Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 11, 2021, 11:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Нещо за AMOG-a?  (Прочетена 6537 пъти)
remanton
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« -: Октомври 25, 2008, 20:51 »

Виждам че се пускат теми за вътрешната игра, загаварянето и други подобни обобщаващи теми. Та ми е интересно някой от напредналите да напише нещо за алфа поведението спрямо други мъже или за AMOG-a.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1604

Профил WWW
« Отговор #1 -: Ноември 21, 2008, 21:58 »

В скрития раздел има доста обширно написана статия за АМОГ-а. Когато правим семинар или друго обучение също говорим доста за АМОГ-инга. Ето ти все пак накратко няколко насоки.
1. АМОГ се прави с настроение, енергия и излъчване повече отколкото с думи.
2. Основните АМОГ-ерски тактики са 3:
- Мир
- Война
- Игнор
3. На МИР можеш да правиш АМОГ, когато признаваш ранга на друг пич или мацка и двамата взаимно си вдигате ранга. Примерно - срещаш готин приятел "Как си мен - кво правиш, как е живота". Той: "ЙО, мен - как си готин, аз съм добре и т.н.".
4. На ВОЙНА се играе като мотото е - "Винаги има по-добър отговор". Например - Алфа1: "Абе пич - ти кво сега - сваляш ли я?". Ти: "Свалям я, свалям - скоро всичко ще сваля от нея". Това са думи, но без глас, излъчване, език на тялото са нищо.
5. На ИГНОР се играе най-лесно. Просто игнорваш АМОГ-ера и се обръщаш или да си приказваш с някой друг или да правиш нещо друго. Пример: Алфа1: "Абе пич - ти нещо на отворен ли се правиш". Ти: /Обръщаш се към мацката в сета и даваш гръб на АМОГ-а/ - "Знаеш ли кво - ела ще отидем на по-готно място да си приказваме".
6. Комбинацията от трите стила = най-успешния тим АМОГ. Винаги комбинирай и не залитай само в една посока.

Поздрав!
-Slayer
/http://pickup-project.net/
Активен

I'm a very special kind of monster
Luidgy93
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #2 -: Март 19, 2013, 00:51 »

шит: ти май ме сваляш? (нищо не и отговорих, само се усмихнах)
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: