Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2020, 06:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  
Автор Тема: Коя марка коли е най-вървежна за успех с жените?  (Прочетена 25411 пъти)
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3873

Профил
« Отговор #60 -: Юни 12, 2011, 20:59 »

Понеже аз употребих първо думата "ебЯхме", имам право на отговор.
Не знам в какво време се води, на английски e Past Continuous - може би минало продължително на български?
Разликата е, че "ебАхме" означава, че един път сме ги ебали. А "ебЯхме" значи, че сме го правили многократно и редовно в миналото, което е Past Continuous.
Дума, която ми звучи близко, е "пръднАхме" и "пърдЯхме", съответно в двете времена.

За съжаление, както и Кестен каза, едва ли може да се провери в речника как е правилното склонение.
И последно - не мисля, че е обидна думата, поне не по-обидна от английското fuck, което е буквалния превод. Синонимите клатя, праскам, бодвам, помпя, и т.н. не са по-добре звучащи за мен.
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #61 -: Юни 12, 2011, 21:16 »

Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Ще ме извиняваш, ама обясненията ти с английския ме убиха Засрамен Нямат нищо общо с истината. Не ми се задълбава защо, просто ми се довери  Ухилен
И все пак има зрънце истина в това, което казваш, ебяхме не е грешно в случая.
http://rechnik.chitanka.info/w/%D0%B5%D0%B1%D0%B0
Ето, вижте, че има такава форма, професори такива Намигване
Аз пък я намирам за супер обидна, както и другите изброени. Във всеки език има такива грозни думи, не виждам английския по каква логика го вкарваш тук Ъ?
Клецам е моят фаворит Намигване
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #62 -: Юни 15, 2011, 17:46 »

Нещо не ми стана ясно какъв ви е проблемът с глаголната форма?
"Едно време какви книги четяхме" достатъчен пример ли е да ви убеди, че формата си е наред?
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #63 -: Юни 16, 2011, 07:42 »

Мисля, че речникът е достатъчно убедителен Намигване
Следващия път, като правите забележка, проверете първо дали имате право, все пак да можеш да работиш с гугъл е важно умение Намигване
Активен
Ave
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 158

Профил
« Отговор #64 -: Юли 21, 2011, 14:30 »

Ще върна темата към началото. Жените имат афинитет към мъже кащи сребристи коли.
Имаше някакво изследване преди години за цвета. за марка и сойност не се споменаваше.
Активен
hipopotam
PuP H4ck3R
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 421

Профил
« Отговор #65 -: Юли 21, 2011, 22:15 »

Ама да, и аз съм чувал, че ако имаш Москвич - сребрист металик, всички женки са твой. Те така или иначе не разпознават марките. Засрамен
Активен

Странно нещо са жените. Слагат си изкуствени мигли, коси, гърди, нокти. Гримират се с часове!!! А накрая се оплакват, че няма Истински мъже Усмивчица
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #66 -: Юли 21, 2011, 22:20 »

Ще върна темата към началото. Жените имат афинитет към мъже кащи сребристи коли.
Имаше някакво изследване преди години за цвета. за марка и сойност не се споменаваше.
Шокиран Шокиран Шокиран Шокиран Шокиран Това да не е изследване на британските учени???
Активен
Ave
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 158

Профил
« Отговор #67 -: Юли 22, 2011, 11:10 »

тяхно е май.
Активен
nepgax4o
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 123

Профил
« Отговор #68 -: Юли 22, 2011, 21:11 »

Зависи от жената. Ако първо впечетление и прави колата ти => веднага ще ти стане ясно каква е.

По темата : Астън Мартин , Мазерати , Мерцедес AMG (SL който са) или S класа ,но с по-голям двигател s600 и s500. БМВ-то 6-та серия е много кораво също ,като по-евтин вариант ...
Е това е най-готината кола за мацки според мен Усмивчица Aston Martin DBS Carbon
Активен
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #69 -: Юли 22, 2011, 21:43 »

Зависи от жената. Ако първо впечетление и прави колата ти => веднага ще ти стане ясно каква е.

По темата : Астън Мартин , Мазерати , Мерцедес AMG (SL който са) или S класа ,но с по-голям двигател s600 и s500. БМВ-то 6-та серия е много кораво също ,като по-евтин вариант ...
Е това е най-готината кола за мацки според мен Усмивчица Aston Martin DBS Carbon

Не знам братле, дай ми тая кола, бензин и път пред мен, пък ебем ти мацки  Засрамен Засрамен
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
nepgax4o
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 123

Профил
« Отговор #70 -: Юли 23, 2011, 23:45 »

Не знам братле, дай ми тая кола, бензин и път пред мен, пък ебем ти мацки  Засрамен Засрамен
Еее само 200 бона е :Д:Д Тук във Варна има 1 пич с такава ,но бяла и винаги е с различна мацка :Д:Д
Активен
roberto92
PuP Masterpiece
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Профил
« Отговор #71 -: Юли 24, 2011, 00:34 »

Не знам братле, дай ми тая кола, бензин и път пред мен, пък ебем ти мацки  Засрамен Засрамен
Еее само 200 бона е :Д:Д Тук във Варна има 1 пич с такава ,но бяла и винаги е с различна мацка :Д:Д
С такава кола не ти трябва пик ъп или квото и да е ... и за най-големия селио ще има опашка от кифлари...
Активен
CoolAsIce
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #72 -: Октомври 03, 2011, 10:09 »

не ме кефи да гледам нереални коли по 250хил, а в същото време да мога да ям само 2-3 пъти седмично в happy, примерно.
от икономическа гледна точка, тази колата след 1г ще струва наполовина! така че по-добре е да се инвестират 200хил във влог, малък бизнес, акции, и ти остават 50хил за кола (които са предостатъчно). единствено оправдавам покупката на скъпа кола заради гаранцията и премиум обслужването! при пежо 1 съединител е 700лв при бмв и 4000 може да стигне! а така при удължената гаранция 5г, квото се счупи всичко те си го оправят, като ти се счупи колата идват и те взимат (мерцедес) и ти дават тяхна служебна кола да си вършиш работата. след 5г връщаш колата и доплащаш за по-нов модел! като истински бял човек Намигване

иначе колата е е60, 535d, топ 3 най-бърз дизел в света, 9 разход  Плезещ се   http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=en&id=148637679&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=23&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&colors=BLACK&export=ALSO_EXPORT&categories=Limousine&interiorColors=BEIGE&interiorColors=BROWN&interiorColors=OTHER_INTERIOR_COLOR&tabNumber=2#
Активен
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  

Отиди на: