Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2020, 06:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: как описвате момичетата ои 1-10?  (Прочетена 12688 пъти)
bqla_vulchica
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« -: Април 25, 2011, 01:38 »

Не седя мн в сайта и несъм чела всички теми. Дори незнам на тая дали мястото и е точно тук, но ми се стори подходящо място, и така.
любопитно ми е да разбера като давате оценка от 1 до 10 (поне така мисля де поправете ме ако греша)за дадено момиче искам да ми дадете описание на това как изглейда и тнт. Че да мога да оценя себеси Намигване
Активен

цели се в луната, ако не уцелиш ще попаднеш сред звездите!!!
the_young_lion
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 402

DONT BE SCARED, HOMIE

Профил
« Отговор #1 -: Април 25, 2011, 08:02 »

дай снимка и ще ти кажа  Смотан
Активен
needle89
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 328

Профил
« Отговор #2 -: Април 25, 2011, 09:50 »

Попринцип се дава за красота тази "оценка", но е различно за всекиго. За един може да си 10, за друг 7 и така. Аз лично го намирам за глупаво това оценяване, но както и да е. Усмивчица
Активен

Не всичко с две бузи е лице
IceHot
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 154

Chevalier de la Nuit

Профил
« Отговор #3 -: Април 25, 2011, 11:10 »

Основно за външен вид, но май почти всичко си зависи от излъчването, което има- познавам много красиви жени, но има и такива, които чисто външно не блестят кой знае колко, но има онзи чар, онова излъчване, което им вдига "оценката" в моите очи над повечето самоходни ледени блокове.
Активен

Get to know me... if you dare
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3873

Профил
« Отговор #4 -: Април 25, 2011, 19:46 »

записваш се на hotornot.com и там много бързо ще си видиш средната оценка от стотици анонимни чекиджии.
иначе за мен скалата е линейна, тоест 5 ако е средното, от 10 случайно видени жени на улицата (във възрастова граница годни за секс) 5 биха били по-грозни, и 5 по-хубави.
съответно 9-ката е тази, от която 9 са по-грозни. а десетка не съществува, тъй като от нея никоя не е по-красива, а това е невъзможно.
но за някои скалата не е линейна (тоест, деветката не се среща една на десет, а една на милиони - примерно скарлет джохансън) - при тях също десетката не съществува.
също така за някои средностастическата жена не е 5, а 7 или нещо подобно. по този начин си вдигат изкуствено стандарта (например: копеле, ебах една 8ца - а пък тя 8-цата му е само едно ниво над средностатистическата).
Активен
bqla_vulchica
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Април 28, 2011, 17:18 »

да де аз знам, че ги оценявате по красота, аз се чудех какъв тип мацки харесва всеки от вас, ама можеби и вие неможете да го определите  Намигване
Активен

primal
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #6 -: Април 28, 2011, 17:28 »

Защо толкова искаш да знаеш какво харесват някакви непознати? Всеки си има идеали и критерии. Искаш да видиш дали се вписваш в нечии рамки ли?
Активен

The after party is at my body... meet me, you're invited...
Drakyla
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 159

Профил
« Отговор #7 -: Април 28, 2011, 17:49 »

bqla_vulchica:
Цитат
любопитно ми е да разбера като давате оценка от 1 до 10 (поне така мисля де поправете ме ако греша)за дадено момиче искам да ми дадете описание на това как изглейда и тнт. Че да мога да оценя себеси

Изпрати ми снимка на лични.
Разчитай на конфиденциалност, на обективна и безпристрастна оценка за външния си вид.
Ще ти кажа едно към едно, без да те жаля кое да корегираш или подчертаеш за да си по-атрактивна за мъжете.
Това е ефективния начин да имаш полза...другото са празни приказки.
Активен
MLUKNI
PuP H4ck3R
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 799

Профил
« Отговор #8 -: Април 28, 2011, 18:33 »

Не знам за друго, ама по пунктуация те оценявам с нула!
Запомни:
  " Let's eat Grandpa!
    Let's eat, Grandpa!"
може да спасиш живот!
Активен
bqla_vulchica
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Април 28, 2011, 20:08 »

Ох знам, че ми куца пунктуацията и правописа ама немислех, че и тук са толкова важни. Аз ви питах, защот просто ми е чудно какво харесват момчетата, не да се променям заради някой, аз нямам проблеми с външния си вид, не че съм некой супер модел, но се научих да обичам себеси и да се приемам такава каквато съм, единственият ми проблем е характера и детското ми държание на моменти. Попитах ви защото понякога се правя на психолог и мн ми е интересна мъжката психика, неискам да обиждам жените, но момчетата дори с детско държание понякога са мн по интелигентни и здражомислещи и са мн по толерантни е за истинските мъже говоря, а те са повече от истинските жени  Намигване. Израснала съм сред мъже и ги уважавам мн повече, но никога няма да мога да навляза в тяхната душевност напълно, защото вие не ми позволявате. Явно никой няма да ми каже, какви момичета харесва, добре няма да настоявам  Намигване
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3873

Профил
« Отговор #10 -: Април 28, 2011, 20:43 »

хубаво, аз ще ти кажа. универсалните черти, които мъжете харесват, са:
- тяло: съотношение талия:ханш 0.7
- лице: симетрично, с форма на елипса (не кръгло, не правоъгълно или триъгълно), очите да го делят 50:50 както по височина, така и по дължина
- кожа: гладка, еластична, без пъпки, без бръчки
- цици: големи (но не като дини)
- задник: бузите да изпъкват назад (не плосък)

това са характеристики, които ни привличат подсъзнателно, тъй като индикират младост и плодовитост на жената - нали това е всъщност биологичната функция на секса.

и това не е само моето мнение, а е потвърдено от много научни изследвания, например:
http://www.physorg.com/news180195066.html

Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #11 -: Април 28, 2011, 21:24 »

Правописът е важен навсякъде. Моля те, обърни му внимание, че си срам за сегашното поколение... И ти гарантирам, че и най-хубавата мацка трябва да има нещо между ушите, иначе мъжете най-много да искам да спят с нея. Не искам да те обиждам, надявам се да ме разбереш правилно.
Как да ти кажат какво харесват всички, като всеки мъж си има вкус? Ти едни и същи мъже ли харесваш с приятелките си? Някои са луди по Памела Андерсън (на млади години), други я намират за отблъскваща. За някои може свинската вратна пържола да е най-вкусното нещо на света, а на друга да му се гади от миризмата и.
А и аз намирам тази скала за глупава и не виждам смисъл от нея. Грозно е да се поставят оценки по този начин. Вместо девятка, може просто да кажеш много красиво момиче и това е. Повечето мъже се изразяват и мислят по този начин, не виждам смисъл да задълбаваш с тези скали... Изглеждай така, както на теб ти харесва, обличай се както ти се харесваш и да не ти пука кой какво щял да каже и каква оценка ще ти сложи. Виж, обаче за правописа трябва да ти пука малко повече...
Активен
bqla_vulchica
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Април 29, 2011, 00:51 »

Aйде стига вече.спри да оценяваш какво имам в главата ,по това колко запетаи съм изпуснала и не казвай за какво съм срам, защото не ме познаваш и няма как да разбереш до колко съм интелигентна от 1 въпрос. За това имам лошо мнение за момичетата, винаги си пъхат носът където не им е работата и говорят без да се на ясно. А за правописа, обръщам му внимание, но понякога просто бързам, мислейки си че няма да ме съдят заради 1 грешка.
Активен

UnnD
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 319

Профил
« Отговор #13 -: Април 29, 2011, 03:08 »

За това имам лошо мнение за момичетата, винаги си пъхат носът където не им е работата и говорят без да се на ясно.

В този форум хората дават съвети! Понякога се заяждат за глупости, НО в този случай бъди сигурна, че ти дават чистосърдечно съвет ...

Наистина е най-добре ако изпратиш снимка на някого, който ще ти даде безпристрастно и обективно мнение ...
Всеки има различен вкус, НО има неща, които са важни (лице, цици, дупе) и неща, които са много важни (килограми, окосмение)  Намигване
Активен

Успял мъж е този, който може да задоволи всички желания на една жена. Успяла жена е тази, която може да си намери такъв мъж.
"Човек е най-малко себе си,когато говори от свое име. Дай му маска и ще ти каже истината." Оскар Уайлд
Нищо в този откачен свят не е вечно, дори проблемите ни.
zoletil
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 264

Профил
« Отговор #14 -: Април 29, 2011, 08:54 »

За това имам лошо мнение за момичетата, винаги си пъхат носът където не им е работата и говорят без да се на ясно.
НО има неща, които са важни (лице, цици, дупе) и неща, които са много важни (килограми, окосмение)  Намигване

Невероятно !!!!
Класификацията е умопомрачителна, но пък къде се вмъква обема на мозъчната кутия   и развитието на съдържащото се в нея?(единствено Кестен дава друго виждане за "тъпата "скала от 1до 10)
Активен

Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина!
Усмивчица
UnnD
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 319

Профил
« Отговор #15 -: Април 29, 2011, 11:03 »

НО има неща, които са важни (лице, цици, дупе) и неща, които са много важни (килограми, окосмение)  Намигване

Невероятно !!!!
Класификацията е умопомрачителна, но пък къде се вмъква обема на мозъчната кутия   и развитието на съдържащото се в нея?(единствено Кестен дава друго виждане за "тъпата "скала от 1до 10)

Уважаема zoletil (което всеки път го асоциирам с едно детско филмче Доктор Злобил), Уважаема bqla_vulchica, Уважаеми дами, тази скала е за оценяване на външният вид на момичето!
Толкова ли не можахте да го разберете, от колко време киснете в този форум? А и без това, според мене не е трудно да се досетите и сами, без да сте чели темите ...
Съглесен съм, че всеки мъж си има различен вкус и различно оценява - за едни ти може да си 5ца, за други 6ца, за трери 7ца, за четвърти 8ца ... НО като цяло - вярвай ми - че може да "ставаш" или да не "ставаш" (тук не говоря за супер отчаяните, загорелите и пияни мъже) ... а това с килограмите и окосмяването е ИСТИНА - до сега съм чувал за мъже, които не държат за хубави цици, за хубаво дупе, за хубаво лице ... НО не съм чувал за мъже, които да нямат нищо против дебелите или окосмените жени ................
Правя уточнение, че говоря за българските мъже, защото примерно американците не ги бърка, понеже повечето американки имат наднормено тегло ... за разлика от повечето българки, които поддържат някакъв "приличен" вид в това отношение ...
Както и това, че до сега не съм срещал мъж, който да е ОК с окосмяване на жената като мустачки, сраснати(неоформени) вежди, вълнясала катерица, дори косми по ръцете и краката (понякога на кръста и дупето) ...

Както и да е, надявам се ме разбрахте правилно - тази система за оценяване е само за външният вид, най-често нещо като първо визуално впечатление ...  Намигване
Активен

Успял мъж е този, който може да задоволи всички желания на една жена. Успяла жена е тази, която може да си намери такъв мъж.
"Човек е най-малко себе си,когато говори от свое име. Дай му маска и ще ти каже истината." Оскар Уайлд
Нищо в този откачен свят не е вечно, дори проблемите ни.
StepUp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 174

Профил
« Отговор #16 -: Април 29, 2011, 11:21 »

НО като цяло - вярвай ми - че може да "ставаш" или да не "ставаш"

Ето в това изречение се крие истината!
Независимо от получената субективна оценка, от раз мога да кажа с коя бих си легнал и с коя не.
Активен

... и тя доверчиво сложи крака на раменете му.
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #17 -: Април 30, 2011, 10:25 »

Аз ви питах, защот просто ми е чудно какво харесват момчетата, не да се променям заради някой, аз нямам проблеми с външния си вид, не че съм некой супер модел, но се научих да обичам себеси и да се приемам такава каквато съм, единственият ми проблем е характера и детското ми държание на моменти. Попитах ви защото понякога се правя на психолог и мн ми е интересна мъжката психика, неискам да обиждам жените, но момчетата дори с детско държание понякога са мн по интелигентни и здражомислещи и са мн по толерантни е за истинските мъже говоря, а те са повече от истинските жени  Намигване. И
Външно:
харесвам и високи и не толкова високи, стига да са слаби(или поне не дебели). И с големи гърди и с малки. Без значение цвета на косата, стига да е хубава прическа, независимо дълга ли е или къса тип риана. Едно време се побърквах по платинено изрусени жени, и сега много ми харесват, нооооо все пак си зависи от жената може и в чернокоса да се захласна яко или пък с кестенява коса(или всякакъв цвят). За мен в една жена е много важно краката да са й женствени, а не някакви тип мъжки и прасеца(и частта около него) да им е нежен и женствен дори като цяло да е по-едра.
Хубаво е да е красива в лице и подържана, няма значение някое малко несъвършенство в лицето ако като цяло е ОК.
Като стил на обличане: не харесвам много много жени които се вманиачават само в 1 стил примерно метъла. Уникален фетиш ми е една жена да може да се облича красиво във всякакви ситуации. Когато трябва да е стилна и модерна, когато се налага да е секси спортна. Примерно красивите спортни дрехи и анцузи (найк адидас и т.н.) подбрани с вкус ме карат да желая една жена десетократно повече. Да може да се облича и с къси поли, с дънки(прилепнали), с рокли, красиви ботуши, сандали и т.н. и както споменах вече с вкус да си подбира скъпи и красиви анцузи, маратонки, якета и т.н. за мен цената на жената се качва много.
Като характер(след като ми говориш за психология): уверена и с позитивно излъчване. Увереността и целенасочения поглед прави една жена десетократно по-красива(както и мъжа сигурно). Сега не и гадните изкуствени усмивки и "позитивизъм" ненужно давани на всеки(по досаден начин), а просто нейна си позитивност и с която си гледа на света и просто си се чуства добре вътре в кожата. И топъл поглед, но понякога може и да не е в настроение но поне да не гледа лошо Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица Да е умна, нежна, сърдечна и с чуство за хумор, активна и знаеща какво иска Усмивчица
Друго нещо да танцува много добре.........но няма проблем дори да не е толкова добра аз ще й ги покажа нещата Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
KeysToTheVIP
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #18 -: Юни 02, 2011, 22:28 »

Красота,излъчване,усмивка,тяло,самочувствие,глас.Момичето може и да е професор,но аз използвам десетобалната система по този начин.Все неща,които можеш бързо да разкриеш.
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #19 -: Август 16, 2011, 22:41 »

Само аз ли смятам, че това да е много умна, за една жена е сигурно последното качество, което би трябвало да има. На жената й трябва да е красива, не-много-досадна и добра домакиня. За какво й е нещо друго?! Да, трябва й да е супер умна ако иска да се занимава с някаква мъжка професия по-нататък, но акъла й има много малко общо с оцеляването й. Лично държа на жената да е привлекателна (на първо място, еми материалист съм, в материален свят, защо не?), после да е просто лека, забавна, приятна компания (да се държи сериозно и делово само, когато ситуацията го изисква, през останалото време няма смисъл), да си изпълнява задълженията вкъщи (тоест да е отговорна към семейството) и да ми е вярна. Но това са изисквания за съпруга, за гадже на този етап ми стига да е привлекателна, забавна, да не се *б* с всеки само за спорта.
  Идеята ми беше, че няма нужда жената да е кой знае колко умна. Никой мъж не обича жената до него да е по-умна от него, особено пък и че често такива "умни" пък изоставят други по-важни неща като например външния си вид и нивото на енергията си. Заради това преди 2-3 месеца отказах на едно момиче - много умна, по-умна от мене може би в някои аспекти, но не може да се гримира (сори, ама на 20 години, а 13 годишните вече могат да си правят професионален грим), изключително ниска енергия и заспалост, които просто ме дразнеха. Предпочитам да си пада малко закачка и лигличка пред това да е все едно е на 50.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: