София и за мен е 99% изключено дори да започвам контакт с момиче отвън и ясно, че в провинцията има по-малък избор, но защо всеки път когато чета пост на хора от различни градове, задължително и момичето е от различен град  Ъ?
Активен

Another day but not a challenge
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Април 24, 2011, 03:29 »

Цитат
Обогаряваща е и добре написана, сам знаеш, сега си вземаш поука и към следващата.

Проблема е че не съм си взел поука, не знам къде съм сгрешил, дадох всичко от себе си, явно толкова са ми възможностите  Намигване
Всъщност впоследствие разбрах че в четвъртък следобед (след като ми звънеше последно в четвъртък сутринта) се вижда случайно с бившия си, който й е първата и най-силна тръпка, и оттам той се намесва в играта, оставя настоящия, тръгва с бившия и прекъсва сяква връзка с други момчета... оттогава спира да ми звъни, търси и т.н. А те такива момичета, особено на тази възраст и от малко населено място, емоционални ли емоушънал ли как им се викаше, като са си с някой са си с някой и край, така ги възприемат работите. Усетих че залитна замалко с мен, но явно не съм създал достатъчно привличане и емоция, така че все пак не ми е толкова зле усилието, има си причина да спре интереса  Усмивчица
Тва малко като оправдание прозвуча, ма квото е тва е. Усмивчица
Активен
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #12 -: Април 24, 2011, 18:10 »

Нийди та нийди си и ти мен. Правиш се на непукист ама толкова ти пука че няма накъде. Играта ти е объркана. Кво ше я натискаш кат не е готова, покажи характер, играй. Като те шитва след това със "само приятели" и т.н. не издържаш на шит тестовете. Няма как да си равностоен с нейния и да имаш успех, или го изместваш(поне като ранг) или си аут. За секс не си обадил и думичка. Толко много ти пука че ставаш и нервен и краен, а за секс и дума не си обелил(или там каквото искаш от нея). Вътрешната ти игра не е добра, прави повече за себе си, бъди повече егоист, била е уверена на моменти(играта ти) ама щото тя е с нисък ранг, ще срещнеш някоя с висок и ще удариш голяма греда с такъв тип мислене и подход, 5:0 за нея точен резултат давам. Само един съвет ти давам- кажи си един път поне нещо откровено, стига си се страхувал, стига си увъртал, седни и й кажи като мъж- искам това и това, ползвай и негове когато ранга й се качи. А ти хем си втора цигулка, хем си плах. Действай още имаш добри изгледи за успех Усмивчица
Тука на Сладкия съвет му бях дал за целувките ако искаш го виж
http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=2013.0
Активен
GreenHooliganXL
PuP Contributor
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 262

Профил
« Отговор #13 -: Април 25, 2011, 01:09 »

Хареса ми играта, но повечето жени си имат "титуляри и резерви", за да изместиш титуляр, трябва много време много емоция и куп други неща. Така че не търси вина в себе си лично ти казвам че си се справил повече от добре, имаш добра преценка за нещата. Срещу него нямаш шанс, но срещу приятелят и с който е била когато се е срещала с теб, ти оставало малко да го изместиш, но стават и такива неща, не е казано че "играта" има 100% успеваемост и едва ли не всяка ще успееш да свалиш, има и такива ситуации...Успех и продължавай, скоро нов рапорт чакаме.
Активен

?Never apologize for having high standards. People who really want to be in your life will rise up to meet them.?
?    Unknown
mount4o
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 138

Профил
« Отговор #14 -: Април 25, 2011, 13:36 »

Пич,справил си се супер,но "момент да я натиснеш" аз лично мисля че няма.Трябва да и показваш,че я харесваш,но това че я харесваш не значи ,че може да ти се качи на главата.
Малко поупражнявай играта си и ще се научиш,че като се отпуснеш всичко си идва натурално
Активен

"Да обичаш себе си,е любов за цял живот!"
"Да бъдеш скучен,е единственият грях,за който няма опрощение!"
"Жената е лавровият венец,който прикрива плешивоста на мъжа!"
"Жените са способни да открият всичко,освен очевидното!"
                                  Оскар Уайлд
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3861

Профил
« Отговор #15 -: Април 25, 2011, 19:38 »

ето и моето мнение: в града, от който е тя (не казваш кой е, голям, малък?) явно няма да стане работата. особено щом ти е казала да не я целуваш еди-къде си, че да не видел някой. и щом в кафето местните пичове я познават. и щом вечер се прибира да спи при техните.

в града, където учи, имаш по-голям шанс. обаче ще имаш логистични проблеми: ходене дотам, терен, заведения където пак може я види половината град и аверите на гаджето й.

та от цялата работа един въпрос изниква: струва ли си? ти където живееш, момичета няма ли?
тези работи с момичета от друг град стават по моретата например. ама да ходиш ти да биеш път с колата, и я ебеш, я не... ти си знаеш.
Активен
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #16 -: Април 25, 2011, 20:33 »

Градовете ни са на 60-80 км разстояние, аз нямам постоянно кола под ръка, и при всичките обстоятелства дотук, не си заслужава. Освен това темата е приключена, играта с нея свърши, мерси за мненията на всички. Пуснах темата от скука и любопитство, и щото самото момиче е хем красиво, хем с рядко лъчезарно и добро излъчване някво.  Усмивчица
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: