Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 21, 2020, 18:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Заигравка в дискотека :)  (Прочетена 3375 пъти)
Mupo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« -: Май 15, 2011, 22:50 »

Здравейте пичове. Реших да споделя с вас една случка от преди няколко дена. Може да се каже, че е успешна свалката, но аз се издънх яко.
Та отиваме на дискотека с двама приятели, като единия беше с доста негови колежки и колеги (повечето бяха женски) абе голяма компания. Имахме запазено сепаре, но то фул. Оставихме си нещата на масата, но нямаше място за сядане, място за мърдане абе голяма галамация около нас. По едно време забелязах съседното сепаре едно момиче, с което ходим на волейбол, но не сме си говорили, не сме се запознавали и т.н. Идва тя при мен и ме отваря с "ти идваш на волейбол нали?" и от там тръгна леко лафче, запознахме се, разбрах че е една година по-голяма от мен, видях че тя също е предимно женска компания, но значително по-малка (4 момичета и 1 момче(приятел на едно от момичетата)) и имаше място при тях и я попитах дали може да се преместим с моя приятел при тях. Нямах нищо против и се преместихме, аз продължих да си говоря с нея, като много бързо я ескалирах(хванах я през кръста докато си говорим) след което танцувахме малко. Дръпнах се от нея, като отидох да седна на сепарето, там а наздраве с приятеля ми с нейните колежки, пийвах си доста стабилно после пак отивах при нея. Това 2 3 пъти, не помня точно ще разберете по-късно защо Смотан и вече почнахме по близко да танцуваме, при което се приближихме доста един към друг и я целунах спонтанно(тук и не мислех много) тя леко се отдръпна(само главата) и направи някаква физиономия недоволна, но аз не спрях и след малко пак опитах и вече не се дърпаше Смотан Така доста време си се натискахме, пийвах си съвсем спокойно(уиски Смотан) седнахме си на сепарето пак продължихме и така. До тук всичко добре, но като ме удари изведнъж тоя алкохол в главата и направо незнаех къде се намирам. Загубих се за около 40 минути да се поопрая малко на въздух ходих да се плискам със студена вода абе трябваше да се фрешна малко, но не ми се получаваше. Абе доста бях пиян с една дума ако мога да опиша състоянието си, то беше "мотика" едвам се държах. Върнах се при момичето. Тя видя, че съм пиян на свиня и реши да си тръгва. Аз докато стана от сепарето (доста усилия ми костваше това действие) и не можах да и взема номера поне или някакви други данни. В момента знам само първото и име Смотан и че година по-голяма. Беше ми казвала какво учи и други детайли но нищо не помня Смотан та сега евентуално мога да се видя с нея след седмица и нещо сигурно, зависи дали ще се засечем на волейбола пак Усмивчица
Та това е от мен, може да кажете какво мислите за тази заигравка която така яко се усра, да ми кажете къде съм сбъркал и къде не. То знам, че грешката е в алкохола но имахме едно шише уиски с приятеля ми то се изпари Смотан а и преди това бях на кръчма с други хора и аз просто се усмъртих тази вечер Смотан:D
Активен
mount4o
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 138

Профил
« Отговор #1 -: Май 15, 2011, 23:03 »

Справил си се добре,но следващият път не се напивай на мотика,когато си с мацка,за да е още по-успешна свалката
Активен

"Да обичаш себе си,е любов за цял живот!"
"Да бъдеш скучен,е единственият грях,за който няма опрощение!"
"Жената е лавровият венец,който прикрива плешивоста на мъжа!"
"Жените са способни да открият всичко,освен очевидното!"
                                  Оскар Уайлд
whizzer
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 27

Профил
« Отговор #2 -: Май 15, 2011, 23:20 »

Спазвай златното правило - гледай по всяко време да си пил по-малко от нея Смотан .
Иначе сериозно, просто имай мярка.
Усмивчица
Активен
Mupo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #3 -: Май 15, 2011, 23:26 »

Абе това вече ще го знам, но просто бяхме решили да се напием с моя приятел, все пак си взехме едно шише само за нас Смотан и той не беше много цветущ Смотан. Също така приятелките и бяха доста по-хубави от нея. Ако мога да ги преценя тя е около 6.5 а едната и приятелка беше 8 и доста ме заглеждаше, но тя вече беше 3 години по-голяма Смотан но не и личаха, беше яка и трябваше с нея да се пробвам, другата също мога да я определя като 8-ца като нея я бях оставил на приятеля ми, но той не беше на кеф много и нищо не направи.
Активен
NoT_So_bAd
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 335

Профил
« Отговор #4 -: Май 15, 2011, 23:38 »

По принцип при мен има два повода за излизане. Единия е когато искам да се опитам да забия нещо...да, казвам опитам, защото не всеки път успявам....и в този случай гледам да изляза на диско с 1 или 2ма приятели, най-много 3ма. Втория повод е когато искам да се забавлявам, купонясвам и "правя на мотика" както ти се изразяваш..и излизам със много хора. Така, че си прави сметката и внимавай с алкохола когато сваляш някоя мацка.  Намигване Със сигурност няма да й стане приятно, когато те види, че едвам се държиш на краката си и й се облизваш насреща поради факта, че устата ти е пресъхнала от приетото количество алкохол...Казвам ти го от личен опит... Всичко вървеше по мед и масло....но в моя случай текилите си казаха тежката дума.  Намигване Тогава ВНЕЗАПНО "без причина" тя се отдръпна от мен...  Ухилен
Активен

Радвай се на живота, а не на неговия смисъл!
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 789

Профил
« Отговор #5 -: Май 16, 2011, 12:53 »

Здравейте. Нов съм във форума, но от около 2 години се занимавам с pick up (основно night game по клубове и дискотеки).
Затова и ще си позволя да коментирам грешките , които Миро е допуснал, а според мен те са две:
1.) Грешно подбран таргет - това , че 6-цата показва интерес към теб не те задължава да играеш точно нея. По-скоро можеш да я ползваш като троянски кон за да влезеш в сета - самия факт , че тя показва интерес ти дава DHV пред другите мацки. След това нег и лека изолация на 8-цата и DHV пред сета. Като изградиш атракшън си изолираш 8-цата и свършваш с kiss/phone/fuck close(идеята е винаги да избраш за таргет най-готината, а не най-лесната мацка).
2.) Алкохол в повече - лимита ми е 200 грама твърд алкохол. Забелязвам , че след като се мине тази граница приетия алкохол оказва влияние на походката, стойката и/или изражението (според човека), което си е DLV дори и съзнанието ти да е ясно. Ако толкова искаш да пиеш докато си в заведението ползвай енергийни напитки след като стигнеш алкохолния лимит.
Активен
the_young_lion
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 402

DONT BE SCARED, HOMIE

Профил
« Отговор #6 -: Май 16, 2011, 14:05 »

Заслужаваш тая да те отебе и да не те погледне  Намигване
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3868

Профил
« Отговор #7 -: Май 16, 2011, 19:09 »

1.) Грешно подбран таргет - това , че 6-цата показва интерес към теб не те задължава да играеш точно нея. По-скоро можеш да я ползваш като троянски кон за да влезеш в сета - самия факт , че тя показва интерес ти дава DHV пред другите мацки. След това нег и лека изолация на 8-цата и DHV пред сета. Като изградиш атракшън си изолираш 8-цата и свършваш с kiss/phone/fuck close(идеята е винаги да избраш за таргет най-готината, а не най-лесната мацка).

За алкохола критиката е много правилна, и си заслужил това, което е станало. Но за горното не съм съгласен.

Както се казва, една птичка в ръката е по-добре от две в гората. Когато напредваш с един таргет, най-голямата глупост е да го смениш с друг. Ето защо:
- самият факт, че предпочиташ едната пред другата те прави нийди, и това е достатъчно да ти влоши играта. ако си готов да зарежеш мацка, която те целува, заради някаква нова, значи твърде голяма стойност придаваш на новата, а това е лошо за играта.
- често пъти новата се интересува от теб само защото си със старата - тя се чуди какво онази намира в теб и т.н. когато вече не си със старата, ти си премахнал главния фактор, който те е правил интересен в очите на новата.
- с всяка нова мацка има голяма вероятност от неуспех, и ако работата не потръгне, ще ти иде да се ритнеш в гъза, задето си изтървал питомното, та да гониш дивото (защото старата няма вече да те погледне, когато се върнеш при нея с подвита опашка).

в заключение: когато работата върви, не я разваляйте. има си време за нови мацки, и то не е по средата на пикапа с някоя предишна.
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 789

Профил
« Отговор #8 -: Май 16, 2011, 19:58 »

Както се казва, една птичка в ръката е по-добре от две в гората. Когато напредваш с един таргет, най-голямата глупост е да го смениш с друг. Ето защо:
- самият факт, че предпочиташ едната пред другата те прави нийди, и това е достатъчно да ти влоши играта. ако си готов да зарежеш мацка, която те целува, заради някаква нова, значи твърде голяма стойност придаваш на новата, а това е лошо за играта.

Съгласен съм с казаното, но идеята ми беше че е могъл да използва по-нискоранговата за да стигне до по-яката мацка. Тогава можеше да се целува с нея, а не с 6-цата. Ясно е че ако е стигнал далеч с едната е тъпо след това да се прехвърля на приятелката и.

- с всяка нова мацка има голяма вероятност от неуспех, и ако работата не потръгне, ще ти иде да се ритнеш в гъза, задето си изтървал питомното, та да гониш дивото (защото старата няма вече да те погледне, когато се върнеш при нея с подвита опашка).

Точно като гониш дивото се развива играта. А при неуспех какво толкова - просто отваряш следващия сет.
Активен
Razputin
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 332

Профил WWW
« Отговор #9 -: Май 17, 2011, 17:11 »

Ммм даа ситуацията ми е до болка позната, демек, като мене вчера, не смея да се погледна в очите в огледалото яко се напих и май доста съм се поизлагал, но няма как всяка грешка ни помага да станем по добри и да си вземем поука. Съчуствам ти искренно но имай предвим че според мен не всичко е загубено. Успех от мен.
Активен

Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

Това което не ни убива, може да ни осакати за цял живот Ухилен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: