Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 11, 2020, 10:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Време за сериозна връзка или моментно объркване? :D  (Прочетена 7115 пъти)
1914
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 115

Профил
« Отговор #20 -: Май 11, 2011, 10:32 »

ха, чак сега го забелязах това. майсторе - като толкова лесно се ебе в студентски град, дай да отидем някоя вечер да ми покажеш как става?
ама ще сложим по 100 лева на бас. ако не ебеш ги губиш, а ако наебеш нещо - аз с радост ще ти ги дам, та да се поуча от твоя опит и после и аз да ходя редовно да еба там.
И аз влизам в облога. Залагам, че нищо няма да направи, поне с прилично изглеждаща. Все пак ако ни вземе паричките ще си останем с наученото, както ти казваш Намигване Но всички знаем, че той няма да се навие Усмивчица
Лесно, лесно колко да е лесно? И аз не съм съгласен че едва ли не са по-лесни жените там и с по-ниско ниво. Живял съм 3 години в центъра на студентски град и знам за какво става въпрос. Просто който си е играч казва така "Има много жени но много малко време, и трябва за максимално кратък период да бъдеш с максимален брой жени" а който не и там няма успех и на другите места. Разликата е това че живееш в един блок с жени и се разминаваш нон стоп с тях по коридорите на блока, по улицата, в 280 и 94 а и нон стоп си по купони в стаи с изкарани легла по 60 човека натъпкани вътре Ухилен Всеки ден излизаш на дискотека. А иначе това че едва ли не момичето като е дошло от провинцията вече започва да прави секс на поразия и вече няма кой да я коментира в големия град ако се чука с различни, за мен са митове. Горе долу същото е като в училище- сред много жени си, но не си ли играеш картите правилно си лягаш сам и тъжен. Малко оффтопик, но на всеки го пожелавам, не ходете на квартири, ходете в студентски ако трябва и нелегално се уредете, уникално преживяване е, непрекъснато си сред хора, колеги, приятели, несравнимо е почти, лудница е! Намигване
Отлично мнение.
Активен
1914
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 115

Профил
« Отговор #21 -: Май 17, 2011, 14:26 »

Равносметката от днес. Един фейл и един взет номер.
Вървях от хотел "Хемус" към Тодор Александров и имаше интересни събития по пътя:) Спирам на пиците(Патриарха/Витоша) и готино писенце към 19-20 години си купува. Дава 5 лева, а ония нямат да и върнат точно и искат 20 стотинки. Тя пък няма и почна суетня. И в тоя момент действах.

Аз: Гледай ги пицарите. Гладна ще те оставят.
Тя: Измънка нещо нечленоразделно, но одобрително. Бааааааси, ве, кви са.(възможно най-кифленския и лигав тон, при който ти идва да я цапнеш през устата, но се сещаш, че сочните и устенца имат други приложения Смотан).
Аз: Бих ти ги дал, ама това това телце не е за джънк.
Тя: Квооо(очевидно никога нечувала за джънк фуд)
Аз: Нали знаеш, че безплатни неща няма и се смея
Тя: И кво ша искаш?
Аз: Един iphone от новите.
Тя: разхили се
(....няколко кратки реплики)
Аз: Тъй кат гледам днес ще трябва да се задоволя с нещо по-малко
Тя: Бая по-малко трябва да е.
Аз: Мда, номера ти ще ми свърши работа.
Тя: Дааааа беееее.
Аз: В такъв случай жалко, че оставаш гладна, ама имам работа и...(правя се, че тръгвам)
Тя: Ееее, кво са правиш. Ари пиши. 0883******.
Аз: За един номер толкова и давам 20 ст. На кафето повече
Тя: хиле се и някакви гримаси.
И двамата си вземаме пици и тръгваме.
Аз: На де си.
Тя: По Патриарха.
Аз: чао тогава
Тя: чао

Даже се зарадвах, че се разделяме, за да имам повод да и звънна веднага и да си поговорим. Това го правя много често като умишлено не питам за името преди това, за да има около какво да се върти разговора в началото. Вадя телефона и почвам да я набирам в момента, в който си казваме чао. А на лупския номер вдига момче. Първата мисъл беше, че съм сбъркал при записването, ама я накарах да го повтори. No way. Беше ме метнала...... И тръгвам аз да я настигна, но тя седи на ъгъла и ме зяпа с надменна усмивчица. Викам си ебаси тъпата *****. Обърнах пак и си заминах надолу. След 20 метра погледнах назад, а тя още зяпаше там. Сега ме е яд, че не отидох при нея. Самият факт, че седеше и чакаше да звънна, да видя, че е друг номер и да се върна, значеше с голяма вероятност, че ме хареса и се справих на ниво. Стана ми едно тъпо, че някаква лигла ще ме разиграва така и само затова не се върнах. Иначе бях ли се върнал си определям шансовете на не по-малко от 70%.

Вървях малко и седнах на 1 пейка да си изям пицата. Докато я изям само за това си мислих. 50 метра след пейката има едно кафе "Мементо". Една от сервитьорките мина пред мен и видях нещо на черно на гърба й, че чак гадно ми стана. Всъщност това се оказа татус, но заради очилата ми заприлича на пигментация или белег. Някак си ми олекна на сърцето, че не е Смотан Тъкмо да продължа и оная се обърна с егати маневрата. Както имаше 2-3 празни бутилки на подноса се извъртя като балерина. 95% от хората биха съборили всичко на земята. В сравнение с първата не беше толкова добре в лице, но пък е по-стройна. И почвам:
Аз: Егати професионалистката.
Тя: Аз ли?(повече я стреснах отколкото разсмях)
Аз: Правя ти комплимент как въртиш подноса, а ти ми се цупиш.
После каза нещо, но не я чух и няколко секунди се гледаме без да говорим. Тук се получи много тъпо...
Аз: (тръгна да влиза вътре) Така ли ви учат да подминавате клиенти?
Тя: хаха, кои клиенти?.
Аз: Мен например.
Тя: Клиент ми бил?
Аз: Влизам вътре и сядам(при положение, че 90% от хората са навън). Поръчах си спрайт.
Пих го 15 минути и си седя сам докато тя непрекъснато минава покрай мене. Непрекъснато и се усмихвам, а тя си върти главата.
тя: (накрая дойде) Няма ли да се ходиш.
Аз: В Студентски няма вода. Ще взема да си поръчам една минерална.
Тук за първи път я докарах до смях, ама от тоя готиния Усмивчица
Тя: (вече съм изпил водата). Нямаш ли работа?
Аз: Имам и в момента я върша.
Тя: Каква работа?
Аз: Да ти науча името и да ти взема телефона, което ти е ясно от поне 15 минути.
Скара ми се, че едва ли не щели да я изгонят заради мене и ми го предложи ако обещая да си замина. Даде ми, но тоя път поисках да ми презвъни. Каза да не съм я търсил на работа, а аз и викам, че слабо ме касае това. Разбрахме се да ми звънне по обяд и я предупредих, че не ми ли се обади на връщане пак ще седна в кафето и няма да мръдна без нея Смотан Звънна ми малко след 12 и си полафихме. По тела беше доста по-разговорлива. Много яко се получи само като минах покрай кафето докато говорехме.

По-горе в темата съм обяснил, че ставам нов човек и ще съм добро момче, ама оная първата ме ядоса. Ако не се беше правила на важна можеше да и звънна 1-2 пъти и дотам, а сега ме амбицира. Втората мацка определено е мой тип и като визия, и като обличане. Не съм решил как ще процедирам, защото наистина имам желание да променя някои неща. За номера  упорствах главно заради егото, но пък мацката наистина е готина. Не е няква уникална, но се сещате, че в кафетата по Витошка ги подбират и няма щангистки или боркини.

В репликите не съм описал всичко. Освен това няма как да запомня дума по дума и преразказвам. На място се получаваше по-добре отколкото звучи сега.
Активен
what!?
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« Отговор #22 -: Май 17, 2011, 14:50 »

Чак сега забелязах опитите за провокация от ваша страна. Важно е да се знае , че никъде не съм се правил на 'майстор' , просто пиша за нещо , който са се случвали - без това задължително да значи всяка вечер със всяка. Относно идеята "Ае на бас на 100 лева че ..." , това нямам стимул да го направя , защото така или иначе мнението ви не ми тежи кой знае колко.
И за да не съм 100% оффтопик , ще коментирам последната равносметка на форумното ни бройкаджийче. Озадъчен съм , че при 70% шанс както сам каза и при хубавия разговор , който сте провели ти дава грешен номер ... тръгни на фитнес. И поне според мен (казвам мое мнение , за да не съскате пак после) идеята да нахраниш нараненото си его с "прилично изглеждаща" сервитьорка не е от най-добрите.
Айде тигърчета със здраве.
Активен
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #23 -: Май 20, 2011, 09:48 »

1914 като Гарра Дембеле си....играч а Ухилен...........хареса ми играта ти при двата сета. Това с водата в студентски е супер, +rep Смотан
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: